NHL Expansion Draft. Bude či nebude?

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Měla by se NHL rozšířit?

Ano, o dva týmy a vyrovnat počet týmů v konferencích.
68%
15
Ano, o jeden tým.
9%
2
Ne.
23%
5

EXPANSION DRAFT POTENTIAL.

Dreger: "Expansion draft potential. Each team has option of protecting 3d, 7F and I goalie or 8 skaters +1 goalie. Expansion determined before draft."

LeBrun: "Daly says prospects plus first- and second-year NHL players will be exempt from a potential expansion draft."

Dreger x2: "GM's told expansion decision expected before June draft. If expand by 1 team, each team loses 1 player...if two teams, 2 players."

LeBrun x2: "Bottom line on expansion draft as a few GMs said: each team has potential to lose either a No. 4 or No. 5 D, or a No. 6 or No. 7 F or a G."
Stručně :arrow:

Už pár dní se scházejí GMs, kde rozebírají různý podrobnosti ohledně NHL, no a nejžhavějším tématem je pochopitelně NHL Expansion Draft.

Finální rozhodnutí NHL by měl padnout před letošním draftem, jestli se liga rozšíří (a tedy příp. jestli o jeden či dva týmy) nebo nikoliv.

Pokud-li ano, tak expansion draft by se měl konat po konci sezóny 2016/17 či 2017/18 s tím...

...že každý tým NHL by měl možnost si ZAMKNOUT ze svého rosteru 7 útočníků, 3 beky a 1 gólmana, které by si expansion tým nemohl na draftu vybrat. Případně si vybrat 8 bruslařů z jakéhokoliv postu + 1 gólmana. Ovšem tohle zatím nebylo POTVRZENO a je tak možné, že tohle pravidlo bude ještě upravené.

Ale jedno už mělo být potvrzeno. IMO to nejdůležitější pro ostatní týmy NHL. Hráči, kterí hrají v organizaci prvním a druhým rokem či jsou stále prospekty, budou automaticky ZAMKNUTI a nový tým si je NEBUDE MOCI VYBRAT.

A hráči s klauzulí NMC mají být taktéž automaticky ZAMKNUTI.


___________________________________________

V anketě hlasujte, jestli byste uvítali další nové týmy v NHL či nikoliv.

A diskutujte, které hráče potencionálně vidíte jako největší ryby pro Expansion týmy. A jaké města vidíte jako potenciální místa, kde se bude hrát NHL.

In return for agreeing not to select certain unprotected players, the Blue Jackets and Wild were granted concessions by other franchises. The trades not involving Blue Jacket or Wild draft picks were booked as being for "future considerations":

Columbus

San Jose traded Jan Caloun, a ninth-round pick (Martin Paroulek) in the 2000 NHL Entry Draft, and a conditional pick (Aaron Johnson) in the 2001 NHL Entry Draft to Columbus on June 11, 2000, after the Blue Jackets agreed not to select Evgeni Nabokov.

Buffalo traded Jean-Luc Grand-Pierre, Matt Davidson, and two fifth-round draft picks, one each in the 2000 (Tyler Kolarik) and 2001 (Andreas Jämtin) Entry Drafts, to Columbus on June 23, 2000, after the Blue Jackets agreed not to select Dominik Hasek or Martin Biron.

Minnesota

San Jose traded Andy Sutton, a seventh-round pick (Peter Bartoš) in the 2000 Entry Draft and a third-round pick (later traded to Columbus - (Aaron Johnson)) in the 2001 Entry Draft to Minnesota on June 11, 2000, for an eighth-round pick in the 2000 Entry Draft after the Wild agreed not to select Evgeni Nabokov.
https://translate.google.com/translate? ... rev=search" onclick="window.open(this.href);return false;
Las Vegas Black Knights :hmm: , tak to Jarda ešte aspoň jeden rok zvládne :sarcasm:
V prípade, že sa stále tak trochu strácate v tom, čo pre tímy bude znamenať expansion draft, na stránke generalfanager.com vytvorili sympatický simulátor, ktorý funguje na základe doposiaľ dostupných informácii o pravidlách draftu. Stačí kliknúť na odkaz, zvoliť pre každý tím protected players, prekliknúť sa na Expansion Draft a vyhodí vám všetkých dostupných hráčov z jednotlivých tímov. Potom už len stačí pozrieť výsledok.

Samozrejme, do reálneho draftu sa udeje ešte množstvo tradov a podpisov, avšak pre hrubú predstavu je to postačujúce. Osobne som mal problém zvoliť 7 forwardov z každého tímu a následne to vyskladať pre Vegas. Enjoy. :wink2:
Tak jsem si to zkusil:

Ladd - Namestnikov - Hudler
Boedker - Desharnais - Vrbata
Beleskey - Berglund - Williams
MacArthur - McClement - Fast/Eaves

Další forvardi: Cizikas, Laughton, Josefson

Brodin - Vatanen
J. Johnson - Myers
R. Ellis - J. Schultz

Další beci: Hunwick, McCabe, Jokipakka, G. Reinhart

Howard
Enroth
Domingue

__________

Jako nechci nic říkat, ale Las Vegas s takovouhle může mít snad nejlepší obranu v lize :shock: :lol2:.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO