Transfer Centre: News & Rumours

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Nedávno jsem obdržel "nabídku" od vedení HF, jestli bych nebyl ochotný a neujmul se něčeho, co tu dříve provozoval Painkiller. Ovšem ve větším rozsahu: sepisovat nejen oficiální trejdy či podpisy, ale dávat sem i různé spekulace (samozřejmě jen ty, které jsou něčím podložené) a informace o možných výměnách. Tak snad budete spokojeni.

P.S.: Do topicu samozřejmě přispívějte i vy, cílem je totiž to, aby se tu rozjely i nějaké ty diskuze, které jsme pravidelně rozebírali v chatu. :cry:

F5. únoraF
Obrázek Obrázek
Po veřejném vyjádření THOMASE VANEKA, kde sám řekl, že odmítl novou nabídku od vedení Islanders, se zdá, že Garth Snow, generální manažer NYI, nechce na nic čekat a už nyní údajně naslouchá nabídkám, ve kterých figuruje rakouský útočník.

Dokonce už se objevily i zprávy, že by mohl být bývalý útočník Buffala Sabres vytrejdován ještě před zahájením ZOH v Soči, což se ale nejeví jako příliš pravděpodobné. Mezi největší zájemce patří dva následující týmy - Los Angeles a Pittsburgh.
Obrázek Obrázek Obrázek
V médiích se kromě Vaneka také čím dál více objeve jméno RYAN MILLER. Brankáři Sabres po této sezóně vyprší současná smlouva a navíc nutno dodat, že pokud chce někdy Stanley Cup vyhrát, pak by se ani on sám neměl bránit trejdu. Šavle jsou totiž v generačním stádiu a než budou, a kdy vůbec budou, patřit znovu mezi aspoň pravidelné účastníky play-off, tak americký gólman už může mít po taky po kariéře.

Největší zájem údajně o Millera projevují týmy Washington Capitals, New York Islanders a St. Louis Blues. Ale určitě nelze pochybovat o tom, že zájem o jednoho z nejlepších brankářů NHL poslední dekády před uzávěrkou přestupů projeví i další ostatní kluby.
Obrázek Obrázek
O velmi špatné koncovce Los Angeles v několika posledních týdnech snad ani nelze pochybovat, čehož si je vědom i generální manažer Králů, Dean Lombardi, který prý v posledních dnech patří mezi nejaktivnější GMs v lize. Údajně teprve před několika hodinama kontaktoval vedení Edmontonu Oilers, aby si objasnil situaci okolo mladíka NAILA YAKUPOVA, jedničky draftu 2012, který se stále nedokázal v NHL prosadit tak, jak se očekávalo, tudíž jeho brzký trejd nezní vůbec nereálně.
AKTUALIZACE:
Obrázek Obrázek
Vedení Coyotes se chystá posílit kádr především kvůli posledním zápasům základní části, neboť právě v nich se nejspíše rozhodně o tom, jestli se tým z Arizony letos podívá do vyřazovacích bojů nebo ne. Phoenix si údajně vyhlédl veterána RAYE WHITNEYHO z týmu Dallas Stars. Podle Arizona Republic už také proběhla první jednání mezi těmito dvěma týmy ze Západní konference.
:!: :!: OFFICIAL :!: :!:
Obrázek Chad Rau :arrow2: :arrow: Curt Gogol Obrázek
:yes: :wink2: Paráda, chválim ochotu Rona robiť niečo takéto, navyše, keď už nie je chat, diskutuje sa "ťažšie" :good:
Also hearing Detroit in on Vanek. The Islanders are VERY taken aback by the fact their offer was dismissed...it was way more substantial than anyone else believed it would be....
On Hemsky...
The Red Wings and Penguins are the most aggressive. However keep an eye out for the Flyers, they have defense the Oilers like.
The Devils are showing interest in Flames Mike Cammalleri according to Elliotte Friedman. The Flames are looking for prospects and/or draft picks. The Devils don’t have 1st round pick or a 4th round pick.
perlicka z minulosti ohladom Vaneka
v utorkovom vydani Buffalo News bolo spomenute, ze Sabres a Bruins riesili v juni minuleho roka moznu vymenu Vanek - Seguin....ako to dopadlo je uz zname

o Davida Legwanda (NAS) po sezone UFA sa zaujimaju 2 ? timy
Obrázek
Co se týče Rudých Křídel z Detroitu, tak je téměř jasno. Podle nejmenovaného zdroje Ken Holland do začátku olympijských her nehodlá do kádru nijak zasahovat. Tudíž případných změn v sestavě jednoho z nejúspěšnějších klubů NHL se dočkáme až po skončení ZOH v Soči, neboť je velmi nepravděpodobné, že by proběhly změny během turnaje, když Babcock i samotný GM Detroitu budou právě v Soči se svými reprezentacemi.
Obrázek
Teprve v uplynulém létě sice podepsal SAM GAGNER prodloužení smlouvy s Edmontonem Oilers, ale opět je to on, stejně jako před rokem, o kom se velmi hojně spekuluje jako o možné oběti generálního manažera Olejářů před uzávěrkou přestupů. Kanadský tým totiž údajně velmi touží po zisku two-way beka a klub z provincie Alberta hodlá druhému týmu nabídnout právě Gagnera. Dokonce prý nebylo daleko od toho, aby Edmonton získal Luka Schenna. Ten ale od doby, co byl spárován s Erikem Gustafssonem, předvádí opět více než spolehlivé výkony a vedení Philly jej tak odmítlo vyměnit.
Obrázek
„Jsem připraven vyjednávat o trejdu. Teď potřebují jen partnera.“ Takto zněla dnešní slova Tima Murraye, generálního manažera Ottawy Senators. Více netřeba dodávat.
F6. únoraF
Obrázek Obrázek Obrázek
S nadsázkou lze říci, že pokud i v příští sezóně uvidíme ruského útočníka NIKOLAIE KULEMINA oblékat dres Toronta Maple Leafs, tak se to bude téměř rovnat zázraku. Už vloni byl rodák z Magnitogorsku blízko přestupu do Pittsburghu Penguins, z čehož ale nakonec sešlo. Letos, zdá se, se už Kulemin trejdu nevyhne.

27letému útočníkovi po letošní smlouvě navíc vyprší smlouva a stane se nechráněným volným hráčem, čímž šance na jeho výměnu do jiného týmu ještě stoupla. Podle několika zdrojů už nyní o něj projevují velký zájem dva týmy, jedná se o Edmonton a Floridu.
Obrázek Obrázek
Samozřejmě nelze pochybovat o tom, že posilovat chcou opravdu všechny týmy, jenž stále mají reálnou šanci na postup do vyřazovacích bojů. Jedním z nich je také Carolina Hurricanes, která se údajně zaměřila na útočníka MARCELA GOCE, jenž hájí barvy klubu Florida Panthers.
no kua kdyby u nás Whitney zahrál jako před dvěma lety.. tak bych ho bral všema dvanácti :slintac: ... Jeho impact na hru se nám od jeho odchodu nikdy nepodařilo zcela zacelit... navíc by nemusel bejt moc drahej, vzhledem k věku a k faktu, že bude po sezóně UFA (jestli mě pamět neklame :nervozny: ) ... I would like it..
Obrázek Obrázek
Již včera jsme naznačili, že generální manažer Králů, Dean Lombardi, patří poslední dny mezi nejaktivnější GMs v NHL, což potvrdil i dnes. Možná by nebylo ani od věci říci, že on sám je momentálně tím nejaktivnějším generálním manažer v lize. Ale pojďme k věci. - Je totiž velmi, velmi blízko k dohodě s Edmontonem Oilers.

Nelze pochybovat, že Los Angeles by rádi získali posilu do prvního či druhého útoku. Údajně si vyhlédli hráče jménem SAM GAGNER, za něhož by měli obětovat nějaký ten výběr v draftu a spolu s ním by měl Oilers posílit buď KYLE CLIFFORD nebo TYLER TOFFOLI. Mimojiné bych rád dodal, že na sobotní utkání mezi právě Edmontonem a Bostonem dohlíželi Rob Blake, asistent GM Kings, a scout Mike O'Connell.
Obrázek
Další dílema řeší generální manažer New Yorku Islanders, Garth Snow. Nedávno odmítl jeho nabídku na prodloužení smlouvy útočník Thomas Vanek a dnes špatně skončilo vyjednávání také s jeho klíčovým obráncem ANDREWEM McDONALDEM, který se totiž rozhodl odmítnout nabídku ve výši 16 milionů dolarů na čtyři roky.

Upřímně mi začíná být fanoušků Isles trochu líto. Už, už to vypadalo, že by se mohlo na Long Islandu blýskat na lepší časy, místo toho v rámci jednoho NEcelého roku tým opustili klíčový bek Mark Streit, spolehlivý střelec Matt Moulson a odejdou pravděpodobně i Thomas Vanek a právě Andrew McDonald. A to nemluvím o tom, že už Snow ztratil i výběr v prvním kole letošního draftu. Uff, hodně štěstí a trpělivosti přeji fanouškům NYI.
Byt Tavares tak si asi trham vlasy.Kdyz podepsal takovou rozumnou smlouvu a tahne to tam sam tak asi taky cekal nejakej progres.
Obrázek Obrázek Obrázek
Snad nelze pochybovat o tom, že nejžádanějším hráčem do uzávěrky přestupů bude 30letá hvězda THOMAS VANEK z New Yorku Islanders, tudíž není divu, že den co den se objevují noví zájemci o jeho služby.

Již včera bylo prozrazeno, že nemalý zájem mají Penguins a Kings. Dnes se podle několika zdrojů přidali další týmy. Konkrétně se má jednat o Philadelphii Flyers, St. Louis Blues a Vancouver Canucks.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Je to sice jen pár hodin poté, co vedení Islanders umístili na tzv. "trading block" svého klíčového zadáka ANDREWA McDONALDA, když 27letý zadák odmítl nabídku na prodloužení smlouvy (16 mil./4 roky), i přesto už nyní údajně prokázalo zájem o jeho služby opravdu nemálo týmů.

Konkrétněji se prý jedná hned o pět celků - Los Angeles, Boston, Detroit, Anaheim a Colorado.
!! OFFICIAL !!
Obrázek Spencer Machacek :arrow2: :arrow: Paul Thomspon Obrázek
Kridlo pro Crosbyho?
F7. únoraF

!! OFFICIAL !!
Obrázek P.-M. Bouchard + Peter Regin :arrow2: :arrow: Výběr ve 4. kole draftu '14 Obrázek
Obrázek Robert Czarnik :arrow2: :arrow: Steve Qualier Obrázek
AKTUALIZACE:
Obrázek Obrázek
Už opravdu nechybělo mnoho a v těchto minutách už mohl být SAM GAGNER hráčem Los Angeles. Oba týmy byly totiž prý opravdu velmi blízko k dohodě, ale nakonec trejd selhal v jednom jediném, avšak důležitém, bodě. Edmonton totiž odmítil požádavek Kings, aby další dvě sezóny platil Gagnerovi určitá procenta z jeho platu, které by se také počítali do platového stropu kanadského týmu.

Dean Lombardi a spol. se tedy prý začali poohlížet po jiných možných posilách. Konkrétně se na jejich seznamu nacházejí THOMAS VANEK, MIKE CAMMALERI a MATT MOULSON.
!! OFFICIAL !!
Obrázek Blake Parlett :arrow2: :arrow: Carter CamperObrázek
F10. únoraF
Obrázek
Stane se ještě před rokem nereálné reálným? Uvidíme legendárního MARTINA BRODEURA v NHL v jiném dresu než v tom červeno-bílém, které patří New Jersey Devils? Sám kanadský gólman tuto možnost nevyloučil. A údajně už se také hlásí první zájemce, má se jednat o Minnesotu Wild.
Obrázek Obrázek
Vedení Žraloků údajně pošilhává po útočníku Buffala Sabres jménem STEVE OTT, kterého by rádo získalo před uzávěrkou přestupů. Jistě není třeba dodávat, že Šavle už jsou bez šance na účast v play-off, tudíž rozhodně výměna jejich současného kapitána není nereálná.
F6. únoraF
Obrázek
Jednání o nové smlouvě brankáře JONASE HILLERA, sice již započaly, ale zdá se, že zatím nijak nepokročily. Švýcarský gólman totiž žádá navýšení platu na pět milionů dolarů ročně, což druhá strana zatím nehodlá akceptovat.

Hillerovi současný kontrakt vyprší již po letošní sezóně a vzhledem k množství kvalitních brankářů, kterými Kařeči disponují (Fast, Andersen, Gibson) je dost možné, že si 31letý muž v masce bude od začátku července hledat nové angažmá.
Obrázek
Dave Tallon prý hodlá v létě pomocí volného trhu značně posílit svůj kádr, který letos patří opět mezi nejslabší týmy NHL a jedním z jeho cílů se má stát i brankář RYAN MILLER, jenž zatím stále neprodloužil kontrakt s Buffalem Sabres a pravděpodobně ani neprodlouží.

Americký gólman prý bude žádat podobnou smlouvu, jakou letos podepsal Henrik Lundqvist s NY Rangers (59,5 mil. - 7 let). Jinak případná spolupráce Millera a Floridy se může zdát jako velmi sci-fi, ale to pak nevíte to, že Millerova rodina bydlí právě na Floridě, čehož by chtěl Tallon, GM Panterů, využít.
F25. únoraF
Obrázek
:!: Potvrzeno. :!:
Představitelé Montrealu jednají o prodloužení spolupráce s ANDREJEM MARKOVEM. Tomu letos vyprší tříletý kontrakt s průměrným ročním výdělkem 5,7 mil. dolarů a 1. července se může stát nechráněným volným hráčem.

Podle rádia TSN 690 dostal 35letý Markov od generálního manažera Habs Marca Bergevina nabídku roční smlouvy za 6 mil. USD, ruský bek ale údajně preferuje tříletou smlouvu.
Obrázek
Boston letos opět samozřejmě patří mezi adepty, kteří by měli výrazněji usilovat o zisk Stanleyova poháru, čehož si je vědom i GM Peter Chiarelli, jenž by rád svůj tým před uzávěrkou přestupů ještě vylepšil. A jedna zajímavá varianta se tu nachází.

Vzhledem k tomu, že jedničkou Bruins by ještě několik let měl být Tuukka Rask, tak se spekuluje o možné výměně prospekta MALCOLMA SUBBANA za hráče, který by dokázal nahradit zraněného D. Seidenberga, jenž Bostonu opravdu hodně chybí.
Obrázek
Devils by měli patřit před TDL mezi ty týmy, které nebudou "nakupovat" ale ani "prodávat", neboť stále bojují o účast ve vyřazovacích bojích, ale zároveň je opravdu čeká tvrdá práce. Nikdo (ani 5. března) nebude tušit, jak New Jersey letos v tabulce základní části Východní konference skončí.

Přesto se ale už déle jak celý měsíc spekuluje o možném trejdu legendárního MARTINA BRODUERA. Zájem o jeho služby již dříve projevila Minnesota Wild a nedávno se také přidalo Chicago Blackhawks, což je rozhodně tým, ve kterém by měl kanadský gólman opět velkou šanci si sáhnout na Stanley Cup.
Obrázek
GM Flyers, Paul Holmgren, nedávno prohlásil, že do uzávěrky přestupů nevykoná žádný větší trejd, ale zároveň nepopřel, že by svůj tým rád vylepšil, ba naopak dokonce zmínil post, jenž by chtěl posílit. Jedná se o zadní řady.

Podle nejnovějších spekulací by mohla mít Philadelphia zájem o ANDREWA MacDONALDA, NICKA SCHULTZE, DENNISE WIDEMANA či TREVORA DALEYE. Jenom bych rád připomněl, že podobný úlovek se podařil Holmgrenovi dva roky zpět, když získal pár dní před TDL zadáka Niklase Grossmanna z Dallasu za dva výběry v draftu téhož roku.
F26. únoraF
Obrázek
Velmi pravděpodobně konečná přestavba Buffala Sabres bude dokončena před letošní uzávěrkou přestupů. Již bývalých hráčů Jasona Pominvilliea a Thomase Vaneka by měl Šavle opustit také brankář RYAN MILLER, což dnes připustil sám Tim Murray, generální manažer Sabres.

Jistě nelze pochybovat o tom, že americký brankář bude jedním z nejžádanějších zboží na letošním TDL, ne-li úplně tím nejžádanějším. Ovšem tým, který ho získá, bude jistě riskovat, neboť Millerovi po této sezóně končí současný kontrakt a od července by si mohl hledat nové angažmá.
Obrázek
Že bude útočník MIKE CAMMALERI během následujících dní vytrejdován? To jsme čekali snad všichni. Ale dnes sám útočník potvrdil, že obdržel od Briana Burkea nabídku na prodloužení smlouvy s Calgary Flames, tudíž je tu šance, že letošní uzávěrka přestupů bude již za několik hodin chudší o jedno drahé zboží.

O jakou nabídku se přesněji jedná už kanadský forvard neprozradil, dá se ale očekávat, že i přes upadající výkonnost by se měl roční plat pohybovat nad pěti milióny dolarů. Mj. ani ne týden zpátky se bývalý útočník Montrealu či Los Angeles sám vyjádřil, že by v Calgary zůstal moc rád. Tak uvidíme...
Obrázek Obrázek
GM Bostonu Bruins, Peter Chiarelli, již začíná shánět náhradu za zraněného Dennise Seidenberga a dle seriózního reportéra Darrena Dreggera se zaměřil na slovenského zadáka ANDREJE MESZÁROŠE z Philadelphie Flyers.

28letému zadákovi navíc po sezóně vyprší současná smlouva, tudíž by nemusel být pro Boston nijak obzvlášť drahý. V případě neuspěchu při jednání s Paulem Holmgrenem se prý generální manažer Medvědů zaměří buď na A. MacDONALDA z NY Islanders nebo N. SCHULTZE z Edmontonu Oilers.
Kudos to Newsday for officially confirming that Tampa Bay Lightning icon Martin St. Louis requested a trade from the Tampa Bay Lightning.
On Jagr....
Go west old man....the Red Wings, Hawks, and Canucks are all interested. The Wings have gone back and forth and I am told there are two clear factions in Detroit. One who still feels deceived by Jagr prior to his signing in Philly...but another who sees him as a needed boost.
If the Oilers trade Ales Hemsky, they’ll be looking for a good prospect and not a draft pick. They need players who can play soon and not in three years. The Red Wings and Penguins seem like likely destinations.
F27. únoraF
Obrázek
Potvrzeno.
Údajně nechybělo ještě před začátkem zahájení ZOH v Soči a RYAN KESLER mohl právě tento turnaj v dresu USA absolvovat už jako člen kádru Pittsburghu Penguins, nikoli Vancouveru Canucks.

Jenže nakonec z toho nic nebylo potvrzeno. A po tweetu Boba McKenzieho, v němž bylo psáno, že americký útočník požádal vedení Kosatek o výměnu do jiného klubu, dnes samotný agent tohoto útočníka vše popřel a jasně prohlásil, že R. Kesler žádný požadavek o trejdu nepodal. Tudíž minimálně letošní sezónu by tento hráč měl dohrát v dresu Canucks.
Obrázek Obrázek
Potvrzeno.
Zatímco v předchozí "části" zmíněný hráč se stěhovat nechce, tak tady to platí přesně naopak. Nechci teda mluvit za všechny, ale za sebe rozhodně řeknu, že jsem byl opravdu překvapen. Že bude chtít na sklonku kariéry MARTIN ST. LOUIS opustit tým, ve kterém strávil téměř celou svoji dosavadní kariéru, by mě ani ve snu opravdu nenapadlo.

Ba co víc. Kanadský útočník rovnou měl oznámit, že žádá trejd do konkrétního týmu, kterým má být New York Rangers. Důvodem prý je to, že si chce opět zahrát v jednom týmu ze svým bývalým spoluhráčem - Bradem Richardsem. Bude jistě velmi zajímavé sledovat, jak nakonec všechno dopadne, jestli vůbec Steve Yzerman na požadavek 38letého hokejisty přistoupí. Ale nejspíš by měl, neboť právě s GM Tampy prý má St. Louis určité konflikty, a případné setrvání by nejspíš Bleskům (především v kabině) příliš neprospělo.
Obrázek Obrázek
A na závěr taková až sci-fi novinka... Nebo ne? No, spíš ano. Podle nejmenovaného zdroje prý Ray Shero, generální manažer Penguins, touží po službách RYANA MILLERA. Jistě nelze sice pochybovat o tom, že americký brankář je kvalitnější než současná jednička Pittsburghu - Marc-Andre Fleury, ale...

Opravdu potřebují Tučňáci posílit zrovno na postu brankářském? Ne. To ví snad celý hokejový svět, že primárním úkolem Pens by mělo být buď sehnat konečně kvalitní křídlo k jejich kapitánu - Sidney Crosbymu a nebo posílit tzv. "bottom-six". Každopádně asi nelze pochybovat o tom, že Ray Shero se bude pokoušet vylepšit svůj tým na všech postech, jak jen bude možné. Jak si nakonec během následujících dní povede, to nechme na něm...
:!: OFFICIAL :!:
Obrázek Marc-Andre Cliche :arrow: re-sign (2 years ; ?? per year)
F28. únoraF
Obrázek
Potvrzeno.
Jistě nemusím znova připomínat, že Tim Murray, nedávno zvolený nový GM Sabres, chce kompletně omladit kádr Šavlí, tudíž není žádným překvapením, že dnes požádal svého zadáka CHRISTIANA EHRHOFFA, aby mu předložil seznam osmi týmů, kam nechce být vytrejdován. Dle klauzule "NTC" má na tuto možnost právo.

Ovšem tento seznam si vedení Buffala vyžádalo prý jen kvůli tomu, kdyby náhodou o německého zadáka někdo projevil zájem a podal přijatelnou nabídku. Sabres jinak nebudou Ehrhoffa nikomu vnucovat, tudíž opravdu je řada teď na ostatních týmech.
Obrázek
Kromě Anaheimu snad žádný jiný tým nedisponuje hned až třemi kvalitními brankáři tak jako Carolina Hurricanes, čehož by chtěl využít GM Hurikánů, jenž dnes údajně oznámil, že je ochoten vyměnit kohokoliv z těchto gólmanů.

A platí to také o dlouhodobé jedničce týmu - Cama Warda. Že bychom byli po opravdu dlouhé době svědky trejdů několika kvalitních gólmanů před uzávěrkou přestupů? Jména jako Martin Brodeur, Ryan Miller či Cam Ward jsou totiž jistě velmi známou tváří v celém hokejovém světě.
Obrázek
Potvrzeno.
Zatímco jednání s Ryanem Callahanem se zatím nikam nepohnuli, tak se zadákem DANEM GIRARDIM jsou u konce. New Yorští Jezdci totiž dnes podepsali nový kontrakt se svým zadákem na dalších šest let. 29letý si během této doby vydělá 33 milionů dolarů. Fanoušci Rangers si tak alespoň částečně mohou oddychnout.
:!: OFFICIAL :!:
Obrázek Dan Girardi :arrow: re-sign (6 years ; 5,5 mil. per year)
Nick Kypreos ✔ @RealKyper
#RedWings #Penguins #Rangers interested in Kesler. No shortage of offers starting 2 come in for #Canucks. I'm leaning towards a trade by Wed
Talking to a few people today and there appears to be a Kesler deal on the table...if Gillis is ready to make the deal. The Canucks are going to get way more than many people expected. The other very interesting thing about Kesler is that Gillis has been talking to several teams "for months" about Kesler.
The Ducks are willing to listen to offers for Sami Vatanen according to three sources and there is one solid future star who may jump to the top of the class of defensemen available.
The Bruins, Rangers and Flyers are interested.
the Flyers may make a minor move for a veteran goalie depending on the Emery situation
Boom!! Confirming reports that Ryan Miller is a late scratch tonight. It's believed that a deal is imminent and STL is the likely destination.
Obrázek Obrázek
Chýlí se ke konci éra RYANA MILLERA v Buffalu Sabres? Nejspíše ano! Dnes totiž nebude americký brankář ani na lavičce, aby kryl záda svému parťákovi J. Enrothovi, nýbrž pouze "healthy scratch", tudíž pravděpodobně někde ve VIP prostorech stadionu. Důvod je prostý. Tim Murray je blízko k dohodě s nejmenovaným týmem, kam by měl americký brankář zamířit. Nejspíše se jedná o St. Louis Blues, jenž po Millerovi už nějaký ten pátek touží.

A co víc... Nejen Miller dnes nezasáhne do dnešního duelu proti San Jose, ale také ani kapitán STEVE OTT! No, očekává se, že během pár hodin by minimálně Millerův trejd měl být oficiální, momentálně nám ovšem nezbývá nic jiného než čekat na oficiální zprávy...
O pár minut později...
Obrázek Obrázek
Potvrzeno.
Buffalo získává nového brankáře. Ze St. Louis přichází slovenský brankář JAROSLAV HALÁK, tím pádem nelze pochybovat o tom, že na druhou stranu míří RYAN MILLER! Bluesmani do svých řad získali také STEVEA OTTA, nyní již bývalého kapitána Šavlí.

Buffalo pak kromě slovenského brankáře získalo také CHRISE STEWARTA, nadějného mladíka WILLIAMA CARRIERA a dva výběry v draftech. Konkrétně výběr v prvním kole draftu 2015 a kondiční draftový výběr.
:!: OFFICIAL :!:
Obrázek J. Halák + W. Carrier + C. Stewart + 1st rd '15 + conditional pick :arrow2: :arrow: R. Miller + S. Ott Obrázek
F1. březnaF
Obrázek Obrázek
Již více zdrojů potvrdilo, že proběhlo několik jednání mezi členy vedení Bostonu Bruins a Ottawou Senators. A předmětem celého jednání byl zadák CHRIS PHILLIPS, kterému v létě vyprší smlouva, tudíž jeho výměna není rozhodně nereálná.

Kanadský bek by však rád setrval v Ottawě, se kterou také mj. jedná o prodloužení kontraktu, ale názory obou stran ohledně detailů právě příp. nové smlouvy se dost liší, tudíž není divu, že Senators jsou ochotni ohledně Phillipsova trejdu vyjednávat.

Pokud však Peter Chiarelli, GM Medvědů, si nedokáže s vedení Sens plácnout, pak se zaměří na jednoho z tria Andrej Meszároš, Ron Hainsey nebo Henrik Tallinder. Pokud jde o A. MacDonalda, tak tento chlapík je ze seznamu možných posil Bostonu již vyškrtnut, neboť Bruins nejsou ochotni splnit požadavek Islanders, kterým je volba v prvním kole letošního draftu.
Obrázek Obrázek
Zdá se, že Ben Scrivens na trenéry Oilers opravdu zapůsobil. Proč? Protože generální manažer by jinak pravděpodobně sám od sebe nenabídl vedení Minnesoty Wild trejd, ve kterém by Divočáci získali ruského brankáře ILYU BRYZGALOVA.

Určitě velmi zajímavý krok od kanadského týmu, ale rozhodně ne nelogický. Ruskému gólmanovi totiž po sezóně vyprší smlouva a je dost možné, že Bryz bude chtít chytat od příští sezóny v jiném týmu NHL, pokud teda obdrží nějaké nabídky...
231 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS