Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Incident Thornton-Orpik,Neal-Marchand/ Thornton = 15 zapasov

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Aku vysku trestu ocakavate pre Thornton_a?

Můžete vybrat 1 možnost


Kower » Ned Dec 08, 2013 4:57 pm píše:Thornton mal skrat ale niektorí to tu popisujete akoby ho mlátil hokejkou... áno mal úmysel ho udrieť hoci Orpik nejavil záujem o bitku ale dal mu 'len' 2 údery do hlavy žiaľ trafil to na K.O.... Orpik vyzeral na ľade na blato ale hneď večer ho pustili z nemocnice a letel s Pens domov takže až tak zlé by to nemalo byť....

čo sa týka stupňa 'zakernosti a spinavosti' tak Neal by mal dostať rovnaký test ako Shawn... ale dobre poznám slepú spravodlivosť NHL takže ma neprekvapí ak nedostane nič lebo to bol "incidental contact"
prosím ťa, nechaj si (a aj všetci bostoňáci) tie drísty o skrate pre tých, čo žerú seno. Skrat by bol, keby hneď po zákroku Neala na Parchanda dva-tri razy drbol Nealovi hokejkou po krížoch.

Si pekne pozri, ako to bolo, na ľade bolo 5 hráčov Pittsburghu (možno 4 po Nealovom úteku na striedačku). On vyslovene poľoval na Orpika po prerušení hry z vlastnej obrannej tretiny do obrannej tretiny Pittsburghu. Následne ho od zadu napadol a udieral do neho na ľade, pričom Orpik nemal žiadnu šancu sa brániť. Čiže zo strany toho bostonského prasaťa išlo o zákerný a najmä úmyselný útok na vopred vytypovanú obeť s cieľom jej oblížiť. Čiže toto nie je prípad len pre Shanahana, ale aj pre psychiatra a aby som neprehnal aj pre políciu
AndyF píše:Taky je potreba si vsimnout, ze za ty roky sve hry jeste nebyl nikdy suspendovan!
to presne vystihuje ten predosly post o nom a ak mam byt uprimny, skôr by som nieco podobne cakal od Marchanda....niekto ho tu nazyva prasatom, pripad pre psychiatra a pod., v tej chvili ok, to sa da este prekusnut, ale vo vseobecnosti nech si oslovenie prasata a pod. neberie do ust, pretoze toho hraca nepozna

Shawn je ferovy hrac, chcel sa zastat, pomstit spoluhraca, zial vybral si velmi nestastny spôsob za ktory musi niest nasledky bez akejkolvek diskusie, obhajoby, ale aj to mu môze v konecnom dôsledku napomôct, aby sa vratil tam, kde bol pred tymto zakrokom
AndyF píše:Taky je potreba si vsimnout, ze za ty roky sve hry jeste nebyl nikdy suspendovan!
Fajn, možná pro něj polehčující okolnost, ne však omluvný argument... Myslím, že není třeba takový incident nějak podrobně dál rozebírat a hledat případné omluvy pro jeho autora - každému je asi jasné, že to byla prasárna, která musí být náležitě potrestaná, stejně jako ta Nealova!
Joe S. píše: Čiže toto nie je prípad len pre Shanahana, ale aj pre psychiatra a aby som neprehnal aj pre políciu
pises ako keby mu odtrhol hlavu a napichol si ju na hokejku... Thornton mu dal 2krat rukavicou na tvar, ani mu neobil hlavu o lad, ani sa nevozil po jeho chrbte ako Bertuzzi, skutocne nechapem ako mohol Orpika vypnut. az mam pocit, ze som videl iny incident.
Orpis vs. Eriksson:
Loui nemal v moci puk ani najmensim omylom, mal ho za sebou a nevidim iny sposob ako ho mohol chciet spracovat bez toho, aby sa pozrel dozadu, takze nemal sancu vidiet, ze dostane hit. na jednom slowmotion vidno ako ramenom dostal do hlavy (ci prvy kontakt neviem)... interference podla mna.
Neal vs. Marchand:
najprv Crosby podrazi Marchanda, aby mu Neal nenapadne "pohladil" kolenom hlavu a vysledok su 2 minuty za faul kolenom? to je snad zly zart :sok:

to Nealove extempore je podla mna este horsie ako Thorntonov "skrat"... tym nechcem povedat, ze by Thornton nemal dostat trest, ale ked tu citam slova ako psychopat a policia, musim sa smiat
Ešte odporúčam pozrieť video zákerneho sekania Dupuisa na Kellyho zo zadu ktorým mu zlomil kotnik.... to tiež je podľa Shanahana a rozhodcov v poriadku... potom sa nemôžu čudovať že raz za čas niekto má skrat
To je strašný, jak vy toho Thorntona zlehčujete a omlouváte ho.
Anger píše:Ano podrazil ho zezadu bylo to prasacky zakerny.Ale kde se stal ten uraz kvuli kterymu ho vezli na nositkach to teda nevidim.
AndyF píše:Me prijde, ze mu dal jen 2x a navic jen ta druha mohla mit jakejs takejs vliv
mirak2 píše:Thornton mu dal 2krat rukavicou na tva
Ne, to mu rozhodně nedal rukavici na tvář. Regulérně mu tam vrážel pěsti do ksichtu, když má dávno hlavu na ledě. Vám nějak nedochází, že to jsou stokiloví namakaní borci. Rány od nich nejsou jako, když vy jste se prali ve škole o přestávkách.

No a stejně i kdyby Orpik hrál příští zápas nebo až za 14 dní. To nic nemění na tom, co udělal a vůbec by to nemělo mít vliv na trest.
Marchand po tom koleni tak odehrál celej zápas a nevidím tady nikoho z vás, že byste jste zlehčovali ten zákrok Neala. :!:

Sakra, mě nemůžu nikdo podezřívat, že bych měl nějaký sympatie k ubožákům, tak vy byste se mohli odprostit od toho, že je to Boston a že tam hraje váš milovanej kapitán.
Mám takový tušení, že kdyby místo Orpika byl někdo z Montrealu nebo Vancouveru, tak to tady bude většina HF ještě oslavovat.
Ja se priznam, ze jsem ten zapas pak uz ani nemel chut prozivat do konce, ten zaver byl katastrofa, ale nic to se mnou nedelalo, nemel jsem uz zajem.. Ano cepi, rivalita bude intenzivnejsi a je to dobre? Priste se tam pozabijej vsichni, chceme to? To je proste hnuj co se tam odehravalo a ted musim priznat ze ani my jsme v tom nebyli nevinne.

Pro ty co tu kritizuji Orpika.. Takovych hitu jako on na Erikssona predvedl Boston jen za prvnich 10 minut hned 3!! A taky na hrace, kteri byli bez puku, u Erikssona se dalo o pritomnosti puku alespon diskutovat. A jako sorry, Orpik je sice tvrdej, ale on bitkar neni a proto Thornton musi chapat ze to neni rovny boj, tak nevim proc se divi ze Orpik se s nim rvat proste nechce.

Neal na Marchanda sice nevypada mnohem lip nez Thornton, nicmene suspendace u obou bude rozdilna.. Orpik nedohral a je vazne zranen. Sice odcestoval s teamem zpet do PIT, ale z farmy uz byl povolan Dumoulin jako nahrada, takze ano, je tam zraneni (coz hraje roli u delky trestu). Marchand po kolenu od Neala zapas v klidu dohral. Je to jeden ze zakladnich bodu pri vymerovani trestu, v tomhle pripade ma Neal stesti, protoze jeho zakrok se taky neda omluvit a byt Marchand zranen, tak je taky rec o osobnim pohovoru a trestu na 5+.. Takhle se daji cekat asi 3-4 zapasy, i kdyz u Shanahana clovek nevi.

A pro ty co tam nevidi duvod proc Orpik byl totalne na kasi.. Lezici hlava na lede toho opravdu moc nevydrzi, to by jste mozna mohli pochopit. Pokud to bude hnat pred soud, tak Thornton a jeho pravnici se budou mit co obracet (osobne si ale myslim ze to nechaj byt). U Neala se da mluvit o vterinovem selhani, Thornton od zacatku velmi dobre vedel co dela, nejdriv slewfoot zezadu a pak busil a busil.. 10+ zapasu. Oba zakroky otresny, ale Throntonuv byl proste horsi (promyslenejsi, jeste nebezpecnejsi, dele trvajici a s horsima nasledkama!)
mirak2 » Ned Dec 08, 2013 9:00 pm píše:
Joe S. píše: Čiže toto nie je prípad len pre Shanahana, ale aj pre psychiatra a aby som neprehnal aj pre políciu
pises ako keby mu odtrhol hlavu a napichol si ju na hokejku... Thornton mu dal 2krat rukavicou na tvar, ani mu neobil hlavu o lad, ani sa nevozil po jeho chrbte ako Bertuzzi, skutocne nechapem ako mohol Orpika vypnut. az mam pocit, ze som videl iny incident.
Orpis vs. Eriksson:
Loui nemal v moci puk ani najmensim omylom, mal ho za sebou a nevidim iny sposob ako ho mohol chciet spracovat bez toho, aby sa pozrel dozadu, takze nemal sancu vidiet, ze dostane hit. na jednom slowmotion vidno ako ramenom dostal do hlavy (ci prvy kontakt neviem)... interference podla mna.
Neal vs. Marchand:
najprv Crosby podrazi Marchanda, aby mu Neal nenapadne "pohladil" kolenom hlavu a vysledok su 2 minuty za faul kolenom? to je snad zly zart :sok:

to Nealove extempore je podla mna este horsie ako Thorntonov "skrat"... tym nechcem povedat, ze by Thornton nemal dostat trest, ale ked tu citam slova ako psychopat a policia, musim sa smiat
nepochopil si pointu, ale nevadí, tu sa bostoňáci silou mocou snažia navodiť dojem, že ide o skrat a ja poukazujem na to, že o skrat nešlo ale išlo o úmysel s cieľom zraniť.

A že dal mu dve na tvár, čo nie je nič hrozné, ja tvrdím opak a ešte keď ide o "hokejového boxera", ktorý má v rane oveľa vyššiu silu ako bežný človek. Ja by som chcel vidieť, čo ako by si vyzeral ty a čo by si robil ty, keby ti dal dve päsťou na tvár boxer (a teraz si porovnaj, čo by ti bolo, keby dve rany nejaký suchý ITčkár, ktorý má 50 kíl aj s topánkami a počítačom). Asi by si sa nesmial.

A nehovoriac, že aké môžu byť následky od čo i len dvoch rán od boxera, keď obeť nemá žiadnu šancu brániť sa. Nemusí tam byť len otras mozgu, mohol mu dolámať lícne kosti, trvalé poškodenie zraku a podobne. To ti je tiež na smiech? ;)
Vidim tu totalne prehnane reakcie na Thorntona, a samozrejme plac od Canadiens fanusikov.. Som si myslel, ze to sa nosi len v nasom hokeji, zial som sa mylil.

Thornton urcite nema v hlave bordel, ale situaciu neriesil dobre. Taktiez netusim z coho akoze odnasali Orpika na nosidlach, ale ok, dajme tomu, ze druhy uder mal intenzitu, stane sa aj take. 10 zapasov by som ale Thorntonovi doprial, predsa len bola to strasna stupidita a nemalo by byt nic podobne odpustene ziadnemu hracovi.

Open ice hit na Erikssona je jasny ako facka, puk mimo dosahu hraca, ktory bol zhitovany. Orpik puk vobec neriesil ale siel s jasnym umyslom zostrelit Erikssona, a bolo to velmi nebezpecne. Tu to malo platit oko za oko a zub za zub, mohli na neho chlapci polovat a spravit mu zo zivota na lade peklo, a nie takto.

Koleno Neala na Marchanda? Najotrasnejsi zakrok z tych troch spomenutych, prasaciny Neal uz predvadzal v PO 2012 proti Flyers, uprimne mam ho plne zuby a zasluzil by si poriadny masaker. Penguins su mi najviac proti srsti uz dobre tri sezony, a oni nadalej zbieraju sympatie takymto sposobom.. Nealovi by som doprial 15-20 zapasov a fajnu po papuli.

Otazne je ako sa k tomu postavi Shanahan, ked sa nevedel spravne vysporiadat so Scottom tak asi ani tu nenamuti vela vody. :scare:
Každý tu rieši Orpika ale keby som mal staviť peniaze tak práve on bude fit do zápasu ako prvý... Kelly je na LTIR a nikto ani slovo o Dupuisovi... Pensmajú šťastie že už sa v základnej časti nestretneme
Atlantik » Ned Dec 08, 2013 10:17 pm píše:J

A pro ty co tam nevidi duvod proc Orpik byl totalne na kasi.. Lezici hlava na lede toho opravdu moc nevydrzi, to by jste mozna mohli pochopit. Pokud to bude hnat pred soud, tak Thornton a jeho pravnici se budou mit co obracet (osobne si ale myslim ze to nechaj byt). U Neala se da mluvit o vterinovem selhani, Thornton od zacatku velmi dobre vedel co dela, nejdriv slewfoot zezadu a pak busil a busil.. 10+ zapasu. Oba zakroky otresny, ale Throntonuv byl proste horsi (promyslenejsi, jeste nebezpecnejsi, dele trvajici a s horsima nasledkama!)
:thumbsup:

presne o tomto hovorím, ale niektorým je to do smiechu (viď cepi alebo mirak). Nevidia ani spôsob útok, ani to, že sa to nedá nijako ospravedlniť, že to bolo v zápale boja.


A ak by to došlo na súd, tak tam Thornton nemá šancu.
Atlantik píše:Ja se priznam, ze jsem ten zapas pak uz ani nemel chut prozivat do konce, ten zaver byl katastrofa, ale nic to se mnou nedelalo, nemel jsem uz zajem.. Ano cepi, rivalita bude intenzivnejsi a je to dobre? Priste se tam pozabijej vsichni, chceme to? To je proste hnuj co se tam odehravalo a ted musim priznat ze ani my jsme v tom nebyli nevinne.

Pro ty co tu kritizuji Orpika.. Takovych hitu jako on na Erikssona predvedl Boston jen za prvnich 10 minut hned 3!! A taky na hrace, kteri byli bez puku, u Erikssona se dalo o pritomnosti puku alespon diskutovat. A jako sorry, Orpik je sice tvrdej, ale on bitkar neni a proto Thornton musi chapat ze to neni rovny boj, tak nevim proc se divi ze Orpik se s nim rvat proste nechce.

Neal na Marchanda sice nevypada mnohem lip nez Thornton, nicmene suspendace u obou bude rozdilna.. Orpik nedohral a je vazne zranen. Sice odcestoval s teamem zpet do PIT, ale z farmy uz byl povolan Dumoulin jako nahrada, takze ano, je tam zraneni (coz hraje roli u delky trestu). Marchand po kolenu od Neala zapas v klidu dohral. Je to jeden ze zakladnich bodu pri vymerovani trestu, v tomhle pripade ma Neal stesti, protoze jeho zakrok se taky neda omluvit a byt Marchand zranen, tak je taky rec o osobnim pohovoru a trestu na 5+.. Takhle se daji cekat asi 3-4 zapasy, i kdyz u Shanahana clovek nevi.

A pro ty co tam nevidi duvod proc Orpik byl totalne na kasi.. Lezici hlava na lede toho opravdu moc nevydrzi, to by jste mozna mohli pochopit. Pokud to bude hnat pred soud, tak Thornton a jeho pravnici se budou mit co obracet (osobne si ale myslim ze to nechaj byt). U Neala se da mluvit o vterinovem selhani, Thornton od zacatku velmi dobre vedel co dela, nejdriv slewfoot zezadu a pak busil a busil.. 10+ zapasu. Oba zakroky otresny, ale Throntonuv byl proste horsi (promyslenejsi, jeste nebezpecnejsi, dele trvajici a s horsima nasledkama!)
O zvyšku debatovať či súhlasím či nie a nakoľko nechcem, ale za toto ďakujem. Už som sa hotoval to sem písať.
Tu je zakrok Dupuisa

https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/A4179A ... HzkeCsomn7" onclick="window.open(this.href);return false;
slow-motion od 06:24

Kower píše:Tu je zakrok Dupuisa

https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/A4179A ... HzkeCsomn7" onclick="window.open(this.href);return false;
V kontextu celyho zapasu jeste jeden z nejnevinnejsich zakroku.. Ano, bylo to v noci tak spatny, ze tuhle prvni vetu tu muzu rict s klidnym svedomim. My jsme meli vlastne taky sakra stesti, ze jedinej zranenej byl jen Orpik. Hlavne Letang a taky Maatta k tomu pri trose smuly nemuseli mit daleko.
Atlantik » Ned Dec 08, 2013 11:02 pm píše:
Kower píše:Tu je zakrok Dupuisa

https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/A4179A ... HzkeCsomn7" onclick="window.open(this.href);return false;
V kontextu celyho zapasu jeste jeden z nejnevinnejsich zakroku.. Ano, bylo to v noci tak spatny, ze tuhle prvni vetu tu muzu rict s klidnym svedomim. My jsme meli vlastne taky sakra stesti, ze jedinej zranenej byl jen Orpik. Hlavne Letang a taky Maatta k tomu pri trose smuly nemuseli mit daleko.
a možno bol blízko zraneniu aj Dupuis, jak hneď na začiatku mu šiel Chára krásne kolenom na koleno
powerforward píše:Vidim tu totalne prehnane reakcie na Thorntona, a samozrejme plac od Canadiens fanusikov.. Som si myslel, ze to sa nosi len v nasom hokeji, zial som sa mylil.
Co to plácáš, proč sem do toho taháš fandy Habs??? Nebo jsem něco špatně pochopil? Nebo už tu nemůžu okomentovat jednu stupiditu, která je hodná odsouzení...? Jestli to tak je, je mi tě líto - pokud si ale něco z té tvé věty vykládám jinak, než to je, pak se omlouvám.
Ked to tak pozeram musim k tomu napisat svoje..to co spravil Thorton je stupidita, ale zase celkom chapem ze mu praskli nervy. Ani mna to nebavi pozerat sa na tie kusky co hraci Pens z casu na cas vystrajaju..ci uz Malkin, Neal, Orpik, Kunitz a nie tak davno Cooke. Ich ochota postavit sa za svoje ciny je uz ale takmer nulova a verim ze pre ostatne teami to moze byt dost flustrujuce. Skoda pre nich ze narazili na Boston, co je team momentalne asi najviac pripominajuci casi Broad street bullies..takze nam pripravili male okienko do minulosti
Atlantik píše:A jako sorry, Orpik je sice tvrdej, ale on bitkar neni a proto Thornton musi chapat ze to neni rovny boj, tak nevim proc se divi ze Orpik se s nim rvat proste nechce.
A zautocit na hraca v podstate zozadu (kedze Lui bol otoceny) rovny boj je? Ak nie je schopny akceptovat nasledky, tak potom nech nevyskakuje na nase hviezdy! Od toho tam Thornton je, aby mu "dohovoril". Snad si nemyslel, ze mu to prejde? Mal akceptovat vyzvu na ferovu bitku a zapas mohol kludne dohrat.
Skorpion píše:
Atlantik píše:A jako sorry, Orpik je sice tvrdej, ale on bitkar neni a proto Thornton musi chapat ze to neni rovny boj, tak nevim proc se divi ze Orpik se s nim rvat proste nechce.
A zautocit na hraca v podstate zozadu (kedze Lui bol otoceny) rovny boj je? Ak nie je schopny akceptovat nasledky, tak potom nech nevyskakuje na nase hviezdy! Od toho tam Thornton je, aby mu "dohovoril". Snad si nemyslel, ze mu to prejde? Mal akceptovat vyzvu na ferovu bitku a zapas mohol kludne dohrat.
Sorry, ale tohle má být jako omluva toho činu - sáhl jsi nám na jednu z hvězd a potom ses nechtěl rvát, tak prostě s tebou zákeřně prásknu na led a vybuším to z tebe...? Kde to jsme :hroza: ?
No ty voe Skorpi, to už jseš docela mimo. Podle toho, jak si to napsal, si vlastně Moore může za to, že je teď v invalidním důchodu. :hroza:
Teda od Kowera a jeho konspiračních teoriích s televizními právy objektivitu ani nečekám. Ale koukám, že ostatní cepi, Cathy, Skorpi, poweforward atd. řeší akorát, kdo má béčko na dresu a tím se všechno omlouvá a zlehčuje.
Víte, jak se teď chováte? Jako England. Ten se hned se ozval, když bylo něco proti Phille a všichni věděli, že je to jenom kvůli tomu, že to bylo proti jeho týmu. On to totiž ani neskrýval. Jenže ten si na nic nehrál narozdíl od vás, ten byl aspoň upřímnej a neschovával se za fráze.
ako prepac dejf, ale co tu ja v Shawnovom pripade zlahcujem, si precitaj kazdy jeden môj post na jeho skrat, popripade ze ho dokonca obhajujem? zosmiesnujem :roll:
ano, odlahcene by som to bral v tom pripade, ak by sa to stalo napr. takemu Nealovi
skoda no, ze ak uz Orpik rozdava po kkt hitov, ze si to neskusi aspon raz za sezonu rucne strucne
kazdopadne mi pridu Joeho slova tradicne ine, na jeho slovnik som uz v podstate zvyknuty, ale dovolim si tvrdit, ze v NHL sme videli x,y zakernejsich zakrokov a to nie je obhajoba na Shawnovu adresu

este raz

Shawn Thornton proslul jako férový bijec. Přesně takový, jakého je Národní hokejová liga ochotna akceptovat. Umí hrát hokej, pere se čestně, dodržuje kodex, respektuje soupeře a vždy v prvé řadě myslí na ochranu svých spoluhráčů. Mezi soupeři si Thornton vybudoval velký respekt. Jenže teď přišel incident, který vše maže.

Shawn si je toho urcite vedomy, ale verim tomu, ze sa z toho pouci a tato skvrna bude zabudnuta
Players often seek out retribution for hits, even those deemed legal, that are delivered to one of their teammates. Following a "big" hit, the temperature of the game can immediately elevate to the near boiling point. At such times, the referee's primary job is to take whatever measures necessary to control the environment. To do that, he has to have a "feel" for the game and what is required. A better job could have been done by the refs in that regard after Orpik delivered a hard, legal open-ice check that knocked Loui Erisksson out of the game on the very first shift.
Kerry Fraser (byvaly sudi v NHL)

Skorpionuv post radsi komentovat nebudu...
Ja len konrétne k situáciám.
Orpik na Loui :arrow: brutálny hit v jazde s jedinou chybou, že Loui nemal puk kontrolou! Brutálny faul, ale povedal by som, že žiadna zákernosť.
NealZákernosť asi najviac vystihuje premyslené koleno s úmyslom mu vážne ublížiť, ktorý je pritom na lade po podrazení a ani len netuší, že dostane koleno rovno do hlavy! Tak to som ešte nevidel. A nechápem, ako mohol Marchand pokračovať.. Veď to mohlo skončiť katastrofou! Keby Marchanda odviezli v kóme, tak neviem, čo potom. A on dostal 2 min kneeing? :sok:
A naopak Shawn si vyhliadol Orpika, podkopol ho na zem, prvý krát ho len tak lizol a druhú dostal poriadnu a zrazu "kaper". Nechápem, ako sa mu tam vôbec niečo tak vážne mohlo stať :neviem:.

Situáciu by nikto neriešil, keby sa Orpik postaví, sudcovia to skludnia a nič závažné sa nestalo. Áno udrieť hráča na bezmocného na lade je chrapúnstvo, o tom žádná, ale keby bol Orpik zdravý, tak by Shawn nedostal žiadny extra trest, možno by nechali len Match penalty. Tu som nevidel žiaden úmysel zraniť alebo ublížiť, robil svoju prácu a prehnal to a skončilo to zranením (ešte sa len uvidí ako vážnym), čo určite nebol jeho zámer. To Neal skutočne svoj zámer neskrýval, trafil ho do gebule a bolo mu jasné, že mu tým vážne ublíži nehokejovým spôsobom.
Proste obe situácie končia väčšinou opačne, Marchand by zostal ležať vystretý s golierom na krku a Orpik by sa oprášil od snehu a hral ďalšie striedanie.
Ako pise Linden- každý to rieši kvôli " optike" následku... Rinaldo išiel oveľa zákernejsie aj viac úderov/ pokusov o úder na hlavu hráča ktorý o bitku nemal záujem a nemá z toho ani len telefonat od Shanabana...

Ako som už písal z 3 zranených hráčov bude Orpik ako prvý ready (nechcem mu resp Pens krivdit ale na nejaké prognózy hlavne tie pozitívne počkajú do Thortonovho trestu).
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES