Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Rick Nash jazdcom z NYR

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Vas pohlad na trejd?

Můžete vybrat 1 možnost


Obrázek nakoniec jednu z najväcsich prestupovych ryb ulovili jazdci z NYR......ako tuto vymenu vidite, hodnotite vy...?....mohol, ci mal GM CLB Howson za Nasha "vytrieskat" podstatne viac...?....alebo je tato vymena vyvazena na obe strany? (doplnene o hlasovaciu otazku)
It takes two to tango :banana: :banana:
konecne sa v Columbuse odhodlali k tomuto kroku a mozu zacat novu eru.
Získali méně, jak jsme čekal. Ale víceméně je to za Nashe dost. POKUD ovšem u Rangers s RIchardsem a Gaborikem nezačne dělat kupu bodů..
Těžko říct, Nash potřeboval změnu jak sůl. Vedle Richardse by mohl konečně překonat hranici 80 bodů a 40 golů. Dubinsky taky změnu potřeboval, těch 50 bodů by snad udělat mohl. Anisimov 40-50 bodů, pokud neklesne. Když bych výměnu jenom převáděl na body, vyjde to skoro na stejno. Sather ale z toho nakonec IMO vytěžil víc. Nash je leader, střelec. Samozřejmě za začátku je to fakt těžký říct, kdo na tom vydělal. To uvidíme až po sezoně.
:-( Očekávání fanoušků jsou obrovská,realita je poněkud jiná.Rangers v naší konferenci bude sakra silný mančaft.Docela z něj mám obavy,budeme s ním hrát 6x a nechci jen prohrávat.No nedá se nic dělat.Musíme se na ně dobře připravit.Vítej ve východní konferenci Ricku.

A Columbus?Nezbývá mi říci než,, nevěšte fans hlavu".Snad si Dubinsky vzpomene na své lepší časy a Anisimov není také špatný hráč.Také naději máte určitě v 1.kole draftu 2013.Má být dost silný,takže i pozdější výběr by nemusel být marný.
Přiznejte si,že ani s Nashem jste reálně byly daleko od PO a nyní začíná dlouhodobá přestavba mužstva,která by k tomu kroku měla postupně vést.Holt budete zase čekat,ale to nejste sami.Takových fandů je v NHL většina a ani já nejsem vyjímkou.
Jediné co mě zaráží,že tato výměna nevystihuje potřeby Columbusu.Alespoň jak vy fandové to cítíte.Především jsem čekal příchod ambiciozního golmana a možná i zvučňejšího defenzívního obránce.No,třeba se mýlim a Jakets to mají promyšlené líp a jednou toho nebudete litovat.
Nakonec.,,Co s hráčem,který za vás už nechce hrát?.Zbavit se ho!"
výbornej trejd. Anisimov: žádný progres, v poslední sezóně ukázal, že je centr třetí lajny je jeho maximum. Dubinsky:čím dál tím víc frustrovaný tím jak postupně ztrácel pozici v týmu. Erixon:určitě talent, ale přes McDonagha,Staala,Girardiho a MZA by se těžko prosazoval. Navíc čeká v záloze McIlrath. 30.místo na draftu....žádná velká ztráta. Rangers získali Nashe v podstatě za nic. Za hráče kterých by se zbavit tak jako tak museli aby uvolnili prostor pro nové talenty jako je Kreider nebo Hagelin.
Geniální výměna pro Nyr, zbavili se Duba,který maximálně zaplňoval cap hit, Anisimova který se mi sice hodně libí, ale nijak závratnou cenu nemá a Erixona,který by asi stejně moc nehrál. Opravdu mě však sere, že jeden z mých nejoblibenějších hráčů,jde zrovna k betonářům:-( to je fakt noční můra..
Najprv to vyzeralo hrozne, ale ono byt zle nemusi. Za Nasha sme mohli dostat bud inu nespokojnu hviezdu, alebo podobnych hracov plus prospekt a pick. Viac proste neslo. Nashova cena je obmedzovana jeho zmluvou. Bohuzial, odmietol trejd do Ottawy, ktora nam dala vybornu ponuku a ruka bola v rukave. Vcitane riesenia problemu brankara.

Co sa tyka riesenia problemov.... brankara sme ziskali trejdom (Bobrovskij), udajne mame zaujem o Berniera, ak je to pravda, Erixon sa pravdepodobne u nas dlho neohreje.

No a co sa tyka zostavy, podla mna pridu trejdy, ani Brassard ani Letestu nehraju dobre na kridle. Brassard tragicky. Taktiez je skoda dat Johansena dna farmu. Udajne ma 92 kg a v kemp s nim boli vsetci nadseni. Ja by som trejdla Brassarda, Letestu je dobry treti center a je zbytocne tam pchat Anisimova.
mt-svk píše:Najprv to vyzeralo hrozne, ale ono byt zle nemusi. Za Nasha sme mohli dostat bud inu nespokojnu hviezdu, alebo podobnych hracov plus prospekt a pick. Viac proste neslo. Nashova cena je obmedzovana jeho zmluvou. Bohuzial, odmietol trejd do Ottawy, ktora nam dala vybornu ponuku a ruka bola v rukave. Vcitane riesenia problemu brankara.

Co sa tyka riesenia problemov.... brankara sme ziskali trejdom (Bobrovskij), udajne mame zaujem o Berniera, ak je to pravda, Erixon sa pravdepodobne u nas dlho neohreje.

No a co sa tyka zostavy, podla mna pridu trejdy, ani Brassard ani Letestu nehraju dobre na kridle. Brassard tragicky. Taktiez je skoda dat Johansena dna farmu. Udajne ma 92 kg a v kemp s nim boli vsetci nadseni. Ja by som trejdla Brassarda, Letestu je dobry treti center a je zbytocne tam pchat Anisimova.
Anisimov hrál s Gáboríkem a tuším Stepanem na levém křídle a hrál tam dobře. Alespoň co jsem slyšel.. Dubinsky také hrával na LW. Jinak, ty by jsi pořád chtěla trejdnout Brassarda ale v hierarchii centrů je u vás "jakoby" stále centr číslo 1 .. Já bych mu letos prostě dal ještě šanci se naplno ukázat. (Asi jako my tuto šanci dáváme Samu Gagnerovi). Lepší jak veškerý tlak hodit na Johansena a čekat, že váš potáhne tak jak vás "táhl" Nash.. Máte dost talentu, teď jen musíte přesvědčit, že jste se s nimi za ty zbabrané roky naučili pracovat.
Kdyby byl Dub nespokojená hvězda, tak by trade dával smysl, ale on je tak nespokojeny hráč max do druhé lajny..
Reeper.89 píše:Anisimov hrál s Gáboríkem a tuším Stepanem na levém křídle a hrál tam dobře. Alespoň co jsem slyšel.. Dubinsky také hrával na LW. Jinak, ty by jsi pořád chtěla trejdnout Brassarda ale v hierarchii centrů je u vás "jakoby" stále centr číslo 1 .. Já bych mu letos prostě dal ještě šanci se naplno ukázat. (Asi jako my tuto šanci dáváme Samu Gagnerovi). Lepší jak veškerý tlak hodit na Johansena a čekat, že váš potáhne tak jak vás "táhl" Nash.. Máte dost talentu, teď jen musíte přesvědčit, že jste se s nimi za ty zbabrané roky naučili pracovat.
ja ho nechcem trejdnut kvoli hre... :D viem, su to hluposti, ale ja ho proste nemam rada :) No a co sa tyka Anisimova... Foligno, LW, Umberger, LW (moze aj prave), Anisimov, LW... a kto bude ako na pravom? Fan, Umberger a dalej? Atkinson, a potom drievka Boll a Dorsett, musime dufat v Kubalika, alebo Calverta, ktory tiez moze hrat na pravom. No a Gillies, dufam, ze si spomenie, preco bol draftovany v prvom kole.
mt-svk píše:ja ho nechcem trejdnut kvoli hre... :D viem, su to hluposti, ale ja ho proste nemam rada :)
Já nemám rád hráčů :D .. Ale tak chápu tě. :)
Howson to podělal. Tohle je zkrátka průser. Dostali jsme hráče, kteří nám do koncepce moc nesedí a hlavně jsou to hráči maximálně a to opravdu maximálně druhé lajny. A takový Erixon? Nevím k čemu nám bude.

Můj požadavek nebo spíše přání vypadalo asi takhle. TOP útočník do první linky, lídr, který to potáhne + TOP útočník do druhé lajny (tady by ten Ansimov nebo Dubinsky byli OK) + TOP prospekt s vyhlídkou hvězdy + 1 pick.
Bohužel jsme dostali to co dostali.

Howson to prokoučoval to už je teď jasné. Snažím se to nevidět moc černě a říkám si že Anisimov u Rangers nikdy nedostal pořádnou šanci a porci minut a že se zlepší. Že Dubinsky je velkej hecíř a že bymohl jít nahoru a třeba i potenciální lídr a kapitán, ale nějak se mi tomu prostě nechce věřit. Jsem zklamaný a tahle výměna se mi nelíbí ani trochu.
A pokud jsem vyhlížel nadcházející sezónu s mírným optimisme tak po dnešku jsem zase na zemi.
Dawe4 píše:Howson to podělal. Tohle je zkrátka průser. Dostali jsme hráče, kteří nám do koncepce moc nesedí a hlavně jsou to hráči maximálně a to opravdu maximálně druhé lajny. A takový Erixon? Nevím k čemu nám bude.

Můj požadavek nebo spíše přání vypadalo asi takhle. TOP útočník do první linky, lídr, který to potáhne + TOP útočník do druhé lajny (tady by ten Ansimov nebo Dubinsky byli OK) + TOP prospekt s vyhlídkou hvězdy + 1 pick.
Bohužel jsme dostali to co dostali.

Howson to prokoučoval to už je teď jasné. Snažím se to nevidět moc černě a říkám si že Anisimov u Rangers nikdy nedostal pořádnou šanci a porci minut a že se zlepší. Že Dubinsky je velkej hecíř a že bymohl jít nahoru a třeba i potenciální lídr a kapitán, ale nějak se mi tomu prostě nechce věřit. Jsem zklamaný a tahle výměna se mi nelíbí ani trochu.
A pokud jsem vyhlížel nadcházející sezónu s mírným optimisme tak po dnešku jsem zase na zemi.
Ak je pravda, ze ideme po Bernierovi, je uplne jasne, preco Erixon prisiel :)
Plus treba tiez brat v uvahu to, ze rozne rumoury neboli prilis pravdive a ani jeden s timov nam nechcel dat to, co sme chceli. Ale ked to porovnas s trejdami Kovyho, Gretzkyho ci Hossu, sme na tom este dobre. :)
mt-svk píše:Ale ked to porovnas s trejdami Kovyho, Gretzkyho ci Hossu, sme na tom este dobre. :)
...jenže Kovy, Hossa a další byli pending UFA. Nash má smlouvu ještě na 5 let. To je ten zásadní rozdíl.
kisin píše:...jenže Kovy, Hossa a další byli pending UFA. Nash má smlouvu ještě na 5 let. To je ten zásadní rozdíl.
Prestan mi laskavo kazit nejaku utechu, dobre? :D

Nu co, buduca sezona ukaze, aky to bol trejd. :)
Katastrofa pro Columbus a pro Pennsylvánii. Seru tě Howsone, tímhle si Pittsburghu zavařil ty vole! NYR mají Nashe skoro zadarmo, neskutečnej steal! Dubinsky byl náladovej sucker, kterého se chtěli Rags zbavit aby jim zbytečně nezatěžoval cap hit a takhle se jim to povedlo. Toho hráče nesnáším a mám o něm mizerné mínění. Sather je dobrej v tom, že se vždycky dokáže zbavit drahých hovad co má v teamu (jako Gomez, Redden, Kotalík a teď Dubi).

Anisimov je sice OK, ale zas nic extra. Má své fazony, chvíli hraje solidně, maká a pak zas najednou dlouho suchoty. A takhle to střídá...

Erixon je wildcard, potenciál má, ale pro NYR jeho ztráta nebolí. Letos by tam stejně asi ani nehrál v základu. 1st rounder je late, takže nic hrozného.

Sather Howsona vyfláknul se vším všudy a za Nashe neobětoval jedinou významnou figurku, navíc se zbavil pro NYR téměř minusovýho Dubiho.

NYR se stává v mém pohledu nejkvalitnějším a nejvyváženějším teamem ligy. Útok s Callahanem, Richardsem, Gáboríkem, NASHem, Kreiderem, Stepanem, Hagelinem, Boylem a solidníma forecheckerema jako Pyatt, Asham, Rupp je najednou velmi kvalitní. Obrana no comment, Girardi, M.Staal, MDZ, McDonagh, Sauer, Stralman a v bráně šílenej Lundqueen. Navíc maj spoustu prostoru pod stropem na Doana a spol. No s pánem Bohem... Rangers mají všechno, Atlantická divize bude zas tortura. Howson to prodrbal nejen sobě, tohle má daleko větší dopady. Jsem hrozně nasranej, fuj ! :nervy:
mt-svk píše:]Prestan mi laskavo kazit nejaku utechu, dobre? :D

Nu co, buduca sezona ukaze, aky to bol trejd. :)
presne tak, buduca sezona vela napovie. aj to ako sa rickovi bude darit po boku prveho top centra v kariere (ak teda bude v utoku s richardsom) a tiez ako si dubi s anisimovom poradia s s prilezitostou v podobe nepochybne vyssieho ice-timeu ale aj vacsim pridelom zodpovednosti u blue jackets

rangers ale okrem top kridla ligy vymenou dubinskeho a anisimova ziskali aj viac ice-time pre mladych kreidera ci hagelina, takze de facto maju teraz duo nash-kreider (ci hagelin) namiesto dubinsky-anisimov. na papieri to pre nich vyzera bombasticky, uz to len potvrdit aj na lade.

jackets na druhej strane prisli o najvacsiu hviezdu, kapitana a "tvar" klubu. toto dubinsky a anisimov nemaju sancu nahradit, aj ked mozno spolocnymi bodmi nahradia nashovu produktivitu. ktory z utocnikov z momentalneho kadra columbusu by si nasiel miesto v prvom utoku ktorehokolvek (aspon jedneho) ineho timu NHL? na papieri to vyzera na prakticky bezkonkurencne najslabsi utok ligy - co vsak samozrejme neznamena ze to tak bude vyzerat aj na lade. ak vsak ano, naprava s najvacsou pravdepodobnostou zaberie peknych par sezon (a top 3 draftovych vyberov)
mt-svk píše:Ak je pravda, ze ideme po Bernierovi, je uplne jasne, preco Erixon prisiel :)
Plus treba tiez brat v uvahu to, ze rozne rumoury neboli prilis pravdive a ani jeden s timov nam nechcel dat to, co sme chceli. Ale ked to porovnas s trejdami Kovyho, Gretzkyho ci Hossu, sme na tom este dobre. :)
Ale já se vůbec nebavím o těch rumorech. Ta výměna je pro naši stranu prostě propadák. Trade měl být postaven úplně jinak.

Jako základ si říct jednoho z dvojice Del Zotto nebo McDonagh + Kreider....V tom případě by vůbec nemusel brát Erixona, ale už by dostal asi jenom jednoho hráče a tím by mohl být ten Dubinsky + 3 kolo.
To by pro nás dávalo větší smysl a to i přesto, že máme Johnsona a druhého režiséra přesilovek nepotřebujeme, ale ten by se dal obratem poslat dál za zajíamvé zboží a měl by větší cenu než Erixon.

No teď už je to jedno. Nebudu tady spekulovat koho a proč by jsme mohli dostat. Je to slušně řečeno v prčicích.
Dawe4 píše:Ale já se vůbec nebavím o těch rumorech. Ta výměna je pro naši stranu prostě propadák. Trade měl být postaven úplně jinak.

Jako základ si říct jednoho z dvojice Del Zotto nebo McDonagh + Kreider....V tom případě by vůbec nemusel brát Erixona, ale už by dostal asi jenom jednoho hráče a tím by mohl být ten Dubinsky + 3 kolo.
To by pro nás dávalo větší smysl a to i přesto, že máme Johnsona a druhého režiséra přesilovek nepotřebujeme, ale ten by se dal obratem poslat dál za zajíamvé zboží a měl by větší cenu než Erixon.

No teď už je to jedno. Nebudu tady spekulovat koho a proč by jsme mohli dostat. Je to slušně řečeno v prčicích.
A ty to skus brat pozitovne.... lebo ta picne :D
Chudák JJ, nie len že bol vymenený v najnevhodnejšom čase, ešte sa aj dostal na najnevhodnejšie miesto. :D Snáď to nebude až taká katastrofa.
Koment Matta Barryho stojí za přečtení :D
http://bigmouthbarry.com/2012/07/24/nas ... u-kidding/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pár citací:
That’s exactly what Sather did to Howson. Not only did he rob him blind, he date raped him in the process. I don’t care how the media spins this trade. It was worse that the Joe Thornton deal. It was worse that the Dion Phaneuf deal.
Because the Blue Jackets didn’t learn from how well Nikita Filatov, Jakub Voracek and Nikolai Zherdev performed so well, they traded for another Eastern Euro in Artem Anisimov who undoubtedly will love trading in the nightlife in New York for cow tipping and pork rind eating contests in Columbus.
If Jack Johnson wasn’t crying in his pillow after the Kings lifted the Stanley Cup, he’s going to become the Jackets first full blown alcoholic.
I can only imagine the wave of Jackets fans that are PRAYING for a lockout so they don’t have to suffer through another year of futility. I can only imagine the Jackets fans wanting to turn that goal cannon towards the office of Howson. I can only imagine the scores of Jackets fans putting their NASH jersey’s on eBay and becoming instant bandwagon Red Wings fans.
Scott Howson, in a letter to fans, wrote: “We are committed to building a team that plays an exciting brand of hockey, competes every night and ultimately achieves the goal of winning a Stanley Cup. Anything less is unacceptable, and we will do whatever it takes to build a winner.”

Whatever it takes? You fucking LIAR. You could have traded Nash to Detroit for a MUCH BETTER package, but didn’t. “Whatever it Takes?” How about KEEPING Nash until the right deal came along? Mistake after mistake after mistake. I thought only Hollywood executives failed upwards?
Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS