Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Gamecenter Live / NHL.TV

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

No klasika, to je naschval jako obvykle... Mam ho asi 2 mesice a tesil jsem se na NHL a ono ho*no, stejne jako loni nova sport s premier league. Kurwa to je pech :bitka3: :thumbsdown:
mitch píše:
habs píše:
Dado píše:Napisal som o tom aj taku info spravu na Eurolanche: http://eurolanche.com/article.php?id=167

KAZDOPADNE JE TO BOMBA!
Pěkný článeček, zajímavé a důležité informace :thumbsup: . Víc než zrušení espn playeru mě mrzí i odsun NHL ze satelitní podoby ESPN America :verysad: - bylo tam každý den asi hodinové shrnutí všech zápasů předchozího dne apod. Takhle tedy budeme odkázáni jen na připojení přes internet, i když NHL Game Center bude nejspíš hodně kvalitní.

Coze?? Ono nebude NHL ani na espn america??? :-O
Tak dá se to očekávat, když je to stejná společnost a nekoupila práva...
doprdele sakra kurvadrat a tak rano som vstaval a zapal ranne spravy espn kde boli zostrihy z nocnych zapasov nfl, nhl, nba, atd
mitch píše:doprdele sakra kurvadrat a tak rano som vstaval a zapal ranne spravy espn kde boli zostrihy z nocnych zapasov nfl, nhl, nba, atd
Zůstane ti prozatím jistě asi jen ta NFL, když NBA jde do výluky a NHL nebude kvůli právům... Jo, ještě baseball.
mozna blba otazka, ale streamy pres myp2p.eu apod uz nebudou?
megaton píše:mozna blba otazka, ale streamy pres myp2p.eu apod uz nebudou?
Preco by neboli?
Maple Leafs píše:
megaton píše:mozna blba otazka, ale streamy pres myp2p.eu apod uz nebudou?
Preco by neboli?
žeby myp2p nešlo?
Joe S. píše:
Maple Leafs píše:
megaton píše:mozna blba otazka, ale streamy pres myp2p.eu apod uz nebudou?
Preco by neboli?
žeby myp2p nešlo?
myp2p.bz ...
mide16 píše:
Joe S. píše: žeby myp2p nešlo?
myp2p.bz ...
To je tusim fake, maj to i na twitteru http://twitter.com/#!/Myp2p
Hoši ví někdo fakt přesně, kde letos budou v TV vysílat NHL u nás? Díky
myp2p.eu nefunguje proč??
Zneužiju tohle téma, za chvíli začíná preseason, nevíte kde se budou dát sledovat zápasy zadarmo? myp2p.eu stále nejde..dík
neis píše:Zneužiju tohle téma, za chvíli začíná preseason, nevíte kde se budou dát sledovat zápasy zadarmo? myp2p.eu stále nejde..dík
Ale jede, len na inej doméne a bez download sekcie.
Neviem ako ine timy, ale CBJ bude domace pre-season zapasy prenasat na stranke.
GCL se pro Evropu zprovozni 6.rijna. Cena by mela byt 159 dolaru pravdepodobne vcetne PO, mozno rozdelit i na 8 mesicnich splatek po 20 dolarech. :good:
Redy píše:GCL se pro Evropu zprovozni 6.rijna. Cena by mela byt 159 dolaru pravdepodobne vcetne PO, mozno rozdelit i na 8 mesicnich splatek po 20 dolarech. :good:
A iné možnosti? Napr. ako rozdeliť pizzu na 6 častí, z 8mich sa totiž už preješ. :sarcasm:
getzo: Na jaké domeně? Zkoušel jsem myp2p.bz a tam mi forum nejde...
neis píše:getzo: Na jaké domeně? Zkoušel jsem myp2p.bz a tam mi forum nejde...
http://forum.wiziwig.eu/forum.php
topic som presunul k danemu subforu a v tomto topicu :arrow: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=62&t=3418" onclick="window.open(this.href);return false; som zaeditoval mozne dostupne stream linky
za prvu poznamku :moj: za druhu :fucker:

:?: pôjde o klasiku ako u ESPN? t.j. bez problemove zaznamy + zaujima ma, ci bude moznost "vypnut" skore ako to bolo mozne u ESPN "off skore"...nerad by som pozeral zapas zo zaznamu vediac o vysledku zapasu
Už to mám aktivní, ještě jsem to moc neprohlížel, ale minimálně je tam všechno, co bylo na ESPN, i přenosová rychlost má stejné možnosti. Archiv funguje, zkusmo jsem si dal poslední zápas letošního finále. NHL Vault jsem zatím nenašel. Jinak to má hodně možností, co na ESPN nebylo.
sidney77 píše:Už to mám aktivní, ještě jsem to moc neprohlížel, ale minimálně je tam všechno, co bylo na ESPN, i přenosová rychlost má stejné možnosti. Archiv funguje, zkusmo jsem si dal poslední zápas letošního finále. NHL Vault jsem zatím nenašel. Jinak to má hodně možností, co na ESPN nebylo.
Napr.? Ak sa ti chce, tak popíš, možno niekomu pomôžeš definitívne sa rozhodnúť. :)
jj pánové, kdo to má a chce se mu popište to klidně podrobněji, rozhoduji s ezda do toho jít, každé info potěší, díky :)
Ono to bude jasnější, až po praktickém vyzkoušení, tedy nejspíš až začne sezóna.

Když na to tedy koukám, co je stejné jako na ESPN:
1. Lišta s výběrem zápasů, kde jde zapnout a vypnout skóre, případně lze tu lištu úplně vypnout.
2. Posun v čase zpět a dopředu o 10 sekund.
3. Bitrate: 400, 800, 1600, 3000 Kbps, v archivu je maximum 1600

Když si pustím poslední finálový zápas mezi BOS a VAN, kromě samotného záznamu lze přepínat mezi preview, statistikami, rekapitulací a je tam Ice tracker, tedy obrázek ledové plochy, kde lze vidět místo všech střel, gólů, hitů, faulů, u něčeho jsou pak i videa. Nevím, jestli je to ale na nhl.com běžné, nebo je to jen součástí Gamecenter, tak zběhlý v tom nejsem. Nicméně podobná věc je i součástí NHL 12, kdo to hraje, ví, o co jde.

Samostná časová lišta při zápase toho obsahuje víc, než bylo na ESPN, jsou tam vyznačeny góly a také nějaké zajímavé střely, takže se v zápase dá poměrně jednoduše hledat.

V novém okně si lze vyvolat aktuální statistiky hráčů a tabulky pořadí týmů a fotky.

Lze sledovat buď jeden zápas, případně mít obraz v obraze s dalším zápasem, nebo mozaiku s více okny, tedy sledovat více zápasů najednou, ta okna jsou 4.

Další věci bude třeba teprve ozkoušet až při ostrém běhu, veškeré features jsou na tom odkazu od Dada nahoře. Tzn. půjde vybrat, zda se dívat na zápas s domácími nebo hostujícími komentátory, snad půjde vyrobit si vlastní highlights, zpomalovat nějaké záběry, tedy dělat si vlastní replaye. Není nutné se dívat jen na compu, ale lze i přes PS3, přes x těch různých nemyslů, jako jsou smartphone, tablety apod.
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
707 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS