Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Gamecenter Live / NHL.TV

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Už to fungovalo aj vlani. Wildo mal 50:50, cepi myslím tiež asi aj Steven.

Tento rok by som do toho šiel aj ja, ale skôr s midem, aby sa nám príliš nekryli zápasy i keď na COL mám zväćša dvojhodinový odstup a zvyknutý som pozerať aj cez free feeds.

Vec dohody, ale ak sa nenájde nikto lepší, ja by som do toho s tebou určite šiel. Dám vedieť včas.
Tak o ESPN player mam zaujem, ale iba o zapasy Columbusu a Ottawy (prednostne Columbusu). No a kedze mne budu viac vyhovovat zaznamy, mohla by som sa mozno dohodnut, kedze priame prenosy by ste si mohli bez potiazi z mojej strany aj keby zapasy prebiehali subezne.
Dado píše:
mt-svk píše:Tak o ESPN player mam zaujem, ale iba o zapasy Columbusu a Ottawy (prednostne Columbusu). No a kedze mne budu viac vyhovovat zaznamy, mohla by som sa mozno dohodnut.
V tom pripade sa mozme kludne dohodnut aj traja, ked preferujes zaznamy. Najlepsie by bolo, keby si si teraz pozrela rozpisy zapasov Columbusu i Ottawy a dala vediet, ktore zapasy by si chcela pozerat live.
Ja nemusim silou mocou pozerat live, dokazem sa prisposobit :) A ak live, tak v piatok, sobotu, alebo v den ked si nasledne mozem pospat. Ale to nie je podmienka, prisposobim sa vam, zase az taky fanatik nie som :)
Ano, ak by sa nahodou nieco zmenilo, dam vediet. Aj ja bude rada, ze usetrim :) Potom daj vediet ako ti zaplatit.
Getzo5 píše:Už to fungovalo aj vlani. Wildo mal 50:50, cepi myslím tiež asi aj Steven.

Tento rok by som do toho šiel aj ja, ale skôr s midem, aby sa nám príliš nekryli zápasy i keď na COL mám zväćša dvojhodinový odstup a zvyknutý som pozerať aj cez free feeds.

Vec dohody, ale ak sa nenájde nikto lepší, ja by som do toho s tebou určite šiel. Dám vedieť včas.
Seriózne o tom rozmýšlam, no len tak jedným okom som to pozrel a celkom dosť zápasov by sa nám prekrívalo :hmm: ...
mide16 píše:Seriózne o tom rozmýšlam, no len tak jedným okom som to pozrel a celkom dosť zápasov by sa nám prekrívalo :hmm: ...
:? nám dvom myslíš, že? (neviem, možno nepriamo oslovuješ Dada, aj to sa mi už na message boarde stalo :D)

Ako som povedal Dadovi, počkám ešte čo Ohlund, leo, Lukas či sidney. Z niekým od vás by to fakt malo zmysel.
Getzo5 píše:
mide16 píše:Seriózne o tom rozmýšlam, no len tak jedným okom som to pozrel a celkom dosť zápasov by sa nám prekrívalo :hmm: ...
:? nám dvom myslíš, že? (neviem, možno nepriamo oslovuješ Dada, aj to sa mi už na message boarde stalo :D)

Ako som povedal Dadovi, počkám ešte čo Ohlund, leo, Lukas či sidney. Z niekým od vás by to fakt malo zmysel.
hej myslím nás dvoch, bolo to asi 5 zápasov v dvoch mesiacoch ale to je pre mňa dosť keďže tento rok chcem vidieť 82zápasov + dosť zápasov iných tímov, a keďže viem že ty si takmer každý deň celú noc hore :D tak neviem neviem ...

inak aká ja cena?
mide16 píše:hej myslím nás dvoch, bolo to asi 5 zápasov v dvoch mesiacoch ale to je pre mňa dosť keďže tento rok chcem vidieť 82zápasov + dosť zápasov iných tímov, a keďže viem že ty si takmer každý deň celú noc hore :D tak neviem neviem ...

inak aká ja cena?
No veď to. So mnou by to mal vziať niekto kto má na saláme. :D Nemám problém ísť ani 60:40 aby to bolo fér. Inak cena ak sa nemýlim je 80 ak to berieš v určitom časovom okne (nejsom istý), takže ako Dado píše v druhom odstavci, ak dvaja, tak 40 eur.
Aj ja bych s kymkoliv do toho sel, ak klapnou osobní záležitosti, od 1.září bych to věděl najisto.
Getzo5 píše:
mide16 píše:hej myslím nás dvoch, bolo to asi 5 zápasov v dvoch mesiacoch ale to je pre mňa dosť keďže tento rok chcem vidieť 82zápasov + dosť zápasov iných tímov, a keďže viem že ty si takmer každý deň celú noc hore :D tak neviem neviem ...

inak aká ja cena?
No veď to. So mnou by to mal vziať niekto kto má na saláme. :D Nemám problém ísť ani 60:40 aby to bolo fér. Inak cena ak sa nemýlim je 80 ak to berieš v určitom časovom okne (nejsom istý), takže ako Dado píše v druhom odstavci, ak dvaja, tak 40 eur.
To by som bola ideal, kedze priame prenosy by si mal fakticky iste, pretoze ja uprednostnujem spanok :D
mt-svk píše:To by som bola ideal, kedze priame prenosy by si mal fakticky iste, pretoze ja uprednostnujem spanok :D
:giggle: tak uvidíme, veď sa tu nejako medzi sebou dohodneme. Otázka času. :D
Getzo5 píše:Už to fungovalo aj vlani. Wildo mal 50:50, cepi myslím tiež
tak je :) s Wildom takto potiahneme uz 3 sezonu :serus: a :thumbsup: on riesi svoj zapadny cas, ja vychodny, takze casova kolizia nehrozi, preto ak, oplati sa dohodnut s userom, ktory fandi timu z opacnej konferencie
ale ani v ramci zaznamu nebol ziaden problem a ja osobne som zaznamy vyuzival dost casto

viac o ESPN v topicu :arrow: http://hokejforum.com/viewtopic.php?p=207719#p207719" onclick="window.open(this.href);return false;
Jo vypada to, ze ESPN s NHL konci :hroza: :bye2: :fnuk: :plac:
Prava pro Evropu koupil nekdo jinej.
Ale NHL by v Evrope byt dostupna mela byt, jeste se uvidi kde a jak...
Otázka: Uvidíme samozrejme kto to bude a ako to bude vyzerať technicky a cenovo, ale... prečo nikto z vás Center Ice nebral? Doteraz mala práva pre Európu ESPN, tak to bolo blokované len pre NA, ale teraz...? :hmm:
Getzo5 píše:Otázka: Uvidíme samozrejme kto to bude a ako to bude vyzerať technicky a cenovo, ale... prečo nikto z vás Center Ice nebral? Doteraz mala práva pre Európu ESPN, tak to bolo blokované len pre NA, ale teraz...? :hmm:
Nebolo zas Center Ice blokované pre Európu ako ESPN pre NA? Len tipujem, ale častokrát sa hovorilo, že ESPN je alternatíva Center Iceu pre Európanov...
ThrashersFan píše:
Getzo5 píše:Otázka: Uvidíme samozrejme kto to bude a ako to bude vyzerať technicky a cenovo, ale... prečo nikto z vás Center Ice nebral? Doteraz mala práva pre Európu ESPN, tak to bolo blokované len pre NA, ale teraz...? :hmm:
Nebolo zas Center Ice blokované pre Európu ako ESPN pre NA? Len tipujem, ale častokrát sa hovorilo, že ESPN je alternatíva Center Iceu pre Európanov...
No veď presne to som (dosť nešikovne, priznávam) povedal.
Nie som v tomto zbehla, poznam jedine ESPN player, dali by ste mi potom vediet kto bude prenasat NHL? Diky. Samozrejme, ak to bude mozne, dohoda o deleni by platila (ak budu zaznamy).
Podle poslednich zprav a mnoha zdroju http://hfboards.com/showthread.php?t=943727&page=4 bude tuto sezonu NHL Game Center pro cely svet.
Registrace pry zacne koncem zari..
AndyF píše:Podle poslednich zprav a mnoha zdroju http://hfboards.com/showthread.php?t=943727&page=4 bude tuto sezonu NHL Game Center pro cely svet.
Registrace pry zacne koncem zari..
Takže som mal znova pravdu? :cinka: heh :D
O ESPN playeru jsem to už také četl, velká škoda - ale jestli tedy přijde adekvátní náhrada v podobě NHL Game Center, tak potom ano... Jinak už loni jsem zkoušel na přípravné zápasy portál http://www.hockeystreams.com, běží tam samozřejmě celá sezóna, je to o něco levnější než espn player, ale řekl bych, že kvalita je malinko horší.
Tak to je bomba, protože gamecenter má i parádní aplikaci na mobil, kde je naproto vše, co fans hokeje potřebuje a ještě se tam dá dívat live na zápasy. Viva smartphones :clap:
Dado píše:Napisal som o tom aj taku info spravu na Eurolanche: http://eurolanche.com/article.php?id=167

KAZDOPADNE JE TO BOMBA!
Pěkný článeček, zajímavé a důležité informace :thumbsup: . Víc než zrušení espn playeru mě mrzí i odsun NHL ze satelitní podoby ESPN America :verysad: - bylo tam každý den asi hodinové shrnutí všech zápasů předchozího dne apod. Takhle tedy budeme odkázáni jen na připojení přes internet, i když NHL Game Center bude nejspíš hodně kvalitní.
neis píše:Tak to je bomba, protože gamecenter má i parádní aplikaci na mobil, kde je naproto vše, co fans hokeje potřebuje a ještě se tam dá dívat live na zápasy. Viva smartphones :clap:
Jde to i na slabsi verze, co nedaj flash?
No vidíš to, jám mám tak cpu ARMv6 kde flash nativně nějde, ale třeba ve Skyfire funguje bezproblému, takže záleží jak bude vychytaný samotný program..
habs píše:
Dado píše:Napisal som o tom aj taku info spravu na Eurolanche: http://eurolanche.com/article.php?id=167

KAZDOPADNE JE TO BOMBA!
Pěkný článeček, zajímavé a důležité informace :thumbsup: . Víc než zrušení espn playeru mě mrzí i odsun NHL ze satelitní podoby ESPN America :verysad: - bylo tam každý den asi hodinové shrnutí všech zápasů předchozího dne apod. Takhle tedy budeme odkázáni jen na připojení přes internet, i když NHL Game Center bude nejspíš hodně kvalitní.

Coze?? Ono nebude NHL ani na espn america??? :-O
707 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS