Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Gamecenter Live / NHL.TV

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Pánové stáhnete si nhlgames a máte po starostech s hledáním streamu, je to defacto jak gamecenter i se stejnou kvalitou jen zadarmo :) jediná slabina že funguje jen pod Windows..
Mě takové nějaké pofidérní stránky moc neberou někde něco hledat složitě a stahovat a bát se jestli to jednoho dne nestopnou, nic pro mě, ale díky za tipy.
Parda píše:
čtv 07. lis 2019 15:00
U tebe taky vůbec nevím, děje se to u zápasů živě nebo i záznamu?
Jak na živo, tak ze záznamu, i když tam to dělá méně... Nejvíc mě vadí, že na aplikaci v mobilu můžu posouvat o 10 sekund dopředu i dozadu, ale jak to hodím přes chromecast na televizi, tak u živáku vůbec (samozřejmě, když si ho pustím o něco později :-D ) a u záznamu jen posuvem prstem na té časové ose, což je vždycky strašně citlivý a nikdy to neudělám třeba o těch 10-20 sekund... :-( .
U nhl games se nic nehledá. Jeden program a vše je v něm. Stejně jako u gamecetru. Funguje i portable na flešce. Vypnout to sice můžou ale sleduji přes to už dlouho a až na výjimky to šlape parádně..
habs píše:
pon 11. lis 2019 16:28
Jak na živo, tak ze záznamu, i když tam to dělá méně... Nejvíc mě vadí, že na aplikaci v mobilu můžu posouvat o 10 sekund dopředu i dozadu
S tou chybou při přenosu musíš bohužel jedině jít na customer service NHL, taky jim musím napsat.
A s tím posouváním, já to na mobilu přesouvám úplně v pohodě, dvouminutové reklamy nebo 18 min třetinové pauzy posouvám prstem s přesností pár sekund, chce to asi cit. Nebo nemáš malý mobil, malý display?
Ale jo, posouvat to jde, ale mně nejvíc vyhovovala ta možnost posunutí o 10 sekund, kdy jsem si mohl některé nudné pasáže ve hře malinko zrychlit nebo třeba pauzy při přerušení hry apod. Když na to člověk kouká ráno předtím, než jde do práce, tak se tohle zrychlení moc hodilo...
Nepatří to přímo sem, ale nechtěl jsem zakládat kvůli tomu nové vlákno. Dnes jsem poprvé vyzkoušel NHL přes Tipsport a je to na pohodu. Rozlišení sice není žádná mega pecka, ale pro mě úplně dostačující, stačí vsadit 30kč za měsíc a mělo by se dát sledovat všechny zápasy, snad to vydrží co nejdýl.
707 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO