Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Gamecenter Live / NHL.TV

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

UPDATE: Podle redyho je v soucasnosti registrace na HS omezena, pry z duvodu kapacity.
:-/
UPDATE 2: Dumyslnym trikem se nam to (pres muj ucet) podarilo obejit..
vdaka za info, zatial to vyzera na GC.
Skorpion píše:vdaka za info, zatial to vyzera na GC.
Ja po letech s GCL prechazim na HS. Posledni dva roky jsem pouzival pro sledovani GCL xbox, tam to az na obcasne zamrzani bezelo dobre. Pri sledovani klasicky pres prohlizec se ale obraz v rychlejsich presunech kamery dost trha (nemyslim nacitani, tohle trhani nema s rychlosti pripojeni nic spolecneho). Na starem notebooku to jeste slo, ale s porizenim noveho vykonejsiho full HD notebooku je to trhani paradoxne jeste vic znat a me to privadi k silenstvi. :D

Vyzkousel jsem tedy HS a tam obraz skutecne bezi krasne plynule jako v TV a jelikoz xbox uz nemam, neni co resit! Dalsim obrovskym plusem je moznost uplneho skryti casove listy a moznost posouvani zaznamu o libovolny casovy interval. Na GCL totiz muzes posunout cas jen o 10s a casovou listu neschovas.

U GCL si teda na zakryti casove listy si vyrobis listu z kartonu, sledujes zapas a vztekas se nad trhanim obrazu. V zaveru zapasu ti padne net, znova se prihlasis a abys nemusel pracovat s casovou listou, nezbyde ti nic jineho, nez zapas do preruseneho momentu posouvat po 10 vterinach! Prakticke... :scare:
Uff, tak to je dost blbe, co pises. Budem musiet este porozmyslat :hmm:
len pre potvrdenie. HS je toto: http://www6.hockeystreams.com/ :?: :)
Skorpion píše:len pre potvrdenie. HS je toto: http://www6.hockeystreams.com/ :?: :)
Ano.
Ale nevim, jestli uz se da registrovat...
Jestli ano tak pouzij muj odkaz http://www.hockeystreams.com/ref/83044" onclick="window.open(this.href);return false;
Od redyho mam uz 2$ slevu na nakup :dudo:

Zda se ze neda...
viz vyse: http://www.hokejforum.com/gamecenter-li ... ml#p401442" onclick="window.open(this.href);return false;
Miesto maju, tak som sa hned zaregistroval. Uz si len pockat na sezonu :good: :)
GCL je ted pozastaven, dopředu chodily maily ohledně automatické aktivace GCL. Už se to někomu zaktualizovalo a odečetlo to prachy? Nechtěl bych to ve středu odpoledne řešit... Psal jsem tam mail a ti mě odkázali na telefonní support line.
Parda píše:GCL je ted pozastaven, dopředu chodily maily ohledně automatické aktivace GCL. Už se to někomu zaktualizovalo a odečetlo to prachy? Nechtěl bych to ve středu odpoledne řešit... Psal jsem tam mail a ti mě odkázali na telefonní support line.
Ted jsem si cvaknul
https://subscribe.nhl.com/international" onclick="window.open(this.href);return false;
a dostal jsem se az k zadavani udaju k platbe, takze paltit se asi da..
Jak funguje prodluzovani netusim.
Ovsem cena 115 dolaru, tak to se musim jenom smat :lol3:
Také jsem na to o víkendu koukal, co s tím je. Nic mi to zatím neodečetlo, když jsem to zkoušel, ani jsem se nebyl schopen dostat na záznamy z minulé sezóny. Po různém zkoušení už se tam dostanu, ale nemohu se např. dostat ke svým údajům, pořád mě to vrací na obrazovku s nabídkou.

Jediná možnost, jak updatovat své údaje včetně karty, je přes mail s informacemi o obnově, který mi přišel už 19.9. s tím, že po nebo kolem 1.10. se provede platba, tentokrát jednorázově za celou sezónu, nikoliv na 4 části jako loni. Lze ovšem přejít na měsíční platby s možností kdykoliv ukončit.

Jinak roční platba pro obnovitele je 75 dolarů.
sidney77 píše:Jinak roční platba pro obnovitele je 75 dolarů.
Já jsem obnovoval a strhlo mi to plnou palbu 115 dolarů, což bylo malinko zklamání, ale co už. I když předpokládám, že to bylo proto, protože jsem měnil ze splátek na jednorázovou platbu, takže jsem pro ně byl "nový předplatitel". Jinak z účtu mi to stáhli už minulý týden, ale k zápasům se stále nedostanu. Pořád mě to, jak říkáš, vrací na úvodní stránku. Snad do do středu už pojede.
Já jsem loni platil 75 dolarů ale letos mi nic zatím nestáhli. Tak nevím co mám dělat, nechce se mi platit 115 dolarů.Kartu jsem neměnil.
peky6 píše:Já jsem loni platil 75 dolarů ale letos mi nic zatím nestáhli. Tak nevím co mám dělat, nechce se mi platit 115 dolarů.Kartu jsem neměnil.
Ciste teoreticky bych se vyslovne zeptal na cenu, at je to cerne na bilem.
Pripadne se da pozdeji transakce stornovat, nebo minimalne sluzba odhlasit a pak by meli vratit penize. (Me to kdysi tak udelali).
Akorat, pokud funguje jen telefonicka konverzace, to bych teda moc chut, bavit se s nejakym Indem, nemel. :giggle:
honziss píše:
sidney77 píše:Jinak roční platba pro obnovitele je 75 dolarů.
Já jsem obnovoval a strhlo mi to plnou palbu 115 dolarů, což bylo malinko zklamání, ale co už. I když předpokládám, že to bylo proto, protože jsem měnil ze splátek na jednorázovou platbu, takže jsem pro ně byl "nový předplatitel". Jinak z účtu mi to stáhli už minulý týden, ale k zápasům se stále nedostanu. Pořád mě to, jak říkáš, vrací na úvodní stránku. Snad do do středu už pojede.
S tou platbou je to ale divné, protože sis nic měnit nemusel, splátky automaticky mění na roční předplatné. Jen by sis naopak musel sám změnit z ročního na měsíční.

Byl jsem zvyklý, že jsem se přihlásil rovnou na nhl.com a přenos nebo záznam jsem si spouštěl přes lištu s akutálními zápasy. To mi teď nešlo a vyhazovalo mi to stále na stránku s nabídkou na předplatné.

Co mi ale teď funguje bez problémů je bez přihlášení z nhl.com vstoupit na gamecenterlive, na následující obrazovce pak nahoře vlevo na liště kliknout na watch/listen, to mi přeskočí na přihlašovací stránku a po přihlášení už se mi hned spustí aktuální záznam Islanders - Caps.
Hm, tak teď jsem to zkusil a už mi to běží, takže cajk.

Jako fakt jinak nevím. Ještě teda druhej důvod je ten, že jsem si aktualizoval kartu, takže možná tam se jim to nějak přetočilo na nového předplatitele, fakt nevím.
Já mám prostě broblém že najednou si nic nestrhli.Platím to už čtvrtý rok a najednou problém.Nepřišel žadný email prostě nic.Anglicky neumím takže asi budu muset zaplatit tu cenu 115 dolarů. :evil: Ještě počkám do zitra ale moc tomu nevěřím.
No, tak mě to stálo letos 90babek a valí to pěkně...
Čauky a Vám se povedlo normálně zaplatit gcl? Ja to zkoušel prvně jako poslední 3 roky přes e-card od KB a mě to psalo že není platna creditka...asi to v nové podobě nebere letos.
Pak jsem to zkoušel normalně výberovou creditkou.Mám na ni povolene nakupy na netu a mělo by to jít , ale jak jsem tam vše zadal a potvrdil, napsalo mi toto:We are sorry, but you have reached this page in error.

Please try the action again and, if the problem continues, contact Customer Service.

Zkusil jsem to dvakrát a stejné...tak nevím co stím.Poradíte?díky
Zkus si zkontrolovat autorizační limity. Banky tam teď při vydání nových karet často z bezpečnostních důvodů zadávají 0 Kč a musíš si to změnit.
To automaticke predlzovanie nefungovalo lebo sa meni myslim ta spolocnost co to prevadzkuje. Inak ale ked minule sezony to bolo z technickej strany a podpory bieda, tak vidim ze tento rok je to uz hotova tragedia a som rad ze idem na HS.....

A ta cena je totalny vysmech
Finch182 píše:A ta cena je totalny vysmech
I po zdražení je ta cena úplně v pořádku. Ba naopak si myslím, že je pořád hodně nízká. Na to, co ti to nabízí určitě.

Ale kdo chce psa bít...
ta cena je v poriadku pre USA, nie pre europanov co na to cumia v noci.

Ja mam s GCL len same zle skusenosti, otrasna technicka podpora kde mi z 5 mailov odpisali len raz. Funkcnost a technicka stranka bieda a gol bol ta mobilna aplikacia. Takisto aplikacia na sony PS, to aby si tam clovek prelepoval listu paskou.....

Cez sezonu sa mi par krat stalo, ze som mal streamy zasekane a nepozeratelne a musel som neskor. Dialo sa to aj Arekovi takze som nebol sam. Stalo sa mi to pocas sezony tak 7-10x ale aj to riadne nasere ked si platim nejaku sluzbu a aj tak si potom musim radsej vyhladat tie navody, jak to sosnut zadara....
Ta cena je v pořádku i pro Evropany, kteří na to koukají v noci.
Cena je, jaka je, komu vyhovuje, at si koupi.

Nema cenu se tu hadat. :sisi:

Zadne flamy, please
honziss píše:Zkus si zkontrolovat autorizační limity. Banky tam teď při vydání nových karet často z bezpečnostních důvodů zadávají 0 Kč a musíš si to změnit.
Včera jsem mluvil s paní z banky a říkala mi že tam mám nastavený limit na internetové nakupy 20 000 kč...v tom by problem být neměl... :neviem:
707 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS