Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

F*cking thread - Sťažujte sa na všetkých a všetko!

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Getzo5 píše:Brodeur končí, zväčšime trapezoid! Nečakané. :roll: Už mohol mať pokojne na konte aj štyri góly. :nervy2:
To se hodi :petrik:

Obrázek
Ty najezdy me zacinaji vytacet. Tedy abych to upresnil.. Predevsim nesnasim kdyz za vyhry doma s Carolinou nebo Floridou na najezdy nekdo (cti Nyr a Wsh) dostane plny pocet bodu :bee:
Atlantik píše:Ty najezdy me zacinaji vytacet. Tedy abych to upresnil.. Predevsim nesnasim kdyz za vyhry doma s Carolinou nebo Floridou na najezdy nekdo (cti Nyr a Wsh) dostane plny pocet bodu :bee:
Ja celkove jsem velkej odpurce najezdu a fakt nemam rad kdyz takhle koncej zapasy , at se hraje delsi prodlouzeni at se ubiraj hraci ale vitezny gol zapasu by mel byt ze hry a nebo max z najezdu po faulu.
Atlantik píše:Ty najezdy me zacinaji vytacet. Tedy abych to upresnil.. Predevsim nesnasim kdyz za vyhry doma s Carolinou nebo Floridou na najezdy nekdo (cti Nyr a Wsh) dostane plny pocet bodu :bee:
Kdyby to byli Pens,tak mlcis :jn:
Marman píše:Kdyby to byli Pens,tak mlcis :jn:
Kdyby to byli Pens, tak na nich nakydam v topicu, ze to k tomu proti takovym lemplum vubec dospelo :wink2: Mimochodem, my najezdy mame perfektni, ale vubec na ne nehrajeme, casto v poslednich minutach jezdime nahoru-dolu, az jsem z toho na prasky. PO mame celkem jisty a proste nasi hraci na ty extra body za tohle serou, i kdyz nekdy se tomu nevyhnes. Byla ovsem i sezona, kdy jsme to vylozene na najezdy smerovali, to zas priznavam..

Celkove to bylo v zacatku sympaticky oziveni, ale uz mi prijde ze to ztratilo kouzlo a jen to nesmyslne manipuluje s poradim. Kdyz nekdo neumi porazit doma po 65 minutach Buffalo, Floridu nebo Carolinu, proste by nemel mit narok na plny pocet bodu a o tom bodovym systemu ani nemluvim. Ten vymyslenej "trest" ze se najezdy nezapocitavaji do ROW je temer irelevantni, na to proste sere pes a nehraje to skoro zadnou roli. V souctu jsou to 2 body jak 2 body.
systém, ve kterym se jeden bod (díky plichtě po základní době) prostě vytvoří, má celkově do spravedlnosti daleko... klasika 3 body výhra, 2 body výhra v prodloužení, 1 bod prohra po prodloužení, 0 bod prohra je podle mě nejspravedlivější... otázka je, co by to udělalo s vyrovnaností ligy (jestli by pak ty rozdíly mezi TOP týmama a zbytkem nebyly moc velký) ... ratši bych ale, aby se docílilo vyrovnanosti ligy zvýšenou kvalitou špatných celků než nesmyslným dvoubodovým systémem... takže, kdyby to bylo na mě, vůbec bych se nebál změny...
Ja súhlasím s tými, ktorým shootouty nevyhovujú. Vôbec by mi napr. nevadilo, keby sa vrátili remízy, a OT by sa skúsilo spôsobom, akým súšajú v AHL. Včera som dúfal, že si to prvý krát pozrem, ale Sound Tigers rozhodli ešte pred tým, akoby to dospelo do 3v3 :-/
Mna najazdy takisto seru, vobec to nie je zabava a ani sa neda byt nasrany, ked to nevyjde. A zle je, ze tam vlastne vznika bod navyse, len preto ze lempli nevedeli rozhodnut v normalnom case. Zrusil by som bod za prehru v ot. Bud vyhras alebo nie, nic medzitym. Nech sa snazia a nech potom kazdeho dobre sere ked to takto strati. Takto sa uspokoja s jednym bodom a ked nedaju na najazdy, tak sa robi alibi s loteriou a ze za to sa im neda nadavat.
Také bych se připojil k odporu proti nájezdům. Nuda, zbytečné natahování zápasů. Byl bych pro návrat ke klasice, třeba i modifikované, tedy prodloužení a konec, klidně i nerozhodný.

S tříbodovým systémem (tedy 3 body za výhru) si až tak jistý nejsem, i když v současném systému, kdy jsou nejdůležitější divize, by to asi příliš nevadilo, respektive by to příliš nezvýhodňovalo ty týmy, které by hrály více zápasů s aktuálně opravdu slabými protivníky.
Obrázek
Tohle byl review v Torontu, ktery mel rozhodnout o 2 golech.. Uznani golu Pens a tim padem vraceni času a neuznani golu Devils. Ti dementi v Torontu si na to vzali ani ne minutu a posoudili to jako "inconclusive", tedy "no goal"..

Kdy uz konecne zacnou byt kompetentni a pouzivat jednak lepsi uhly a predevsim trosku vic logiky?? Byl jsem si 100% jistej ze to neuznaji, proste se jen podivaj na horni zaber, uvidej puk pod betonem a vyserou se na to. Banda dementu, vyhazet vsechno co tam je. Vubec nejde o ojedinelou zalezitost, komedianti...
Mozna ten zaber jenom nedostali.. :neviem: :jn:
nechci je obhajovat (ten moment jsem neviděl), ale mam pocit, že k uznání gólu je třeba vidět mezi pukem a brankovou čárou nějakej bílej pruh, byť třeba milimetrovej... no na tý tvý fotce to podle mě jasně průkazný neni, a kdybych se měl rozhodovat podle tebou daný fotky, tak se rozhodnu stejně - no goal :neviem:
Wanic píše:nechci je obhajovat (ten moment jsem neviděl), ale mam pocit, že k uznání gólu je třeba vidět mezi pukem a brankovou čárou nějakej bílej pruh, byť třeba milimetrovej... no na tý tvý fotce to podle mě jasně průkazný neni, a kdybych se měl rozhodovat podle tebou daný fotky, tak se rozhodnu stejně - no goal :neviem:
Zajimave ze ja tam tu bilou mezeru vidim celkem jasne :neviem:
já nevim.. kdykoliv se na to podívam "napoprví", tak jí tam vidim taky, a až si říkam, jak jsem vůbec mohl napsat to, co jsem napsal ... na druhou stranu, kdykoliv se v tom začnu pitvat, tak mi ta bílá prostě začne splývat a já bych dal ruku do ohně, za to, že tam ten pruh neni ... :hmm:

snad to ještě neni na bohnice :scare:
ked sa na to clovek poriadne pozrie - no goal
bez vylucenia na oboch stranach...ti sudi su v tejto sezone nejako mimo :mrkva:

https://pbs.twimg.com/tweet_video/B1uml_oCYAAhtld.mp4" onclick="window.open(this.href);return false;

https://pbs.twimg.com/tweet_video/B1ulKndCMAAF55Q.mp4" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek
Obrázek
NHL COO John Collins: "Jersey sponsorship in the NHL is both coming and happening." (Allan Walsh)
:grc:

Tak to co nejdřív koupit ještě nějakej dres. :-/

Asi takhle by to mohlo prej vypadat:
Obrázek
:grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc:
Co jsem vzdycky krom hokeje mel rad na nhl ze nema tisic zkurvenejch reklam vsude mozne.Nejhorsi je ceska extraliga kde neni videt ani puk pres ty reklamy.Tohle vypada sory ale vazne blbe.
Tohle jako fakt? To umístění je příšerné..
k tej debate ohľadom nájazdov, doterajší model skúšaný v AHL priniesol nasledovné výsledky+porovnanie:

Obrázek

navyše je to zábava aj na pohľad...

zdroj AHL official twitter
Neznášam tie svietiace manitely :x ešte, že NJ ich nemá :bitka3:
Obrázek

:grc:

G: Brodeur D: Orr-Bourque F: LaFleur-Modano-Alfredsson

Tipnite si, čo je to za otváraciu zostavu...
Hráči ktorí nevedeli ukončiť kariéru tam kde mali...
Homgrenovy smlouvy a Berube jako trenér
Nough said :!:
296 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS