Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Goalie Masks NHL

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

nejhezčí masku nhl má podle mě stejně KIPPER!! :good:
Mne sa velmi pačila maska trevora kidda ked chytal za floridu.A teraza sa mi pači maska nabokova,lehtonen a toivonena ked chytal za bruins
Mikael Tellqvist
Obrázek

Ondrej Pavelec
Obrázek

Dany Sabourin
ObrázekObrázek

Marc Denis
Obrázek
Pavelec ma krasnu masku a pači s mi aj sabourina maska
S tychto masiek .:Mike:. co si sem zverejnil sa mi najviac paci Sabourinova. :cool: Ma naozaj velmi peknu a zaujimavu masku. :good:
EDIT

Wade Dubielewicz (NYI)
pre zväcsenie klik na masku
Obrázek

:arrow: maskova kompletka

zaeditoval som masky Pavelca + Sabourina, ktore sem prihodil Mike :thumbsup:
Carey Price
Obrázek
Henrik Lundqvist
Obrázek
SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ MASKU: HLASUJTE ZDE!!
Super .:Mike:. to hlasovanie za najkrajsiu masku. :cool: Kde si to objavil? Jednoznacne krasia maska pre mna bola Halakova, ako Millerova. Ostatne masky boli tiez velmi pekne, takze bolo dost tazke sa rozhodnut, ktora maska je krajsia a zahlasovat za nu. :)
x-men píše:Super .:Mike:. to hlasovanie za najkrajsiu masku. :cool: Kde si to objavil? Jednoznacne krasia maska pre mna bola Halakova, ako Millerova. Ostatne masky boli tiez velmi pekne, takze bolo dost tazke sa rozhodnut, ktora maska je krajsia a zahlasovat za nu. :)

tu stránku znám už hodně dlouho našel jsem ji když jsem se dívál na googlu na nhl loga tak jsem na to náhodou klik a bylo... zrovna se tipovalo o nejkrásnější logo nhl (Montreal Canadiens champions :vitaz: ) ....tak jsem si ji uložil do záložek a chodím na ní každý den...zajimavá stránka. :thumbsup:
Obrázek
sháním více fotek CuJovi (Curtis JOSEPH) masky tu jak má ted v Calgary,tak jestli by někdo měl tak je sem pls dejte,dík :wink:

HLASUJTE PRO JEHO MASKU!
Nevím jestli to tu už bylo, ale náhodně jsem narazil na novou masku Cristobala Hueta (je sice mizerná, ale aspoň něco)
Obrázek
ja som sa k Bryzgalovovej maske veru ani velmi nevyjadril ale podla mna on ju ma tiež velmi peknu dokonale ldí s farbami ako aj cela jeho vystroj hlavne ta tmava... ma podla mna vkus Ilja aj jeho posledne masky stali zato...

Ilja Bryzgalov | Phoenix Coyotes

Obrázek
:!: BIIIG EDIT brankarskych masiek, ktore nam v galerke chybali :frajer2: (na ukazku som supol 3, celkovo ich som tam nasukal zo 10 :)

Kevin Weekes | New Jersey Devils

Obrázek

Jimmy Howard | Detroit Red Wings

Obrázek

Brian Boucher | San Jose Sharks

Obrázek

:!: :arrow: TU
hmmm, Buddy postupuje do dalsieho "maskoveho kola", poradil si s maskou Martina Birona :)

BUDAJ 58% (1204 votes)
BIRON 43% (891 votes)

a vyborne si pocinaju aj masky Bruins Thomasa + Raska :good:

ich momentalni superi a stav:

RASK 55% (663 votes)
NABOKOV 45% (539 votes)

THOMAS 52% (1107 votes)
SABOURIN 48% (1011 votes)

:arrow: http://nhllogos.blogspot.com/search/label/open
inak ludia neviem či si pamatate na masku Patricka Lalimeho tu retro z posobenia u tučniakov to je tiež jedna velka nadhera podla mna dlhu dobu som jeho masku mal za moju najoblubenejšiu...
Hannu píše:inak ludia neviem či si pamatate na masku Patricka Lalimeho tu retro z posobenia u tučniakov to je tiež jedna velka nadhera podla mna dlhu dobu som jeho masku mal za moju najoblubenejšiu...
myslis Hannu tuto..?..

Obrázek

mimochodom, dockali sme sa vitaznej masky, ktora sa riesila na stranke http://nhllogos.blogspot.com/search/label/open

vo finale si to rozdali masky Luonga a Turca

Obrázek 54% (1011 votes)
Obrázek 46% (877 votes)

vitazna maska v celej parade

Obrázek

inak vela nechybalo a Timmyho mame v semifinale!

Obrázek 50% (1191 votes)
Obrázek 50% (1188 votes votes)

pouhe 3! hlasy chybali :roll:
aj Dipietro -Budaj aj tam to bolo tesne len o par desiatok hlasov... no a ano myslel som tu cepi... no a na Luongovu masku.. taký štadndart peknej pestredj farby ja som hlasoval za Turcovu lebo jeho masky sa mi lubia už len pre tie pekne zelene farby ktore využiva...
Jardova nova maska.....zo zapasu Slovan vs. NHL slovak stars
Obrázek

supr Alex, dik moc, hned to editujeme do nasej bohatej maskovej zbierky :thumbsup:
a tu mame od Jara vsetky 3 pokope..u mna vitazi jednoznacne 1 :yes:

Obrázek
Alex píše:Buddyho nova maska :wink:
diky Alexi :thumbsup: hned editujeme :arrow: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=6 ... 22#p122622
Obrázek
tak som vynuchal kvalitnejsie vyobrazneu masku Olieho
EDIT
Olaf Kolzig (TBL)
pre zväcsenie klik na masku
Obrázek
:arrow: maskova kompletka
Obrázek
Obrázek

Obrázek


nova maska Brodeura :|
236 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS