Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

hockeystreams.com

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Nedávno jsem objevil další stránku na sledování NHL. Vysílají v kvalitě 548KBps (320x240) a postupně přidávat i zápasy 900KBps (640x480), což je lepší než na ESPN360.com a za ještě lepší ceny, zároveň bez blokování zápasů nebo uživatelů z různých regionů. Platí se i přes PayPal, takže je to relativně bezpečné.

Malý háček je v tom, že nemají oficiálně od NHL povoleno něco takového provádět, ovšem mají vše, včetně serverů, v Nizozemí, kde mají rozdílné autorské právo než v USA a toto jim nezakazuje, takže je to legální (třeba jako v Česku můžeme bez problémů stahovat filmy a hudbu, ale nesmíš je sdílet, akorát v Nizozemských zákonech mají díru, která jim povoluje určitým způsobem i sdílet). Jinak řečeno, je možné, že jim to někdy v budoucnu zatrhnou, ale pravděpodobně ne v blízké budoucnosti.

Já sám jsem si předplatil na zkoušku měsíční s vyšším rozlišením za $13. Kvalita je poměrně slušná, a to i na to nižší rozlišení. Provozovatel stránek je zároveň poměrně aktivní, což je další plus. Cena je natolik nízká, že mi nevadí jít do případného rizika.

http://www.hockeystreams.com/
Není nad my2p2.eu, kde je vše, super kvalita, bez seků, a hafo výber ze všech sportů, na který si vzpomeneš :frajer2:
Pavel N.: Tam samozřejmě chodím taky (už přes 3 roky), ale holt rád vydím puk na ledě celých 60 minut a bez sekání a za těch pár šušňů mi to stojí. :wink:
Za 10$ na mesiac ak to skutocne ponuka vsetky vysielane prenosy v slusnom rozliseni bez sekania, tak to stoji zato. predsa len to myp2p nepokryva vsetko, napriklad minuly rok to bolo dost dobre vecsinu zapasov som videl na CBC alebo VERSUS popripade NASN v dobrom rozliseni cez sopcast alebo wmp. tento rok idu prenosy casto iba cez tie blbe webove streamy ako je justintv a tam uz kvalita dost ohrozuje pozeratelnost toho hokeja.
Já to vyzkouším měsíc a až pak se rozhodnu, jestli se to bude horšit nebo lepšit (tak nějak teprve začínají)
Ja jsem to vyřešil tak jako loni...zakoupil jsem si espn360.com na celou sezonu i s playoff za 90 euro.Dnes v noci jsem sledoval první zápas přes net v této sezoně a můžu říct že espn360.com jelo bez problémů a v celkem dobré kvalitě.Takže spokojenost...Jen doufám že technických problémů bude letos méně než loni... :wink:
tak ja som si predplatil napokon oboje :eek2: najskor hockeystreams v HD na mesiac, ale to mi zatial nejde :x jaj same problemy, naskor som si stiahol firefox plugin pre WMP11, uz sa zdalo, ze to bude ok, ale zase nechce bufferovat, tak som si musel stiahnut nejake WinMTR a tam som zamrzol :? tak som skusil to ESPN360, zaplatil si na mesiac a hned vsetko ide, zatial parada :cool: TOR AT NYR ide, aj PHX AT OTT, skusil som aj archiv MIN VS BOS, tiez slo, aj pretacat sa dalo, takze zatial spokojnost :good: primaprema dik za pomoc :thumbsup:
streamy v nizsi kvalite behaji relativne dobre, ale ty ve vetsi jsou priserny.
WildCelt píše:tak ja som si predplatil napokon oboje :eek2: najskor hockeystreams v HD na mesiac, ale to mi zatial nejde :x jaj same problemy, naskor som si stiahol firefox plugin pre WMP11, uz sa zdalo, ze to bude ok, ale zase nechce bufferovat, tak som si musel stiahnut nejake WinMTR a tam som zamrzol :? tak som skusil to ESPN360, zaplatil si na mesiac a hned vsetko ide, zatial parada :cool: TOR AT NYR ide, aj PHX AT OTT, skusil som aj archiv MIN VS BOS, tiez slo, aj pretacat sa dalo, takze zatial spokojnost :good: primaprema dik za pomoc :thumbsup:
WildCelt nemáš zač. :wink:
I když na myp2p.eu hodně lidí na espn360.com nadává,tak ja jsem zatím taky spokojený.Ono u těch co tam nadávají je asi problém v tom že když to chcou streamovat do světa tak jim to dělá problémy.Ale myslím že co se týče evropy tak nic lepšího na netu zatím není...v budoucnu bude určitě vetší výběr produktů co budou vysílat NHL ale momentálně nic lepšího není.Můj názor.
Je bohužel smutné, že nic lepšího není.

Ten hockeystreams má teď problémy, tak uvidím, jestli to do konce mého zaplaceného měsíce zlepší.
kua, ina haluz, len tak si kontrolujem mail a tam, ze mi bol predlzeny HD premium ucet na hockeystreams :? ktore mi vobec neslo :x som myslel, ze ma porazi, na paypal bolo nastavene automaticke mesacne platenie :bitka3: az v soku som ostal, tak len tak som siel skusit ci to nejde a ono to ide :yahoo: este dobre, ze som uz nepredlzil espn360, tak tento mesiac skusim to hockeystreams, aj to ich HD :roll: tak uvidim co to bude zac :)
no chystal som sa na espn, ale kedze tu mame gratisove atdhe zatial nemam co riesit :frajer2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS