Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ATLANTA THRASHERS

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Obrázek Atlanta Thrashers @ New Jersey Devils Obrázek


Začínajúci brankári:
Johan Hedberg - Martin Brodeur

Tak dnes zápas s New Jersey. Začne o dve hodiny, takže treba sa najmä na to psychicky pripraviť, aby to zas nedopadlo. A to teraz doslova. Prípadná prehra Atlanty by bola už siedmou v doterajšom ročníku a to by ju ponorilo ešte hlbšie do vôd, kde plávajú ryby (to je vlastne dvojzmysel :)...). Naopak, prípadná výhra by nám mohla pomohnúť, a to tak, že by sme sa dotiahli bodovo na trinástu Floridu. Jednoducho sme vo vlaku, ktorý sme už zmeškali, ale je stále šanca, aby sme doňho skočili. A tú šancu treba dnes jednoducho využiť. Musíme.
ThrashersFan píše:Jednoducho sme vo vlaku, ktorý sme už zmeškali, ale je stále šanca, aby sme doňho skočili. A tú šancu treba dnes jednoducho využiť. Musíme.
fuuu, 6:0...ehm no neviem, ale ten Jersey vlak bol pre Vas mooc prirychly :roll: a co tie ostatne..?.. :angel:
1:6 :?

Našťastie Florida získala len jeden bod a práve s ňou dnes hráme o 23:00. Noo, čo nám iné zostáva ako vyhrať?
Skóre z posledných 6 prehratých zápasov Thrashers:

12 : 29
tak Jakube, trosku sme tuto rozoberali zmoknutych Thrashers, ale docela prekvapko, nie si ojedinelym Thrashers fandom :) inak spartus je u nas regnuty ako Popradcan :wink:

:arrow: http://www.hokej.sk/nhl/?prispevok%5B%5 ... tema=62523
cepi: To, že nie som jediný to viem už dlho. Len som na žiadneho takého (s výnimkou jedného) nenarazil. A to, že sme odsúdení na prehry? :x No to ti ďakujem. Veď o Thrashers ešte v tejto sezóne budeš počuť. Spanilú jazdu Atlanta začne dnes o pol hodinu proti Panthers.
ThrashersFan píše:cepi: To, že nie som jediný to viem už dlho. Len som na žiadneho takého (s výnimkou jedného) nenarazil. A to, že sme odsúdení na prehry? :x No to ti ďakujem. Veď o Thrashers ešte v tejto sezóne budeš počuť. Spanilú jazdu Atlanta začne dnes o pol hodinu proti Panthers.
Už sa začala, ale skončí, keď budete hrať proti nám
kanter píše:
ThrashersFan píše:cepi: To, že nie som jediný to viem už dlho. Len som na žiadneho takého (s výnimkou jedného) nenarazil. A to, že sme odsúdení na prehry? :x No to ti ďakujem. Veď o Thrashers ešte v tejto sezóne budeš počuť. Spanilú jazdu Atlanta začne dnes o pol hodinu proti Panthers.
Už sa začala, ale skončí, keď budete hrať proti nám
Tak dúfam, źe Atlanta vyhrá, jej tím mi je veľmi sympatický.
mt-svk: Vieš ako si ma zahriala pri srdci? To je pri de facto nenávisti hráčov k Atlante (viď. Campbell tento rok počas off-season, Recchi atď.) veľmi nezvyčajnú úkaz, lebo ani fanúšikovia Atlantu moc nemilujú, resp. je to podľa nich len hnusné nehokejové mesto, ktoré je v NHL len kvôli Coca-Cole a CNN. Každopádne nasledujúci zápas musíme vyhrať. Hráme s poslednými Islanders. A tí sa naozaj trápia.
ThrashersFan píše:mt-svk: Vieš ako si ma zahriala pri srdci? To je pri de facto nenávisti hráčov k Atlante (viď. Campbell tento rok počas off-season, Recchi atď.) veľmi nezvyčajnú úkaz, lebo ani fanúšikovia Atlantu moc nemilujú, resp. je to podľa nich len hnusné nehokejové mesto, ktoré je v NHL len kvôli Coca-Cole a CNN. Každopádne nasledujúci zápas musíme vyhrať. Hráme s poslednými Islanders. A tí sa naozaj trápia.
Mám vás celkom rada preto, že budujete nový tím, dávate šancu mladým a upustili ste od tragickej politiky z minulých čias. okrem toho ste mi celkom sympatickí. Neviem, prečo vás toĺkí nemajú v láske. Ak sa nezbavíte svojich talentov, čoskoro vás budú musieť brať súperi váźne.
Mathieu Schneider kvôli zdravotním problémom neodcestuje s Atlantou na dvojzápasový výlet u súperov. Bude to citeľná strata pre Thrashers, jeden z najlepších obrancov v súčasnej NHL. bud pauzovať, ale musí ho nahradi´t Boris Valábik (pre ktorého to bude opäť väčšia skúsenosť v NHL)
Neviem, ale Matheiu okrem toho vlastenca ešte nič neukázal. Vek hrá asi svoje. No, inak to je úple super, teraz nám vypadla kompletná druhá obranná dvojica Bogosian - Schneider... Našťastie sme dnes v noci otočili skóre z 1:3 na 4:3 a pripísali sme si (pre mňa povinné) víťazstvo nad Islanders. Dnes v noci v tradičnom čase o 1:30 hráme proti Sabres v priamom prenose na Trojke.

Obrázek New York Islanders @ Obrázek Atlanta Thrashers


NYI - 2:23, Jon Sim 3 (presilovka) (Doug Weight, Bill Guerin)
ATL - 4:17, Slava Kozlov 7 (Tobias Enstrom)
NYI - 29:40, Frans Nielsen 2 (Trent Hunter, Mark Streit)
NYI - 29:57, Trent Hunter 5 (Frans Nielsen, Mark Streit)

ATL - 40:29, Slava Kozlov 8 (Bryan Little, Todd White)
ATL - 41:17, Jason Williams 3 (presilovka) (Tobias Enstrom, Ilya Kovalchuk)
ATL - 51:29, Tobias Enstrom 1 (Bryan Little, Todd White)
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Aj teraz vyhrali :D
super, diky, potesili ste vyhrou nad nasim diviznym rivalom :thumbsup: toto vitazstvo by snad malo dodat timu potrebnu sebadôveru
Obrázek
Obrázek
Johan Hedberg 4/32
Obrázek
Obrázek
O hodinku ide azda najdôležitejší zápas sezóny. Podľa mňa sa tu môžu rozhodnúť o veľmi veľa veciach. Zápas s momentálnym lídrom divízie Carolinou Hurricanes. Žiaľ, zápas nevysiela žiadna TV, takže aj na online prenos môžeme zabudnúť.

Obrázek Atlanta Thrashers @ Carolina Hurricanes Obrázek


Začínajúci brankári:
Nie je o nich nič známe, preto len tipy:
Kari Lehtonen (šušká sa, že sa už dal dokopy) - Cam Ward
20. novembra hráte proti nám :P
Představitelé Atlanty podle informací CBS údajně uvažují o výměně jednoho z trojice brankářů Lehtonen, Pavelec, Hedberg. V tomto ohledu je zmiňován především Fin Lehtonen. Vedení Thrashers prý hodlá vsadit na českého gólmana Ondřeje Pavelce, jenž má výbornou formu a v NHL bez potíží zastoupil zraněného finského kolegu. Lehtonen pomohl týmu pouze ke dvěma výhrám v devíti zápasech, naopak Pavelec po příchodu z farmy oslavil už tři vítěztví.
nhl.cz
Kariho pustiť? Fúha, ja by som radšej počkal do konca sezóny. Momentálna situácia mi vyhovuje, ale čím ďalej tým viac si uvedomujem, že jeden bude musieť odísť. Ondřeja vymeniť ešte by som nechcel, lebo v budúcnosti by bol cennejší, takže aby sme si potom nebúchali hlavu o stenu. Kariho vymeniť by nebolo vhodné, lebo dvojica Pav - Moose nie je ideálna. Ondra je ešte mladý a neskúsený a Moose je už za zenitom. A Johana vymeniť by nebolo tiež dobré, lebo by sme mali dvojicu silných mladých brankárov a jedného z nich by bola škoda. Nič to však nemení, že ja by som prial najviac výmenu Moosa, teda Johana Hedberga.
Dva body si berieme z klziska súpera. A to nie nejakého, ale rovno divízneho lídra Caroliny! Napriek tomu, že nás prestrieľali a boli aj lepší, tak sme sa mohli tešiť z víťazstva.

Obrázek Atlanta Thrashers 5:2 Carolina Hurricanes Obrázek
(0:0, 4:2, 1:0)


Góly:
2. tretina
CAR - 21:32, Rod Brind'Amour (Sergei Samsonov, Ryan Bayda)
ATL - 23:36, Marty Reasoner (Chris Thorburn)
CAR - 25:50, Ray Whitney (Tuomo Ruutu)
ATL - 30:04, Ron Hainsey (Bryan Little, Eric Perrin)
ATL - 35:02, Jason Williams (Ron Hainsey, Iľja Kovaľčuk) (PP)
ATL - 38:23, Iľja Kovaľčuk (Jason Williams, Erik Christensen)
ATL - 46:03, Marty Reasoner


Brankári
ATL - Johan Hedberg 35/37
CAR - Cam Ward 17/22

Tri hviezdy
1. Marty Reasoner (ATL)
2. Jason Williams (ATL)
3. Iľja Kovaľčuk (ATL)


Ľadová drť uplynulej noci
[li]Ondrej Pavelec poslaný na farmu, keďže Lehtonen sa uzdravil a je pripravený hrať. Napriek tomu na striedačke v zápase s Canes bol ešte Pav[/li]
[li]Christ Thorburn si pripísal svoje prvé body v sezóne[/li]
[li]Po piatich posledných víťazných vzájomných zápasoch Caroliny prišlo prvé víťazstvo Thrashers[/li]
[li]Štvrté víťazstvo Atlanty v rade[/li]
[li]Len druhá výhra na klziskách súperov[/li]
ThrashersFan píše: [li]Štvrté víťazstvo Atlanty v rade[/li]
to potesi..docela ste sa chytili, no ale sezona je dlha :) inak k Vasej brank. :?: urcite by som si v time ponechal Kariho + Ondřeja
Obrázek Carolina Hurricanes @ Atalnta Thrashers Obrázek


Po temer týždňovom zápasovom pôste hráme so súperom s ktorým sme tento pôst začali - Carolina Hurricanes. V našom poslednom a doposiaľ jedinom zápase v sezóne sme vyhrali 5:2. Dnes však hráme na svojom ľade,k de máme podstate lepšiu bilanciu. Po týždni bez zápasu nie som si vôbec istý výsledkom a sám som veľmi zvedavý ako sa zápas vyvinie.

Začínajúci brankári:
Cam Ward - Johan Hedberg

Otázky, na ktoré odpovie zápas
[li]Pripíše si Atlanta piate víťazstvo v rade?[/li]
[li]Boduje Bryan Little v piatom zápase v rade?[/li]
[li]Skóruje v piatom zápse za sebou Iľja Kovaľčuk?[/li]

Na tieto a ako aj na iné otázky sa dozvieme odpoveď v zápase, ktorý má úvodné buly v tradičnom čase o 1:30 SEČ.
[quote="ThrashersFan"

Otázky, na ktoré odpovie zápas
[li]Pripíše si Atlanta piate víťazstvo v rade?[/li]
[li]Boduje Bryan Little v piatom zápase v rade?[/li]
[li]Skóruje v piatom zápse za sebou Iľja Kovaľčuk?[/li]

Nie
Nie
Áno
Panečku, vy teď teda válíte :good: pomalu se přibližujete hranici play-off. Proti philadelphii to budete mít v příštím zápase těžké, ale určitě se tam bude dát bodovat
:clap: :yahoo: :oslava: - Čo lepšie si môžeme želať. Piata výhra v rade a opäť nad Carolinou. Tak a teraz hor sa na Philadelphiu!!!

Obrázek Carolina Hurricanes 2:3 Atlanta Thrashers Obrázek
(0:1, 1:1, 1:1)


Góly:
ATL - 9:41, Marty Reasoner (Colby Armstrong)
ATL - 23:32, Eric Perrin (Eric Boulton, Jim Slater)

CAR - 37:47, Tuomo Ruutu (Eric Staal, Dennis Seidenberg) (PP)
ATL - 44:12, Slava Kozlov (Bryan Little, Ron Hainsey) (PP)
CAR - 54:01, Rod Brind'Amour (Ray Whitney, Anton Babchuk) (PP)

Brankári
CAR - Cam Ward 22/25
ATL - Johan Hedberg 27/29

Tri hviezdy
Obrázek 1. Johan Hedberg (93,1 %)
Obrázek 2. Eric Perrin (1+0)
Obrázek 3. Niclas Hävelid (0+0)


Ľadová drť uplynulej noci
[li]Piata výhra Atlanty v rade[/li]
[li]Bolutonov prvý bod v sezóne[/li]
[li]Little už v piatom zápase po sebe bodoval[/li]
[li]Za posledných päť zápasov Atlatny sa štvrtý raz stalo, aby hráči Thrashers boli všetkými troma hviezdami zápasu[/li]
[li]Prvýkrát sme nastúpili v alternatívnych dresoch a hneď sme aj vyhrali[/li]




Tím Z V P PP BODY GF GA Doma Vonku Konf. Posl.10 Séria
1. NY Rangers* 19 12 5 2 26 52 42 7-3-1 5-2-1 10-4-0 6-3-1 1V
2. Boston* 16 10 3 3 23 50 36 5-1-1 5-2-2 5-1-3 8-2-0 5V
3. Washington* 16 10 4 2 22 51 43 7-0-1 3-4-1 6-2-2 7-2-1 5V
4. Pittsburgh 16 10 4 2 22 53 46 5-2-1 5-2-1 7-2-2 7-2-1 5V
5. Buffalo 16 9 4 3 21 48 42 5-3-1 4-1-2 6-3-2 4-4-2 1P
6. Montreal 14 9 3 2 20 48 40 5-1-0 4-2-2 7-2-1 6-3-1 1P
7. Carolina 17 8 7 2 18 46 53 3-4-0 5-3-2 6-5-1 4-5-1 3P
8. Toronto 17 7 6 4 18 55 60 3-2-3 4-4-1 5-5-2 5-4-1 1V

--------------------------------------------------------------------------------

9. New Jersey 16 7 7 2 16 40 43 4-4-1 3-3-1 6-5-2 2-6-2 4P
10. Atlanta 16 7 7 2 16 48 57 5-3-0 2-4-2 7-5-2 5-5-0 5V
11. Philadelphia 15 5 6 4 14 52 53 2-4-1 3-2-3 5-4-2 5-3-2 1P
12. Ottawa 16 6 8 2 14 39 42 3-5-1 3-3-1 5-6-2 4-5-1 3P
13. Tampa Bay 16 5 7 4 14 34 46 2-3-3 3-4-1 5-5-3 4-5-1 3P
14. Florida 16 6 9 1 13 37 46 4-3-0 2-6-1 4-4-0 3-6-1 1P
15. NY Islanders 16 5 9 2 12 41 53 2-6-1 3-3-1 3-8-2 3-5-2 1V

Už atakujeme hranicu postupu :clap:
Atlanta :D o chvíľu hráte s nami :D

20. sa nezabudni ThrashesrFan dívať :D
830 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG