Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HHOF - Hockey Hall of Fame

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Nemôžem uveriť, že tu taká téma ešte nie je. Čo sme sa bavili v chate, tak sú len separátne pre Slovákov a Čechov, všeobecná však chýba.

Obrázek

Obrázek

Hockey Hall of Fame
30 Yonge Street
Toronto, Ontario, Canada

Založená roku 1943 Jamesom T. Sutherlandom.

Aktuálny zoznam honorovaných i čakateľov na uvedenie: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_me ... ll_of_Fame

Už sme sa o tom bavili viackrát, najmä s begbeem, kto tam patrí, kto nie, kto by mohol, kto by mal a tak podobne. Topic ale chýbal. Pohnútkou mi však bolo skôr toto video, ktoré má s témou len málo spoločné a predsa...



(what a life :giggle:)

Ak teda aspoň nejakú otázku položiť - patrí podľa vás Pavel Bure do Siene slávy? Ak nie, prečo?


Prehliadka Hockey Hall of Fame s Marcom Moserom. Ocení každý, kto tam ešte nemal možnosť byť osobne.
Hockey Hall of Fame Class of 2012: Joe Sakic, Mats Sundin, Adam Oates, Pavel Bure.

Blahoželáme všetkým. :serus: Za seba poviem, že každému okrem Sundina. :giggle: Najmä mojim idolom z detstva, Sakicovi a Buremu, ktorý sa konečne predsalen dočkal.
Taky gratuluju. A zároven mě přepadá i trocha nostalgie a uvědomuji si, jak ten čas letí..vždyt já všechny čtyři pamatuju i v dobách jejich největší slávy a nyní už jako vysloužilci vstupují do Síně slávy. To když jsem začínal NHL sledovat, tak tam vždy chodili páni, které jsem ještě hrát neviděl a jejich jména jsem jen slyšel v souvislosti s minulostí. Jen mě taky trochu vrtá hlavou ten Sundin. Jako velký hráč to asi byl, ale...Nikdy nevyhrál Stanley cup, dokonce ani nehrál finále, nikdy nevyhrál žádnou z velkých individuálních cen...asi rozhodlo, že hrál a dlouhé roky kapitánoval ve městě, kde Sín slávy sídlí :D
Sundin ako first ballot? Oh :hroza:

Dva razy za celú kariéru bol v sezónnom All-star tíme. A aj to v oboch prípadoch ako druhý. Jediný raz prekonal 100-bodovú hranicu, aj to cez high-scoring era. Argument, že jeho peak bol v low-scoring era neobstojí, aj vtedy sa našli hráči, čo prekonávali 100 bodov. Nebol ani vo finále SC, envyhral žiadnu individuálnu trofej.

Jediný argument pre by bol v podstate len v tom, že to je prvá európska draftová jednotka. A, že jeho peak bol dlhý. Inak to, že Sundin šiel do HHOF ako first ballot je približne rovnako blbé ako Ciccarelliho prítomnosť tam.
Hossa v HHOF na prvy pokus :!: :oslava:

priznam sa ze trochu ma to aj prekvapilo, drzal som mu palce ale v duchu som sa pripravoval skor na moznost ze sa to nepodari... predsa len konkurencia bola kvalitna a hossa okrem 3 prstenov nema ziaden individualny hardware.

no ale podarilo sa, super!

dalsi by zakonite mal byt o par rokov chara no a potom dlho dlho dlho dlho nic... :(
petrik píše:
čtv 25. čer 2020 12:49
dalsi by zakonite mal byt o par rokov chara no a potom dlho dlho dlho dlho nic...
Měli by najít chlívek pro nejlepšího backupa historie... :wink2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG