Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

yzy19 píše:Ja nerád strielam v sezóne hneď z prvej z buly, pretože to zvykne dostať daký môj hráč, ale nechápem, trafím ho do nožu korčule a už odchádza akoby potreboval amputovať nohu, to je napi...
ja som akurat vcera strelil asi prvykrat hned priamo z buly gol za crosbyho :good:
švolco píše:
yzy19 píše:Ja nerád strielam v sezóne hneď z prvej z buly, pretože to zvykne dostať daký môj hráč, ale nechápem, trafím ho do nožu korčule a už odchádza akoby potreboval amputovať nohu, to je napi...
ja som akurat vcera strelil asi prvykrat hned priamo z buly gol za crosbyho :good:
JJ, najlepšie je mieriť hore do vinkla nad lapačku, skúšal som aj nad vyrážačku, ale to nikdy netrafím, alebo nedám gól.
ja som predvcerom hral so spoluziakom po sieti a v cca 10 minute tretej tretiny som hral v oslabeni a po jednom zakroku ostal seknuty HALAK pri jednej brankovej tyci a bol tak az do poslednej minuty zapasu, a cely ten cas a este dalsich 10 minut sme boli z toho v krcoch :lol:
Tak ste mali prerušiť hru. Mne sa stalo niečo podobné, keď sme hrali s janikom jemu Budaj tak ostal a bol tak až do najbližšieho prerušenia, ale za ten čaš by sa dal aj streliť gól a isot by ho aj uznali ja som sa pokúšal, ale nedostal do útočnej tretiny vtedy. Vypadá to tak ďalšia chyba v hre, ale nevadí. Včera som zažil takú potupnú prehru, ako asi nikdy. Som si porobil Pheonix zostavi po prestupoch aktuálnych tak, že si idem zahrať a vravím kamošovi cez net toho rozbijem aha on mňa 11:2 :oops: . Do konca druhej tretiny som držal krok sním 2:2 a potom jeden gól zo drahým s tej istej pozícii tesne pred bránou a tak sito prevedení a z toho istého miesta dookola uf, ale aj tak som dýky čajoví už v tej NHL
Nemáte niekto prosím Vás nejaký link na stiahnutie roosters updateu? Alebo niečo podobné?
Díky.
Bluesman píše:Nemáte niekto prosím Vás nejaký link na stiahnutie roosters updateu? Alebo niečo podobné?
Díky.
Zadarmo reklama je super vec :-) http://s-games.eu/2009030002-nhl-09-bvh-roster-v14.html

Inak NHL 10 na PC nevyjde, viac info opäť na s-games.eu :-). Ale teraz píšem článok ohľadom toho, že pravdepodobne NHL 2k10 vyjde zas na PC :).
Waw, to bola rýchlovka. Ďakujem.
Ešte keby mi to tak nezhodilo celú hru napriek tomu, že som to robil podľa inštrukcií ... :(
Spustil si BHimport? To je dosť základná chyba.
Spustil, podľa návodu ... :sad2:
Nechce sa niekto pridat k nam a zahrat si?

Kód: Vybrat vše

nhlliga09.webz.cz/
ThrashersFan píše:
Bluesman píše:Nemáte niekto prosím Vás nejaký link na stiahnutie roosters updateu? Alebo niečo podobné?
Díky.
Zadarmo reklama je super vec :-) http://s-games.eu/2009030002-nhl-09-bvh-roster-v14.html
Ja som sa prvýkrát odhodlal stiahnuť si niečo do NHLka. :) Stiahol som tiež tie súpisky, ale v16 a... :-O Oni sú tam zostavy reprezentácii ako na MS. (teda, bolo to napísané v popise ale aj tak som to nečakal :) ) Je to úplne iné hrať s pôvodným hviezdnym výberom ako s týmto. Celkovo si na tom dali záležať.
A keď už som tam bol tak som si stiahol aj tie reprezentačné dresy lebo na tie pôvodné sa nedalo pozerať. :roll:
A myslím, že som to dokonca všetko zvládol správne nainštalovať. :D

Mám otázku, ak budem hrať s niekým online budú tie súpisky robiť nejaké problémy?
Lukas33: Pravdupovediac neviem. Záleží, že či si prepisoval súbory fmisc.viv a aidata.viv. Inak by nemali robiť problémy.
vcera v neskorych hodinach vysiel Slovnaft extraliga patch 09 na NHL 09 :!:
viac na www.game.hokej.sk
Ja hrám teraz sezónu AHL :clap:
Bluesman píše:Ešte keby mi to tak nezhodilo celú hru napriek tomu, že som to robil podľa inštrukcií ... :(
to iste sa stalo aj mne :cry: :cry: :cry:
Tak NHL 10 od EA Sports predsa len vyšlo aj na PC.
Link na stiahnutie http://www.sportgames.estranky.sk/clanky/nhl-09

Konečne je vidieť že si dali natom záležať a nie je to rovnaké ako predchádzajúce ročníky.
Hra má len 1,5 Mb tak to určite vyskúšajte. :wink:
Píšu tam že treba mať nainštalovanú hocijakú predošlú verziu, tak nvm či to pôjde všetkým.
Pridám neaký screen z hry.

Přílohy

:-D :cool: Ohlund
Dobre a teraz vážne, viete niekto o nejakom dobrom update na NHL09 obsahujúcom trejdy a nové zostavy do sezóny 09/10?
no neviem ale rozhodne sa oplati sledovať stranku www.thebreakaway.net
totiž stadial som čerpaval donwloady na nhl-ky
je to skoda, ze stiahli hokej aj am. futbal od EA :-( a 2K na PC spravilo len basket a baseball
no ešte to ludom začne chybať aj na počitači a niekto sa podujme vyrobiť kvalitny hokej na počitač z hladiska biznisu ved... len to fakt chce usilie
Čo, NHL 10 nebude na PC? :scare:

Teraz neviem čím ho nahradím, predsa len z času na čas si NHLko musím zahrať. Takže NHL 09+mody alebo NHL 04 a http://www.s-games.eu/2009090001-nhl-20 ... a-hra.html. :hmm:
Mě to ani nemrzí, NHL od EA Sport už tak od 07 dál je arkáda, která nemá s hokejem nic společného. Nehledě na to, že poslední 3 roky vydali prakticky stejnou hru. Jenom vypadá jinak menu a jsou jiné sestavy (a to stejně staré, takže se musí stáhnout dycky nové).
Spíš mě štve, že nevyjde NHL 2k10, to vypadá, že je někde jinde než ten krám od EA. Bohužel no, monopolní postavení na trhu dělá svoje a nezbyde, než hrát zase ten jejich "hokej" NHL09 :x
no skoda, ze neni nhl 10, a kto tu hra este nhl 09?
a kolko mate najviac danych hitov za zapas? :D ja dnes 119
heh no ja som ich mal aj viac lenže to som mal nastaveny zapas na tretinu plnu dvadsaťminutovu nakoniec som sa vykašlal na zapas... bola to nuda samo o sebe... hituje sa dobre s calgary tam je plno kosičov ako regehr, phaneuf ...
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS