Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

kto ide so mnou? pm ..
problémem bude asi v tom, že jsem si trochu pozměnil soupisky, to je asi musím smazat co? Každopádně jsem připraven na svůj první on-line :o zápas :D
ixo píše:Včera som bol na pokeci v pc herni, že kto dá nhl. Tak jedne napísal na sklo, že kto dá nhl s majstrom ja reku že škúsim on do mňa či som dobry, že hej. :D Vyfasoval som asi 4:1 písal mi potom , že lama s takým som ešte nehral odinštaluj si to aj počas hry mi písal. Dnes sme dali zas hru a on, že aj tak ma neporazíš. V 3tretine som už vyhrával 4:1 a on mi napisal počas hry dobre už dem riadne začať hrať hned a to som mu šupol 5 gól a odpojil sa z NHL takých ludí mám najradšej. Sem ta som to zvikol asi aj ja, ale tento mal veĺké reči. NHl som nehral už dávno, len pár dni sa rozhorávam,a le dne ssom hral zo 4 súpermi 4 výhri. Dnes wild dáme ni
Tak po takých slovach, ako napr. bolo mi treba kadiť som hral iba na 10% som sa nemohol sústrediť aj tak si lama dávaš góly iba z boku to isté dokážem ti, že mi bolo treba, len kadiť dam ťa teraz nedáš mi ani gól:D som sa oredsa dal na jeden zápas ešte nahovoriť. Som sa, ale bál, že dostanem debakel, ale som si povedal, že ak budem hrať zodpovedne a hlavne dobre braniť a kontrovať z boku tak to pôjde. Vyhral som 3:2 počas zapasu sa niečo stazoval ze so mu dal goli z akcci z boku no je toto mozne, že sa bude š ešte ztazovat, ako so mu dal goly?? Však to moja vec nie zatial nikto nenamietal. Po prehra na pokeci ma este doslov nejedel som od rano som indipodovany ci take niečo skus ty do 3 nejdest a uvidis, ako sa ty hra a podbne proste ignorat atď sporste slova narážky má a podobne
Nezahra niekto 09? Len cez hamachi..tak potom kontaktujte ma na ICQ-304312581
Taktéž bych si mohl dát zápas, ale přes hamachi těžko, když ho nemám :D
MartinFC píše:Taktéž bych si mohl dát zápas, ale přes hamachi těžko, když ho nemám :D

Stiahni si ho na

Kód: Vybrat vše

hamachi.cz
...Tam mas aj cesku verziu.. :D
Takze vidim ze je tu zaujem o NHL 2oo9...

TAKZE ak MATE chut sa ZAPOJIT do NHL2oo9 online LIGU tak POZRITE tento WEB:

Kód: Vybrat vše

svknhl-09.wbs.cz
P.S.-vlastna tvorba

Su mensie chyby ale slovina mi nikdy nesla:..... :lol:
Neviem prečo, ale stalé, keď idem hrať NHL musím isť pozrieť ako mám nastavené ovládanie na klávesniciak néjdem a idme hneď hrať tak ovládanie ide tiež, ale klasické nastavané a nie tak, ako ja som si. Popri tom mám stále nastavené ovládanie, ako mne vyhovuje, al eproste, keď cchem hrať NHL musím ísť kuknúť, ako je to nastavané a všetko je ok a potom môžem hrať tak ako som si ponastavoval ovládanie ja ak by osm nešiel mrknúť sa na to tak mi to ee néjde. Neviem stretli tie sa už s týmto problémom proste, že vám to ovládanie zmatkujeje je to chyba NHL mám stiahnuť inú verziu??? NHL, akože mi ide všetko pekne ani nemrzne a za to sa mi necche ťahať zas nova iba ak naučiť sa hrať, ako je to nastavané od hry, ale zas tak neni to problem kuk vždy pred hro, ako to mám nastavane, aby to fungovala podla mňa. Kamoš vravel, že on má tiež problem niečo z ovládaním odpovedzte daco na to jedna sa o novu NHL 09
ixo píše:Neviem prečo, ale stalé, keď idem hrať NHL musím isť pozrieť ako mám nastavené ovládanie na klávesniciak néjdem a idme hneď hrať tak ovládanie ide tiež, ale klasické nastavané a nie tak, ako ja som si. Popri tom mám stále nastavené ovládanie, ako mne vyhovuje, al eproste, keď cchem hrať NHL musím ísť kuknúť, ako je to nastavané a všetko je ok a potom môžem hrať tak ako som si ponastavoval ovládanie ja ak by osm nešiel mrknúť sa na to tak mi to ee néjde. Neviem stretli tie sa už s týmto problémom proste, že vám to ovládanie zmatkujeje je to chyba NHL mám stiahnuť inú verziu??? NHL, akože mi ide všetko pekne ani nemrzne a za to sa mi necche ťahať zas nova iba ak naučiť sa hrať, ako je to nastavané od hry, ale zas tak neni to problem kuk vždy pred hro, ako to mám nastavane, aby to fungovala podla mňa. Kamoš vravel, že on má tiež problem niečo z ovládaním odpovedzte daco na to jedna sa o novu NHL 09

To iste sa stava aj mne....Ale hladal som aj na nete a nik neviem so s tym...
To isté robí aj mne a asi každému. Jednoducho vždy keď zapneš NHL-ko treba pozrieť to nastavenie a už to všetko ide. Ale je to dosť otravné, hlavne keď ja si väčšinou na to spomeniem až keď spustím zápas a moje ovládanie nefunguje. :roll:
Lukas33 píše:To isté robí aj mne a asi každému. Jednoducho vždy keď zapneš NHL-ko treba pozrieť to nastavenie a už to všetko ide. Ale je to dosť otravné, hlavne keď ja si väčšinou na to spomeniem až keď spustím zápas a moje ovládanie nefunguje. :roll:
Tak to bude problém, já už mám hodně zafixované ovládání a teď to budu muset měnit pokus budu hrát. A po každým spuštění musím dát vždy "nadefinovat klávesnici" aby bylo mé ovládání při hře funkční
jj mi to taky dělá... :evil:
aj mne to robi... inak kto by si zahral zapas 195-745-155
Tak, ako tu čítam ten problém nemám, len ja, ale všetci tak teda v poho no neni to v poho, ale tak inak NHl všetko frčí aspoň dobre, že som to zbitočne neťahal. Schwolco o chvíľku ideme na zápas snov :box:
zapas snov mi nevysiel :lol2: nevadi, hadam nam o sekat uz nebude najblizsie
Tak ve 14 h budu mít čas si zahrát. Dvakrát jsem si to dal proti lukasovi a prohrál jsem 1:3 a 2:3, hodně vyrovnaný zápasy, ten druhý jsem určitě v normální hrací době prohrát neměl, ale štěstíčko nepřálo :D
MartinFC: Daj icq, lebo už nemám o 2 múžme dať napíš na icq budme tam :)))
Neviete ako zmeniť pred zápasom súpisku. Ono sa to akože nedá alebo čo?
Mňa išlo poraziť keď som videl formáciu Zeiller - Ellis - Cliche a Ivanans - Armtrong - Calder. A navyše v obrane Klemm. Nedá sa nejako pred zápasom poslať hráča preč a povolať iného ktorý je scratchnutý. Alebo to niekde nastaviť aby vždy keď hrám online hrala zostava akú nastavím.
Tak po dvu prohrách přišly dvě výhry proti ixovi 6:2 a 10:1. Nějaké mé góly byly opravdu náhodné, ale aspoň jsem také okusil pocit výhry :D

Edit: Dal jsem si ještě partičku s Ohlundem a tentokrát stálo při mě velké štěstí :o :D z prvních třech střel jsem vstřelil gól a nakonec vyhrál 4:1, i když byl Ohlund lepší :eek2:
Lukas33 píše:Neviete ako zmeniť pred zápasom súpisku. Ono sa to akože nedá alebo čo?
Mňa išlo poraziť keď som videl formáciu Zeiller - Ellis - Cliche a Ivanans - Armtrong - Calder. A navyše v obrane Klemm. Nedá sa nejako pred zápasom poslať hráča preč a povolať iného ktorý je scratchnutý. Alebo to niekde nastaviť aby vždy keď hrám online hrala zostava akú nastavím.
Súpisky si sprav sám v Rosters/ Edit Lines ale ked pojdeš hráť online tak budú ajtak staré čo boli na začiatku, už je nato jeden Rosterpatch s ktorým to funguje.

Kód: Vybrat vše

http://www.nhlseason.ic.cz/?page=download
Aj na tú klávesnicu bol neaký patch ale ten mi nefunguje.. :(
Schwolco píše:zapas snov mi nevysiel :lol2: nevadi, hadam nam o sekat uz nebude najblizsie
taak pohrali sme par dalsich hier, tusim je to 2:2 na zapasy :lol2:
.. inak dost ked to teraz viaceri hravame cez siet, neni cas usporiadat Xmas cup NHL09? :good:
To by sme mohli dať nejakú turnaník s každým s každým. Hm, len ako kedy a čaš. Neviem, ako budme teraz z časom na tom, lebo budem to hrať ozaj, keď bude, len čas, lebo sa musím vodičák učiť a ešte som zistil, že mam 5,4 známky z programového vybavenia pc a jednička známka mi tam chýba :shock: vravvel som profákovi, že, ako to to možné atď, že to poriešime, kde už prepadávať z pc predmetu, lebo si zapisuje znamky na papierik a kade tade anie do klasaku apootm to prepisuje lol a stale pije ho vydia iný spolužiaci nejako už porišim a ešte aj iné predmety sa mám učiť. Ale tak zahral by osm si


Ohlund takže neni zostava taká čo naištalujem azmení mi súpisky sama musim ručne to sám aako viem kto s kým je v akej lajne atak a ked ten program naištalujem čo si dal už to nezmeni naspat diki. Inač si nemysli, že si si vymíšlal, že mi to seka potom som skúšal aj s MartinomFc aj stm sekalo nedalo sa to hrať však Mato??? Neviem aj zo Schwolcom to dnes sekalo kus neviem ištaloval som si operu apodobne prkoti dal som si pred tým veci čo mám tak uvidím,, ale ned by to mi mal zvládnuť to neni o čom
Nainštaloval som ten súpiskový patch. Teraz to len otestovať s niekým. Už sa teším ako namiesto Zeiller - Ellis - Cliche nastúpi útok nováčikov Moulson - Boyle - Purcell. :cool:
Už viem prečo mi to dnes možno seká ked hrame nhl aj ked mam 4mb linky ale teraz vonku je sichravo a prší a ja mam net cez anténu takže to moze byt aj tym ze????
Asi to je tým a ešte k tomu ja mám tiež net cez anténu. Takže to v našich vzájomných zápasoch občas vyzeralo ako v ťahovej stratégii. :)

Dnes som utrpel prvú prehru vo mojom 4. online zápase ma porazil ixo na mojom lade 4:0. :oops: :good:
Postavil som do brány Breniera a on to takto zbabral. :D V ďalších 2 zápasoch vonku som vyhral 3:2 a 5:2. Najmä na obrat z 0:2 na 5:2 som hrdý.
Inak ixo to si robil cielene alebo to je nejaká Bernierova slabina lebo 4 z 5 gólov kt. on dostal padlo tak, že si od modrej vystrelil a on to vyrazil pár cm pred seba a nechal tak a ti si jednoducho prišiel a dal gól v podstate z bránkovej čiary.
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS