Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

no chcel by som tuto temu ozivit kedze som zavyslim hracom nhl 2007 pre pc :D a hlavne lebo by som chcel pokecat o tom kolko ludi to tu hrava a co sa deje vo vasich dynasty modoch :) inspirovala ma k tomu podobna tema na fore colorada a je pomerne citana tak uvidime snad sa to tu ozivi a nebudem tuto temu musiet hladat na konci druhej strany pokecu :D

Ja dynasty nehravam :( , ale ak hras NHL07 po sieti, mozeme dat kludne zapas :)

NHLka proti kompu je slabota. Prva sezona dynasty vsetko som vymlatil iba vo finale mi Colorado :) robilo trocha problemy a vyhrali dva zapasy. Ale inak sa mi paci na tej novej NHLke ze sa goly davaju z roznorodejsich pozicii najme strely a druha vec co zlepsili je ze nie pri kazdom hite hrac spadne na zem iba ked sa hit ozaj vydari.

debil píše:NHLka proti kompu je slabota. Prva sezona dynasty vsetko som vymlatil iba vo finale mi Colorado :) robilo trocha problemy a vyhrali dva zapasy. Ale inak sa mi paci na tej novej NHLke ze sa goly davaju z roznorodejsich pozicii najme strely a druha vec co zlepsili je ze nie pri kazdom hite hrac spadne na zem iba ked sa hit ozaj vydari.
no je to lepsie aj podla mna ale stale sa mi nepaci jedna vec ktoru nedoriesili slabost brankarov brankar ma slabost ktora sa da vyuzit na 95% na kazdej optiaznosti no dobre na poslednej mozno na 80% ale stale to je moc ked si clovek vezme ze ak to vies uz hrat mas z kazdej sance tu ktora ked ju spravis spravne je na 80% v sieti :) a golman nema sancu mali to nejak domysliet golmani su slabi zapasi v sezone ktore hraju pc moc casto koncia vysledkami 7:6 9:8 dokonca 10:7 a podobne take nieco sa v nhl stane len malokedy velmi malo kedy :D a kedze pada malo striel tak dakedy pc nepustim ani k strele no dakedy ma 4 a da z toho 3 goli potom %tualna uspesnost brankarov aj tak vyzera :D

no a co sa tika hitov no je tam zmena ale dost zalezi aj aku mas nastavenu hitting power na minime mi super prejde cez vsetkych obrancov bez toho aby sa co len zatriasol ked donho vsetci vrazia :D

navĂ­c mi vadĂ­ Ĺľe se mi v play-off vĹŻbec nevyluÄŤovalo :(

Lecavalier-number4 píše:navĂ­c mi vadĂ­ Ĺľe se mi v play-off vĹŻbec nevyluÄŤovalo :(
huh ? no to sa mi este nestalo

exaven píše:
Lecavalier-number4 píše:navĂ­c mi vadĂ­ Ĺľe se mi v play-off vĹŻbec nevyluÄŤovalo :(
huh ? no to sa mi este nestalo
a to mám vylučovaní na největším nechápu to, žídné vyloučení v zápas, dost mě to s*alo

mna v poslednej dobe stve hlavne to ze super malo kedy akceptuje fight :D a tak je parker a finger moji dvaja bitkari na suchu :P

Kód: Vybrat vše

http://slovnaftextraliga.wz.cz/

kurĹ

Niečo ohľadom NHL hry, nájdete na http://www.slovnaftextraliga.wz.cz/ :) odporúčam pozrieť :roll: :roll:

Som nedavno oprasil NHLku a zisil som ze medzi volnymi agentami ktorych si mozete pridat do timov nhl je aj Juraj Stefanka a Marek Uram. No je jasne co som ako prve spravil, Juraj uz brazdi lad v cervenom drese.

debil píše:Som nedavno oprasil NHLku a zisil som ze medzi volnymi agentami ktorych si mozete pridat do timov nhl je aj Juraj Stefanka a Marek Uram. No je jasne co som ako prve spravil, Juraj uz brazdi lad v cervenom drese.
Mareka uz mam davno v time.. (za LA kings) aaa uz sa vypracoval na hviezdu ... inak na nom je najlepsa asi rychlost 8)

:arrow: NHL 08 Game Features

a Timmy celi delovke od neznameho modrokabatnika :cool:

Obrázek

kopu dobrych novych veci skoda len ze na ps3 a xbox 360

Pc verzia bude ako vzdy zaostavat a dokonca nebude asi zrejme ani v next gen stale co je strasne smiesne dufam ze tam ale aspon bude ta ahl a zmena AI

to nieže možu ale musia zmeniť predošla NHL-ka NHL07 bola totalne o ničom hrou..ja osobne som sa najviac trapil s NHL2005 to fakt bola dobra hra brankara sa ledva dalo prestreliť na najlepšej urovni defenzíva tam bola tiež tvrda ...ete dodnes hravam napr. aj nhl 98 tam tiež aj brankar ako Teplicky mi mal v zapase cez 30 zakrokov a mal čiste konto...tov všetko teraz hovorím o režime 5 minut tretina...

Keby si chce niekto zahrat nhl07 napiste na icq. Cez vikend alebo vecer.

:!: :arrow: vsetko co chcete, resp. potrebujete vediet, zistit o NHL hre (sk verzia), pravidelne inovovane

debil -) tak v 08 (07 neriesim, uz ju ani nemam v compe) Ta rad vyzvem :frajer2:

Obrázek

08 este nemam.

Nahodou NHL 07 bola perfektna na xbox360 skoda ze som ho roz.ebal no nic kupujem PS3 a ked sa mi nebude pacit pojde za xboxom :D

debil píše:08 este nemam.
este ju nema nikto, akurat tak z pani EA :) 11.9. to isti..zazraky ocakavat nemĂ´zme, pretoze vsetko sa tlaci do konzol, ale na take hranicko mi to absolutne staci..len dufam, ze dat gol, po akomsi nahodeni pomaly z polovicky klziska uz nebude na beznom poriadku ako tomu bolo v 07..vtedy ma islo :x ze los..? :)

http://www.cznhl.com
nejnovější informace o NHL 08 v češtině

Kto chce zahrať NHL 07,tak nech napíše,kludne vás porazím za kosatky :) len fakt do....li tých brankárov,Luongo mal byť naša výhoda ale chytá ako každý iný a dostane gol z každej druhej strely odmodrej...

takisto je v hre vela nepodarkov...no hlavne že brankar nevie až tak dobre pracovať s hokejkou a je niekedy až nenormalne to vyzera že backhandovou stranou vyhodí cez všetky čiary...dalej tam je zdržovanie hry spomenute iba ked brankar prekročí tu čiaru..nič sa nestane ked nejaký hrač vyhodí do hladiska puk...no brankar ho ani vyhodiť nevie...sranda...o ničom defenzíva takisto...hral som tuto NHL 07 asi rok a teraz ked si zahram NHL 2004 na easy urovni ja neviem vyhrať...brankari robia paradne zakroky no a so Salom som tam mal shutout z 43 striel...čo je parada...no ked víde NHL08..aj ked tam nebudu dajake vylepšenia graficke no nech spravia ovela lepší gameplay...som take nervy chytal ked za zapas som zvykol obdržať okolo 9 striel a tri goly pri tom dostal....

Hannu píše:takisto je v hre vela nepodarkov...no hlavne Ĺľe brankar nevie aĹľ tak dobre pracovaĹĄ s hokejkou a je niekedy aĹľ nenormalne to vyzera Ĺľe backhandovou stranou vyhodĂ­ cez všetky ÄŤiary...dalej tam je zdrĹľovanie hry spomenute iba ked brankar prekroÄŤĂ­ tu ÄŤiaru..niÄŤ sa nestane ked nejakĂ˝ hraÄŤ vyhodĂ­ do hladiska puk...no brankar ho ani vyhodiĹĄ nevie...sranda...o niÄŤom defenzĂ­va takisto...hral som tuto NHL 07 asi rok a teraz ked si zahram NHL 2004 na easy urovni ja neviem vyhraĹĄ...brankari robia paradne zakroky no a so Salom som tam mal shutout z 43 striel...ÄŤo je parada...no ked vĂ­de NHL08..aj ked tam nebudu dajake vylepšenia graficke no nech spravia ovela lepší gameplay...som take nervy chytal ked za zapas som zvykol obdrĹľaĹĄ okolo 9 striel a tri goly pri tom dostal....
Je to tak kluci,já si už nějaký ten roček hraji tu svou NHL2004 v nejtěžší úrovni a nic,co vyšlo později mě nepřesvědčilo,abych to změnil.Zkoušel jsem prakticky všechny novější,včetně 07ky a po několika zápasech jsem to odinstaloval a mastím si zase tu 04ku.Vyhovuje mi ta hratelnost,jen si vždy poupravuji sestavy a jede se dále.Jsem zvědav,jestli už konečně s 08kou,přijde pro mě vyhovující verze. :wink: :frajer2: :thumbsup:
Obrázek
Že by už za rok??? :lol: :wink: :D
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS