Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

ja teraz taham cez rapid jednu verziu neviete ÄŤi by to mohla byt ta CZ verzia stym CZ komentarom alebo je to eÄ…te neralne

cital som ze s ceskym komentarom vyde az 22.9. :( ale neviem ci je to pravda

Kedze cez torrenty pomali stahuje tak sa vas pytam :D please kde stiahnem rapid :!:

Seabrook píše:cital som ze s ceskym komentarom vyde az 22.9. :( ale neviem ci je to pravda
Je to pravda,toto co ma WildCelt je urcite US verzia

Co som stiahol je EN FR verzia, ale da sa anglictina nahradit cestinou, ale iba menu a navyse vam nepojde ziadny komentar. :roll:
Vonku je uz aj prvy oficialny update na zostavy od EA (september). :cool:

Uz to stahujem aj ja :D cez RapidShare :roll:

Tak moje prve dojmy z hry su slabe :cry: graficky tam nieje ziadny rozdiel :shock: nedalo by sa to ani rozlisit od 06, ukazky v hre su tie iste, zatedy jediny rozdiel co som stihol zaregistrovat je celkom pekne menu :roll:

Takze oficialne som treti na fore kto ma NHL 07 :D
No musim suhlasit zo Seabrookom ani ja nevidim ziadny rozdiel v grafike :? Presne aj ukazky su tie iste,menu je pekne to je pravda.
Nove su akurat zostavy a fotky hracov :D Ale aj tak je to paradna hra a nelutujem ze som ju tahal o 10-00 az do teraz :D Takze chlapci odporucam vam ju,len tahajte z netu alebo kupujte :D
Keby bol nejaky zaujemca tak mu dam specialne linky na RapidShare,odkial som ja stahoval a teda su na 100% funkcne. :cool:

takze ziadne velke zmeny...super :( . A ako sa chovaju brankari?

Tak ja som nezvladol komercny tlak EA sport a objednal som si Xbox360 s NHL07 NG..Proste hokej milujem a chcem hrat co najrealnejsi hokej a preto som sa rozhodol pre konzolu.NHL PC nepomoze(aspon teda u mna) ani cesky komentar.Je to to iste,ako NHL 06 :( .......Takze u mna vyhralo jednoznacne Next Generations......

asi sa niekedy zastavim v Galante :D

Tak je pravda, ze je velmi podobna 06 (grafika, animacie), ale aspon zatial co som hral, tak sa mi herne paci viac ako 06 (vylucenia, goly aj z vacsich vzdialenosti). Ale chybaju mi tam original dresy narodakov (to sa mi az hnusi hrat s tymi napodobeninami ako od nejakych cinanov :D ), ale ze tam este nebudu nove dresy Buffala som necakal. :( Tesil som sa aj na rusku Superligu, no hadam nabuduce. To su take prve dojmy. :)

Mna dostala ceska extraliga ci ako sa to vola,pardubice a tak :lol: :lol:
Nie ze by dali rusku ale oni tam tresnu cesku :D

Arek,kludne sa zastav.Dame nejaky zapas a pak se vozerem a aj si zarapujeme.Oups ten rap ja urcite vynecham :D :D

no mne sa to velmi nepaÄŤi prve dojmy su slabe no moÄľno ma to poÄŤase chyti :) :(

Konecne som odohral zapas, v ktorom som vedel co robim. Sice som prehral 1:4, ale hral som fakt slusne. A znovu objavujem chut do hokeja na PC po dlhej dobe (NHL05). :lol:

WildCelt píše:Konecne som odohral zapas, v ktorom som vedel co robim. Sice som prehral 1:4, ale hral som fakt slusne. A znovu objavujem chut do hokeja na PC po dlhej dobe (NHL05). :lol:
WildCelt uz som aj ja zistil kompletne ovladanie :D tak mozme dat odvetu v NHL 07 :wink:

Vcera som hral jak dabel :D . Uz zacinam mat to nove ovladanie v krvi, jak v utoku tak v obrane :cool: . Uz sa tesim na pokracovanie serie storocia :lol: .

Kto dalsi je schpony hrat NHL07 po nete :?: :)

WildCelt píše:Kto dalsi je schpony hrat NHL07 po nete :?: :)
Ja som to hral asi tak 2-krat :roll: nemam cas este som si nezvikol ale ked sa rozohram dam vedet 8)

Tak jsem si i já pořídil (stáhnul) :D novou NHL 07.První dojem je,ľe je dost podobná 06,ale jeątě jsem pořádně neodehrál zápas stále hledám správné nastavení.Ovąem uľ jsem si vstřelil gol za Rangers alá B.Shanahan :D :D Aktualní sestavy a spoustu daląího lze stahovat zde:http://www.cznhl.com/

Kdo mi bude financovat novy PC a rychlejsi net, s tim si pak zahraju :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Na cznhl.com su dve audio ukazky ceskeho dabingu. :cool:

Senátor Palpatine píše:Kdo mi bude financovat novy PC a rychlejsi net, s tim si pak zahraju :D :D :D :lol: :lol: :lol:
jati dam 5 korun :lol:

Uz sa musim aj ja odhodlat a zohnat si to :roll:

Kdyz za tu petku pridas dve nula a koruny zmenis na Libry, tak to mozna bude stacit 8) :D :D :wink:

Tak uz vysla aj ceska verzia :) ten komentar vypada celkom dobre :roll:
tak tu je dobra recenzia http://games.tiscali.cz/reviews/nhl07cz/index.asp suhlasim s ich nazorom asi najhorsia NHL jaka vysla :twisted:
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES