Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Od Utorka som zacal znocu hrat NHL hram uz na najtazsej urovni ale zase ma to nejako prestava bavit kedze nad kazdym vyhram rozdielom triedy, sa mi zda ze ta najtazsia uroven je este slabsia ako medium :(
OpenFire píše:Od Utorka som zacal znocu hrat NHL hram uz na najtazsej urovni ale zase ma to nejako prestava bavit kedze nad kazdym vyhram rozdielom triedy, sa mi zda ze ta najtazsia uroven je este slabsia ako medium :(
tak to si dobry ja NHL2006 hram na najtazsom ale este su divoke vysledky. ale predtym to bolo v pohode ale odkedy som to preinstaloval tak ta najvyssia uroven sa nejak zlepsila :lol: :lol:

PoĂ"«ujte, vy ako mÄ,Ä"te nastavenÄ,Ĺ  gombÄ,­ky? Ja to hrÄ,Ä"m na medium, ale mÄ,Ä"m Ă"«o robi? aby som nejak vydrel to vÄ,­?azstvo a aj to si dÄ,Ä"vam najlep?Ä,­ tÄ,­m. :cry: A poprosÄ,­m aj nejakÄ,Ĺ  tipy ako dÄ,Ä"va? gÄ,Ĺ,ly, bo mi to ide biedne. :oops:

ja hrÄ,Ä"vam striedavo na medium a na naj?a??ej Ä,ĹĽrovni. Ale na naj?a??ej je to blbÄ,Ĺ , lebo ich v?dy prestrielam 50:10 a aj tak prehrÄ,Ä"m :oops: a to ma ?tve :evil: . Inak tÄ,­ brankÄ,Ä"ri sÄ,ĹĽ tie? blbo vymyslenÄ,Ë», ten ich ?tÄ,Ë»l....ach jaj...

arek: to mas dovne mna dost casto aj prestrielaju na najtazsej urovni nieje nezvycajne ked je cez 40 striel. ale nieje to velmi realisticke. a to hravam na 5min.

kelemantia:medzernik strela s naprahom, ku wrist shot ani nepouzivam, v nahravky,c rychlost ,z hakovanie,a hadzanie do striel, x ani neviem ale nieco tam mam :lol: a goly sa daju dat spoza brany ked ju obides alebo najlepsie ked prihras hracovi na opacnu stranu vacsinou tam nejaky je a brankar sa uz nestiha presunut :wink:

janik píše:goly sa daju dat spoza brany ked ju obides alebo najlepsie ked prihras hracovi na opacnu stranu vacsinou tam nejaky je a brankar sa uz nestiha presunut :wink:
ja mam nastavene klavesy tak ako to mne vyhovuje :D , lebo to defaultne nastavenie bolo blbe. :P
A tie goly: ja ich davam presne tak isto :) a je to dost o nicom, ked stale take iste akcie...a tak... A obrancovia davaju strasne malo golov, sice u mna sa teraz Nick Boynton celkom rozbehol :P :)

Matejko: To vidno ze tie z detstva stravne poobedia u mna alebo u teba ti dali vela :lol: nieco si sa fakt naucil :D

For all: To vazne davate goly len z tych istych akcii? Ja tiez pouzivam niektore finty ako dat gol ale v poslednom case uz sa snazim tak kombinovat aby som dal do prazdnej branky.

Ja hram momentalne za Colorado

Napiste zostavy s akymi hrate:

Abischer, DiPietro

Blake - Lilles
Visnovsky - Pock ( odporucam tohto obrancu )
Tyutin - Vaananen

Hossa - Sakic - Gaborik
Semin - Jokinen - Svatos(odporucam)
Surovy - Handzus - Kolnik(odporucam)
Hudler - Armenise - Balej

Ale vcera som si nainstaloval update na rosters takze dnes si idem urobit novÄ,Ë» tÄ,­m a najma dam si do branky Peta Budaja :) do Obrany Jurcinu a Meszarosa :)

Matejko píše:Neviem ako tato najnovsia NHL, lebo sa mi nejak nechce :D ... ale par veci so starsich. Skoro vzdy som si vsimol, ze medium je tazsie ako ta tazka uroven. Na tej tazkej boli bezne vysledky aj 10:0 ale na medium som si to obcas dost vydrel a neraz hral aj predlzenie. Goly su klasika ako pisete ale napriklad mam rad davanie golov hned po buly v tretine, vyhratom samozrejme :D...dam tam nejakeho obrancu co ma na spravnu stranu otocenu hokejku a zavesim :D
to sa mi podarilo len s jurcinom ale so svatosom som na 2005 daval goly priamo z buly a to pravidelne :D :D :D

Open: ja hram tiez za Colorado a pobral som si tam kopu Slovakov :D
Ja moju zostavu napisem neskor, lebo teraz si ju presne nepamatam, mne sa to stale meni :? . Ale viem, ze prva formacia je takato: Tanguay, Sakic, Hossa, Chara, Liles. A v druhom utoku mam Handzus, Demitra, Nagy - skvely utok, Handzus to tam ?ahÄ,Ä", mal jeden 5golovy zapas :)

Ja hrĂ„,Ă„"m za Detroit a veıŵmi som si obıŵÄ,ĹĽbil formĂ„,Ă„"ciu Lang-SurovĂ„,Ë»-Maltby obrana Vi?ıÂÂ

Mato mal si si dat update rosters a nemusel si ich vytvorit :)

Ja som si urobil novu dynasty a hral zase za Colorado:

Zostava:

Budaj, Theodore

Chara Visnovsky
Mezei Jurcina
Malec Meszaros

Hossa Sakic Svatos
Nagy Spezza Kolnik
Surovy Kopecky Boyes
Bartovic Hudler Balej

Tomu sa povie SlovenskÄ,Ë» tÄ,­m :cool: :super: :champions:

V prvych dvoch zapasoch som sa trapil, ale teraz naposledy som opat jasne vyhral...

to kelemantia: Nieje az take dolezite vediet strielat vela golov skor je dolezite dobre branit a az potom vyrazat do protiutokov, proste ked odstavis ich utok hned v zarodku tak mas vyhrate :biglol:

Ja hram Dynasty mode,samozrejme hram za Detroit :cool: ...zostava mi odohrat dva zapasy v zakl. casti a ide sa do play off.Je iste ze skoncim druhy v Zap. konferncii a v prvom kole sa stretnem s VAN.
Roster:

G:JA :D ,Legace,Osgood,Howard
D:Chelios-Lidstrom
Schneider-Wooley
Quencey-Lilja
F:Afinogenov(vymenil som ho za Shanahana)Datsyuk,Zetterberg
Holmstrom,Lang,Samuelson
Maltby,Yzerman,Draper
Gamashe,Franzen,Mowers

Chcel som ziskat Svatosa,ale nechceli ho vymenit :( :twisted: .Dokonca som im ponukal Shanahana....

Alex poviem ti ze ty si toho vela nevymenil, si pozri moj tÄ,­m to je tipicke Colorado :lol:

OpenFire:Nevymenil,mas pravdu,ale chcel som sa trocha drzat podla reality :wink: Dokonca aj Jiraku Fischera som vynechal zo zostavy po jeho prihode :D alebo skor :( ....Teraz ma caka VAN.Uvidim,ako dopadnem :D

dnes som si po dlhej dobe nasiel cas a zahral som si to :D
Moja dnesna zostava bola: (a vacsinou aj je) :lol:
Ding (Budaj, Bierk)

Chara, Liles
Brisebois, Boynton (odporucam)
Meszaros, Skrastins
Nahradny obranca: Clark

Tanguay, Sakic, Hossa
Handzus, Demitra, Nagy
Ronning, McLean, Svatos
Perry, McCormick, Hinote
Nahradny utocnik: Healey

Inak, dnes som na medium vyhral 8:0 :D :lol: , asi budem hra? iba na naj?a??ej :D

Matejko píše:Sakra to kto je ten Ding a ako to, ze ma prednost pred Petom.... :D
to je nejaky Ă"«udÄ,Ä"k, povolalo mi ho samo z farmy... a chyta dost dobre, ale dnes som si uz dal ako jednotku Budaja :D

arek to co mas za cudakov v zostave? Ten Ding je co za looser ? :lol:

vcera som si do nhl06 dal aprilovy update supisiek. Vsetko mi ide v poho, ale zmizol mi komentator, takze pocas zapasu mam ticho :? . Neviete, ako to vyriesim? :oops:

arek píše:vcera som si do nhl06 dal aprilovy update supisiek. Vsetko mi ide v poho, ale zmizol mi komentator, takze pocas zapasu mam ticho :? . Neviete, ako to vyriesim? :oops:
To iste sa stalo aj mne :lol: :lol: ale nevedel som ze to bolo tymi supiskami diky teraz uz viem :thumbsup:

no super :D . A vyriesit to nevies? :lol:

Pocuvaj MP3!!!!Alebo si to komentuj sam ja to vzdy tak robim!!!
Ja mam nhl 02 03 a 06 vsade ma to prestava nudit ked vzdy vyhravam ale na tej 06 to je totalny blb!!!!Sak tam vyhravam 20 - 6 a prestrielam ich 60-17 bodicky ani nehovorim proste NHL 06 je ONICOM ale 02 je super dam si ze ked mi nasadi bodicek tak sa zmensim a ked dam gooool tak sa zvacsimje to super svanda!!!!! :ejha: :hufi: :thumbsup2: :lol:
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES