Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

no jasne,ze PS3,som sa sekol :? PS2 uz mam,dve nepotrebujem :lol: :lol:
no praveze sa skor pise,ze PS3 bude lepsia,tak neviem.ale za Xbox zas hovori lepsia cena,dostupnost(PS3 bude v predaji az okolo Vianoc,neviem presne).a hlavne ma laka ta NHL-ka,aj Alex vravel,ze len koli tomu si 360 kupil :D

ja by som zahral

Kajo:Zatial nelutujem,ze som si kupil tu krabicu.Ten hokej je vazne skvely.Este zlepsit obranu a zvyknut si na ovladanie a bude to parada. :cool:

ja som do NHL a NBA taky besny,ze by som tiez nevahal kupit 360 len koli tomu.a hadam by som si este nejaku hru prikupil,len tie dve by boli hlavne.a Alex,kolko ta to vyslo?mas zakladnu verziu alebo exclusive pack,tak nejak?

NBA není nic moc - mě tam vľdycky stvalo ovládání..., ale nemáte někdo Madden?

ked mas gamepad,nemas s NBA problem.ja mam napr. tento a nemam problem

BigPete píše:NBA nenĂ­ nic moc - mÄ› tam vÄľdycky stvalo ovládánĂ­..., ale nemáte nÄ›kdo Madden?
mam ale iba 2006,nestaci :?:

kajo píše:ja som do NHL a NBA taky besny,ze by som tiez nevahal kupit 360 len koli tomu.a hadam by som si este nejaku hru prikupil,len tie dve by boli hlavne.a Alex,kolko ta to vyslo?mas zakladnu verziu alebo exclusive pack,tak nejak?
Kajo,objednaval som to cez jednu cz stranku http://www.xboxline.com Objednal som si Core pack,nabijacku na bezkablovy ovladac,NHL07 memory card.....a vyslo ma to cca 16 000sk.Nemal som viac rezervnych penazi,inak by som kupil asi premium.Ale uz som nemohol vydrzat :D .Hard drive 20GB sa da dokupit a ked chces hrat online,tak si kupis licenciu xbox live......ale to neskor.

Ja hram NFL Madden 07, mam aj 06. Je to :cool: hra.
A zahral by som aj po nete ak by sa niekto nasiel. :roll:

Alex:a aka je tam obtiaznost,na tom NHL?lebo posledne roky ma to nudi,ako pomaly nemozem prehrat ani zapas.dufam,ze v kuse prehravas :lol: :lol: :lol:
inak ta PS3 bude mat multiplayer po sieti zadara,co ma teraz dost naklonilo na stranu PS3

kajo píše:Alex:a aka je tam obtiaznost,na tom NHL?lebo posledne roky ma to nudi,ako pomaly nemozem prehrat ani zapas.dufam,ze v kuse prehravas :lol: :lol: :lol:
inak ta PS3 bude mat multiplayer po sieti zadara,co ma teraz dost naklonilo na stranu PS3
Ako myslis multiplayer cez internet? lebo ny Xbox stoji okolo 2500sk Xbox live

kuko píše: Ako myslis multiplayer cez internet? lebo ny Xbox stoji okolo 2500sk Xbox live
normalne :D multiplayer cez net,musis mat aspon 256kbps uplink,aspon na Xboxe.ty myslis asi tu gold kartu na 360,nie?no a na PS3 je to zadara

kajo píše:Alex:a aka je tam obtiaznost,na tom NHL?lebo posledne roky ma to nudi,ako pomaly nemozem prehrat ani zapas.dufam,ze v kuse prehravas :lol: :lol: :lol:
inak ta PS3 bude mat multiplayer po sieti zadara,co ma teraz dost naklonilo na stranu PS3
Hram to na najtazsej urovni a zatial som prehral asi 90% zapasov.Ale este si stale zvykam na to ovladanie a hlavne v obrane posobim chaoticky,nemotorne,ale uz sa do toho pomaly dostanem.A este velmi tazko sa vyhrava buly(teda aspon mne).Inak padaju nedherne a naozaj realisticky vyzerajuce goly,brankari su premakane spraveni.Aj vylucenia su roznorode.Sklamany som z bitky,je to o nicom.
Co sa tyka onlinu,tak ja to zatial hram offline,ale dokupim si aj ten gold live,aj hard drive.Vsak sa uz blizia vianoce :D:D

Nevie niekto nahodou kod na NHL2006?

Alex píše:
kajo píše:Alex:a aka je tam obtiaznost,na tom NHL?lebo posledne roky ma to nudi,ako pomaly nemozem prehrat ani zapas.dufam,ze v kuse prehravas :lol: :lol: :lol:
inak ta PS3 bude mat multiplayer po sieti zadara,co ma teraz dost naklonilo na stranu PS3
Hram to na najtazsej urovni a zatial som prehral asi 90% zapasov.Ale este si stale zvykam na to ovladanie a hlavne v obrane posobim chaoticky,nemotorne,ale uz sa do toho pomaly dostanem.A este velmi tazko sa vyhrava buly(teda aspon mne).Inak padaju nedherne a naozaj realisticky vyzerajuce goly,brankari su premakane spraveni.Aj vylucenia su roznorode.Sklamany som z bitky,je to o nicom.
Co sa tyka onlinu,tak ja to zatial hram offline,ale dokupim si aj ten gold live,aj hard drive.Vsak sa uz blizia vianoce :D:D
Alex asi sa pri tebe vazne zastavim :D

Badhed píše:Nevie niekto nahodou kod na NHL2006?
chod pohladat na http://www.serials.ws tam to je urcite

no prave som si zahral NHL06 od nudy,asi po pol roku,ale zistil som,ze si ho uz viac nepsutim.ako som to mohol niekedy hravat.realita=5%. :?

Tak na chvilku som stratil trocha o NHL07 X360 zaujem a uz ma napadali aj myslienky o zlej kupe.Ale to len preto,ze sa liecim z alkoholizmu :D :D :D .Opat som spat a uzivam si hokej na x360 naplno.Hram to do noci,potom si pozriem hokej v TV a potom zas hram.......ou s#it :cool: 8)

Konecne budu mit 07 :D :D :D Vsude se pise o prisernym ovladani...je to pravda??? :shock:

Alex píše:Tak na chvilku som stratil trocha o NHL07 X360 zaujem a uz ma napadali aj myslienky o zlej kupe.Ale to len preto,ze sa liecim z alkoholizmu :D :D :D .Opat som spat a uzivam si hokej na x360 naplno.Hram to do noci,potom si pozriem hokej v TV a potom zas hram.......ou s#it :cool: 8)
no ved som sa zlakol,ved ty to prestanes hravat az vtedy ked bude 08 :D

Ja este nemam Xbox360 lebo sa rozhodujem nad novym PC alebo nim :? a nikto mi nevie poradit co by bral skor

musis sam vediet,o co ti ide.ak to chces cisto iba na hranie,tak jednoznacne X360.ja by som bral tiez X-ko,a asi ho tiez kupim.ten PC,co mam doma,mi staci :wink:

Ted me tak napadlo:
Ja dostat do NHL hrace s cislem 99???
Normalne ve hre to nejde...
Ale staci stahnout program NHL View, tam vytvorit hrace s cislem 99 a spustit hru...tam si ho najit, a zacit zapas...na hristi mate hrace s cislem 99 :)
(Testovano na NHL 2004)

Tak Xbox360 uz mam pomali tyzden ale NHL-ko zatial nemam :( ale mam demo NHL najazdy a musim povedat ze som velmi prekvapeny hlavne grafikou :o je to fakt spica :taptap: :thumbsup2: :cool: normalne vidno dierky v dresoch :D a ine detaili.Naco som si kupoval origos NHL na PC mohol som si kupit rovno na Xbox ja somar ak chce dakto kupit NHL 07 alebo NHL 06 na PC tak som tu :D

Kuko:Ja uz hram Dynasty,uz som zlepsil aj obranu a tak tie vysledky mam lepsie.Samozrejme v Detroite som jednotkou ja.Hasek isiel hned ako som sa stal GM do.....prec :D :D :D Inak tie vysledky sa naozaj velmi podobaju vysledkom v skutocnej NHL.....Raz debakel jak svina a potom shutout....je to super!!!
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS