Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Tak sem si poslech ten komentar a abych rek pravdu...ten ENG je lepsi...je to takovy divny...mozna to nesestrihaqny bude vypadat jinak, ale moc se mi to nelibilo... :(

Tak to by bolo super keby sme boli viaceri,by sme si zalozili vlastnu ligu :D aj ked 4-5 je dost malo,ale mali by sme aspon ligu

6 by v pohode stacilo. By sme hrali do nemoty...
...ako Original Six. :cool:

Tak dnes mi doslo NHL 07 prve co som spravil dal si zapas Minnesota - Edmonton dal som si strednu obtiaznost a vyhral som 7:3 konecne nie 30:0 :D co ma potesilo Goly:Demitra 2, Gaborik 2, Weilleux ,Rolston ,White - Pisani,Smyth,Moreau .Tak moje pocity po prvom zapase :
Grafika - taka ista ako NHL 06 takze celkom dobra :)
Ovladanie - som si nadstavil podobne ako vzdy aspon co sa gamepadu tyka a nieje to az take tazke
Cesky Komentar - no mohli to spravit omnoho lepsie stale sa opakuje alebo povie komentator "detailny zaber na Demitru'ale v skutocnosti to nieje ziadny detailny zaber :D alebo jeden komentator povie potichu ''Minnesota''a ten druhy nato skrykne ma puk :( ten komentar mal byt omnoho lepsi

Myslim si ze toto NHL je podobne ale omnoho realnejsie nez NHL 06

Tak dal som si sezonu s Minnesotou a najtahsiu obtiaznost hned prvy zapas som vyhral nad Coloradom 14:5 tak som sa velmi sklamal :( ziadna obtiaznost pomali z kazdej druhej strely gol tak a mozem cakat na 08 dufam aspon ze tam spravia nejaku obtiaznost :?

ja idem v sobotu tahat uÄľ s ÄŤeskou verziou ale mam len po anglicky ale neni to bohvieÄŤo.hram za spartu.som zvedavy na CZ komentar

Bindo píše:ja idem v sobotu tahat uÄľ s ÄŤeskou verziou ale mam len po anglicky ale neni to bohvieÄŤo.hram za spartu.som zvedavy na CZ komentar
Jak je to velky?

ja som si dal Dynasty za HC Bíly Tigři :D a prvy zapas som prehral 1:3 ale na pocet striel som vyhral 18:11 :lol: :lol:

neviem ake to je velke asi dake 2gb.mam taky tim Äľe by ste spadli z volnych hraÄŤov som zobral tie domi a belfour a kupil som aj par slovakou :lol:

No po par odohratych zapasov NHL07 to zacina byt stereotyp proste onicom hra vyvrcholilo to tak ze som s Gaborikom dal v najtahsej obtiaznosti 13 golov v jednom zapasea a uz ma to prestalo bavit ten zapas som napokon vyhral 24:3 :D .
Dokonca som na jednej nemenovanej stranke cital ze ten cesky komentar je perfektny :lol: ze co je heske to je ceske :lol: ten komentar je taky hrozny ze si clovek radsej pusti Modru Ziaru :D :lol:
Zaverecne hodnotenie :dal by som tomu 40% zo 100 u mna spolocnost EA klesla este nizsie ako bola a to bola uz velmi nizko :D
Ak to bude takto pokracovat kazdy rok tak mozu ist do :censored:

kuko píše:ten komentar je taky hrozny ze si clovek radsej pusti Modru Ziaru :D :lol:
no neee :lol: , tak to musi byt naozaj strasny :D :lol:

Tu je kompletna CZ (komentar aj cestina) pre US verziu NHL 07
Ja som to skusal na verzii RAZOR 1911 ale malo by to ist na vsetky 8)

Kód: Vybrat vše

http://data1.edisk.cz/stahni/72346/CZ_07_-upload_by_xmax88-.rar_4.57MB.html
heslo:

Kód: Vybrat vše

xmax88_for_war4all.com
Tak uz netreba stahovat cesku veziu :)

Diky Seabrook aspon to nemusim hladat :D
A ja mam tiez tu verziu od Razora,vlastne sa mi zda ze je len ta jedna verzia :D

...

nezahrali by ste nekedy nhl na nete..nejaky turnajik alebo liga

RAZOR 1911 :cool: na netu by jsem zahrál,ale nevím jestli to z verzí od Razora bude moľný :D :D

excelent píše:RAZOR 1911 :cool: na netu by jsem zahrál,ale nevĂ­m jestli to z verzĂ­ od Razora bude moÄľnĂ˝ :D :D
Ja som tiez hral s touto verziou cez net :wink: takze je to mozne :cool:
marek85 píše:nezahrali by ste nekedy nhl na nete..nejaky turnajik alebo liga
Tak ja by som bol za a myslim si, ze minimalne 6 by nas bolo :)

Aj ja by som bol za :D

...

ta keby sa nas pozbieralo viacej ta by sme mohli zalozit ligu..normalne s 82 zapasmi a play off..
xcelo by to ale rovnaku nhlku nainstalovat a najlepsie nejaku starsiu verziu aby mohli hrat viacerii...
piste sem kto by xcel..ja by som to mohol aj s niekym kto by xcel vyhodnocovat..

oki ja to hodim ako novy topic do NHL

Tak zacal som hrat online ligovu sezonu. Zaciatok bol kruty 1:9 :? od Ottawy, ale potom to uz slo lepsie 1:2 :( s Vancouverom, 4:6 s New Jersey :( a konecne prislo aj vitazstvo 3:2pp :) nad Edmontonom.
:cool:

No uz som to zacal mastit na X360......je to bomba.To ovladanie je absolutne spickove,pohyby brankarov v skutku famozne,realisticke chovanie puku,vyborna grafika................este si na to ovladanie musim zvyknut,ale uz teraz je to bomba.Nelutujem tie prachy za konzolu.......Samozrejme ma to aj chybicky,ale to su zanedbatelne veci............Toto je uz hokejovy orgazmus :D:D:D:D

No idem si aj ja kupit Xbox 360 do dvoch tyzdnov :)

Muj nejnovejsi vysledek v NHL:
HC Roudnice : HC Slovan Usti 7:1 :lol: :lol: :lol:

kuko píše:No idem si aj ja kupit Xbox 360 do dvoch tyzdnov :)
aj ja som rozmyslal,len neviem ci este nepockam na PS2 :hmm:

kajo píše:
kuko píše:No idem si aj ja kupit Xbox 360 do dvoch tyzdnov :)
aj ja som rozmyslal,len neviem ci este nepockam na PS2 :hmm:
Nie nahodou na PS3 som pocul ze PS3 bude slabsi ako Xbox360
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG