Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

mne sa podaril zaujimavy gol s timom PHI - Knuble vystrelil som, brankar vyrazil puk do vzduchu a podarilo sa mi to z voleja vo vzduchu trafit do brany :)
janik píše:mne sa podaril zaujimavy gol s timom PHI - Knuble vystrelil som, brankar vyrazil puk do vzduchu a podarilo sa mi to z voleja vo vzduchu trafit do brany :)
S kým si hral, keď sa ti podaril tento husársky kúsok gól :D
zdravim po dlhej dobe :D

nemate nik nejake info ci je alebo niekto robi Svk dresy na pc nhl09
popripade ci sa uz zacalo robit na tej extralige 09
mna uz NHL 09 prestava bavit tak skusam rozne blbosti, minule som prehral 19:17, na cely zapas som si odvolal golmana
Keď skončí sezóna dajú sa vám simulovať dni pomocou kalendára alebo sa dá dať iba simulovať do ďalšej sezóny. Vtedy to síce preruší cez draft a keď začínajú free agents ale ja by som sa iba 3-5 dní dopredu potreboval posúvať. :buch: V minulých NHLkach sa to dalo aj pomocou kalendára ale teraz (ani v minuloročnom) to už nešlo. Alebo sa to dá nejako prerušiť? Lebo takto mi prídu ponuky na trejd ale keď skončí tá simulácia sú už neaktuálne a nedajú sa uskutočniť. Podobne aj s free agents, síce sa to preruší v deň keď sa otvorí "trh" ale potom to simuluje až so začiatku sezóny.
No dneska čo sami stalo teraz som hral 3 zápasi s neznámim dákym cez net hral som s bostonom prví som prehral 7:2 dalši 4:1 a další bolo asi odohrate čas 2,5min a asi mal 8striel a hned 6gólov nezdalo sa mi to, že by to bolo fair play take goly z takých poziciu pz aobrancov z bombi ja neviem popíše že či neodrbkava on ze slaba obrana mam ale sam aj wild vie aj ty co to so mnou hraju ze som ovela dobry jak na zacitku ahlavne v obrane bodickujem std tak sami to nezdalo a pan sa potom urazil tak neviem tovie ci sa daku cely tym prerobit hraci na 99percent napr taky detroit s tym hral bo tome neverim co strela to gol a povie na timiho tohomsa z eslaby brankar dam mu kedy chem goly a bolo aj tak s takych striel neviem nasralo ma to ani písat tu neviem
akože viem, že som dosť čajoví v nhl stale rozbil ma riadne aj extreme ale stále to hram ked je cas zlepsujem a ucim sa a podla man by nad tymto nevyhral co som snim hral ani extreme ani ohlund nik ja neviem co to bolo zac ako to robil ale tot neni mozne 6 golov dostat z takych miest a za taky cas mam na haku radšej
to su obycajni blbci, co vyuzivaju bugy hry, da ti gol kedy chce a ty s tym nic nemozes spravit, nasukaju ti kopu golov a neviem co si tym dokazuju :fucker: s takymi nehravam, je rozdiel ked mi da niekto 10 a 10...
ja nemôžem hrať po nete, pretože mám linux a to ma dosť hnevá, lebo proti compu je to o ničom, vyhrávam 15 gólovými náskokmi s najslabším tímom proti najsilnejšiemu, asi dám do obehu NHL 2004
aj mna sere ta nhlka, ked som minule s kamosom hral po sieti, tak bez problemov som vyhral nad chicagom, san jose ale ked si dal Usti nad Labem, tak :x :x :x :x :x
WildCelt píše:to su obycajni blbci, co vyuzivaju bugy hry, da ti gol kedy chce a ty s tym nic nemozes spravit, nasukaju ti kopu golov a neviem co si tym dokazuju :fucker: s takymi nehravam, je rozdiel ked mi da niekto 10 a 10...
využívajú bugy hry, to jak myslíš to je čo? viem, že dáky podvod isto...akože mna sere aj, keď prehrám aj normálne, ale tak toto páliľ mi na brankára asi pár metrov pred bránou a pred ním obranci moji a šup gól a šup a potom s inokade aviem, že také góly sa nepodaria ani tebe, keď hráme spolu, ale ma o vytočilo juj, keď mi napíše slabý brankár poď dám mu koĺko chcem s tých istých poziicií gol a aj tak bolo a to osm dal od začiatku chytať fernendeza anebola šanca nič chytiť a potom zapíli nič neobrannuješ vravím sila to mi ani extreme nedal toĺko golov za taký čas čo to hrá špičkovo, alebo Ohlund anie dáky koko...z netu pc herna pokec sem tam zviknem podpichovať aj teba wild ke´d prehráš so mňou, ale tak to ja myslím v rámci srandy, len ty to tak vezmeš kus horšie, ale vždy to je pohodka
ja som hral na pc vsetky nhl od 1999/2009 okrem 2000 lebo tu som nevedel zohnat ale potom som zacal hrat nhl na xbox 360 a je to 100 krat lepsie :D hlavne nhl 09 a nhl 2k9
ixo píše:
WildCelt píše:to su obycajni blbci, co vyuzivaju bugy hry, da ti gol kedy chce a ty s tym nic nemozes spravit, nasukaju ti kopu golov a neviem co si tym dokazuju :fucker: s takymi nehravam, je rozdiel ked mi da niekto 10 a 10...
využívajú bugy hry, to jak myslíš to je čo? viem, že dáky podvod isto...akože mna sere aj, keď prehrám aj normálne, ale tak toto páliľ mi na brankára asi pár metrov pred bránou a pred ním obranci moji a šup gól a šup a potom s inokade aviem, že také góly sa nepodaria ani tebe, keď hráme spolu, ale ma o vytočilo juj, keď mi napíše slabý brankár poď dám mu koĺko chcem s tých istých poziicií gol a aj tak bolo a to osm dal od začiatku chytať fernendeza anebola šanca nič chytiť a potom zapíli nič neobrannuješ vravím sila to mi ani extreme nedal toĺko golov za taký čas čo to hrá špičkovo, alebo Ohlund anie dáky koko...z netu pc herna pokec sem tam zviknem podpichovať aj teba wild ke´d prehráš so mňou, ale tak to ja myslím v rámci srandy, len ty to tak vezmeš kus horšie, ale vždy to je pohodka
Presne, aj ja som hrával online ligy v NHL od 07, a 90% hráčov v tých ligách robí len to isté, nájdu si neaký bug alebo lahký gol a robia kludne tú jednu vec celý zápas.. ved to neni hokej, ja sa snažím hrať hlavne trochu realisticky. Preto som s tými ligami aj skončil, EA Sports nepridávajú do tej hry skoro nič nové, takže 3 roky som hrával rovnakú hru proti tým istým hráčom a proti tomu istému antihokeju, tak sa mi to už znechutilo a znovu sa vrátim k tomu až ked bude lepšia hratelnosť, tušim NHL 10 má byť od firmy čo robí na konzoly NHL2k9... takže vyzerá to nádejne.

Aj ty yzy , to tiež nemám rád ked sa niekto chváli kolko dáva PC..potom idem hrať s takými po nete a už presne viem čo budú robiť a viem to aj slušne brániť a vyhral by som. Ja si tiež občas zahrám s PC a mávam aj vyrovnané zápasy čo sa skore týka 3:2.. ale aspon si dobre zahrám a o to mi ide, nejde mi o to vyhrať 15 alebo 20:0.
ja sa nechvalim Ohlund, len som konstatoval, vies ako rad by som si aj ja zahral cez internet NHL? ale nemozem a samozrejme viem ze je to rozdiel hrat proti computeru a clovekovi, preto uz vymyslam blbosti, ked nemozem hrat aspon po nete NHL-ku, inac sa nechvalim
neviem ako je na tom NHL 09 na komp lebo poslednu na PC som hral 06 alebo 07 co bola dooost velka bieda, ale teraz hravame obcas s kamaratom na jeho PlayStation 3 NHL 2009 proti sebe a to uz je fakt hokej ako sa patri, brankari kvalitka, krasne zakroky, semafory, krasne snury obcas robia, aj ovladanie mi pride prijemnejsie, ale to pre mna bolo vzdy lepsie na PS ako na PC :D
tomu ver, v NHL 2000 na playstation 1 sa robia lepsie akcie ako v NHL 09 na PC, konzoly budu v tychto hrach vzdy o nieco v predu
Dá sa hrať ten mód free for all online? Neskúšal to niekto? Mohla by to byť celkom sranda.
Lukas33 píše:Dá sa hrať ten mód free for all online? Neskúšal to niekto? Mohla by to byť celkom sranda.
Treba originálku a konto na EA Sports. Teda pokiaľ som nevyšiel z obrazu.
dnes sa mi stala zaujimava vecicka, hral som zapas PIT - montreal, dal som priceovi 9 golov, az potom pustil halaka a crosby nanho vystrelil, puk trafil do halaka a on spadol :lol2: to sa mi este asi nestalo
.. pridavam screen, kde uz sa puk odrazil od halaka a ten lezi na zemi :cool:
halak.jpg
mne sa raz stala veľmi podobá vec v NHL 2006, z buly som hneď vystrelil z prvej a Luongo to dostal rovno do masky a potom po celý zvyšok zápasu chytal ako z turbo školy, buď sa nehýbal vôbec, alebo mu v tej bráne s prepáčenim dr.alo
V 09 sa mi to ešte nestalo. V 08 to bol pomerne častí jav. Ale aj tak zaujímavé spestrenie.
v 08 sa mi to len ked som do hlavy trafil.. ale toto do brucha bolo :cool:
Lukas33 píše:V 09 sa mi to ešte nestalo. V 08 to bol pomerne častí jav. Ale aj tak zaujímavé spestrenie.
jj aj mne sa to stávalo dosť často, ale najviac ma pobavilo, keď som zranil Sundina :lol2: Na tom nič nie je, keby som ho nezranil so Svatošom :lol2: :lol2: :lol2:
kanter píše: jj aj mne sa to stávalo dosť často, ale najviac ma pobavilo, keď som zranil Sundina :lol2: Na tom nič nie je, keby som ho nezranil so Svatošom :lol2: :lol2: :lol2:
:lol3: :lol3: :lol3:
Ja nerád strielam v sezóne hneď z prvej z buly, pretože to zvykne dostať daký môj hráč, ale nechápem, trafím ho do nožu korčule a už odchádza akoby potreboval amputovať nohu, to je napi...
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES