Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

maros píše:tak tak este 06 a 07 som nejak prehltol dokonca sa mi 07 aj celkom pacila ale potom to nejak slo dpc :? :? :?
musim zohnat konecne 09 nech zistim co to zac :lol2: :lol2:
o nic neprides !! next-gen verzia 2009 na konzoly je uz ina kavicka....ale na PC je to stale to iste, len nove menu a supisky !!! skoda no...snad to do buducna napravia.....
Tiež si vytvárate sami seba ako ako hráča svojho oblúbeného týmu alebo je to len moja úchylka? :D
Lukas33 píše:Tiež si vytvárate sami seba ako ako hráča svojho oblúbeného týmu alebo je to len moja úchylka? :D
to som robieval ked prisla ta era 06-07 :D ale odvtedy mi to proste nepasuje ked je napr hviezdny utok Hossa, Zetterberg a Ja :D mam sice hokejove priezvisko ale proste mi to tam nepasuje :) ja radsej tak, ako to v skutocnosti je :)
dneska mi to má kámoš donést, tak snad nezapomene :)
Stahoval som NHL 09 vsade pisali ze vsetko funguje stiahol som to a stiahlo mi to instalacku. A stale to chce CD len ze to nemam. Da sa to nejako obist??
NO CD CRACK sa pouziva :) musis najst si to na nete a stiahnut
mp111 píše:Stahoval som NHL 09 vsade pisali ze vsetko funguje stiahol som to a stiahlo mi to instalacku. A stale to chce CD len ze to nemam. Da sa to nejako obist??
jj len crack si najdi a mas to ak bi boli dajake problemi napis rad poradim :D :D
a ten CD crack by som kde stiahol...konkretna stranka by sa nenasla :D
mp111 píše:a ten CD crack by som kde stiahol...konkretna stranka by sa nenasla :D
som ti j uz poslal cez pm
no dik stiahol som to ale neni to ono...
mp111 píše:no dik stiahol som to ale neni to ono...
tak napis do google nhl 09 crack download a hladaj
No aj to som skusal ale stale to vyhadzuje nieco ine...ako ked stiahnem...neviem to najst ae vsak newa
Ma tu niekdo NHL 07?? Ak ano piste PM
Kto má Hamachi a NHL 08 ??
Nájde sa tu nejaký odvážlivec čo si so mňou zahrá NHL 08, 09 a nebojí sa prehry? môžme zahrať aj cez hamachi, ale aj klasiku IP. Ak dačo icq 371199721. Skôr, ale ta NHL 09, lebo na 08 mám patche a tam to nepôjde ak dotičný nebude mať tie isté patche.
ixo :bitka3: WildCelt

1:2 pp
1:5

ale som si schuti zahral po dlhej dobe :) vychutnaval som si ani nie tak utok ako skor bodyceky, ixo siel spat cely polamany :D

Chesty, kedy dame match :?: :cinka:
WildCelt píše:ixo :bitka3: WildCelt

1:2 pp
1:5

ale som si schuti zahral po dlhej dobe :) vychutnaval som si ani nie tak utok ako skor bodyceky, ixo siel spat cely polamany :D

Chesty, kedy dame match :?: :cinka:
Ako dlho si nehral NHL? Ja som včera tiež začal po dlhej dobe. Fú v tom prvom zápase si mal streleckú prevahu uf a tie tvoje bodíčeky a ja nič kua. Gerber ma,a le podržal a dobre bolo, že po inkasovanom góle som hneď bleskovo vyrovnal. 2 zápas sa niesol v tvojom režíme, ale som si myslel, že to zdramatizujem, keď som znížil na 3:1, ale kdeže ešte si mi tam to napriaskal a bolo. Tka dnes. :box:

Hm takže Wild sa nebál prehry, ale ja som sa asi wilda zľakol. :D
ako to napisat, no, asi si dost slaby ixo :D lebo si so mnou prehral a ja som dost slaby :lol: trebars taky tomi ci Minnesota mi dali aj 10 :oops: ale nehral som hadam aj pol roka o nieco lepsi hadam mozem byt, ved uvidis :box:
Dnes 3 hry s Wildom a 3 prehry.

jeden zápas som prehral po predĺžení dalši som dostal debakel a dalšia prehra bola tesná a najdramatickejšia
dnes to nebolo ono, neviem ci som stlacal zle tlacitko abo co :x 20 bodycekov za zapas, bieda, sak som ta nemohol trafit :D vcera v jednom zapase ich bolo 60 :bitka3:
WildCelt píše:dnes to nebolo ono, neviem ci som stlacal zle tlacitko abo co :x 20 bodycekov za zapas, bieda, sak som ta nemohol trafit :D vcera v jednom zapase ich bolo 60 :bitka3:
No tak to bolo možno preto tak menej, že som sa kus zlepšil. :wink: Zajtra sa pokúsim ak sa dostaneme k hraniu ta poraziť. :box:
WildCelt píše: Chesty, kedy dame match :?: :cinka:
uz sa tesim sefe,hodim si tam 08 a hrame :D dobre si pamatam na tie nase dramaticke zapasy ked sa kazda chyba trestala :cool:
09 :frajer2:
WildCelt píše:09 :frajer2:
aha tak to moze byt problem :D lebo ja som z 09 znechuteny a hned som to odstranil :D este druha alternativa FIFA 09 :D
Včera som bol na pokeci v pc herni, že kto dá nhl. Tak jedne napísal na sklo, že kto dá nhl s majstrom ja reku že škúsim on do mňa či som dobry, že hej. :D Vyfasoval som asi 4:1 písal mi potom , že lama s takým som ešte nehral odinštaluj si to aj počas hry mi písal. Dnes sme dali zas hru a on, že aj tak ma neporazíš. V 3tretine som už vyhrával 4:1 a on mi napisal počas hry dobre už dem riadne začať hrať hned a to som mu šupol 5 gól a odpojil sa z NHL takých ludí mám najradšej. Sem ta som to zvikol asi aj ja, ale tento mal veĺké reči. NHl som nehral už dávno, len pár dni sa rozhorávam,a le dne ssom hral zo 4 súpermi 4 výhri. Dnes wild dáme ni
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS