Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Jaký gól som dostal dnes. :doh: :eek2: Bolo avizované vylúčenie hráča, môj brankár odišiel na striedačku, ja som vystrelil na bránku a Nabokov vyrazil puk takou silou že preletel celé ihrisko a skončil v mojej bránke. :lol3:
Kto by zahral NHL 08 cez hama????? ale len 08 lebo ja 09 nemám
Lukas33 píše:Jaký gól som dostal dnes. :doh: :eek2: Bolo avizované vylúčenie hráča, môj brankár odišiel na striedačku, ja som vystrelil na bránku a Nabokov vyrazil puk takou silou že preletel celé ihrisko a skončil v mojej bránke. :lol3:
toto sa stalo aj mne minule a to som len pozeral ako ch*j, ze co sa to stalo :hit:
a aby toho nebolo moc, tak v tom zapase som si dal este dalsi vlastny gol :x
To iste sa stalo aj mne ale horsie bolo, ze to bolo 5sekund pre koncom 3tret. a prehral som turnaj....Som napokon skoncil "az" druhy :winner2: .... :(
tak prave som zacal hrat NHL09 a ak by niekto mal chut zahrat po sieti tak nech napise :)
Tak kedže som mal dnes čašu dosť aj, keby som si to nemal dovoliť teraz v tomto období odohrali sme dnes spolu s janikom dosť zápasov. Hneď prví zápas som dal rýchli gól a na to si hovorím tento je slabý, ale to bolo nastavením :oops: potom to už bola iná káva. 3 zápasi som prehral potom 2 vyhral prehral a zas vyhral takto nejak. Janik má založenú podobnú hru, ako Ohlund na tvrdom bráneni, tažko sami cez neho presadzovalo dostávalo do útočného pásma. Sem tam to dobre lagovalo však janik, ale to už vieme my svoje, ale sme vyrovnaný celkom hráči v pohode to dnes bolo, len to treba ešte poriešiť....
Mal by som jednu otazku:

:?: Vysla uz Slovenska extraliga a 1. liga do NHL 09
:?: Ak ano kde by som ju mohol stiahnut

Prosim kontaktujte ma na
skype: mario2p
mail: mp111@azet.sk
nie :)
a kedy bude?
nikto nevie ale tento rok urcite predpokladam ze tak koncom marca urcite
Tak ja si tiež rád dakedy zahrím,stačí napísať
tak s Extremom zapas 4-3pp vyhral ale bolo to tesne i ked trosku s lagmi a s mojim stastim ale :good:
Pekný zápas.Janik je dobrý hráč - mal som na mále,skoro som prehral,zachránila ma siréna kktorá ohlasovala koniec tretej tretiny :D
vcera som odohral aj par zapasov s T.Kopeckym, prehra, prehra v pp a vyhra :) fajn zapasy :good:
jj pekne zapasy
teraz som tri krat porazil ixa, z toho raz 3-0 :D to je prvy shout out :cool:
Tak s ixom výsledky 8-2 a 7-0
Extreme7 píše:Tak s ixom výsledky 8-2 a 7-0
neprezrádzaj :oops: som sa, ale strápnil, ale to bude ešte chceť čo najbližšie zápas zas, lebo takéto prehry neznesiem...viem nie som najlepší v nhl, ale takto prehrať no počkaj extreme :D
prave som dostal na teba chut ixo :D
WildCelt píše:prave som dostal na teba chut ixo :D
dnes wildík dnes dáme tiež zápas okolo 8 buď pripravený
ixo ma vcera konecne porazil, ale na 20x :D 1:0 :doh:
WildCelt píše:ixo ma vcera konecne porazil, ale na 20x :D 1:0 :doh:
a druhý som dostal prehral zápas zas 4:1. No dáky si už čajoví wildíček :-P :D Najbližší zápas odohrám proti tebe s týmom St. Luis som sa na tento tímik včera namotal, keď som vydel tú radosť trénera a hráčov po tom čo vyrovnali na 4:4 proti Bostounu. Ten 4 gól pecka bol inač a ten premenení prví nájazd St. hráča paráda. Takže sa máš wildík najbližšie po.... :D :)
Wild, wild, wild :x :) dnes nám to padlo a po tom čo si spapal gól. Bol si nahratý kojoti si robili s tebou čo chceli. No unikol si mi teda na čas, ale úplne mi neunikneš prehra si ťa nájde :D Spadol ti net zase, ako minule?
nie :roll: bojim sa ta Obrázek
Opäť sa mi podaril v NHlku neobvyklý gól. Tentokrát som ho ale dal do tej správnej bránky. Bolo avizované vylúčenie na mojej strane, súperov brankár odišiel na striedačku, obranca sa hral s pukom pri mantinely tak som prišiel, zrazil hráča a puk odletel do bránky. A keďže som sa ho nedotkol platil. :cool: :lol3:
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG