Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

No tak to som sa aj ja čudoval, že som dal také góly, ale potešili. :) Ja tak ani nezvoknem strielať, ale jednoducho s tebou to tak nešlo, ako som chel. Som cchel útočiť, ako zviknem z boku klasica u mňa, ale tak som moc nemal šancu som bol odstavený tak potom, keď nevieš čo s pukom proste vystreľ a dorážaj a padalo to tam. Som bol prekvapený ten prví zápas 4:0 čo som vyhral. V podstane sme vyrovnaný súperi, len vydíš ty máš viac strel pokosuv mne stačí pár a vyrobím ťa. Neviem čo je to dnes stým sekaním mi to nerobilo skúšal som dať aj preč operu a dať si naspať firefox, ale nepomohlo a podobne bude to asi tým počasím isto. Prosím vás neviete nietko, aké ma Chcicago aktúálne zostavi a formácie nech si to pomenim ručne a dám potom ten online path pls pomohli by ste mi. Chabi od začiatku mi nechytal auž viem prečo a dal som si v menu best zostavi a ako vrátim na pôvodné klasicu ale najlepšie by bolo keby mi napíšete aký je prví utok chcicaga druhy trezi a obrana tiež thanks
No na aktuálnej súpiske majú týchto hráčov ale ako hrajú vo formáciach neviem. Aj tak sa hráči vo formáciach určite často menia.
Utočníci:
Craig Adams
Dave Bolland
Troy Brouwer
Adam Burish
Dustin Byfuglien
Ben Eager
Colin Fraser
Martin Havlat
Patrick Kane
Andrew Ladd
Patrick Sharp "A"
onathan Toews "C"
Kris Versteeg

Obrancovia
Cam Barker
Brian Campbell
Aaron Johnson
Duncan Keith "A"
Brent Seabrook
Brent Sopel
Matt Walker
James Wisniewski
Ale neviem či všetci títo hráči budú v Chicagu v hre. Súpiska Kings tiež obsahuje zopár mien čo tam už nepatria ale súpisky som si nechal defeaultne iba som si zmenil formácie.
Ten patch urobí aj to, že keď v menu vymením nejakých hráčov medzi týmami bude to tak aj v online hre? Lebo ak áno potom sa dá poskladať "super" tým. :roll:
Lukas33 píše:No na aktuálnej súpiske majú týchto hráčov ale ako hrajú vo formáciach neviem. Aj tak sa hráči vo formáciach určite často menia.
Utočníci:
Craig Adams
Dave Bolland
Troy Brouwer
Adam Burish
Dustin Byfuglien
Ben Eager
Colin Fraser
Martin Havlat
Patrick Kane
Andrew Ladd
Patrick Sharp "A"
onathan Toews "C"
Kris Versteeg

Obrancovia
Cam Barker
Brian Campbell
Aaron Johnson
Duncan Keith "A"
Brent Seabrook
Brent Sopel
Matt Walker
James Wisniewski
Ale neviem či všetci títo hráči budú v Chicagu v hre. Súpiska Kings tiež obsahuje zopár mien čo tam už nepatria ale súpisky som si nechal defeaultne iba som si zmenil formácie.
Ten patch urobí aj to, že keď v menu vymením nejakých hráčov medzi týmami bude to tak aj v online hre? Lebo ak áno potom sa dá poskladať "super" tým. :roll:
Lukáš dík, ale ja som to chcel takto:
že prví utok prave kridlo je ten center je ten lavé kridlo je ten a zas druhy utok a tak isto treti a 4 takto by osm potreboval aby si stym niekto pomohol
a tak isto obrana 1 rada ten s tym druha rada ten s tym a tad
kde stiahnem češtinu+dabing do nhl 09. češtinu by som aj vedel, ale dabing ee dám zatiaľ aspoň hádam tu češtinu dúfam, že potom keď budem dávať aj dabing, že sa to nepoondie
Lukas33 píše:Nainštaloval som ten súpiskový patch. Teraz to len otestovať s niekým. Už sa teším ako namiesto Zeiller - Ellis - Cliche nastúpi útok nováčikov Moulson - Boyle - Purcell. :cool:
No co funguje ti to? návod bol dost jednoduchý stačilo tie 3 veci nakopírovať do zložky s hrou, súpisky si treba spraviť ešte raz ked tam dáš ten patch a tie už budú funkčné aj cez net.


Inak a stahujete si do hry aj addony? ja mam hlavne 4 velké na tváre, dresy, lady a brankárov a s nimi vyzerá tá hra úplne inak, ovela lepšie.
Všetky nájdete tu : Treba sa aj regnúť ale to je chvílková záležitosť.

Kód: Vybrat vše

http://www.hockeydownloads.com/
Ohlund píše:
Lukas33 píše:Nainštaloval som ten súpiskový patch. Teraz to len otestovať s niekým. Už sa teším ako namiesto Zeiller - Ellis - Cliche nastúpi útok nováčikov Moulson - Boyle - Purcell. :cool:
No co funguje ti to? návod bol dost jednoduchý stačilo tie 3 veci nakopírovať do zložky s hrou, súpisky si treba spraviť ešte raz ked tam dáš ten patch a tie už budú funkčné aj cez net.


Inak a stahujete si do hry aj addony? ja mam hlavne 4 velké na tváre, dresy, lady a brankárov a s nimi vyzerá tá hra úplne inak, ovela lepšie.
Všetky nájdete tu : Treba sa aj regnúť ale to je chvílková záležitosť.

Kód: Vybrat vše

http://www.hockeydownloads.com/

To je na NHL 2oo9 alebo na NHL 2oo8??
A este jedna vec je tu nejaky tvorca adonov do NHL 09..
Ohlund píše:
No co funguje ti to? návod bol dost jednoduchý stačilo tie 3 veci nakopírovať do zložky s hrou, súpisky si treba spraviť ešte raz ked tam dáš ten patch a tie už budú funkčné aj cez net.
Áno funguje. :clap:
Ohlund: Škoda, že si musel ísť obedovať. Bol to dobre rozohraný zápas a myslím si, že aj vyrovnaný. Rozhodovali maličké chyby. To bol pre mň aobrat som prehrával 2:1 a zrazu 3:2 pre mňa. :D Dakedy dáme zas, ale už musíme dohrať celý teraz to skončilo 3:3. Neviem sekalo ti to potom kus, ale ni veľmi, ale mne už dáko všetko seká aj by som windows vymenil, ale veľa roboty s tým aak to nepomôže a bud eaj tak sem tam sekať tá nhl. Windows mi ide fajne všetko nerád by som to za NHl menil. Lukas33 my dnes hráme nhl nie?
LUDIA POD TE HRAT LIGU....


POZRITE STRANKU:

Kód: Vybrat vše

svknhl-09.wbs.cz
Ja hrám za Pit. zostava:
Cooke - Crosby - Sykora
Malkin - Zigomanis - Satan
Fedotenko - Staal - Dupuis
Talbot - Kennedy - Godard

Gonchar - Komisarek
Orpik - Whitney
Gill - Letang

Sabourin - Fleury - Curry
stale nezdolany ixom :clap: bilancia 7:0 :cinka: ale uz je to LTT
NHL09 mam uz poriesenu, tak môzeme niekedy zbuchat match, aj ked ho budem hrat po xy rokoch :eek2: inak nechapem, preco mi nejako nejde zmenit nastavenie klavesnice, nejako mi nesadlo, ale to som dokopy odohral mozno minutu a pol :) jo Hamachi zatim neriesim, ale to je pak asi najmenej
vild zatial nezdolany ixom heh somno si mal namale musime dat este match a s cepikom by som tiez dal :D
Kariera je celkom zaujimava ale Stanley Cup je v kazdej sezone moj aj ked iba simulujem takmer 3/4 sezony
Já sem s ixem hrál už čtyřikrát :-P první dva zápasy jsem vyhrál, pak prohra 4:5 a v mém premiérovém prvním zápase na domácím ledě jsem vyhrál 11:1 :) Dá někdo večer mač?
ja mozem sice vidim po futbale na 1 oko lae ako skusobny môzem hodit..riesite to cez hamachi ci IP? ale ehm, o 19:00 Jersey - Philka, tak taku rychlovku :)
cepi píše:ja mozem sice vidim po futbale na 1 oko lae ako skusobny môzem hodit..riesite to cez hamachi ci IP? ale ehm, o 19:00 Jersey - Philka, tak taku rychlovku :)
Jasně hamachi :) běž na síť HF a já tam budu pod nickem marty-m.
T.Kopecky píše:vild zatial nezdolany ixom heh somno si mal namale musime dat este match a s cepikom by som tiez dal :D
Kariera je celkom zaujimava ale Stanley Cup je v kazdej sezone moj aj ked iba simulujem takmer 3/4 sezony
Fú ani nepíš takéto tu. :D S tebou to mohlo ísť tiež do preďľženia, ale ja musím tesne pred koncom útočiť neva ešte dáme jasne zápas. Čo sa týka Wilda tak už sa mu nehrá so mňou tak ľahko, ako prvo, keď mi dal aj za zápas 60 bodíčkov. V Wildom som odohral už 5 zápasov s toho 3 zápasi šli do predĺženia za tým niečo bude. :roll: Dnes napr. S MartinomFC v domácom prostredí vyhrám 6:5 asi a vonku som fasol 11:1, ale to som už ku koncu už hočo robil, ale aj tak by to bol riadny výpras. :shock: S Lukas33 sa mi najviac zatiaľ darí. :) Cepiho toto by osm si tiež rád preklepol. :D Je dabinng do tejto NHL, lebo ja mám len češtinu. Všimli ste si so mňou čo hráte, akú mám prvú radu presilkovú??? Tews, Havlat, Kane, Sharp. Lang toto vždy zaváňa gólom. :)
a videl si ako pali od modrej Boogaard :lol3:

inak dnes trosku kuriozitky, s nejakym kopyho tucniakom som rozbil plexisklo :bitka3: a velmi zaujimavy gol som dal ixovi :D najprv som myslel, ze to bola chyba hry, ze presiel puk zo zadu brany do nej (taka prepracovana ta NHL nie je, aby bola roztrhnuta sietka a rozhodca si to pred zapasom nevsimol :lol2: ), ale ked som nechal zazanam bolo to pekne vidiet, bum, rana do zadneho plexiskla, puk sa odrazil do chrbata brankara a od neho skoncil v branke :lol: :cool:
ďalšie dva zápasi Widlákom prehraté :D Kua aj tá hra poobede ten gól čo si spominál bomba do plekliska ktorá sa odrazila brankárovi do chrbta a do brány. Máš ty aj štastie s tymi gólmi, ale to patri k hre a NHL sa hrá na goly. No najblizsie ta uz dám nabijem ten Kane ti robí najvačšie problémi asi. Dobrá zápasi inak s tebou dnes aj som si kus ponádaval napr, do piip aJ S wILDOM:dddd
tak konecne som padol, ale po tuhom boji :box: v megasuboji :yahoo: MIN - VAN
Ohlund mal prevahu cely zapas, v strelach aj bodycekoch, viedol uz 2:0, no napokon sa mi podarilo vyrovnat :cinka: a v poslednej minute som mohol rozhodnut zo samostatneho najazdu :doh: v predlzeni gol nepadol a prisli na rad najazdy, Ohlund sa znova dostal do vedenia 2:0 po skvele zvladnutych najazdoch :cool: , este som sice znizil, ale uz to nestacilo, Koivu nedal a bol koniec :(
Dnes som mal celkom úspešný den, odohral som 4 zápasy posebe a všetky boli víťazné, po tesných výhrach s Martinom (4:2) a Wildceltom (3:2sn) mi začalo padať do siete takmer všetko, najskôr si to odniesol Ixo (8:1) a den som zakončil dvojcifernou výhrou so Schwolcom (10:4).

Škoda že s cepim nám to nešlo, máme spojenie na hama dost zle a zrejme spolu nezahráme, ešte by som rád chcel odohrať s Lukasom,Kopeckym,Chesterom a Wolfom.
Ohlund ešte so mnou odohras par zapasov :D
tak ohlund ma vcera veru dobre vytrel :lol2:
S cepim jsem taky chtěl zahrát, ale nešlo připojení a když už se to povedlo, tak jsem neměl čas :D snad dáme jindy, jinak dneska večer bych taky s někým dal, bude mít někdo čas? Třeba s takovým Wildem a Schwolcem jsem si ještě nezrahrál :D
ked chce niekto zahrat tak hamachi: .... NHL-match
heslo: kosice
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS