Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Ale aj tak si vždy rád zahrám. :twisted:
nech zije battlefield a ne fifa
nech zije nhl a fifa a madden nfl :cool: :cool: :D :D :D
ak niekto posledne menovanu hru ma a vie o co ide nech pls poskytne :D :D
marosi, das madden nfl 08 po sieti niekedy 8)
kamo nemam ho praveze ze ho zahanam ale dal by som kurna keby som mal tenesee titans go! :clap: :clap:
wilde posli mu to postou
:D mozme to skusit aj postou napal cd a posli ti dam adresu ak to chces vyskusat:D:D ci to dojde v pohode:d
a na druhy den mi zvonia fizli :D momentalne nemam ani napalovacku, az za tyzden
preco by ta mali zvonit fizli??????:-O nechaj tak nejako zozeniem nfl a potom to rozbalime :D :D :D
Je tu další trailer k NHL 09:
Jediná šance na pořádný hokej je 2k9... NHL09 je jen mírně vylepšená verze, obohacená o BE a PRO mod. Jinak bugy, milimetrové příhravky a střely, žádná hra u mantinelu a celkově arkádovitost zůstavá stejná......Pro občasné hráče super gameska, pro milovníky simulace a HC hráče ztráta času....
neis píše:Jediná šance na pořádný hokej je 2k9... NHL09 je jen mírně vylepšená verze, obohacená o BE a PRO mod. Jinak bugy, milimetrové příhravky a střely, žádná hra u mantinelu a celkově arkádovitost zůstavá stejná......Pro občasné hráče super gameska, pro milovníky simulace a HC hráče ztráta času....
Tomu stoprocentně věřím, ale ne každý má peníze na konzoli. :(
ale zas ps2 vobec uz neni drahe a da sa tam hrat aj 2k8
Když jsem koukal tak 4 tisíce Kč zhruba a to kupovat kvůli jedné hře se mi zdá zbytečné. Navíc, když jsem se díval na youtube, tak mi v NHL nepřipadal na PC ani na PS2 nějaký velký rozdíl.
VSAK NJE KVOLI 1 HRE NA PS 2 JE VELA SUPER HJER CO SU NENI NA PC
Ak by ste chceli tak by sme mohli spraviť nejaký turnajík v NHL online...bu´d by sme hrali normálne s NHL klubmi alebo s repre týmmi...čo vy nato? :?:
radsej spravem fifu
mozme kludne
skusime nekdy??? cez hama ale 07
07 nemam...jedine tak 2008...nema uz nikto zaujem zahrat si ten nhl,alebo fifa turnajik?
Rozdiel medzi PC a PS2 nie je žiaden. NHL je na týchto platformách rovnaké. PS2 by som si už vôbec nekupoval.
Extreme7 píše:07 nemam...jedine tak 2008...nema uz nikto zaujem zahrat si ten nhl,alebo fifa turnajik?
Ja by som si zahral. Len sa bojím či to ešte viem hrať lebo som dosť dlho nehral ani Fifu ani NHL.
boli tu pokusy o "vazny" NHL turnajik, Wildo + ThrashersFan sa v tomto smere sympaticky iniciovali, ak budu mat opät chut, preco nie, nevravim ze prave teraz, ale smerom do buducnosti :D spominam si na Christma´s Cup aj sa nieco odohralo,ale uz neznam ako to dopadlo :) ak, tak ja by som riesil jedine NHL, ale pockal by som si na ´08
Nedal by si niekto len tak nejaký priateľský zápas. Ale ja som to ešte cez net hrať neskúšal. :) To asi bude treba aj tú časť online čo som nenainštaloval lebo som ešte vtedy nemal net že? :D
tak prave som dohral prvu sezonu fifa 07 s juventusom seria B
zhrniem to
Juventus v r p
42 0 0
top strelci
1.Trezeguet 86
2.DEl Piero 69

najviac cistych kont buffon 24
skore 215:29
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS