Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

MartinFC píše:Třeba s takovým Wildem a Schwolcem jsem si ještě nezrahrál :D
no jasne Martine, dalsi prestizny zapas CBJ - MIN :good: to nemozem odmietnut
rad by som si zahral proti CGY (debil nehra :sad2: )
tak mna Ohlund len 4-1 ale som nastrelil vela tyciek inak by som mal na remizu
este musime zahrat so Schwolcom ten mi uz ponukal zapas ale akurat som hral :)
PhoenixKE píše:ked chce niekto zahrat tak hamachi: .... NHL-match
heslo: kosice
Od Phoenixa som cakal ze bude hrať za kojotov ale nakoniec tak ako ixo zvolil jastrabov a výsledok.
VAN 8:1 CHI :frajer2:
Kurňa ještě mám co dohánět :D koukám, že je tady lidí s kterýma jsem si ještě nezahraál, to musím napravit :wink:
Ohlund píše:
PhoenixKE píše:ked chce niekto zahrat tak hamachi: .... NHL-match
heslo: kosice
Od Phoenixa som cakal ze bude hrať za kojotov ale nakoniec tak ako ixo zvolil jastrabov a výsledok.
VAN 8:1 CHI :frajer2:
nie nie.. moj nick nie je podla Phoenixu Coyotes... ale este ked som hral cs tak jedna postavicka sa mi zapacila tak preto :P
no pravda si frajer dufam ze takto ako si mna rozbil rozbijes vsetkych :yes:
PhoenixKE píše: dufam ze takto ako si mna rozbil rozbijes vsetkych :yes:
Obavam sa ze uz to nepojde, prave dnes mi dosla sprava od mojho spravcu netu ze na novy rok ma odpojí :x , bol to ajtak blbý net, wifi cez antenu a este aj obmedzený bol, ale neviem si predstaviť čo budem bez neho robiť, hlavne nebudem môcť pozerať zápasy Canucks, chodiť na ich web, ani sem na forum a nebudem môcť ani hrať zápasy s vami :verysad: :cry: .

Ked skončia sviatky pokúsim sa vybaviť net od T-comu..
A zabudol si ešte na jednu vec, že tiež už nebudeš môcť tipovať online. Či ty si online netipoval, ale viem, že tvoji bratia/brat áno, že? Tak, ale to nem dobre, že už nebudeš mať net to ešte musíme teraz si poriadne zahrať proti sebe. :wink: Však aj ja mám teraz net cez anténu, ale fasácky sa nesťažujem teraz až na to, že mi včera tie online zápasi sekalo. Tak no, ale ťahá mi to tak prevažne pol mega za sekundu. Ohlund to už teraz sa choď spytovať za new net, aby si mal už do predu zabezpečený iný snaď to nejak zariadiš, aby si mal net druhý čo najskôr. Ty kokos, ale net cez anténu a obmedzený sila panečku to už hej. To chalani, ke´d boli u mňa mi dodatočne ešte dávať do izby wifi router, aby som prepojil aj brata a mohol aj z mobilu behať po nete, keď má mobil wifi tak mi vraveli, že som už aj 11GB stiahol čo mam net a to som ho mal asi 3-4dni.
Ak neporiešiš ten net, ako budeš aj tu na HF tipovať. :eek2:
Fuha take to kebyze sa dozviem takuto spravu ja, tak by som bol zufaly....Ved ja si bez netu neviem zivot predstavit... OHLUND dufam ze to viriesis...a jak uz ixo pisal dufam ze bude tipovat
PhoenixKE: Som si myslel, že sa ti po zápase nepáčilo to, že to miestami riadne sekalo, ale tebe sa nepáčilo to, že som ti góly dával z boku z krídelných akciách. T, že si písal potom, že tak si mohol aj ty dávať a že si to aj t ytak robil to mň a nezaujímala mal si robiť tak, alebo nekecať okolo toho. Každopadne nie som jediný čo dávam takto góly, že chlapi? Takéto góly dostávam aj prevažne od Wilda, hráš, ako vieš a aj takýmto situáciam sa dá zabrániť,ale už si druhý čo sa mi ztažoval, ako mu góly dávam. Ja prevažne preferujem toto, ale skúšam aj inak podľa toho čo mi súper umožni. To čo si napísal tiež, že pri Ohlundovi by to nemalo úspech tak to asi nie,a le aj pri nom sa to dá, keď založíš takúto rýchlu krídelnú akciu, ale Ohludn to je už iná kapicita tomu to padá zo všade profík. :wink: Akože nič proti tebe phoenix vypadáš byť v pohode, ale tak ma otot nasralo snaď ešte zahráme si, len nech to moc neseká. Nasralo ťa to, že si vyhrával o 2 góly a z 3 takých akciách som skóroval. To je už jedno nabudúce ta prehra neminie :-P Keď aj toto hamachi je, ako za 5sk, ale čo už. Dúfam, že toto bereš v pohode a nejak sa nenasereš za to, ale tak no. :smile03:
mp111: S tebou by som si zahral tiež. :roll:
ixo píše:To čo si napísal tiež, že pri Ohlundovi by to nemalo úspech tak to asi nie,a le aj pri nom sa to dá, keď založíš takúto rýchlu krídelnú akciu,
Mám svoj štýl bránenia založený na hitoch, ale niekedy to rozhodca často píska a hrám vela oslabení.
Napr. aj v poslednom zápase s ixom som hral niekolkokrát aj v trojici, potom sa tie akcie bránia tažšie a práve vtedy som aj dostal z takej šance gol. Dlho to bol aj jediný gol zápasu. Až v tretej tretine som tromi golmi dokázal zápas otočit na konečných 3:1. Další dobrý zápas som odohral aj s MartinomFC, zápas som vyhral až po nájazdoch 4:3.
ixo: mne prevazne nevadilo ze si otocil tak stav, skor ma nasralo ze tie 2 goly co si otocil stav boli za 30sek. co si vyhral buly a strielal vtedy som to chcel fakt uz vypnut :D ... no ak tym kridelnym akciam.. hej kazdi hraje to co mu super dovoli ale podla mna treba aj na hity hrat lebo 11 ci kolko si ich mal na mna je malo takze aj ja sa radsej ucim hrat na hity ako kridelne akcie.. bude to mat vacsi uspech v obrane a hlavne menej golov
PhoenixKE: No neviem tie hity samozrejme majú svoj úspech, ale, keď to preženieš je s toho faul. Napr. dne som hral s Ohludnovím bratom Menesota1 tak som mal 2 presilovky obe som využil, ale ono to zas netreba ani s hitami prehánať stači, že dobre rýchlo kombinuješ a dá aj to obísť. Ohlund sa aj dnes presvedčil, že už ma nerozbija 10:0 a podobne, keď viac kombinujem a rýchlo. Treba skúšať proste. Ja viem, že ťa nasralo, že sa mi podaril taký obrat, ale to tvoja chyba ty si zlyhal v obrane. Dakedy zas zahráme a ber v pohode prehru aj výhru aj mňa to vie nasrať a hlavne, keď dostanem šmochtľavé góly, ale čo už. Ale už prichádzam aj na to skade tie šmochľavé góly sa dajú streliť, ako podobne. Ďalej to bude zaujímavé.
ixovi som tiez dal take goly a rychlo otocil ked vyhraval cely zapas takze PhoenixKE on to pozna
Prave som "dohral" zápas s Ixom. V 2. tretine za stavu 3:1 to seklo. :? A to som sa chystal k veľkému obratu. :D
Ale v prvej tretine ma ixo ináč sfúkol. 3:0 ani som nevedel ako. Ja som sa snažil jak blázen a skoro žiadne strela nešla na bránku. :D To som ešte nezažil, či to bolo od modrej alebo tesne pred brankárom bác to meter od brány. :D
v neskorsich vecernych hodinach môzem dat match, kedze polnocnu neriesim :)
cepi píše:v neskorsich vecernych hodinach môzem dat match, kedze polnocnu neriesim :)
keby ze to mozem aj ja dal by som ale nemozem musim ist na polnocnu
Inač chlapci ja mám už na NHL 09 nové funkčné zostavi. :) Tak tak ak dačo ICQ 371199721 :roll:
Luky škoda, že to nám to seklo. Takto mi to aj za iného stavu spravilo s Wildom no nevadí, ale som bol odhodlaný ti ešte v 2. tretiene dať tiež 3 góly no neva nabudúce. :roll:
ixo: si skusal hrat s niekym s timi novymi zostavami?
lebo v minulych NHL ked boli rozdielne zostavy tak to neslo :)
Kto ma cas rad zahram nhl teraz
cepi píše:v neskorsich vecernych hodinach môzem dat match, kedze polnocnu neriesim :)
hehe, riesil som nakoniec polnocnu hospudku :cool: fuuu ina plnka tam bola :doh: :oslava:
ale k veci, mam tetkom nejaku tu hodinku, tak kto by si chcel na mne pochutnat :D paci, som na iCQ, i hamachi :hit:
My s cepim už jsme si párkrát chtli zahrát, ale mě ta hra strašně pomalu reagovala. Nemá na to vliv modrá hvězdička a cepiho profilu, kterou jsem tam měl? Nevíte jak se dá změnit a tak? Ty bys to mohl vědět Lukys, my jsme už podobnej problém měli a tys podle všeho vyřešil. Díky
MartinFC píše:My s cepim už jsme si párkrát chtli zahrát, ale mě ta hra strašně pomalu reagovala. Nemá na to vliv modrá hvězdička a cepiho profilu, kterou jsem tam měl? Nevíte jak se dá změnit a tak? Ty bys to mohl vědět Lukys, my jsme už podobnej problém měli a tys podle všeho vyřešil. Díky
Ano ta modra hviezdicka alebo sipka podla toho ci mas hamachi premium... znamena ze je zle spojenie a mate vysoky PING a vtedy to bud seka alebo reaguje neskorsie, niekedy sa to da vyriesit ked restartujete dokola hamachi napr. ja mavam s ixom často modre ale par krat restartnem hamachi a je zelene, lenže s cepim to nepomáha ani mne, dokonca hned jak zapnem hama ani to nebliká a už naskočí modrá..
Všechny cepiho zápasy se tedy budou kontumovat v prospěch soupeřů :lol2:
Najlepšie bude cepi, keď sa zbavíš hamachi a bude. Ja tak tiež asi tak spravím a dovi dopo NHL.
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO