Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

tak NHL 08 mám, ale bohužel mi nějak nejde nastartovat, když to instaluju tak se mi to zasekne napíše nějakou chybu a dál nejede :(
včera som si zahral prvýkrát, skôr som mal FIFU, tá ma totálne sklamala a NHL celkom v pohode, ale nejak neviem dávať góly, hlavne keď hrám smerom dole :)
Mne to kolega pred dvoma dnami doniesol. zahral som par zapasov.
1.Neviem si zvyknut na to default klavesnicove ovladanie kedy sa napr. prihrava spaceom.
2.Napriektomu som na najvyssej obtiaznosti hned remizoval a vyhral zapasy teda bud som tak dobry alebo je to este lahsie oproti kompu ako minule rocniky.
3.chyba klaves na zrychlenie a v niektorych situaciach je super jasne rychlejsi a nie je sanca ho dohnat napr. ak super vyhodi puk za moju branu tak si ho aj skoro vzdy dobehne.
4.autodeke klaves teda klucky sice vobec neovladame ved zato sa to vola auto-deke ale je to velmi silna zbran len ako hovorim vobec ich neovladam.
no NHL ma nicim neprekvapila, trosku zlepsenie tam je oproti poslednej NHL 07 ale na to ze to je rok vyvoja tak je to velmi slabucke. inak davat hned 7 golov na najtazsej urovni na medzinarodnych zapasoch repre je dost divne akurat raz ma nemecko porazilo co dalo dva goly z nicoho a ja som nedokazal prekonat ich brankara ani 50 strelami poriadne, trosku tazsie sa davaju goly po najazde to netusim ako a tak som s nemcami vypadol pred finale.
Čo hovoríte na môj addon? Pridá Vám do NHL všetky ľady.

Obrázek
-Klikni na obrazok pre zvacsenie-

DOWNLOAD
no aj ja som ho našiel na nhl depot,jak si to myslel že tvoj? máš natom neakú zásluhu? :shock:

Pretože ja by som tiež rád vedel robiť s addonmi,by som si tvoril výstroje pre Luonga tváre hráčov.......
Ohlund píše:no aj ja som ho našiel na nhl depot,jak si to myslel že tvoj? máš natom neakú zásluhu? :shock:

Pretože ja by som tiež rád vedel robiť s addonmi,by som si tvoril výstroje pre Luonga tváre hráčov.......
Myslel tak, že je celý môj. Všetkých 30 ľadov som spravil.
Vystupujem tu pod iným nickom, aby ma niektorí nespoznali.
tak konečně jsme tu hru nainstaloval, zklamání, to smaé co 07, jen jiná grafika, zítra to omrknu více.
NHL09 na PC ma byt vraj na 99% next-gen :cool: :roll: tento moj zombie by to uz urcite neutiahol :lol: :( takze asi dodrzim tradiciu a koli NHL si kupim novy comp ako aj minule :) aj ked to uz nehravam az tak casto ako kedysi, ale next-gen hravat po sieti to ma laka :wink:
WildCelt píše:NHL09 na PC ma byt vraj na 99% next-gen :cool: :roll: tento moj zombie by to uz urcite neutiahol :lol: :( takze asi dodrzim tradiciu a koli NHL si kupim novy comp ako aj minule :) aj ked to uz nehravam az tak casto ako kedysi, ale next-gen hravat po sieti to ma laka :wink:
Nebolo by lepsie kupit PS3 alebo Xbox?Predsa len na tejto platforme bude to NHL aj tak lepsie ako na PC a hrat po sieti tiez nie je problem.
kajo píše:
WildCelt píše:NHL09 na PC ma byt vraj na 99% next-gen :cool: :roll: tento moj zombie by to uz urcite neutiahol :lol: :( takze asi dodrzim tradiciu a koli NHL si kupim novy comp ako aj minule :) aj ked to uz nehravam az tak casto ako kedysi, ale next-gen hravat po sieti to ma laka :wink:
Nebolo by lepsie kupit PS3 alebo Xbox?Predsa len na tejto platforme bude to NHL aj tak lepsie ako na PC a hrat po sieti tiez nie je problem.
ja potrebujem novy comp :| rozmyslal som aj o notebooku a konzole, ale chcem mat 2HDD a kupovat hry za 2 tisicky a viac nebudem nikdy :roll:
No tak pisal si,ze (aspon to tak vyznelo) hravas,resp. budes hravat len NHL.Cize 2000+- raz do roka.Samozrejme sa daju hrat aj napalene hry,po urcitom soft. zasahu (v pripade X-ka je to flashnutie mechaniky) O tom ale pisat nechcem,kedze je to taky mensi zacarovany kruh.Na jednej strane je piratstvo trestny cin,ale nikto si neuvedomi,ze platit za jedno ***** DVD s hrou,ktora ta omrzi za tyzden 2000 a viac,je dost blaznive :eek2: Pritom vyrobna cena takej hry je par supov...
No ja osobne,ak by som siel do konzoly,tak asi Xbox,kedze ma lepsie prepracovanu sluzbu xbox live.Ale na hranie som uz velky,ale sem tam si zahram na PSP nejake to MLB ci NBA.Hlavne ked som na nejakej velmi nudnej akcii mi PSP pomaha velmi.Alebo ked cakam v aute na deda,ktory je v nemocnici :thumbsup:
Ak ale potrebujes nove PC,nevahaj..
kajo píše:Samozrejme sa daju hrat aj napalene hry,po urcitom soft. zasahu (v pripade X-ka je to flashnutie mechaniky)
No ja osobne,ak by som siel do konzoly,tak asi Xbox,kedze ma lepsie prepracovanu sluzbu xbox live.
mam taky pocit, ze po tom urcitom soft. zasahu prichadzas o sluzbu xbox live :roll:
No to je pravda,bloknu ta vtedy,ak hras na liveku s napalenym DVD.Cize do orig. NHL by si investovat musel,ine hry (ak by si nechcel online) by sa hrat dali.Aspon ja som to tak pochopil
No dufam,ze to tak bude a NG bude naozaj.
Aspon sa prinutim trocha upgradnut comp,resp kupim novy!!!
EA povedali ze NEMAJU PROBLEM ZALOZIT POBOCKU EA SLOVAK.LEN SI TO PREDSTAVTE MAT HRY OD ZACIATKU V SLOVENCINE ALEBO FIFU A NHL SO SVK DABINGOM,TO BY BOLO NIECO SKVELE...no nie? LEN SA MUSI NAZBIERAT DOST HLASOV...udaje v peticii vyplnte pravdivo ,nebojte nijak vam ich nezneuziju,sam som to tak urobil...Ak sa vyzbieraju hlasy...EA bude hladat realizacny tim...TAKZE HOR SA DO TOHO DO PODPORY TEJTO MYSLIENKY.

TU JE LINK K PETICII
http://www.easlovak.gamesims.sk/


ZDROJ TEJTO SPRAVY SI MOZETE KOMPLETNE PRECITAT TU :

http://slovenciny.com/?func=news_info&id=1082

tak dufajme ze to vyjde :!:
tak aj ja som sa pridal :)

a ten slovensky dabing pre NHL by mohol cerpat z nekonecnej studnice hlodov, brebtov atd znamych ako Ninajov svet :D trebars by tam ohromne pasovalo, na ukazku :arrow:

„Netrafil puk a teda ani bránku.“

„Roztočme to do lichobežníka.“

„Strieľa veľmi prudkú strelu, no ale akú prudkú! Ani obranca, čo jej stál chrbtom ju nevidel.“

„Brankár puk zázračným spôsobom priľahol.“

„Vyhrali sme buli, ale nemáme puk.“

...

:lol3:
MartinFC píše:Nedávno byl představen oficiální trailer ke hře NHL 09. Na obálce hry pro Kanadu Dion Phaneuf. Pro švédsko Daniel Alfredsson, Rusko Alexander Ovečkin a u Česka ještě není známo (já osobně bych preferoval Aleše Hemského). Pro konzole by se NHL 09 měla prodávat od 9. září, pro PC a PS2 až koncem října!
PS: Docela uvažuju o tom, že bych si koupil nějakou konzoli. Co takhle PlayStation 2? Má s tím někdo zkušenosti? Přece jen hrát NHL na PC a konzoli je ohromnej rozdíl. Třeba takový NBA 09 a Madden 09 se pro PC už vůbec nebudou prodávat.
tak som zvedavy na ohlasy, ta 09 aspon co sa tyka PC by mala byt akousi prelomou v ramci grafickych veci, tak som zvedavy, ak jo, pustim sa do jej hrania
dalsia hamba pre EA sports to bude !!aspon premnma
Vzpomínáte si ještě? :roll: Já osobně jsem hrál tuto hru velmi často :wink: Toto je podle mě také nejlepší intro, které bylo v NHL od EA Sports kdy vydáno

jj fantasticka hudba aj k tomu ale neviem ako sa vola.. velmi by som ju cel mať v kompe...
no takisto aj intro k NHL 98 boo celkom supiš jednoznačne druhe najlepšie po 200ke u mna.. pozrite na youtube ak cete
text je z s-games.eu

INFO

:: Fyzický engine :: NHL 09 využíva najinteligentnejší fyzický engine v oblasti video hier. Volá sa Euphoria. Engine bol vyrobený spoločnosťou NaturalMotion na základe Dynamic Motion Synthesis. NatirualMotion má patentovanú technológiu pre 3D paralelnú animáciu. Tento engine bude využitý vo verziach hry pre PLAYSTATION3, Xbox360 a PC.

:: Nový Skill Stick :: S novým Skill Stickom budeme môcť ukázať svoje schopnosti i proti tým najsilnejším protivníkom. Tento rok Skill Stick nám prináša jednoručné kľučky, čo robí hru viac realistickejšou. Jednou z najlepších noviniek je nový systém zraňujúcich bodyčekov. EA spravila hru viac atraktívnejšou. Poslednou, ale určite nie najhoršou novinkou je obranný skill stick, pomocou ktorého budete môcť nadvihnúť hokejku svojmu protihráčovi. Ale pozor na to! Ak sa netrafíte tak budete vylúčený na dve, štyri alebo päť minút. Moment… Povedal som štyri minúty? Áno! V NHL 09 je možné dostať trest na štyri minúty za vysokú hokejku. Uvidíme krv? Dúfajme…

:: Systém stretu :: NHL 09 prináša nový systém, vďaka ktorému sa hra viac priblíži realite. Ak budete chcieť dať Chárom hit na St. Louisa, tak Vaša šanca je vysoká. Ak naopak budete chcieť dať so St. Louisom hit na Cháru, tak… Veľa šťastia. Realistickejší je aj v tom, že ak máte rýchlosť tak dáte hráčovi silnejší hit, ako keď by Ste dali hit z miesta.

:: Vytvor si hru :: Táto možnosť pribudla vlani a teraz je vylepšená. Budete si môcť spraviť nielen útočnú hru, ale aj vlastnú obrannú taktiku!

:: Systém bitiek :: Bitky budú v NHL 09 zmenené! Producenti hry povedali, že bitky sú lepšie, ale i tak chce NHL 09 zostať hlavne hokejovou hrou. Ak sa chcete biť kúpte si wrestlingovú hru. Vybavte si svoje dlhy ťahaním za dres či obkolesením protihráča.

:: Ovládanie :: Ovládanie v NHL 09 je rovnaké ako v NHL 08, ale v hre nájdeme aj implentované NHL 94 ovládanie pre tých, ktorý len začínajú s konzolovým hokejom. Je to skvelá cesta, aby hráči hralu hru s absolútnym pokojom. NHL 08 totiž nebola najjednoduchejšia hra na ovládanie, ak nie Ste nejaký skvelý hráč. Je to geniálna idea EA Sports ako priniesť späť toto ovládanie.

:: Prezentácia :: Zaujímavosťou je, že počas prerušenia hry si budete môcť pozrieť aj Vaše veľké šance, ktoré zostali nepotrestané, nevydarené obranné zákroky či straty pukov. Takže sa budete môcť pomocou tejto inovácie učiť z vlastných chýb.

:: Tresty :: Ak hráte tvrdo tak Vás toto bude zaujímať: Zdržovanie hry: Brankár vyhodí puk na ochrannú sieť: 2 minúty Zdržovanie hry: Vyhodenie puku nad plexisklo 2 minúty Krosček: Krosčekovanie zo zadu: 2 minúty Podrzanie: Ak podrazíte proti hráča: 2 minúty Nedovolená hra s vysokou hokejkou: Ak budete hrať s vysokou hokejkou pri bránení protihráčov: 2 minúty Nedovolená hra s vysokou hokejkou: Ak budete hrať s vysokou hokejkou pri bránení protihráčov a jedného z nich zasiahnete: 4 minúty Nedovolená hra s vysokou hokejkou: Ak budete hrať s vysokou hokejkou pri bránení protihráčov a jedného z nich tvrdo zasiahnete: 5 minút – osobný trest Bitka: Ak sa pobijete: 5 minút – osobný trest

:: Štatistiky :: Ak budete atakovať hranicu tridsiatich gólo v sezóne a ak ju dosiahnete tak pod hráčom sa zobrazí správa o tomto miľníku. Rovnako aj tri hviezdy zápasu budú ako v reálnom živote.

:: Vylepši si hru podľa seba :: Chceš vlastnú hudbu v hre? Túto možnosť sme dlho postrádali, ale dnes, v NHL 09, to už nie je žiaden problém. Jednoducho si ju tam nahraj. A ak chceš, aby gólové sirény boli iné pri góle v presilovke či oslabení, tak sa teš. Táto funkcia v NHL 09 je!

:: Ligy ::

* NHL
* AHL
* Medzinárodné tímy
* Ruská superliga
* Nemecká DEL
* Fínska SM-Liiga
* Švédska Eliteserien
* Česká O2 Extraliga

http://f0rc3s.blog.hokejportal.sk/?214/ ... ia#pid3714
uz sa tesim ako si to s niekym rozdam po sieti, ak to bude take :cool: :box:
tak sa zda, ze ten next gen na PC zase nebude :( zase to iste :ja_neviem:
Neříkej žes věřil těm kecům že už příště to bude...to už slibujou 3 roky a ho.no... Dyť NHLko je už 5 let pořád stejný... Ať žije FIFA 8-)
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS