Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

..veru tak, radsej nech si daju zalezat na hratelnosti...ako som uz bol byval spominal, dost ma vytacalo, ked som dostaval goly po strele, ktoru za normalnych okolnosti brankar poriesi aj so zavretymi ocami..uprimne, od 08 neocakavam nejake brutalne pozitivne zmeny co sa tyka hratelnosti..kiez by som sa mylil..v 09 sa ma (vraj) objavit grafika novej generacie, tak snad, dĂ´jde aj na hratelnost..

mne ten link dajak nefunguje... :(

Je to nářez PC verze je nejlepší jaká kdy byla. Dokonce bych řekl, že PC verze je lepší než NHL 07 na X360 !!! Samozřejmě ne graficky… ( pozn. redakce: nová je potvrzena u NHL 09 ). Čítaj ďalej...

ThrashersFan píše:Je to nářez PC verze je nejlepší jaká kdy byla. Dokonce bych Ĺ™ekl, Ĺľe PC verze je lepší neĹľ NHL 07 na X360 !!! SamozĹ™ejmÄ› ne graficky… ( pozn. redakce: nová je potvrzena u NHL 09 ). ÄŚĂ­taj ÄŹalej...
"Což je úžasná zpráva a zatímco ty lamy tlačítkama nemohli dát brankáři vůbec gól"..tak ak je toto skutocne pravda tak :good: dik thrasher! a samozrejme, riesime PC verziu :!:

ale ako sa vravi, najskôr musim opacit, az potom vynesiem(e) ortiel..ale ak je to tak, ako sa pise, riesi, NHL turnaj tzv, Christmas HF Cup´08 by mohol byt opät na spadnutie :frajer2:

to co som sa docital znie az moc pozitivne oproti tim nemeckym previewom tie boli otrasne co sa tyka Pc verzie no tak dufam ze sa mylili mate tu hru uz niekto na pc odskusanu ?

Tak už vyšla NHL 08,torrent je tu alebo ho nájdete na stránke torrentreactoru,ja začnem ťahať až v piatok/sobotu :(

ja som pred chvilou odohral prvu hru :o a mam pocit ze som hral nhl 07 :?

takže žádná převratná novinka?

Lecavalier-number4 píše:takĹľe žádná pĹ™evratná novinka?
no na pc bohuzial NIE zatial jedina pozitivna vec ktoru z casti vyriesili je ze brankari pochytaju viac aspon zatila to tak vyzera hral som len 5 zapasov 3 na klavesnici 2 na joypade kvoli skill sticku ktory je ako v nhl 07 na konzolach ale inak je vsetko ako 07 este aj menu sa podoba ako keby len zmenili pozadie len par novych pohybov ako napr dost casto sa podknes o brankara ked do neho v korculujes a aj pri strele a korculovani su mensie zmeny a par podobnych ale napr videa pred po zapase a golove su uplne to iste ako 07 totalne ma clovek pocit ze hra len nejaku verziu co robil fanusik ako update na nhl 07 pre pc ziaden brankarsky Mod ziadne zlepsenia v bitkach ziadne ine tricky len tie 2 co boli aj pred rokom ziadna lepsia grafika co je dost trapne pre hru co vysla v case ako hry bioshock a medal of honor airborn atd ...

fakt mam pocit ze na tom pracovali 3ja ludia jeden vikend a to tyzden po tom co vydali 07 a potom to len nechali v skriny dokonca ani vystroj brankarov nieje urobena poriadne napr Budaj ma vsetky veci biele a tu istu masku co mal aj na 07 cize tu staru tak to uz je drzost

ak mate niekto nejake otazky k hre kludne sem napiste odpisem hned ako budem moct

A tréning je tam aký?mal tam byť namiesto tých sprostých nájazdov...

Ohlund píše:A trĂ©ning je tam akĂ˝?mal tam byĹĄ namiesto tĂ˝ch sprostĂ˝ch nájazdov...
ziaden trening ziadna nova creation zona vsetko uplne ako v 07 ... okrem toho tam je taky divny fond ktorym je pisane v menu a aj mena hracov pocas zapasu a dava to tej hre este starsi feeling :D

AHL tam je ale da sa hrat v sezone ale okrem toho ze tie timi sem tam spomenu komentatori v nhl nema na nhl- sezonu ani dynasty mod ziaden vplyv minor league management je presne ako pred rokom

No akurat to taham tak uvidime mozno dnes este stiham tak potom napisem moju recenziu a nazory na to :)

exaven píše: ...ani dynasty mod ziaden vplyv minor league management je presne ako pred rokom
no toho toliik naslibovali :(

Lecavalier-number4 píše:
exaven píše: ...ani dynasty mod ziaden vplyv minor league management je presne ako pred rokom
no toho toliik naslibovali :(
marketingova strategia preto nevyslo ziadne demo na pc ziadne screeny na pc az kim ich nespravila nemecka stranka ktora mala hru par dni pred predajom a co je najvacsie sklamanie na oficialnych forach sa Pc fanuskovia dozadovali najjednoduchsich informacii 2 posledne mesiace nonstop a nikdy ziadna odozva

exaven: Svätá pravda, ale proste tak to už ide. EA Sports nemusí vylepšovať hru na PC, lebo ich nikto nenúti sa zlepšovať. A komunita fanúšikov je pre nich nič. FIFA síce nie je lepšia, ale stále sa to snaží zakryť licenciami a skvelými módmi, kde je ďaleko pred PES. Žiaľ, NHL je stále, stále to isté. Myslím posledné tri roky. Ale EA si už musí uvedomovať, že budú v strate, lebo keď nezverejní žiadne informácie tak si tú hru stiahne viac a viac ľudí a kúpi menej a menej.

idiot na nhl cz píše: Po příjezdu z GC 2007 Joker75 pĹ™i prvnĂ­m dotazu na verzi PC – DVD NHL 08 odpovÄ›dÄ›l:
Je to nářez PC verze je nejlepší jaká kdy byla. Dokonce bych řekl, že PC verze je lepší než NHL 07 na X360 !!!
Samozřejmě ne graficky… ( pozn. redakce: nová je potvrzena u NHL 09 ).
2K Games na GC nebyla, ale potom co předvádí EA letos ve všech sportech se není čemu divit. Jednička letošní GC je jednoznačně EA. Absolutní pecky jsou Need for Speed ProStreed !!! NHL 08, NFL 08, SKATE a podržte se i FIFA 08 !!! EA prostě okopírovala komplet PES 2008 a jsou to dvě naprosto totožné hry včetně grafiky animací a hratelnosti ! Dokonce EA měla na svém stánku konzoly s PES aby to asi mohli hráči porovnat !!!!!
Z NHL 08 budou všichni mít konečně radost dokonce má PC - DVD verze pár vychytávek, který nemá ani XBox 360
No tak ten chlapík čo tvrdí toto musí byť velmi bohatý človek,ved za také klamstvá by som aj ja pýtal neaký ten kufrík...

ved EA Sports najskĂ´r slubovali pre NHL 08 next gen,hratelnosĹĄ,vychytávky...lenĹľe na svet sa neako dostali screeny z PC verzie kde mohli všetci vidieĹĄ Ĺľe grafika je tá istá,tak ÄŤo neurobia v EA?No snaĹľia sa to zakryĹĄ tĂ˝m Ĺľe "slĂşbia" next gen do 09-iny a Ĺľe aspoĹ

tak tak a pri tom to nema logiku PC komunita je dostatocne velky trh pre zarabanie a keby ta hra mala na PC konecne uroven tak by aj kupa vystrelila do oblakov lebo by ta hra stala za to a kedze by sa dala hrat online malo by vyznam kupovat origos za tie peniaze bo je to hra ktora cloveku vydrzi rok a nie ako podaktore jednorazovky den az tyzden :D

no ale k veci ... hovorme teda o jedinych dvoch zlepseniach :D

skill stick -- co je sranda trochu nezvyk bo nejak ma z lavej packy ktoru v podstate stale tlacim niekam pre pohyb boli po jednom zapase palec :D
ale strielanie packou ma nejak viac motivuje k castejsiemu strielaniu z dialky co je celkom dobre

ale aj tak som sa po par zapasoch vratil ku klavesnici :P

no a druha vec zlepsenie brankarov zacalo tak pozitivne dal som si dynasty mod za Minisotu na medium preto ze nemam zas naladu prestrielat ich o 20 striel len aby som dal gol :D a hlavne nemam naladu aby mi gaborika prekorculoval v rychlosti kazdy jeden hra zo superovho timu lebo stale jedine co EA napadlo ako stazit hru je zrychlit pocitacom riadenych hracov :D co je trochu blbe si myslim

no tak sezona zacala dobre prvy zapas Backstrom vychytal ale 25 striel z 27 celkom fajn po 3 zapasoch mal uz aj jeden shoutout s 19stimi strelami co sa v nhl 07 stalo tak raz za rok :D a ja som vzdy prestrielal na superovho brankara minimalne 30 a raz uz aj 45 striel na luonga a pustil 3 co je celkom slusne co sa tyka % uspesnosti no teraz som narazil na zapaz ... mozno to je len nestastie ale 5ty krat restartujem zapas proti St.louis lebo v prvom hned prve 3 strely na moju branku 2 inkasovane goly v druhom som sa nastval a nepustal ich radsej k brane ale aj tak dali zo 7mich striel 3 goly potom znova hned z prvych 3 striel 2 goly a takto toto ma vzdy najviac stvalo na 07 nie to ze by som vela inkasoval ale ze brankar skoncil s save % .500 alebo tak to je moc ... a ked chcem mat skvele brankarske statistiky musim pustat supera k strelam a dufat ze 10-15 neda a potom dohrat zapas a dufat ze neda z poslednych striel pred koncom 2-3 goly :D a restartovat zapasy a podobne ... nejde mi o vyhru dokonca z tych 5 zapasov co mam mam uz aj jednu prehru s anaheimom po najazdoch :D skoncilo to 2:2 v predlzeni som neuspel a na najazdy sa mi nepodarilo dat gol a on dal 1 :D ale vadi mi to ze ja tam robim brankarom krasne save % a vyhram zapas hravo a potom moj si to zlizne s tim ze ked moc branim prejde len par striel no oni zo stastim vyuziju kazduy druhu :D

a jedina metoda v nhl 07 kde ma cpu dokazal porazit bola na ukor rychlosti hry ( na velmi pomalej ) no tam pre mna hokej straca lakavost ked korculuju vseti tak pomaly ako keby musia bezat cez futbalove ihrisko :D

Takze dnes som odohral prvy zapas(prehra 3-2 po najazdoch :? ),ohlasy u mna celkom kladne,su tam drobne vylepsenia,graficky uplne to iste,akurat zmenene dresy,zostavy niekde loga a podobne.Aspon nieco je vylepsene a to brankariako uz pisali predomnou skutocne je na najtazsej/aj strednej/ urovni niekedy problem dat gol.Idem skusit dynasty mod za Avalanche uvidime ci nejake vylepsenia.

Chester píše:Takze dnes som odohral prvy zapas(prehra 3-2 po najazdoch :? ),ohlasy u mna celkom kladne,su tam drobne vylepsenia,graficky uplne to iste,akurat zmenene dresy,zostavy niekde loga a podobne.Aspon nieco je vylepsene a to brankariako uz pisali predomnou skutocne je na najtazsej/aj strednej/ urovni niekedy problem dat gol.Idem skusit dynasty mod za Avalanche uvidime ci nejake vylepsenia.
weekly goal je novinak v dynasty mode prvy som mal ze vyhrat vsetky zapasy v tomto tyzdni asi za to su potom nejake body na upgrady inak zatial vyzera vse po starom a najviac ma stve ze musim cakat na roster update a dufat na nove colorado dresy a vystroj brankarov :P

nové logo a dresy Tampy, Vancouveru, Caps, Bostonu, Coloumbusu... tam jsou?

Lecavalier-number4 píše:novĂ© logo a dresy Tampy, Vancouveru, Caps, Bostonu, Coloumbusu... tam jsou?
tampa vancouver a sanjose este nie

caps,boston a columbus jo

cela pc komutina dufa v roster update kde budu aj dresy aj spravne vybavenie brankarov atd

dufa je to spravne slovo

exaven píše:
Lecavalier-number4 píše:novĂ© logo a dresy Tampy, Vancouveru, Caps, Bostonu, Coloumbusu... tam jsou?
tampa vancouver a sanjose este nie

caps,boston a columbus jo

cela pc komutina dufa v roster update kde budu aj dresy aj spravne vybavenie brankarov atd

dufa je to spravne slovo
Ale aj Sj Sharks tam maju nove logo len dresy su stare :(

Ved vyšiel nový 26 MB patch kde sú aj tie tri logá,aj všetky RBKčka!Najdeš ho na cznhl alebo aj na nhl depot,kde chodím často a NHL 07 som odtial zaplnil patchmi...

jj aspon daco ale fakt mohly aj updatnut rostery v tom patchy nezabilo by to ich teraz cakat na dalsi aby som mohol konecne pustit dynasty mod ...

jo btw na depot sa staci zaregistrovat a tu je link na RBK dresy a spol pre tych ktory chcu len tie a vedia co je BHimport...

http://www.nhldepot.net/forums/download ... cat&id=150
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS