Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Ja som tam mal vzdy Budaja

ja tam nemam budaja
:cry: :cry: :cry:

Joe S. píše:ja tam nemam budaja
:cry: :cry: :cry:
Preco?

ja neviem, nezobralo mi aktualizaciu

stiahol si si patch?

mam, ale preco mi to nezobralo?

asi aj tak zacnem odznova alebo budem hrat za Sharks

teraz mam hrozne vysledky:
Pittsburg-COLORADO 8-5
COLORADO-Ottawa 9-2
Islanders-COLORADO 3-2

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

na PO stale stracam 3 body po 32 zapasoch :cry:

ja 06 uz ani nehravam uz som si dal predobjednat 07 brachovi do Ciny tam snad bude skor lebo Fifa 07 tam uz je

tak myslim kuko,ze sa onedlho vyberiem do Niznej :D :D :D

Pozrite si nove videa z NHL07.....Vsimnite si napr. pohyby brankarov.... v jednom videu dal gol J.Kolnik :D :D

Kód: Vybrat vše

http://www.cznhl.com/index.php?co=game/videan
Uz sa neviem dockat,dufam,ze nebudem sklamany z novej NHLky....

kuko píše:ja 06 uz ani nehravam uz som si dal predobjednat 07 brachovi do Ciny tam snad bude skor lebo Fifa 07 tam uz je
tak kde mame tu stretavku hokejfora, v Niznej? :D

Neviete co bude nova NHL07 vyzadovat. Ake HW parametre. Dufam, ze to este rozhybem. Lebo nerad by som kupoval zase novy Comp. :lol:

arek píše:
kuko píše:ja 06 uz ani nehravam uz som si dal predobjednat 07 brachovi do Ciny tam snad bude skor lebo Fifa 07 tam uz je
tak kde mame tu stretavku hokejfora, v Niznej? :D
Jasne v Niznej je dost krciem :D

wildcelt,ak si spustil 06 podla mna ti pojde aj 07.myslim,ze velky rozdiel medzi tym nebude. 8)

kajo píše:wildcelt,ak si spustil 06 podla mna ti pojde aj 07.myslim,ze velky rozdiel medzi tym nebude. 8)
:wink: No len, aby tam nebol skok ako medzi 02 a 03. To som vtedy uz nerozhybal. :(

NHLko jsem se nahrával docela dost, ale bohuľel uľ ľádný nepřekonalo 2002 a zdá se mi ľe to s ním jde docela dolů, ale je to jen můj názor

teraz som hral taky haluzny zapas, s Calgary ( 8-1 ). Jeden gol som dal pri oslabeni 3 na 5 obrancom, dva pri presilovkach (jedna mala mat 28 sec. a druha len 18), Joe Sakic = hetrik a aj Svatos dal gol

Joe S. píše:teraz som hral taky haluzny zapas, s Calgary ( 8-1 ). Jeden gol som dal pri oslabeni 3 na 5 obrancom, dva pri presilovkach (jedna mala mat 28 sec. a druha len 18), Joe Sakic = hetrik a aj Svatos dal gol
A co Hejduk???

co ja viem, 2+1 v tom zapase? Akurat ho idem prerad z prvej do druhej lajny a Svatosa z tretej do prvej

Joe S. píše:co ja viem, 2+1 v tom zapase? Akurat ho idem prerad z prvej do druhej lajny a Svatosa z tretej do prvej
No to je mně jasné - u mě taky vľdy hráli Čeąi v první lajně

ja som si pockal, kym sa Marek vypracuje trochu, ale Hejduk je momentalne az v tretom utoku, robilo by to bordel, keby som ho dal miesto Kozlova o druheho :roll:

Joe S. píše:ja som si pockal, kym sa Marek vypracuje trochu, ale Hejduk je momentalne az v tretom utoku, robilo by to bordel, keby som ho dal miesto Kozlova o druheho :roll:
ty tam máą Kozlova? Toho moc nemusím...
P.S. Nemáą icq? Ptám se proto, ľe nás za tento dialog asi admin zabije

Tak vsetky tie super novinky o skvelej grafike a novom engine,perfektne spravenych pohybov hracov.Tie perfektne videa a screeny su na platformu Xbox 360....Na PC by mala byt 07cka len vylepsenim 06ky. :( :( :( Ale dufam,ze sa milo prekvapim a Richards,Littman a spol. NHL07 na Pc vylepsia viac ako sa ocakava.Ale pozrite si video na Xbox...vyzera to super..

Kód: Vybrat vše

http://www.cznhl.com/index.php?co=game/videan
Ma to 45,5MB

Kód: Vybrat vše

http://video.google.com/videoplay?docid=1765810550605111452
Pozrite si toto NHL 07 bude asi chciet novy joystick :?

uľ sa neviem dočka», 06 je úplne na prd, preto teraz hrávam 2005
hrám za Ottawu s fantasy draftom, čo vy na moju zostavu? :)

G1: Theodore
G2: Markanen

LW1: Sedin
C1: Zetterberg
RW1: Hossa (A)
LD1: Redden (C)
RD1: Mara

LW2: Arnott
C2: Rucchin (A)
RW2: Gaborik
LD2: Jackman
RD2: Kaberle

LW3: Modin
C3: Handzus
RW3: Parrish
LD3: Desjardins
RD3: Markov

LW4: Konowalchuk
C4: Kraft
RW4: Petrovicky
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS