Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

medik911 píše:bohuzial :-D podte 0 7to je kllasa
no hej bohuzial pre teba :lol: :lol: 09 je lepsia :cinka:
jj 09
haha noa co ja si pojdem zahrat WOW alebo BF 2 a mam na haku daku fifu :D
medik911 píše:haha noa co ja si pojdem zahrat WOW alebo BF 2 a mam na haku daku fifu :D
tak potom co sem pises a lakas nas na 07 ? :lol2: :lol2: medo,medo.... :box:
taaa bo cem 07 dat cez net s dakym:-D ale ked nikto nece si poradim aj sam :-D
fu tak fifa ma uprimne prekvapila.. fakt tam tie vylepsenia konecne aj videt..
zohnam si 09 a pojdem aj ja .ja teraz po nete hrva team fortress 2 super hra
Tak v noci sa už objavili aj prvé linky na download od RELOADED takže to neni fake a môžme ťahať, ale znovu to bude to isté ako predchádzajúce ročníky, ja už si to zhánam len zo zvyku.

Kód: Vybrat vše

http://www.zerosec.ws/nhl-09-reloaded/
Ohlund píše:, ja už si to zhánam len zo zvyku.

Kód: Vybrat vše

http://www.zerosec.ws/nhl-09-reloaded/
jj presne tak aj ja alebo este kvoli novi prestupom atd ale inak stale je to to iste no len nejake detaili vilepsene
hej už to vyšlo,už to aj mám zatiaľ som to hral len tak narýchlo,odohrám pár zápasov,omrknem súpisky atd a potom sem napíšem malé zhrnutie :yes:
nic moc, hlavne na tom sirokouhlom monitore :thumbsdown:
uz je aj recenzia http://www.sector.sk/recenzia/28456/nhl_09.htm
a ma prekvapilo ze az nejao moc bodov dostala
Tak ja si myslím že NHL 09 je o dosť lepšía ako NHL08,lebo 08 bola totálne pobabraná!!!

MOHLI BY SME USPORIADAŤ TURNAJ V NHLKE....ČO VY NA TO???
Ja som si tentokrát veľa rozdielov medzi 08 a 09 nevšimol. Nie, že by mi to veľmi vadilo. :)
Ale mohli aspoň zopár vecí čo sa animácii na začiatku alebo na konci zápasu týka, prípadne po vstrelení gólu. Ale všimol som si nejaké zmeny k lepšiemu v pohyboch hráčov.
Jedna vec ma naštvala. Je to maličkosť, ale prečo keď si pozerám štatistiky sa nezobrazuje poradie. :?: :!:
A ešte jedna vec to menu sa nedá prepnúť z rozlíšenia 800x600 na vyššie. :?: :!:
vytvoril som na hamachi siet hokejforum, heslo je hf, tak kto chce sa moze prihlasit :) a zahrat NHL09 ci FIFA09 :twisted:
WildCelt píše:vytvoril som na hamachi siet hokejforum, heslo je hf, tak kto chce sa moze prihlasit :) a zahrat NHL09 ci FIFA09 :twisted:
dobry napad wilde,uz som tam,mozeme dat FIFU....
dobry napad Wild :cool:
Môžeme sa dohdonúť a spraviť turnajík,prihlášky mi posielajte cez SS pls...potrebujeme minimálne 8 účastníkov,ale môže byť aj viac

TAK AK CHCETE HRAŤ NHL TURNAJ,POŠLITE MI PRIHLÁŠKU CEZ SS...

V príhláške by malo byť vaše ICQ!! a váš názor - chcete hrať s repre alebo NHL týmami?
tak ako vidim musim si stiahnut fifu abo nhl
:nervy: S nejakého mne neznámeho dôvodu Hamachi nechce ísť. Ale já to znova rozhýbem.

Preinštaloval som a už to ide. :cool: Teraz ešte či to viem správne používať, lebo som cez to ešte nehral :oops: ale pripojiť sa mi podarilo. :frajer2:
Nezahral by si niekto zápas dnes? Na tej WildCeltovej sieti tak medzi 20.00 - 22.00.

Ale mám otázočku k Hamachi. Dnes sa tam niekto na chvíľu pripojil (tušim James009?) a mne to zobrazilo takú žltú šípku dole alebo tak niečo a napísalo, že nadviazané spojenie je pomalé. Mám moc pomalý internet alebo bol problém niekde inde? (ako som povedal cez Hamachi som ešte nehral, ale cez internet hrávam a server je umistnený v Chicagu a nemám vysoký ping pri hre)
ked som sa ja prihlasil na haamchi, som ta tam videl pripojeneho a bol si modry, to je dost naprd, tusim domaci tim ma oneskorene ovladanie pri zapase :? a zlta je este viac na prd ako modra tusim, ale nemusi to byt len netom, trebars s kamosom hceme zahrat uz vyse roka match a stale sme modri navzajom, pritom jemu ide net 5 Mbit/s a mne dokonca 10 :x a mame toho isteho providera
Aha fakt, tá šípka bola modrá. Našiel som na internete nejaké návody tak s tým skúsim niečo spraviť.
Hmm, v každom návode sa píše, že ak je problém s pripojením treba vypnúť Firewall. Keď hráte máte ju zapnutú alebo vypnutú, lebo mne sa veľmi nechce vypínať ju. :?
inac ta 2009 nhl je totalne onicom to site ako 08 bieda :x :x :x
tak tak este 06 a 07 som nejak prehltol dokonca sa mi 07 aj celkom pacila ale potom to nejak slo dpc :? :? :?
musim zohnat konecne 09 nech zistim co to zac :lol2: :lol2:
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS