Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Jeremy1987 píše:No veľmi to nepomohlo...mám pocit ,že je to stále také isté :?. Nemôže to byť aj akousi únavou počas sezóny? či to je blbosť?
No, na NHL sa ti hráči počas sezóny neunavujú, jedine brankári, keď ich moc preťažuješ. Skús si stiahnuť nejaký addon zo stránky thebreakaway.net, treba sa tam regnúť a potom môžeš ponachádzať plno addonov. Veľa šťastia :)
Dnes dali na thebreakway nový addon zostáv. Sú aktuálne po Trade Deadline a iba dva tými sú nad platovým stropom. Treba len upraviť zloženie formácií. Ale inakšie inštalácia troška náročnejšia. Momentálne pracujem s jedným na NHL 12 addon pre NHL 09 PC. Dám link potom...
To by bylo dobré, tak pak to sem hoď :good:
http://www.sendspace.com/file/60d73i" onclick="window.open(this.href);return false;
:clap:
to sú tie zostavy... Ale keď dokončíme to z 09 na 12 tak to sem hodím :D
nemáte niekto 3rd jersey Columbusu do NHL 09?

Obrázek
Nejnovější dresy jak pro Jets, Bolts, Preds měly bejt hotový někdy v listopadu. Každoročně se dělal addon do NHL09 na breakwaway.forum. Většinou byl hotovej začátkem prosince... momentálně je skoro půlka března a ti lajdáci to ještě neudělali :bitka3: Stejně tak jako goalie pack. Letos se na to toálně vykašlali :-(
jop. mal som od nich súpisky, face packy a nové arény :) na koniec som si to akosi po*ral :) našiel som tam ten dres ale po nainštalovaní vôbec nefunguje. (dresy Bolts fungujú super)
Mně tedy fungují i ty 3rd dresy Columbusu.. :)
Tak do googla si dajte vyhľadať nhl 12 by nhl 09 rework . Ak vám to nepôjde tak poskúšajte tie inakšie. Na tomto som sa podieľal nejakým ice packmi a arénami... Takže skúste a príjemnú hru :)
Rayiner - napíš mi ak máš problém z CBJ dressy ja mam a idú v pohode :good:

PainKiller - mám dressy pre všetky spomínané teamy...ak chceš ozvi sa mi na ICQ :wink:

Inak hráva sa tu na HF niaka online liga NHL09?
Nemali ste niekedy v nhl09 problémy s tými simuláciami (simulovat do draftu, simulovat do ďaľšej sezóny a pod.) čo sú po skončení sezóny v dynasty mode? Akože či vám to netrvalo nejak dlho alebo tak...
Zatiaľ nie... Skús si prečistiť disk :wink:
Jeremy1987 píše:Nemali ste niekedy v nhl09 problémy s tými simuláciami (simulovat do draftu, simulovat do ďaľšej sezóny a pod.) čo sú po skončení sezóny v dynasty mode? Akože či vám to netrvalo nejak dlho alebo tak...
Keď ti to načítava stlač Esc a vypni hru. Keď ju potom zapneš si v novej sezóne :wink:
To som spravil keď som mal mať draft, tiež sa mi to strašne dlho načítavalo, tak som vypol hru a potom som uz žiadny draft ani nemal...proste mi to preskočilo rovno do zmlúv a dosť ma to naštvalo...
Tak ak dobre viem je to jediný spôsob ale mne to na chybnej verzii čo som mal NHL-ky nerobilo ked som dal Esc tak som normálne pokračoval aj z Draftom...ale kašli na Dynasti mod to je hrozne nanič mod teda ako všetky v NHL-ke proti PC sa to nedá hrať...nanič obtiažnosť + raz vyhráš v dynasti mode Stanley cup a polka hráčov v teame ma OV 99 to je tiež super........
PROBÍHÁ NÁBOR A REGISTRACE DO NHL 09 LIG STRONG !!
Jestli rádi hrajete NHL 09 online , tak je nekolik volných týmů v NHL lize .Nově si mužete zahrat i RETRO NHL ligu se soupiskami
se sezony 2000-2001(Jarda Jagr,Mario Lemieux v Pittsburgu atd.)
Co proto musite udělat ?
Stačí se Připojit na jednu
HAMACHI SIT PRO NAHRADNIKY : S1-Nahradnici a heslo:1234 ,S2-Nahradnici a heslo:1234,S3-Nahradnici a heslo:1234,S4-Nahradnici a heslo:1234
a pote se co nejdřive spojit s Adminem Davidsson
http://www.strongliga.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
Po dlhej dobe by som si zahral NHLko, ale do 09 sa mi veľmi nechce, keď si spomeniem na tie nezmysli typu polovica hráčov FA po prvých 2 sezónach a podobne. V tom 04 rebuilt to majú nejako vyriešené? Je dynasty hrateľné? Ak to teda niekto ešte hráte.
Lukas33 píše:Po dlhej dobe by som si zahral NHLko, ale do 09 sa mi veľmi nechce, keď si spomeniem na tie nezmysli typu polovica hráčov FA po prvých 2 sezónach a podobne. V tom 04 rebuilt to majú nejako vyriešené? Je dynasty hrateľné? Ak to teda niekto ešte hráte.
ja som nhl09 prave dostahoval, uz mi chybala, ale proti PC sa mi hrat nechce, radsej by som hral online proti inym hracom.
Voľakedy sme tu mávali Vianočné turnaje. Síce sa nikdy nedohrali do konca. :D
Teraz nemám 09 doma, keď budem mať (asi o 2 týždne), môžeme odohrať nejaký zápas.

Rozhodol som sa skúsiť 04 rebuilt, vyzerá to celkom dobre a hlavne, dá sa to jednoducho nainštalovať. Nechcelo by sa mi zase všetko inštalovať samostatne ako v 09. Nikdy som nehral fantasy draft, asi to teraz vyskúšam, aby som si poriadne zatrejdovoval. Keď hrám za Kings, nemám to srdce niekoho vymeniť, alebo nechať odísť ako UFA a podobne. :D
Zdravím páni.

Ak by ste chceli oprášiť starú dobrú, 9 rokov nevynovenú NHL09, tak mám pre vás super tip na online ligu.
Pridajte sa k nám na našom webe kde sa hrá nepretržite už vyše 10 rokov. Máme tam rôzne ligy aj turnaje.
:pivo:
web: http://www.powerliga.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
FB: http://www.facebook.com/powerliga.eu" onclick="window.open(this.href);return false;

:arrow: Máme automatický tabuľkový systém
:arrow: hráme so základnými súpiskami
:arrow: vítaní sú hráči s win7 aj win10
:plus: vítame každého rozumného FÉR hráča

Přílohy

ze by som si to po sto rokoch zahral? :D ale na to treba mat asi viac casu co?
Já do toho po sto letech teda šel.. a to je uplne nonsens už :D Jako zahraju si to pro prdel, ale hned v prvním zápase jsem dostal 7:0, lol :D. Je třeba potrénovat.

Ale zase je hezký vidět, jakej je to progres mezi NHL09 a NHL16, co jsem naposledy hrál na PS3. Neskutečný.
Ako si stahnut totu extraligovu hru na pc ?
Erik píše:
sob 22. srp 2020 19:09
Ako si stahnut totu extraligovu hru na pc ?
aku extraligovu hru?
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS