Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Kto by mal byt novym kapitanom Oilers?

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Koho by mali Oilers vybrat za kapitana?

Můžete vybrat 1 možnost


Mal by sa stat podla vas veducou osobnostou tohto kanadskeho timu nejaky mladik s hviezdnou buducnostou (Hall, Eberle) alebo ostrielany veteran (Ference)?
GM Craig Mactavish casto sklonuje meno T. Halla, priznava vsak, ze konecne rozhodnutie nie je na nom, ale na treneroch.
Gagner. Nie je kapitánsky somatotyp, ale typ áno. Je to stredná cesta, spomedzi mladíkov najstarší, v klube najdlhšie. A v prvom rade má charizmu a rozum presahujúci jeho vek, takže by som neváhal. Ference môže byť v kabíne líder, ale ako kapitán. :ee:

U zvyšku sa ešte nevie, o koľko trade deadline sa budú pakovať (a kto). :razzi:
Novy gretzky, Sam Gagner, to by bol spravny kapitan.
Hemsky alebo Peckham :jupi:
kajo píše:Hemsky alebo Peckham :jupi:
Peckham? Ten moze byt kapitanom uz len v Chicagu :psst:
Sam Gagner jednoznačne, Hall mi príde primladý, Ference no neviem..
Prepac :oops: ale o timoch na AHL urovni uz nemam taky prehlad ako za mlada :?

Tak dame cesku spojku...Hemsky alebo Smid (ten tam dufam je stale :D )
Ales len asistent ale kapitanom by mal byt Sam Gagner :)
Jordan Eberle
necakal som tolko hlasov pre Gagnera. Podla mna Sammy nie je taky lidersky a kapitansky typ, radsej by som ho takemu tlaku nevystavoval a nechal ho hrat si svoje. Doteraz nemal ani Acko. Ale je pravda, ze by si to zasluzil.
Ja vidim problem v tom, ze momentalne v time nemame ziadneho uplne vhodneho kandidata. Preto dufam, ze Eakins to vyberie s citom a novy kapitan sa stane tvarou timu na dlhe roky. Moj favorit je Hall.

Hemsky :giggle: ten sa bude pakovat pri TDL, snad.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG