Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Freddie92 píše:Napíšem dosť krátky príspevok,ale musím:
Prečo?
...
To bylo myšleno spíše ironicky... :P :wink:
Len aby to nebola vymena ze teraz colorado podpise Hueta, to by ma drblo.
Ramo si na svoji šanci snad ještě počká. Loni si to vszkoušel, tuhle sezonu ještě počká na farmě a na sezonu 09/10 bude připravený. Letos ale jedničkou nebude. Jedině pokud by Kolzig i Smith zažili hodně špatný rok, připadně by se zranili.
jj máme hodně dobré lajny. Myslím, že směrem dopředu to bude u nás v další sezoně vypadat hodně dobře. Třetí i čtvrtá lajna se budou prosazovat mnohem více než tomu bylo loni.
Tak Caps, ještě Fedorova a jste raletivně za vodou :) Už se těším na match Bolts-Caps.
Myslela som si :lol2:
Neuveríte mi,ale v maji som si tipla sama pre seba,ze vo finale v tejto sezone budu capitals-a s theodorom sa to zda realne! :wink:
Uvidíme, pokud Theo bude chytat jako před dvěma lety, tak jste udělali velkou chybu, že jste Hueta pustili. Je podle mě lepší než Theo.
Colorado prišlo s náhradou za Theodora. Je ním víťaz Calder Trophy so sezóny 2003/04 Andrew Raycroft!!

Podľa môjho názoru slabá náhrada, takže Budaj má reálne, ak nie isté šance na post jednotky
Už sa neviem dočkať októbra... :yahoo: :clap: :yahoo:
ThrashersFan píše:Colorado prišlo s náhradou za Theodora. Je ním víťaz Calder Trophy so sezóny 2003/04 Andrew Raycroft!!

Podľa môjho názoru slabá náhrada, takže Budaj má reálne, ak nie isté šance na post jednotky
Už by konečne mohol... :evil:
Tak Theodore se už do Colorada nevrátí... 8) ...No Washington mu nabídl tolik co mu Colorado dát nechtělo aby ho nepřeplatilo...Tak to chodí...Je to byznys...Josému děkuji za dobře odvedenou práci...
Tampa podepsala Adama Halla na tři roky. V každé obdrží 0,600
chvalabohu nic extra, Raycroft.
ThrashersFan píše:Colorado prišlo s náhradou za Theodora. Je ním víťaz Calder Trophy so sezóny 2003/04 Andrew Raycroft!!

Podľa môjho názoru slabá náhrada, takže Budaj má reálne, ak nie isté šance na post jednotky
...
Cožeeeeeee????Raycroft???To snad néééééééééé.....To mě vedení Colorada zklamalo na plné čáře...Čekal jsem podpis Hueta!!!!A místo toho tohle....Obrovské zklamání pro mě :thumbsdown:
Huet určitě podává - nebo minimálně podával - vyrovnanější výkony než Theodore.
A když už sme u těch golmanu, tak Budaj to bude mít o něco těžší, k Avs se přišel A.Raycroft!
Leci: Kde si našiel toho Halla?
:arrow: Andreew Kostitsyn aj nadalej v Montreale na 3 roky - 3,25 na rok..

:!: Ty Conklin v Detroite na 1 sezonu za 750.000
Adam Hall? neznám, obránce?
Todd Fedoruk do Phoenixu na tri roky
ThrashersFan píše:Leci: Kde si našiel toho Halla?
http://blogs.tampabay.com/lightning/200 ... signs.html
ThrashersFan píše:Todd Fedoruk do Phoenixu na tri roky

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:o :o :o :o :o

Do Coyotes??? :o :shock:
Conklin v Detroitu - vyborna dvojka.
mountain píše:Adam Hall? neznám, obránce?
pravé křídlo, v minulé sezoně hrál u Pens. Ve finále proti Detroitu e mu podařilo vstřelit 2 goly-1 vítězný. Je to hráč do třetí lajny.
Neviete nic nové o LAK?Potrebujem vedieť. :(
Ten Hall je útočník...a navíc ještě slabý (http://www.nhl.com/nhl/app?page=PlayerD ... e&tab=crst), hergot ale to fakt nestačí už do toho útoku? tohle ani nemělo cenu podepisovat, takových máme dost plus na farmě další....úplně zbytečně, radši nějaký trade, Lukowich ideálně za jiného beka :|
To su kkti..banda cu+akov..neverim vlastnym ociam. Theodora..toho mantaka..a pustili Hueta. Nech idu do pce..Oooooooooooooooooooooooooooooch boze :sad2:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO