Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

no stahujem sa dole na pokec :)
inak Roloson na 2 roky k ostrovanom a Kopecky do Chicaga :?: tak aspon pise exo dole :D
Koules said the team is done shopping for the day.
Takže od nás dneska už asi žádné akce. Super, a ve druhé lajně bude hrát Downie...
cepi píše:no stahujem sa dole na pokec :)
inak Roloson na 2 roky k ostrovanom a Kopecky do Chicaga :?: tak aspon pise exo dole :D
:lol: Kopecky?????wtf???
ivan23 píše:
Popradcan píše:y Conklin signs 2yr deal w/Blues via

a on že bude dvojkou pre Masona..? No tak na to rád pozriem, vznikne silná konkurencia a zároveň to znamená zbohom pre Legaceeho. Aj keď som jeho odchod predpokladal, očakával som iné meno na tomto poste...
No ešte stále očakávam inú správu z nášho tábora , dúfam, že príde :sad2:
tak sem to trefil co ivane :wink:
Done deal, folks! Hossa is a Blackhawk! 12-year deal. Plus, the Hawks signed center Tomas Kopecky to a 2-year contract.


Tolko rokov som tu nemal slovaka a teraz ich tu mam dvoch... :!: :lol3: :ejha: :ejha: :ejha:
leo píše:
ivan23 píše:
Popradcan píše:y Conklin signs 2yr deal w/Blues via

a on že bude dvojkou pre Masona..? No tak na to rád pozriem, vznikne silná konkurencia a zároveň to znamená zbohom pre Legaceeho. Aj keď som jeho odchod predpokladal, očakával som iné meno na tomto poste...
No ešte stále očakávam inú správu z nášho tábora , dúfam, že príde :sad2:
tak sem to trefil co ivane :wink:
to veru vyšlo :good:
Donald Brashear podepsal smlouvu s Rangers.
Tak nakonec Caps ulovili útočníka Mika Knubla (2 roky, 2,8 mil za sezonu
Hergot Lawtone podiv se ke Caps, takhle se to dělá. Toto je další výborný podpis.
painkiller píše:Tak nakonec Caps ulovili útočníka Mika Knubla (2 roky, 2,8 mil za sezonu
:thumbsup:
mountain píše:Hergot Lawtone podiv se ke Caps, takhle se to dělá. Toto je další výborný podpis.
mh..nech sa len pozre, ako sa podpisuju dvaja hraci za desat melonov, co potom v PO vysedavaju na lavicke (Theodore-Nylander) A co sme za to mohli mat.. :buch:

Ale ten Knuble je fakt vyborny podpis...
XruC píše:
mountain píše:Hergot Lawtone podiv se ke Caps, takhle se to dělá. Toto je další výborný podpis.
mh..nech sa len pozre, ako sa podpisuju dvaja hraci za desat melonov, co potom v PO vysedavaju na lavicke (Theodore-Nylander) A co sme za to mohli mat.. :buch:

Ale ten Knuble je fakt vyborny podpis...
No u Nylandera to nikdo nemohl vědět, že se tak extrémně u vás nechytí. V Rangers hrál dobře - sice s Jágrem, ale v Caps má taky výborné spoluhráče. A Theodore to byl imho risk (hodně "streaky" golman), který prostě nevyšel no. A taky nemohl vědět, že se vaši mladí golmani tak chytnou. Varlamov, Neuvirth, B.Johnson, všichni zachytali víc než dobře.
Joel Ward zůstává v Nashvillu a podepsal dvouletý kontrakt.
Obrázek
Kopecky a Hossa su nasi!!! Tallon urobil skvelu robotu :groupwave:

ideme su po SC :cup:
Boucher se vrací domů, do PHILLY
Jo, to se pozná, jak to vyřeší další rok, až budete potřebovat podepsat Kanea, Toewse, Keitha a určitě ještě další. To schramstne skoro 20mega, jenom tihle 3...
Ale souhlasím, že pro další sezonu máte na SC papírově víc než dobrou šanci..
Aby jste nedopadly zase :thumbsdown: ...
Máte v týmu smolaře smolařů... :roll: :wink:
rome kosatkam jeste nepodepsal jen dostal nabidku
Jaroslav Špaček podepsal tříletý kontrakt s Montrealem na 11,5 mil. dolarů.
painkiller píše:Jaroslav Špaček podepsal tříletý kontrakt s Montrealem na 11,5 mil. dolarů.
to asi komisarek poleti :D spaca si docela nahrabal
Tak to má Špaček veeeelmi dobrou smlouvu ...
k hossovej zmluve - ta dlzka je prehnana podla mna, ale cap hit vynikajuci na hraca jeho formatu. myslim ze chicago to neolutuje a ak si mladenci zoberu priklad z hossu a nebudu moc nenazrany takze sa podari udrzat jadro pokope, mohli by hawks v najblizsich sezonach aspirovat na najvyssie priecky :thumbsup:
Nikoali Khabibulin :arrow: Edmonton Oilers :!:
zatial najlepsie podpisy podla mna:
Ohlund - tampa ziskala za pomerne rozumny cap hit skuseneho mentora-krajana pre hedmana :thumbsup:
Anderson - od colorada sa v najblizsej sezone neocakavaju svetoborne vysledky, takze sa tesim ze nelovili ziadneho lukrativnejsieaho (a tym padom drahsieho) brankara ako napr. Birona. s andersonom nemame co stratit, ale vzhladom na cap hit a dlzku zmluvy mozeme za urcitych okolnosti slusne ziskat :thumbsup:
Hossa - elitne kridlo pre mladych hviezdnych centrov hawks za cap hit mensi ako by som bol byval cakal. riesit uz teraz hypoteticke problemy buducnosti s predlzovanim zmluv po dalsich sezonach nema zmysel, manazment dovtedy urcite nieco vymysli. nateraz je to podla mna super posila za vynikajucu cenu (cap hit)

najhorsie:
Walker - dlzka zmluvy aj cap hit sa mi zdaju privisoke vzhladom na to aku rolu bude zrejme v obrane tampy hrat
Roloson - dat 39-rocnemu brankarovi zmluvu na viac ako 1 rok nie je podla mna najstastnejsi tah, navyse to podciarkuje aj nie prave najnizsi cap hit na to ze s najvacsou pravdepodobnostou bude robit iba dvojku di pietrovi
Spacek - nie je uz najmladsi a vzhladom k tomu sa mi zda byt malinko preplateny vzhladom na dlzku kontraktu. ale ak si udrzi produktivitu z poslednej sezony tak moze byt
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS