Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

fuu, tak to som si vydychol, ze Guerina nemame v plane riesit..ta 1 sezona mu sice u nas vysla, ale to bolo este v sezone 200/01... :wink:
sidney77 píše:Kings údajně vyslali na zápasy Avalanche 3 scouty, údajně podle tsn mají zájem o Ryana Smytha, případná transakce by se mohla odehrát spíš až po sezóně. Že by Smyth za Berniera?

Kód: Vybrat vše

Colorado's Ryan Smyth has a no-movement clause and hasn't been approached to waive it, which diminishes the likelihood that he'll get traded. However the Los Angeles Kings are believed to have interest in Smyth as Kings' management prepares to add experienced talent to a team expected to be very strong as early as next season.
Myslím že ne.Colorado by určitě rádo Frolova...Ale u kings je více hráčů co by se nám hodili...Uvidíme co nabídne Colorado,respektive koho kings budou od nás chtít. :wink:Ale myslím že Ryan Smyth neklapne... :wink:
Guerin ide do flames. vraj. zdroj klebery je celkom doveryhodny a predpovedal dopredu podpis bertuzziho a glencrossa. vraj za nystroma.

ak to bude pravda, nie som nadseny. celkovo som v poslednej dobe proti obstaroznym byvalym hviezdam a za dravych mladikov.
debil píše:Guerin ide do flames. vraj. zdroj klebery je celkom doveryhodny a predpovedal dopredu podpis bertuzziho a glencrossa. vraj za nystroma.

ak to bude pravda, nie som nadseny. celkovo som v poslednej dobe proti obstaroznym byvalym hviezdam a za dravych mladikov.
Tak rozne zdroje sa nadherne rozchadzaju :roll:

lthpodcast.com sebavedome tvrdi, ze by mal Guerin zakotvit v San Jose.

hockeybuzz.com je presvedceny, ze to bude muzstvo na vychode. Vyluceni su Bruins, Caps, Devils, Flyers. Spomina sa trojvymena Isles - Habs - Flames. Zaroven sa uvadza, ze vymena sa moze natiahnut, lebo sa to niekde zaseklo.

Milujem tieto spekulacie. Clovek sa z nich v podstate nic nedozvie :)
dolezita je doveryhodnosti zdrojov. ten co som ja spominal spravne avizoval niekolko trejdov flames.takze je dost doveryhodny.samozrejme nemusi to byt hned pravda. informaciami z hockeybuzz by som sa ani nezaoberal.
Kedy budú tie prestupy :nervy: :nervy: :nervy: :nervy: stále samé špekulácie.
nezabúdajte ale na jednu dosť podstatnú časť, ktorú má Guerin stanovenú v zmluve a to je klauzula na základe ktorej môže byť do iného tímu vymenený iba s jeho súhlasom :smile03:
debil píše:dolezita je doveryhodnosti zdrojov. ten co som ja spominal spravne avizoval niekolko trejdov flames.takze je dost doveryhodny.samozrejme nemusi to byt hned pravda. informaciami z hockeybuzz by som sa ani nezaoberal.
:) Úplně kolego s tebou souhlasim.Důvěryhodnost zdrojů je rozdílná.Kupříklad ns TFP se mi zdá,že to moc nevychází.V každé super výměně velkého jména je zainteresován Montreal,ale naděje že takového hráče získáme je mízivá :? .
Nyní bychom měli mít údajně zájem o Prongera,Kubu,Hävelida,Lecavaliera,Jokinenna,Nylandera,Bouwmeestera,Kaberleho,Smytha,Guerina a padaji v souvislosti s námi další jména.
Údajně podle posledních informací shání Gainey top obránce,přestože již získal Schneidera.
To jsem tedy zvědav,kdo nakonec přijde.Podle mě spíš nikdo :?
My bychom měli údajně nabídnout Dandenaulta/z jiného zdroje se uvádí,že se mu v Montrealu líbí a odejít nechce/Laraquye/Ten se údajně ozval,že je v Canadiens nespokojený s iceteamem :shock: .Divim se. :-O Vždyť plno zápasů promarodil a na začátku sezóny se údajně do Canadiens těšil/ Často jsou na výměnu zmiňováni Higgins,mladíci Subban a McDonagh.Ještě předtím to byl golman Halák,ale to nějak utichlo po jeho skvělých výkonech na ledě.
A realita?
Přišel Schneider s kterým nikdo nepočítal a z waiveru senzačně Metropolit o kterém v souvislosti s námi nikdo předtím nepsal.Potom ještě za Begina nečekaně bek Janik,ale s tím se asi do Canadiens moc nepočítá.To je hráč pro farmu.
Naopak odešel Begin,kterého ještě nedávno na ofic.stránkách HABS vychvalovali,jako nezbytnou část mužstva s nenahraditelným přínosem.Tak si vyber :eek2: .Je to jeden velký guláš. :D
Osobně očekávám,že ze zmiňovaných hráčů nepřijde vůbec nikdo a když tak to bude hráč druhého sledu.Ono člověk musí také uvážit,jaké peníze dotyčný hráč pobírá,aby se nám vešel vůbec do platového stropu.Ten není nafukovací!!! :? V současnosti s Metropolitem a farmářem Janikem to dělá 56.068mil.Pod platovým stropem vlastně nemáme vůbec žádné místo!!Museli bychom za nějakou velkou hvězdu pustit víc hráčů,nebo jednoho z vyšší smlouvou,který v létě bude UFA.Ovšem to by se jednalo o klíčové hráče,které uvolnit nemůžeme/Kovaljov,Komisarek,Koivu Tanquye/.To připadá v úvahu jedině za předpokladu,že to bude hvězda první velikosti,která zapadne do mužstva a bude okamžitě přínosem!!Jinak v žádném případě NE!!!!
Z toho mě vyplívá,že Montreal už na přestupovém trhu moc aktivní nebude!!
nhlpro.cz píše:19:21 Spekulace: Mluví se o tom, že Chris Pronger by měl být vyměněn do Bostonu za Marka Stuarta, Joe Colborna a první výběr v draftu. Jiná spekulace naopak tvrdí, že Bruins se zajímají o Tomáše Kaberleho a opět nabízejí Joe Colborna a první výběr v draftu.
cepi alebo Skorpion poviete nám k tomu niečo bližšie :?: :roll:
kanter píše:cepi alebo Skorpion poviete nám k tomu niečo bližšie :?: :roll:
ta toto uz vyznieva podstatne prijatelnejsie :thumbsup: tak v pripade Prongera ako aj Kaberleho :yes: aj ked za Tomasa je to uznavam malo...tam to musi byt ina protihodnota...kazdopadne, takyto trejdik by som bral vsetkymi 10timi :yes:
uz len 3 DNÍ 01 HOD. 20 MIN. 39 SEK :) coskoro aj s nasim prestupovym bannerikom :)
cepi píše:
kanter píše:cepi alebo Skorpion poviete nám k tomu niečo bližšie :?: :roll:
ta toto uz vyznieva podstatne prijatelnejsie :thumbsup: tak v pripade Prongera ako aj Kaberleho :yes: aj ked za Tomasa je to uznavam malo...tam to musi byt ina protihodnota...kazdopadne, takyto trejdik by som bral vsetkymi 10timi :yes:
uz len 3 DNÍ 01 HOD. 20 MIN. 39 SEK :) coskoro aj s nasim prestupovym bannerikom :)
aj ja by som videl rád v Pittsburghu jedného z tejto dvojice, ale je tu menší háčik. Za koho. Určite 1.KOLO draftu, Miro Šatan, Jordan Staal, asi nejaký mladý hráč. Ale zdá sa mi to málo :roll:
nhlpro.cz píše:Spekulace: Wild možná vymění brankáře Niklase Backstroma. Dva nejmenované zdroje informovaly deník Sun o tom, že se chystá jeho výměna. GM Doug Risebrough se snaží s jednatřicetiletým brankářem dohodnout na nové smlouvě, ale zároveň sonduje, co by za něj mohl získat. Největšími zájemci jsou prý Capitals.
Wildik dobrá správa, že :?: :)
ak by som mal vymenovat 5 teamov o ktorych som presvedceny ze by tam colorado smytha nevymenilo, tak lames by boli v tom zozname tesne za detroitom :-P

a zmieril by som sa s tym iba ak by vramci trejdu do colorada zamieril kipper :beee:

ak by toto FG urobil tak by si tym podpisal definitivny rozsudok, uz aj tak to ma u fans riadne nahnute, neverim ze by bol az taky... hmmm, hladam vhodny vyraz...
drbnuty?
V tampě by sem rád přivítal návrat Khabibulina :D ale nemyslim si že Tampa bude moc nakupovat :yes:
Tak zatím nic co? :roll: ...Stále se čeká na rozjezd...myslím že už dnes se bude trejdovat... :wink:
Zostava bez mala 48 hodin. Uz ani poriadne spekualcie nie su. Asi sa vycerpali vsetky mozne kombinacie kto-kam :) Momentalne je v NY 9:30 rano, tak ocakavam pohyb kazdou chvilou.

EDIT: Prihodim par dalsich spekulacii, nech je zatial nad cim rozmyslat, kym sa to cele nerozbehne naostro:
:!: GM Blues v rozhovore pre radio oznamil, ze jeho klub bude pocas prestupov nakupovat a nie predavat. To by znamenalo, ze Tkachuk nikam nejde.
:?: Boston by mohol mat zaujem okrem Kaberleho aj o Dereka Morrisa
:?: vymena Ryana Smytha do Flames je vraj velmi pravdepodobna
:?: Backstrom bude vymeneny, zaujem by mali prejavit Caps
Skorpion píše::?: Backstrom bude vymeneny, zaujem by mali prejavit Caps
Pri Caps mi to je jedno či tam odíde, ale nechcem, aby odišiel do Montrealu alebo Colorada.


P.S. Už by bolo načase, aby bola nejaká výmena, nie :?:


EDIT:
nhlpro.cz píše:18:14 Informace: GM Maple Leafs, Brian Burke, zamítl spekulaci, že by měli Bruins zájem o Tomáše Kaberleho. Boston Herald totiž nedávno informoval o tom, že Boston za českého obránce nabízí první a třetí výběr v draftu a talenta Joe Colborna. „Je to zcela vymyšlené,“ řekl Burke televizní stanici TSN. „S Peterem jsem hovořil během sobotního utkání a o Tomáši Kabelem nepadla jediná zmínka. Nemluvili jsme o něm předtím a nemluvili jsme o něm ani teď. Vůbec to není pravda. Ani trochu.“
Skorpion píše: :?: vymena Ryana Smytha do Flames je vraj velmi pravdepodobna
z akeho je to zdroja prosim ta?
:arrow: LA suplo Toma Preissinga na waiver listinu
debil píše:
Skorpion píše: :?: vymena Ryana Smytha do Flames je vraj velmi pravdepodobna
z akeho je to zdroja prosim ta?
To by mě taky zajímalo... :wink: ...
Pokud vím já,tak Colorádo zatím Smytha ani nepožádalo zda by nezrušil no trade klause...A navíc Ryan chce zůstat v Coloradu...A nechce se mi věřit tomu že by domlouvali trejd aniž by se hráče s no trade klause zeptali...
Že se vůbec vzrušujete těmi spekulacemi.... Boston má podle nich očividně zájem o celou NHL a nikoho nechce obětovat :D Montreal má zájem o každého druhého. Colorado chce za každou cenu vyhodit nej hráče a získat lemry..... Všichni chtějí posílit, ale nikdo nic nenabídne, až na podřadné drafty a průměrné hráče........
primaprema píše:
debil píše:
Skorpion píše: :?: vymena Ryana Smytha do Flames je vraj velmi pravdepodobna
z akeho je to zdroja prosim ta?
To by mě taky zajímalo... :wink: ...
Pokud vím já,tak Colorádo zatím Smytha ani nepožádalo zda by nezrušil no trade klause...A navíc Ryan chce zůstat v Coloradu...A nechce se mi věřit tomu že by domlouvali trejd aniž by se hráče s no trade klause zeptali...

ryan sa rozhodoval medzi coloradom a flames onehda takze notrade by som ako neprekonatelny problem nevidel.
A když jsme u toho,co nám může Calgary za Ryana nabídnout hm?To by mě fakt zajímalo... :wink:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS