Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

primaprema píše:Anaheim place Schneider on waivers!!!
Link:http://www.sportsnet.ca/hockey/2008/09/ ... schneider/
paráda, nedivil bych se, kdyby skončil v Tampě :roll:
tak ze by ho nikdo nechtel??? :sad2: jen aby ho burke nemusel vyplacet ze smlouvy :o
Selly8 píše:tak ze by ho nikdo nechtel??? :sad2: jen aby ho burke nemusel vyplacet ze smlouvy :o
Ja si myslím, že ho niekto chcel ale Burke nechcel to čo zaňho ponúkali. Neverím, že nedostal žiadnu ponuku na trejd, keď sa vedelo, že sa ho chce Burke zbaviť.
Každopádně o něj na waiveru nikdo neprojevil zájem a myslím, že reálně hrozí i vykoupení ze smlouvy.

:arrow: Marcus Nilson byl stejně jako Schneider umístěn na waiver, ale nikdo neprojevil zájem. Sutter si chystá to samé udělat ještě jednou a pokud to nezabere, dostane svolení odejít do Ruska
:arrow: Jason Pominville (BUF) riesi novu 5 rocnu zmluvu
Obrázek

:arrow: k letcom putuje "ex_kral" Jean-Sebastien Aubin
Obrázek
"Je to skuseny golman. Verime, ze jeho skusenosti spolu s brankarskym umenim budu idealnym riesenim pre nasu organizaciu," uviedol vo vyhlaseni GM Flyers Holmgren
"Flyers su skvelym klubom, v time poznam mnozstvo hracov. Uz sa tesim na pôsobenie a verim, ze bude uspesne," poznamenal Aubin.
Vypada to ze Derian Hatcher z Flyers bude nucen ukoncit karieru... Jiste je ze 36-lety obrance bude muset vynechat zacatek sezony kvuli zranenemu kolenu, pak se uvidi ale pry to nevypada vubec dobre :sad2:
Selly8 píše:Ze by Schneidera nikdo nechtel???
podla US Today ma o neho eminentny zaujem Atlanta Thrashers.; v ponuke Thrashers su draftove pozicie + nejaki (?) starsi hraci
schneidera niekto urcite zoberie. je uz vsak trochu neskore obdobie a vela timov ma uz plny kader a plny platovy strop. takisto schneider je drahy a stary takze timy su opatrne avsak v takej atlante by sa zisiel. je vsak pravdepodobne ze by poslal valabika definitivne na farmu (kde ale valabik aj tak podla mmna skonci).
cepi píše:
Selly8 píše:Ze by Schneidera nikdo nechtel???
podla US Today ma o neho eminentny zaujem Atlanta Thrashers.; v ponuke Thrashers su draftove pozicie + nejaki (?) starsi hraci
MartinFC píše::arrow: Mathieu Schneider do Atlanty za Kena Kleeho, Brada Larsena a Chada Painchauda
tak predsa :)
Tak se to podarilo, jsem tomu fakt rad. Ne ze bych mel neco proti M. Schneiderovi ba naopak, je to skvely ofenzivni obrance, ale ten problem se stropem se snad konecne vyresil a doufam ze zbylo misto i pro Teemovu smlouvu :frajer2: A navic hrac Schneiderovych kvalit si nezaslouzil aby mel takovou nejasnou budouctnost! Preju mu v Atlante jen to nejlepsi... jo a diky Mathieu za minulou sezonu :good:
Chicago údajně jedná o zapůjčení brankáře Nikolaje Chabibulina, kterého v pondělí zapsalo na listinu volných hráčů, nejmenovanému klubu KHL (nhl.cz)
Vancouver dal na waiver listinu 2 hráčov, Jeffa Cowana a Nathana McIvera, Nathana si zobral Burke do Anaheimu a Jeff zrejme skončí na farme, to že sa Gillis bude chciet zbavit Jeffa som čakal ale neviem prečo aj McIvera..
:) sice kopec casu, ale preco nie :) Trade Dead Line na nas caka 3.3.´09 :frajer2:
Zkušený brankář Marc Denis se ocitl na waiver listině, kam jednatřicetiletého rodáka z Montrealu umístili tamní Canadiens. Stejný osud potkal obránce či útočníka Alexe Henryho. Shodou okolností přišli oba hráči do mužstva během léta jako nechránění volní agenti. Nyní je může získat kterýkoliv tým NHL anebo se přemístí na farmu v Hamiltonu.Hokej.cz

:( Rozumí tomu někdo?Tak proč je Bob v létě do klubu bral?Navíc oba v přípravných zápasech Guy stavěl a měl jsem zato,že Denis má být tím,co bude Pricemu a Halákovi v případě zranění krýt záda.Jediné co mě napadá,že Bob chce ušetřit a nechce s nimi podepsat smlouvu.
montreal píše:Rozumí tomu někdo?
nazor jedneho z Habs fanusikov:

Denis neprisiel do Montrealu s nejakou velkou sancou na prvy tim. Angazovali ho na farmu, a tam aj pojde, ak si ho niekto nevytiahne. Je to aj napriek tomu, ze ma dvojcestny kontrakt - pravidlom NHL je, ze ak ma hrac odohrany urcity pocet zapasov v NHL, tim ho musi najprv dat na waiver listinu a az potom poslat na farmu. Ak by si ho niekto z nej vybral, tak mu musia platit cely plat a nechat ho v prvom time.
primaprema píše:http://tsn.ca/nhl/story/?id=251872&lid= ... cStory_nhl
No tak na to se podívejme... :o
Tak Leci čo nato hovoríš? Mne sa to zdá trejd mierne výhodnejší pre nás.Lukáš bol dobrý obranca,vedel vyviesť puk a nerobil chyby ale podobných máme aj Ohlunda,Sala,Edlera a Bieksu namiesto neho príde O'Brien.. moc ho nepoznám ale myslím že je to podobný typ ako Davison alebo McIver teda defenzívny obranca ktorý sa stará aj o priestor pred brankárom. Pridali sme vám aj mladého Simeka za Ouelleta, ked som pozrel Michelove štatistiky som myslel že celkom slušné ale oto viac ma prekvapil jeho presun hned na farmu.
Vy ste mali útočníkov až príliš vela tak tento trejd by mal vyhovovat aj vám.
Ale neako sa to plní už aj u nás v útoku..

D.Sedin-H.Sedin-Bernier
Raymond-Demitra-Pyatt (Wellwood,Krog)
Hansen-Kesler-Burrows (Pettinger,Ouellet)
Hordichuk-Johnson-Brown (Cowan,Rypien)
jj svůj názor jsme už napsal do topicu TBL...taky si myslím, že jste na tradu mírně vydělali, ale není to nic zavrátného. Ouellet je dobrý hráč, nějaký ten gol za vás určitě dá, navíc je to bojovník...a O´Brien je tvrdý bek, který občas udělá nějaký ten kiks, ale za tým se bije...
Phoenix poslal Zigomanisa do Pittsburghu. Za nešpecifikované budúce vyrovnanie.
Kosatky predlžili zmluvu s Alexom Edlerom o dalšie 4 roky, je to super že tu ešte tolko zostane, ale tie peniaze sa mi po skúsenosti s Bieksom moc nezdajú, v kazdej sezone si zarobí 3,25 mil.$.. to je už takmer výška akú majú Ohlund,Mitchell a Salo(3,5).
Alex Edler signs for four more
Obrázek
:arrow: Klub zámorskej NHL Vancouver Canucks plánuje predĺžiť zmluvy so švédskymi dvojičkami Danielom a Henrikom Sedinovcami. Obaja dostávajú v tejto sezóne 3,575 milióna dolárov.

Rodáci z Örnsköldsviku, kde sa narodil aj Peter Forsberg, by mohli podľa Vancouver Province dostať kontrakty na sumu okolo 7 miliónov dolárov. Vedenie Canucks by sa chcelo dohodnúť so Sedinovcami už v najbližšom čase.

Rovnako by nový kontrakt mohol dostať aj obranca Mattias Öhlund

:arrow: George McPhee, generálny manažér klubu NHL Washington Capitals, rokuje podľa denníka Ottawa Sun s viacerými mužstvami o výmene švédskeho centra Michaela Nylandera. (hokej.sk)
Uz prisla i konkretna ponuka na výmenu Mariána Gáboríka do Montrealu za Higginsa a 1.kolo draftu.Dlhodobo som si myslel ze bez Gáboríka bude defenzivnejsia Minnesota v útoku bezzubá ale opak je pravdou kedze sa nám na pocudovanie velice dobre darí v koncovke,kedze z 3 zapasov sme dali az 14golov :good: a ztoho Gáborik dal len jeden a proti Floride dokonca nehral,pretoze má zasa volake problemy :sad2: .Aspon keby neziada este vyšší plat nez ma teraz ved MIKKO KOIVU+Antti Mietinen+Andrew Brunette zarobia dokopy len onieco viac ako Gabby ale s ich produktivitou som velice nadšený kedze spolu nazbierali uz cez 21bodov :yahoo: !!! (1+8,5+2,2+3)
A tak neviem ci by nebolo lepsie ho vymenit do iného tímu,viem ze je este len zaciatok sezony,ale ked spojím jeho neustale problemy s rozkrokom+velký skrt cez rozpocet :sad2: tak by mozno i bolo lepsie ho vymenit a z Montrealu by som radsej bral Saka Koivuho :) ,ktorý by mohol byt dalsí FÍN s nadpriemernou produktivitou :D
LET´S go SUOMI
http://hokej.pravda.sk/montreal-ponuka- ... sk_nhl_p41
Minnesota1 píše:Uz prisla i konkretna ponuka na výmenu Mariána Gáboríka do Montrealu za Higginsa a 1.kolo draftu
no nech sa paci :) ee, ocakavam zaujimavejsiu ponuku..
Montreal...čo ja viem...neee niečo iné nech si vyberie :)
Freddie92 píše:Montreal...čo ja viem...
Montreal je v pohode, ja by som bol rozhodne za, ale ta protihodnota sa mi zda malo zaujimava :beee:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES