Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

:( Podle mě v situaci,kdy mají Fleyrs takhle našlapaný strop,si už Berarda těžko mohou dovolit.Zadarmo by nehrál ,má rodinu. :wink:Nějaký ten milionek by mu museli Fleyrs nabídnout.
Při variantě angažmá Berarda,se musí někoho Fleyrs vynuceně zbavit.
Koho?To by mě opravdu zajímalo i v souvislosti s námi,protože Gainey prohlásil,že ví o klubech, které jsou nad platovým stropem a pokusil by se s nimi v případě neúspěchu se Sundinem jednat.Fleyrs by přicházeli do úvahy a samozřejmě nebudou sami!
Nadruhou stranu obvyklejší jsou výměny z východní konference do západní a obráceně,což bude asi pravděpodobnější varianta!!
Boston Bruins GM Peter Chiarelli announced today that the club has signed defensemen Mike Egener and Ryan Stokes to contracts. Per club policy, terms of the deals will not be disclosed.

Egener, originally of Lahr, Germany, was selected in the second round, 34th overall, by the Tampa Bay Lightning in the 2003 NHL Entry Draft.

Stokes, a 24-year-old from Corruna, Ontario, spent the 2007-2008 season with the AHL's Rockford Ice Hogs.
http://www.hokejportal.sk/?q=clanok/16735

Andrej Meszároš podpísal. Ale nie s Ottawou Senators
Som zvedavý či je to len kačica alebo naozaj sa s niekim dohodol.
Kings to nebudú lebo nemáme všetky naše drafty.
Alex píše:http://www.hokejportal.sk/?q=clanok/16735

Andrej Meszároš podpísal. Ale nie s Ottawou Senators
Podľa týchto vylučovacích metód sa nakoniec ukazujú tieto kluby – Atlanta Thrashers, Carolina Hurricanes, Columbus Blue Jackets, Colorado Avalanche, Florida Panthers, Nashville Predators, New York Islanders, Phoenix Coyotes, St.Louis Blues a Vancouver Canucks. Samozrejme, v NHL je možné všetko, takže ani kluby, ktoré nie sú v tomto zozname spomínané, majú šancu upraviť svoj platový strop nejakou výmenou (na to majú čas do začiatku sezóny), alebo znovu získať svoj draftový výber. No ak je naozaj pravdou to, že Meszároš podpísal, ja osobne by som si tipol na Vancouver Canucks.

hm,hm,hm, zaujimava infoska :roll: ak sa jedna naozaj o viacrocny kontrakt za tych 5.000.000, klub, ktory tak ucinil môze byt spokojny, nakolko sa im tento Meszi tah v blizkej ci vzdialenejsej buducnosti rozhodne vyplati!
Pokud mu orpabvdu jiný tým nabídl kontrakt, museli bychom to v nejlbižší době vědět, neboť Meszároš je RFA a tím pádem může přijímat offer sheet. Ottawa by v tomto případě měla několik dnů na to, jestli by se s platem jiného týmu ztotožňovala nebo aby nesohlasila a Meszároš odešel za výběry v draftu.
MartinFC píše:Pokud mu orpabvdu jiný tým nabídl kontrakt, museli bychom to v nejlbižší době vědět, neboť Meszároš je RFA a tím pádem může přijímat offer sheet. Ottawa by v tomto případě měla několik dnů na to, jestli by se s platem jiného týmu ztotožňovala nebo aby nesohlasila a Meszároš odešel za výběry v draftu.
Ak by naozaj išlo o spomínaných 5 miliónov dolárov za rok, Ottawa by mala nárok na výber v 1., 2. a 3. kole najbližšieho draftu. V prípade ak by išlo o viac ako 5 231 249 dolárov, v tom prípade by Ottawa mohla zinkasovať dva výbery v 1. kole, jeden v 2. a jeden v 3. kole. A do tretice v prípade ak by podpísal zmluvu na viac ako 6 539 062 dolárov, Ottawa by sa mohla tešiť na 4 výbery v prvom kole draftu. To však nie je príliš pravdepodobné. (hp)
Colorado si myslím můžete ze seznamu škrtnout...máme obranu v "cajku" a nevěřím tomu že Giguere bude ještě před kempem zasahovat do obrany!... :wink:
primaprema píše:Colorado si myslím můžete ze seznamu škrtnout...máme obranu v "cajku" a nevěřím tomu že Giguere bude ještě před kempem zasahovat do obrany!... :wink:
tak, tak; tak ako som spominal na hp

laviny to maju v obrane viac menej bez problemove

Foote-Liles
Hannan-Clark
Salei-Leopold
(Cumiskey / Tjarnqvist)

cize pochybujem..ak, tak to bude rozhodne prestup na Zapad.. spominane kosatky by potrebovali obranu vystuzit viac, ako laviny..
cepi píše:
primaprema píše:Colorado si myslím můžete ze seznamu škrtnout...máme obranu v "cajku" a nevěřím tomu že Giguere bude ještě před kempem zasahovat do obrany!... :wink:
tak, tak; tak ako som spominal na hp

laviny to maju v obrane viac menej bez problemove

Foote-Liles
Hannan-Clark
Salei-Leopold
(Cumiskey / Tjarnqvist)

cize pochybujem..ak, tak to bude rozhodne prestup na Zapad.. spominane kosatky by potrebovali obranu vystuzit viac, ako laviny..
Vancouver se mi nezdá, útok je oproti obraně hodně vzadu. Spíš by potřebovali posílit právě tam. Leda že by to bylo znamení, že Sundin do Vancouveru nepřijde?! :!: Florida se mi taky nezdá, ti mají obránců spíš víc než míň a ještě usilují o McCabea :wink:
Andrej Meszaros ako obmedzeny agent akceptoval ponuku ineho timu. Suma ma byt vecsia ako 5 milionov. Ak ottawa nedorovna Andrej pojde do noveho klubu. Moyme hadat kto to je ale kandidati sa zuzuju na timy co maju vela neminutych penazi..

Podla pravidiel dany tim nielenze bude platit mezsarosovi vysoky plat ale bude musiet dat ottawe kompenzaciu 1.,2. a 3. kolo draftu.
Žeby Columbus? :D Ale cena by bola privysoká.
mt-svk píše:Žeby Columbus? :D Ale cena by bola privysoká.
Taky se mi to honí hlavou :D Prostoru pod platovým stropem by bylo dost, ale myslím si, že spíš ne. Mám dost kvalitní obranu :)
NHLfanAVS píše:tieto informacie boli vyvratene...
:) http://www.tsn.ca/nhl/story/?id=247902& ... Story_main
debil píše:
NHLfanAVS píše:tieto informacie boli vyvratene...
:) http://www.tsn.ca/nhl/story/?id=247902& ... Story_main
Kurna celkem slušný přestup,ale je mi lito Kubi, to si podle me ani nezasloužil! Což je to přece NHL a to je přeci ta nejkrasnější a nejvyspitatelnější soutěž na světě!!!! :)
:( Andrej Meszaros bol vymenený do Tampy Bay Lightning, opačným smerom putuje výber v prvom kole draftu (pôvodne od San Jose Sharks) a dvaja obrancovia - Alexandre Picard a Filip Kuba. Očakáva sa, že slovenský obranca podpíše s bleskami šesťročnú zmluvu na 24 mil USD. NHLpro.cz

:cry: Jestli je ta výměna pravda,tak už vůbec ničemu nerozumim.To je divný tah!Já myslel,že Tampa potřebuje posílit obranu a NE jí ještě oslabit.Navíc jakoby Tampa vyměnila tři hráče za jednoho :sad2: .Nic proti Meszarosovi,ale touto výměnou si Tampa moc nepomohla a navíc je ta výměna neskutečně nevýhodná.
Jak jinak u Tampy, kdy vedení rozumí hokeji jak koza petrželi!
Máme 6 útoků, potřebujem obránce, co udělá normální GM/vedení? Vymění přebytek útočníků za obránce (nebo aspoň za draft picky)
Co udělá Tampa? Vymění dva obránce(svoje) za jednoho a aby to stálo za to, přihodí 1st pick.
Na to už snad ani není v češtině výraz, to je prostě Tampa, to vystihuje vše!
Opravdu vedení Tampy nechápu!Co ti dělají za kousky to hlava nebere!!!Útočníků 3 prdele a oni vymění jednoho obránce za dva... :shock: ...Místo aby posílíli,tak zase obranu oslabili...pokud měli nekoho měnit tak se zbavit nějakých útočníků.Nic proti Meszárošovi ale tohle je velká cena co Tampa obětovala...Nemyslím si že vedení Lightnighs udělali dobře...ale to ukáže až sezona.
A k tomu ještě výběr v 1.kole draftu 2009!!! :shock: ...Podle mě na tomhle trejdu jednoznačně vydělala Ottawa...
Trochu jsem to zanalyzoval (pokusil jsem se racionálně) v topicu o Tampě, tak nebudu to spamovat tady, dám jen link, koho to zajímá:
http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=5 ... tart=99999
Ale vyšlo mi to samé, co sem už psal (že je to na prd trade)
Andrej nie je zly obranca ale v sucasnosti nie je ani nejak spickovy. Mozno v buducnosti ak sa bude este vyvijat, potencial na to ma, to vsak neznamena ze sa to automaticky stane. ak nie tak zostane priemernym obrancom.
Marty.B ) píše:
debil píše:
NHLfanAVS píše:tieto informacie boli vyvratene...
:) http://www.tsn.ca/nhl/story/?id=247902& ... Story_main
Kurna celkem slušný přestup,ale je mi lito Kubi, to si podle me ani nezasloužil! Což je to přece NHL a to je přeci ta nejkrasnější a nejvyspitatelnější soutěž na světě!!!! :)
Kubu nesledujem uz nejku dobu ale volakedy bol fakt dobry. No a ide do velmi dobreho klubu, ktory s jadrom hracov ake ma moze pomyslat na najvyssie priecky. takze pre neho mozno dobre.
debil píše:Andrej nie je zly obranca ale v sucasnosti nie je ani nejak spickovy. Mozno v buducnosti ak sa bude este vyvijat, potencial na to ma, to vsak neznamena ze sa to automaticky stane. ak nie tak zostane priemernym obrancom.
tak, tak; perspektivu Andrej rozhodne ma!

:eek2: kazdopadne, vymenit 2 obrancov (+1 kolo draft.vyberu) za 1 obrancu je viac ako zaujimavy tah vedenia Tampy :buh:
No je sice hezké, že Bolts získali Meszároše, ale při výměně za Kubu, Picarda a 1.draft?! :12: Takže na tom Ottawa nakonec vlastně skvěle vydělala, Kuba je podle mě v současné době na úrovni Meszároše (i když se Meszároš bude zlepšovat) přidat k němu ještě mladého zadáka Picarda a ještě k tomu 1. draft :thumbsdown: Myslím, že Lightning nebudou mít problém podepsat s Meszárošem novou smlouvu. Ti mu dají co bude chtít a bude... :wink:

PS: Zná teď někdo v Tampě alespoň jednoho trochu zkušenějšího zadáka?! :idea:
Přidám pár komentářů z TSN :D :

Brian Murray, you are a genius! Two solid defencemen AND a 1st round pick. I can't believe you actually pulled this off.

I would say Ottawa did alright here. They were going to lose Meszaros anyway, and end up getting two D-Men and what will be a low 1st round pick for him. If I was a Sens fan I would be satisfied

Good trade for Ottawa. Mesjaros is not worth 4 mill a year (except for the renegade owners in Tampa). Kuba can give the Sens depth and Picard is a prospect. The 1st rounder sways it the Sens way for sure though
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS