Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

cepi píše:Meszarospyta 4 mil. rocne
To neni trochu veľa?
Richard Zedník stále s jazvou, no úplne fit a pripravený hrať znovu hokej

Slovenský hokejový útočník Richard Zedník z Floridy Panthers sa pripravuje na novú sezónu v NHL v Banskej Bystrici. Tridsaťdvaročný Banskobystričan sa stal stredobodom pozornosti svetových médií po tom, ako mu 10. februára vlastný spoluhráč Olli Jokinen počas duelu s Buffalom prerezal pravou korčuľou krčnú tepnu. Všetci máme ešte v živej pamäti , ako Zedník priamo na ľade takmer vykrvácal. Teraz náš slovenský reprezentant s úsmevom na tvári poctivo trénuje a je plný odhodlania predviesť fanúšikom opäť výborný hokej.
Je dobré vidieť Riša Zedníka opäť medzi nami. V Banskej Bystrici bude do konca augusta a ako nám povedal, plne a bez problémov sa venuje letnej príprave. „Už trénujem, som v plnej fáze tréningu a budem v nej pokračovať. V auguste by som mal odcestovať domov na Floridu,“ potešil hokejovú verejnosť Richard Zedník. Na vážne zranenie z 10. februára u takmer zabudol. Zostala mu na krku iba jedna veľká čiara v podobe jazvy. Je neprehliadnuteľná a každému pripomenie to, čo sa stalo. Ľudia na ulici mu ešte dnes vyjadrujú obdiv a podporu. Zedník sa však cíti úplne fit, čo nám aj potvrdil: „Po zdravotnej stránke je to už všetko na sto percent v poriadku, úplne super. Nevidím žiadny problém v tom, aby som nemohol nastúpiť do novej sezóny. Som plný odhodlania a pripravený hrať v úvodnom zápase novej sezóny v NHL.“

Slovenský útočník v službách Floridy Panthers priznáva, že návrat na ľad možno nebude jednoduchý. Dúfa, že nebude mať strach. V posledných dvoch svojich zápasoch v NHL strelil štyri góly a pridal aj jednu asistenciu. Na ľade Toronta sa zaskvel hetrikom a v súboji proti Tampe dal víťazný gól svojho tímu. Na súperových brankárov vyslal vlani takmer 140 striel. So sezónou však spokojný nie je. „Sezóna začala dobre. Boli tam momenty, keď mi to išlo a potom zase momenty, keď mi nešlo. No a keď mi to znovu začalo sypať, tak prišlo zranenie... Ťažko mi je preto hodnotiť uplynulú sezónu,“ zamyslel sa náš bronzový medailista z majstrovstiev sveta 2003 vo Fínsku a radšej sa už pozerá dopredu. Momentálne do letnej prípravy zapojil aj beh na atletickom ovále. „Nebehávam v lete. Radšej trénujem na bicykli, alebo si zahrám futbal. Toto leto som to trošku zmenil, chcem to spestriť. Uvidíme, čo mi to dá potom v zime.“

Rišo Zedník sa teda sústredí predovšetkým sa na hokej. Nemá to však jednoduché. Okrem toho, že unikol iba o vlások smrti, tej sa nevyhla jeho matka, ktorú pred vyše mesiacom pochoval... „Treba sa s tým vyrovnať a ísť ďalej. Život pokračuje, nekončí. Sústreďujem sa viac na hokej, mám svoje ciele a chcem ich naplniť.“ Všetci fanúšikovia, jeho rodina a najbližší teraz držia Richardovi palce. V Banskej Bystrici nachádza pokoj a k médiám už nie je taký zhovorčivý ako kedysi. Na otázky jeho manželstva, či iných bulvárnych káuz má dnes iba jednu odpoveď. „Svoj súkromný život si nechám radšej pre seba,“ s úsmevom odvetí na otázky tohto typu Richard Zedník.
milos76: promin, ale Redden branit neumi a za 39M na 6 sezon to byl nejhorsi tah, jaky vubec mohli udelat. Ten hrac je zoufale spatnej a v 31 letech uz to lepsi nebude.
Čitam na http://www.pravda.sk že Šarkyho zlákala ponuka zahrať si s Crosbym... :)
Už sa tak teším na novú sezónu a STV3! Aspoň si budem môcť vychutnať oboch :oops: :clap:
Freddie92 píše:
cepi píše:Meszarospyta 4 mil. rocne
To neni trochu veľa?
to je prehnane vela, aj ked v dnesnej NHL dobe sa nad tymto malokto pozastavi :roll:
milos76: Tjutin odišiel a ako Crab poznamenal Redden je len slabým tieňom toho Reddena, ktorý bol pred výlukou a v prvej sezóne po nej. Obrana Rangers sa práveže (môj skromný názor) výrazne oslabila. A čo keď Malík alebo Mara (síce ten hral minulú sezónu "fakt skvelo") nepodpíšu? Staal je ešte mladý. Útok v dnešnom hokeji nestačí a obávam sa, že Rangers budú mať brutálne problémy s postupom do play-off.
cepi píše:
Freddie92 píše:
cepi píše:Meszarospyta 4 mil. rocne
To neni trochu veľa?
to je prehnane vela, aj ked v dnesnej NHL dobe sa nad tymto malokto pozastavi :roll:
No 4x19=76 melonov(správne? :D )...nie veľa :oops: :D
Ale na Meszároša áno... :)
cepi píše:San Jose Obrázek Tampa Bay

:arrow: Boyle + Lukowic (TBL to SJS) Obrázek Matt Carle + 1 a 4 miesto na drafte (SJS to TBL)
Docela jsem zvědavý co na tu výměnu řekne leci.
Ověřená zkušenost obránců Tampy Boyla a Lukowice za mladého obránce San Jose Carle,plus dva drafty pro blesky na příští rok. :hmm: Pro příští rok má být silný draft,tak se zdá,že na tom blesky do budoucna možná vydělají!!!Ovšem draft je vždycky risk,který nemusí zcela vyjít!!!!Nyní se zdá,že výměna je výhodnější pro žraloky.
Čekal jsem ,že ofenzívního obránce Boyla vymění Tampa za někoho ...zvučnějšího jména.Nebo je potřeba uvolnit peníze z platového stropu????
ups Sveti, vidim, ze si pouzivala inu kalkulacku ako ja :lol2: Meszi pyta 4 miliony za rok...to je aj tak dost :)
cepi píše:ups Sveti, vidim, ze si pouzivala inu kalkulacku ako ja :lol2: Meszi pyta 4 miliony za rok...to je aj tak dost :)
Len tu v hlave,ale chápeš,škola skončila,tak niesom si istá výsledkom :D

PLS,zahlasujte na redwings.nhl.com na anketku :) Ja som dala Datsyuka. :)
montreal píše::arrow: Boyle + Lukowic (TBL to SJS) Obrázek Matt Carle + 1 a 4 miesto na drafte (SJS to TBL)
Docela jsem zvědavý co na tu výměnu řekne leci.[/quote]

no, ak by san Jose patrilo k nejakej NHL spodine, ten draft by bol urcite vyhrou..predpokladam vsak, ze posilneni zraloci pôjde hore a tak budu vyberat ktovie z akej draftovej pozicie..z toho pohladu, sa priklanam k nazoru, ze zraloci vytazili viac

samozrejme, Tampa sa potrebovala zbavit pridraheho hracika a tak padla volba na ich spickoveho obrancu...pytam sa..?..maju pre nas vlastnici Tampy pripravene este nejake prekvapko..?. :roll: o tom nepochybujem, ak chcu co to odohrat aj vzadu musia jednoducho podpisat aj obrancov, ale nie obrancov do poctu...zatial to tam vzadu po odchode Boyela nevyzera moc ruzovo, ale vedenie Tampy urcite kuje nejaky obranny planik 8)
Naprostý souhlas s Crabem. Rangers se opět nepoučili. Jágr byl hráč který zvedl Rangery ze dna a ti na oplátku nabídkou raději 6 mil Demitrovi..a teďka pokud se něco nezmění tak Rangers půjdou opět dolů. V rangers nefunguje týmová chemie.... Neskutečně přeplácejí hráče, spoléhají na hvězdy, které se v Rangers rapidně zhorší. Výkony Gomeze nestály ani za polovinu jeho platu...celkově dost nevhodná koncepce týmu. Chybí tam dříči a srdcaři (Avery už je taky pryč) Hráči kterým bije srdce jen pro Rangery. Jako Sundin,Sakic,Iginla,Lidstrom. Momentálně i bez pořádného vůdce. Pro mě obrovské zklamání... Do toho je i Naslund sázka do loterie, je rok od roku slabší, jeho roky se už dost projevují. Zherdev je super talent, ale je to takový mánička, která podle mě nebude mít v Nyr pevné vedení...uvidíme
Pokud Mesárošovi nabídne někdo třeba 6 letý kontrakt po 4 milionech tak určitě neprohloupí...Podle mě, bude za pár let patřit mezi elitní obránce celé NHL..
Začínam mať pocit že niektorý máte nadľudské schopnosti. Kde ste napr. tak rýchlo vyňuchali ten Boylov trade. :shock:
Hergot tam mě právě omyli! :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:
:x :x To nové vedení Tampy fakt naprostí, ale NAPROSTÍ idioti!!! to si dělají prdel tohle!!! hlavně že máme podepsaných 6 centrů, 12 útočníků do 3 a 4 lajny, ale néééé, ani je to málo, tak pošlem pryč našeho top beka a přikúpíme ještě do útoku.....
sem totálně nasraný a ještě dlouho na Tampu budu! Takovou BLBOST udělat, Boyle jde vyloženě za nic pryč....co bude za hodinu? Půl hodiny v topice o tampě nastiňuju jak by to mělo vypadat a realita je přesně opačná....fakt, hlavně že máme 12 průměrných až podprůměrných útočníků a žádného pořádného beka....do řiti zkažený víkend
:) Mám-li být upřímný,už se se mi z těch částek točí hlava kolem a už vůbec nevím,jaká částka je pro jednotlivého hráče adekvátní realitou k jeho vlastnímu výkonu na ledě.
Kluby NHL tu rovnici mezi výkonem a pěnězi posunuli natolik nahoru,že je optížné definovat jestli si hráč nárokované peníze,, Zaslouží nebo NE!!!!"
Já jsem ,,skrblík" :D tak bych všem ubral
Ale pro porovnání okolo 4 miliony/sezonu berou např. Hejduk,Aucoin,Gionta,Comrie nepatrně víc Streit, o 275000 je pod hranicí 4 milionů třeba Stuart
Sami si ujasněte jestli dnešní Meszaroš do této kategorie hráčů,, Patří nebo NE!!!!"
heh..vytaj v klube, ja mam skazeny utorok az stvrtok :oslava:
jako toto je fakt v kanále! asi budu sypat na lístky 5 a více golů proti Tampě, to vypadá jako naprostá tutovka! Jestli nesežene to naše výborné vedení náhradu, což pochybuju, tak to můžem sbalit, k čemu bude že dáme třeba 4 goly, když dostanem velmi spolehlivě 6. A spoléhat že něco bude na draftu nebo že ti beci co hráli střídavě na farmě loni se vytáhnou je kravina, to by ten draft musel být v prvních třech, což není....
:arrow: Fedor Fedorov v Devils

suskalo sa o tom uz davnejsie, podrobnosti zatial neboli zverejnene, tak aspon v skratke, center, rocnik 81, v sezone 02-03 pôsobil vo VAN, kde riesil 7 stretnuti, v sezone 06/07 pôsobil v Rangers (3 stretnutia), potom sa potuloval po farmach (Manitoba Moose, Hartford Wolf Pack, Syracuse Crunch), nevynechal ani euro zastavky (Moscow Spartak, Magnitogorsk Metallurg, Yaroslavl Lokomotiv, Malmo IF), naposledy pôsobil v moskovskom Dyname
montreal píše::) Mám-li být upřímný,už se se mi z těch částek točí hlava kolem a už vůbec nevím,jaká částka je pro jednotlivého hráče adekvátní realitou k jeho vlastnímu výkonu na ledě.
Kluby NHL tu rovnici mezi výkonem a pěnězi posunuli natolik nahoru,že je optížné definovat jestli si hráč nárokované peníze,, Zaslouží nebo NE!!!!"
Já jsem ,,skrblík" :D tak bych všem ubral
Ale pro porovnání okolo 4 miliony/sezonu berou např. Hejduk,Aucoin,Gionta,Comrie nepatrně víc Streit, o 275000 je pod hranicí 4 milionů třeba Stuart
Sami si ujasněte jestli dnešní Meszaroš do této kategorie hráčů,, Patří nebo NE!!!!"
Porovnavat vysku platu mozno iba v ramci skupiny, ktora podpisovala v tu istu dobu (ten isty rok). pretoze, trh prace (aj v nhl) ma tu charakteristiku, ze proste novi hraci sa preplacaju aby sa vobec ziskali. Vysledkom je, ze hrac s novou zmluvou ma vyssi plat ako rovnako kvalitny hrac co uzatvaral zmluvu minule sezony.

Hraci, ktorych si uviedol nie su od meszarosa nejak moc lepsi. Aucoin a meszaros nevidim ziaden rozdiel.

Dalsi je efekt timu a nacasovania. Aj ked hrac zrovna v individualnom porovnani nie je lepsi ako nejaky iny hrac v inom time, ak tim ma dieru prave na danom specifickom poste a potrebuje hu zalatat a nikto iny nie je v tom case volny na trhu, tak sa proste preplaca,aby ho ziskal. radsej, ziskam drahsie hraca ako by "si zasluzil" a doplnim tak vhodne tim, ako setrit a mat dieru v time co ovplyvni vysledky.

Hraci su si tohoto vedomi a preto pytaju castokrat zdanlivo vysoke sumy. Vanek minuly rok je pekny priklad. Nikto iny nebol na trhu a Buffalo proste muselo nejaku hviezdu vo svojom time udrzat, takze sa preplacalo. A meszaros to vie takze si pyta.
Na druhej strane Rangers získali Fritscheho a to je srdciar, perfektne forčekuje. Okrem toho vie tvoriť hru, čo ma dosť prekvapilo. Je výborný v defenzíve a hre telom. Zároveň je rýchly. Super kauf pre Rangers. Uˇteraz môže hrať centra druhého útoku a v budúcnosti aj prvého. Opakujem, na štatistiky v Columbuse nehľaďte.

Fanúšikovia WSH majú hlavu v smútku kvôli Huetovi a ja kvôli Brulému, Fritschemu a Žerdevovi. Torres je často zranený pochybujem, že v Columbuse získa toľko gólov ako v Edmontone. Ak Edmonton a Rangers dajú Brulému, resp. Fritschemu šancu, budú príjemne prekvapení :good: .

Čo sa týka Tampy, Boyle je síce výborný ofenzívny obranca, ale údajne cez neho prechádzalo dosť gólov. Okrem toho má Tampa Picarda, čo je veľký talent, ktorý by sa mal prejaviť už v tejto sezóne.
cepi píše:Fedor Fedorov v Devils
:shock:
v devils?to si nemohol vybrat nič lepšie???
ja ho mám celkom rada ale devils moc nie... :(
debil píše:
montreal píše::) Mám-li být upřímný,už se se mi z těch částek točí hlava kolem a už vůbec nevím,jaká částka je pro jednotlivého hráče adekvátní realitou k jeho vlastnímu výkonu na ledě.
Kluby NHL tu rovnici mezi výkonem a pěnězi posunuli natolik nahoru,že je optížné definovat jestli si hráč nárokované peníze,, Zaslouží nebo NE!!!!"
Já jsem ,,skrblík" :D tak bych všem ubral
Ale pro porovnání okolo 4 miliony/sezonu berou např. Hejduk,Aucoin,Gionta,Comrie nepatrně víc Streit, o 275000 je pod hranicí 4 milionů třeba Stuart
Sami si ujasněte jestli dnešní Meszaroš do této kategorie hráčů,, Patří nebo NE!!!!"
Porovnavat vysku platu mozno iba v ramci skupiny, ktora podpisovala v tu istu dobu (ten isty rok). pretoze, trh prace (aj v nhl) ma tu charakteristiku, ze proste novi hraci sa preplacaju aby sa vobec ziskali. Vysledkom je, ze hrac s novou zmluvou ma vyssi plat ako rovnako kvalitny hrac co uzatvaral zmluvu minule sezony.

Hraci, ktorych si uviedol nie su od meszarosa nejak moc lepsi. Aucoin a meszaros nevidim ziaden rozdiel.

Dalsi je efekt timu a nacasovania. Aj ked hrac zrovna v individualnom porovnani nie je lepsi ako nejaky iny hrac v inom time, ak tim ma dieru prave na danom specifickom poste a potrebuje hu zalatat a nikto iny nie je v tom case volny na trhu, tak sa proste preplaca,aby ho ziskal. radsej, ziskam drahsie hraca ako by "si zasluzil" a doplnim tak vhodne tim, ako setrit a mat dieru v time co ovplyvni vysledky.

Hraci su si tohoto vedomi a preto pytaju castokrat zdanlivo vysoke sumy. Vanek minuly rok je pekny priklad. Nikto iny nebol na trhu a Buffalo proste muselo nejaku hviezdu vo svojom time udrzat, takze sa preplacalo. A meszaros to vie takze si pyta.
Díky kolego debil za obšírné vysvětleni platové problematiky a plně s tebou souhlasím.Celou dobu podpisy smluv tak samozřejmě vnímam.Jsem rád,že jsi ten problém pro mnohé čténáře webu,tak důkladně popsal,protože je velmi laciné říkat,,ten si ty milinové částky zaslouží a druhý třeba NE".Porovnává se to opravdu velmi složitě a my fandové to posuzujeme pouze na základě výkonu hráčů na ledě!!!!!!!!!
Fandové v místě dění,ale i tisíce kilometrů od místa dění,mohou sotva správně výši platu hráče posoudit!!!!!Jak jsi správně poukázal neodvýjí se to pouze od výkonu hráče přímo na ledě.,,Hraješ dobře dostaneš-Nic nehraješ nedostaneš!!!!/,ale také načasování a potřeb klubu,kde v danou chvíli mužstvo na určitém postu ,,tlačí bota!!!!"
Já bych přidal,že se výše platu i řídí s ohledem na počet hráčů,které ještě ,,musi a nebo chce" klub podepsat a také samozřejmě musí brát GM zřetel na platový strop!!A jsou v tom ještě jiné faktory,jako ,,marketingové" na přilákání diváků do hal a zvýšení poptávky po pernamentkách a podobně!!!!!!
Jednou větou,,Určit plat hráči je velmi složité a pro fanouška je jeho celková výše špatně posuzovatelná !!!!!!"
Jestli Meszarošovi dali 4 miliony,tak mu zkrátka náleží,protože ho potřebují!!!!!!!!
Freddie92 píše:
cepi píše:Fedor Fedorov v Devils
:shock:
v devils?to si nemohol vybrat nič lepšie???
ja ho mám celkom rada ale devils moc nie... :(
Nespletla sis náhodou Sergeje Fedorova? :D
montreal: Ja bych zase ale nedelal z GM bohy, kteri vzdycky vi nejlip, koho a za kolik podepsat, jelikoz v takovem Torontu GM nevi, ktera bije. :D

Takhle mrvit tym, ktery ma temer po vsech strankach idealni podminky, to je umeni. :P
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS