Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Nechapem,preco Hossu dost ludi odsudzuje.Nikomu nic neslubil.A ani nemal dovod.To ze tie diplomaticke reci niektori fans PIT pochopili inak je ich vec,ale pisat tu o zrade a chamtivosti?To snad nie!!!Hossa si tiez uzil svoje aj v OTT aj v ATL,tak ked mal moznost konecne sa sam rozhodnut ho tu idu niektori ukrizovat....Ale vacsinou su to fanusikovia PIT a ti co nenavidia Wings.....
ThrashersFan píše:Ja Vám, reku nerozumiem. Keď by prestúpil napr. do Edmontonu, tak by Ste prehlasovali, že je nenažraný a chce iba veľa peňazí. Teraz, keď odišiel do klubu, ktorý má reálne šance na Stanley Cup a odišiel tam napriek tomu, že mu ponúkali relatívne málo peňazí tak zase hovoríte, že Vás sklamal. Dá sa Vám vôbec vyhovieť?

Inak v Pittsburghu, keď ho získali výmenou, museli počítať s tým, že o neho možno prídu bez náhrady, veď bolo jasné, že UFA, tak opäť neviem čo tu riešite.

Mimochodom čo vy viete. Možno nechcel hrať za Pittsburgh. On si nemohol vyberať výmenu. Vymenila ho Atlanta do takého klubu, ktorý jej dal najlepšiu ponuku.
Ja si nemůžu pomoci ,ale tady podle mě šlo hlavně o penize 1.šel k Red wings jenom na jeden rok za 7,4M.(na sto procent stanley cup neobhají ) :cool:
2.Příští sezonu bude lepší o tom žádná a bude volný. takže si určiítě vybere vyšší nabídku než má ted 8)
Phoenix Coyotes podepsali novou smlouvu s brankářem Alvarem Montoyou :)
Alex píše:Nechapem,preco Hossu dost ludi odsudzuje.Nikomu nic neslubil.A ani nemal dovod.To ze tie diplomaticke reci niektori fans PIT pochopili inak je ich vec,ale pisat tu o zrade a chamtivosti?To snad nie!!!Hossa si tiez uzil svoje aj v OTT aj v ATL,tak ked mal moznost konecne sa sam rozhodnut ho tu idu niektori ukrizovat....Ale vacsinou su to fanusikovia PIT a ti co nenavidia Wings.....
Od Hossy je to takzvaná vychcanost... :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown2: a tohle neuznávám...
primaprema píše:
Alex píše:Nechapem,preco Hossu dost ludi odsudzuje.Nikomu nic neslubil.A ani nemal dovod.To ze tie diplomaticke reci niektori fans PIT pochopili inak je ich vec,ale pisat tu o zrade a chamtivosti?To snad nie!!!Hossa si tiez uzil svoje aj v OTT aj v ATL,tak ked mal moznost konecne sa sam rozhodnut ho tu idu niektori ukrizovat....Ale vacsinou su to fanusikovia PIT a ti co nenavidia Wings.....
Od Hossy je to takzvaná vychcanost... :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown2: a tohle neuznávám...
Dobre..ale povedz mi preco. Prvy x v zivote sa moze rozhodnut kam chce ist a uz je to vychcanost? Pozri..on nechcel isto do Pit dobrovolne, jeho tam vymenili..ci myslis ze od dosiel za Wedelom ci ako sa vola a povedal pocuj stary, ja chcem ist do PIT. A ked si cital jeho vyjadrenia hovoril ze chce hrat aj za menej ale v tyme, ktory ma sancu na SC a to aj spravil. Aka vychcanost..nerozumiem..ved jeho si vybral PIT, nie on ich..to je riziko s ktorym museli pocitat..
No co, tak si svoje uz tak dlouhy seznamy nenavidenych tymu/hracu/lidi/veci/apod. rozsirite o jednu polozku. Kdyz vas to bavi. :D
Caps podepsali na dva roky Kietha Aucoina
Tak už i Ružička je v Spartaku :)
Slovenský útočník Štefan Ružička končí svoje doterajšie pôsobenie v zámorí a sťahuje sa do Ruska. Mladý útočník podpísal zmluvu s tímom Spartak Moskva.

Nitriansky rodák odohral v NHL 55 zápasov v drese Philadelphie. Za Flyers strelil 4 góly a pridal 13 asistencií. Väčšinu profesionálnej kariéry strávil na farme v AHL. V poslednej sezóne odohral za Phantoms 59 stretnutí, v ktorých nazbieral 50 bodov za 19 gólov a 31 asistencií.

Po sezóne mu skončila zmluva a bol obmedzeným voľným hráčom. Pre kvalifikačný kontrakt sa napokon nerozhodol a podpísal lukratívnejšiu dvojročnú zmluvu s moskovským tímom.

Dvadsaťtriročný krídelník bude tretím Slovákom v Spartaku po Brankovi Radivojevičovi a Ivanovi Barankovi, ktorí podpísali kontrakty pred niekoľkými týždňami.


Vraj i Marcel Hossa možno ide do Ruska či Kazachstanu či kde to bolo... :shock: Nie,Riga :?
No pekne...pomaly ale isto nám z NHL všetci odchádzajú... :( :thumbsdown:
Výměna mezi Montrealem a Torontem
do Toronta putuje:M.Grabovsky
Do Montrealu:Greg Pateryn a druhé kolo draftu roku 2010

Zajímavá výměna! podle mě prodělali Montreal,že vyměnili Grabovskýho
By mě zajímal názor fanouška Canadiens! :)
Marty.B: sice nejsem "od Habs" , ale taky si myslím. Grabovsky se mi ohromně líbil na MS předloni a určitě není od té doby horší hráč a překvapovalo mě, kolik málo dostával prostoru...když ještě u Habs bělorusům přejou(Kosticyn family)...a Greg Pateryn mi vůbec nic - narozdíl od Mikhaila(snad si to pamatuju dobře to jméno) - neříká...
mountain píše:Marty.B: sice nejsem "od Habs" , ale taky si myslím. Grabovsky se mi ohromně líbil na MS předloni a určitě není od té doby horší hráč a překvapovalo mě, kolik málo dostával prostoru...když ještě u Habs bělorusům přejou(Kosticyn family)...a Greg Pateryn mi vůbec nic - narozdíl od Mikhaila(snad si to pamatuju dobře to jméno) - neříká...
Tvá paměť protentokát nezklamala opravdu se jmenuje Mikhail
Slyšeli jste o ty nechutné zprávě od super ligy?
prý kdo má u nich smlouvu(myslím ruskou národnost) a odejde do zámoří tak nebude reprezentovat Rusko 4 roky! :shock: :doh:
Marty.B: A shodou okolnosti bude Ovechkin v pripade MS pristi rok v NHL prave 4 sezony. :roll:
Marty.B ) píše:Slyšeli jste o ty nechutné zprávě od super ligy?
prý kdo má u nich smlouvu(myslím ruskou národnost) a odejde do zámoří tak nebude reprezentovat Rusko 4 roky! :shock: :doh:
A čo ťa na tom prekvapuje?Kedže nemajú podpísanú zmluvu o uvoľňovaní hráčov do zámoria ,tak museli niečo vymyslieť, aby to tým hokejistom, ktorý majú zmluvu s nejakým klubom Ruskej ligy skomplikovali.Ja to plne chápem ( aj keď na druhej strane, ma to trochu mrzí, kedže sa to týka Čerepanova, ktorého draftovali jazdci).Niektorým hokejistom ani to nezabráni v odchode do NHL, proste budú musieť tie 4 roky vydržať, ale aj za to riziko, im to stojí. A tým daľším stačí, keď vydržia v klube do skončenia zmluvy a môžu ísť kam chcú.
Tak Miro Šatan ,ide do Pittsburghu.Myslím, že môže byť spokojný.
čo????????????????????????????????
AK JE TO TAK TAK POTOM:
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
:lol2:
O dôvod viac aby som svojim miláčikom fandila :lol2:
Pens uzavřeli jednoletou smlouvu s útočníky Ruslanem Fedotenkem (2,25 mil.) a Miroslavem Šatanem (3,5 mil.).
PARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAADA!!!
Juchuúúúúúúúúúúúúúúú :yahoo: :clap: :box: :frajer2: :good: :clap: :yahoo: :clap: :cinka:
Šatan(3,5 milionu) a Fedotěnko(2,5 milionu) podepsali s Pittsburghem jednoleté smlouvy!
Brankář M.A. Fleury uzavřel s Pittsburghem 7-letý kontrakt na 35 milionů dolarů
7 rokov?!
Bomba! :clap:
Ináč,v Pens bol už aj Pálffy,tak teraz další sexy pekný tučniačik :good:
Freddie92 píše:čo????????????????????????????????
AK JE TO TAK TAK POTOM:
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
:lol2:
O dôvod viac aby som svojim miláčikom fandila :lol2:
Blahopřeji zisku celkem kvalitních hráčů!
Marty.B ) píše:
Freddie92 píše:čo????????????????????????????????
AK JE TO TAK TAK POTOM:
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
:lol2:
O dôvod viac aby som svojim miláčikom fandila :lol2:
Blahopřeji zisku celkem kvalitních hráčů!
Ved šarky je slovenský najväčší kapitánsky vajčak :D
parááda!!! :clap:
To hej!!!Bože ja sa tešíím jak blcha! :clap:
Jeden z mojich najobľúbenejších hráčov,z "mojej éry" :D v mojom najfavourite tíme! :yahoo:

Už sa fakt teším na sezónu... :frajer2:
S kým ho dajú do útoku? :oops: :eek2: :| :D :twisted:
Freddie92 píše:To hej!!!Bože ja sa tešíím jak blcha! :clap:
Jeden z mojich najobľúbenejších hráčov,z "mojej éry" :D v mojom najfavourite tíme! :yahoo:

Už sa fakt teším na sezónu... :frajer2:
S kým ho dajú do útoku? :oops: :eek2: :| :D :twisted:
No ským nevim bohužel ,ale ja ho vidim tak na 1,2 lajnu
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS