Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Zachytil som niečo že Radivojeič odchádza do Ruska. Je to pravda?
Lukas33: Už je to známe apsoň dva týždne.

Inak ja Waddellovi nerozumiem. Necháme si usjť Campbella, Reddena, Streita, vlastne všetkých dobrých obrancov. Pokiaľ chce Waddell v tíme špičkového obrancu, tak mal byť aktívnejší. Gratulujem Don, zase si dosral všetko, čoho si sa dotkol. Na trhu už prakticky nie je žiaden špičkový obranca.
Staré jak Amerika,Lukas :lol2:
ThrashersFan píše:Lukas33: Už je to známe apsoň dva týždne.

Inak ja Waddellovi nerozumiem. Necháme si usjť Campbella, Reddena, Streita, vlastne všetkých dobrých obrancov. Pokiaľ chce Waddell v tíme špičkového obrancu, tak mal byť aktívnejší. Gratulujem Don, zase si dosral všetko, čoho si sa dotkol. Na trhu už prakticky nie je žiaden špičkový obranca.
mozno len nebol ochotny hracov preplacat viac ako si zasluzia

stale to moze poriesit trejdom, toronto bude urcite chciet trejdnut minimalne jedneho z dvojice kubina-mccabe a na trhu je stale napr. brooks orpik...
O Orpikovi viem,a le nemyslím si, že by dosahoval kvalít hráčov mnou menovaných. Navyše by sa nám zišiel skôr ofenzívny obranca. Trejd nič nevyrieši. Atlanta sa musí posilniť. Koho má vymeniť Kovaľčuka? Lehtonena? Enstroma? Kozlova? Ona nemá nadbytok kvalitných hráčov, aby ich mohla trejdovať.

Koniec koncov, on bude musieť preplácať hráčov. Ako inak by chcel naplniť 7 miliónovú rezervu pre naplnenie minimálnej povinnej čiastky v platovom strope?
ThrashersFan píše:O Orpikovi viem,a le nemyslím si, že by dosahoval kvalít hráčov mnou menovaných. Navyše by sa nám zišiel skôr ofenzívny obranca. Trejd nič nevyrieši. Atlanta sa musí posilniť. Koho má vymeniť Kovaľčuka? Lehtonena? Enstroma? Kozlova? Ona nemá nadbytok kvalitných hráčov, aby ich mohla trejdovať.

Koniec koncov, on bude musieť preplácať hráčov. Ako inak by chcel naplniť 7 miliónovú rezervu pre naplnenie minimálnej povinnej čiastky v platovom strope?
LOL - dobre problemy :D
v tom pripade by mal ist po RFA hracoch a ponukat im blaznive zmluvy a´la Kevin Lowe. kaslat sa na nejake drafty
ponuknite buwmeesterovi 8mil/sezonu a na floride im pribudnu vrasky na tvari :)
potom meszarosovi 4 mil (ved ked taky finger dostal 3,5...) a bude
Vidíš, na toto som ani nemyslel :). Takto by to šlo, ale naozaj neviem, či by to vyšlo. Keď Buffalo dorovnalo minulý rok Oilers pri ponuke na Vaneka. :eek2: Na druhú strnau, keď nie, tak sa ostatným tímom zaplní priestor a moc si toho dovolovať nebudú (pravda, ak zostane ešte niekto dobrý na trhu). No snáď niečo vymyslí, i keď by som niekedy bol radšej, keby nič nevymýšľal.
Vy chodíte po tých stránkach co nechcete prezradiť :D Píšu sa tam aspoň nejaké špekulácie o Šatanovi? :|
petrik píše:pri tych cenach za ktore isli niektori hraci bolo mozno najlepsie zostat bokom a nepustat sa do bezhlavych "bidwarov". dedkovia ako prospal alebo rolston dostanu zmluvy za velke peniaze na 4 (!!!) roky ?!? to uz co ma byt. pochopil by som keby na 2 roky, ale ze rolston bude mat v 39 rokoch plat 5 milionov...
rangers a toronto sa asi tiez nikdy nepoucia - redden 6,5 mil/rok? ja by som mu viac ako 5 nedal ani omylom... a zlatym klincom dna bol pre mna podpis fingera - v priemernej obrane colorada sa obcas nezmestil ani do zostavy a toronto mu da 4 rocnu zmluvu na 3,5 mil/rok... ha ha HA
theodore tiez dostal viac ako si zasluzi a ak nenadviaze na vydarenu druhu polku poslednej sezony tak si vo washingtone budu buchat hlavu o mur... som rad ze sme mu neboli ochotni ponuknut taku sumu, dal by som mu max. 3 a nie 4,5
najviac zatial muti vodu chicago - huet + campbell su pekne ulovky a do buducnosti asi s chicagom treba ratat ako adeptom na PO...
Petrik souhlas... :thumbsup:
Hlavně Rangers to jsou fanatici...Oni ty miliony vždycky tak rozfofrujou... :roll: nebýt platového stropu tak maji rozpočet 130 milionu dolarů :D ...
No ve Washingtonu dali Theodorovi to co mu v Coloradu dát odmítli!!!Colorado mu nabídlo 7 milionů dolarů na 2 roky!!!Píše se že se Theo urazil po té nabídce a proto šel na trh volných hačů...Tak jsem rád že mu to Giguere nedal...Alespoň mi ubudou ty starosti a strach Jak zase bude Theo chytat...Do konce roku 2007 to byla loterie...jak měl den...potom se ale rozchytal tak uvídime jak mu to u Capitals půjde...Gm Washingtonu řekl že Theodorea chtěli už před uzávěrkou přestupů ale AVS ho nechtěli vyměnit protože chytal v te době famozně!!!
No a Toronto s Fingerem to taky řadně přepísklo...Podle mě měl dostat tak max. 2 miliony na sezonu...ale tak když mu to nabídli tak by byl hloupý kdyby to nevzal... :wink:
debil píše:NIEEEEEEEE!!! DPC NIE ! :o :o :o

Sutter ty chumaj co to robis.

Eric Godard je tucnak mna asi kompletne drbne ani dobre dnes nezaspim.
paráda.....ohnivý tučnák! :clap:
No zisk Reddena, ma potešil.To bol dobrý obchod a za tie prachy stojí.Bude veľkou posilou. :good: Musím priznať, že ma zaskočilo to, že podepsali Rozsívala. :bitka3: To som vôbec nečakal.Očakával som to, že po podpise Reddena, či iného beka (Campbella, Streita) ho necháme ísť a zameriame sa, na posilnenie ofenzívy.Som zvedavý na daľšie kroky Sathera.Po podpise týchto 2 bekov´, bude zaijímavé sledovať, ako Sather bude daľej postupovať.Otázny je Jágr,Avery,Shanahan odišiel Straka a po ich prípadnej strate, by to chcelo nejakými kvalitnými útočníkmi ,zaceliť dieru v útočných formáciach, ktorá by tým vznikla .A to nebude vôbec ľahké. :sad2:
milos76: Ne, Rangers to s Reddnem, pripadne i s Rozsivalem, prepiskli. Averyho uz pravdepodobne odepsali a Jagr je na hrane, o Shanahanovi uz snad ani neuvazovali. Ted jim totiz zbyva nejakych 8 milionu (muzou ale ted preplatit o nejakych 10%, a do zacatku souteze to pak srovnat nejakym tradem).

V tuto chvili tym Rangers vypada tak maximalne na 10. misto v konferenci.
Rangers chýbajú krídla, majú dvoch centrov. Bohužiaľ, Jágr asi odíde, Avery tiež a to isté platí o Shanahanovi. Straka, ktorý hral na krídle je tiež minulosťou. Iba ak by sa Drury posunul na ľavé krídlo a Dubinsky hral druhého centra. Ale aj tak by tam bola riadna medzera.
Takže dnes první zprávy o podpisech...
Carolina Hurricanes podepsali Joniho Pitkanenna na 3 roky za 12 milionů dolarů
Carolina Hurricanes podepsali Josefa Melichara na 1 rok za 1 milion dolarů
Tampa Bay Lightning podepsali (svého RFA) Janneho Niskalau na 1 rok
Tampa Bay Lightning (svého RFA) Ryana Craiga na 2 roky
primaprema píše:...
Carolina Hurricanes podepsali Josefa Melichara na 1 rok za 12 milionů dolarů
...

Tak na Melichara je i ten 1 milion moc, natoz 12. :D
Crab píše:
primaprema píše:...
Carolina Hurricanes podepsali Josefa Melichara na 1 rok za 12 milionů dolarů
...

Tak na Melichara je i ten 1 milion moc, natoz 12. :D
Opraveno -sorry :wink:
Crab píše:
primaprema píše:...
Carolina Hurricanes podepsali Josefa Melichara na 1 rok za 12 milionů dolarů
...

Tak na Melichara je i ten 1 milion moc, natoz 12. :D
Pro mě ani podle mě si klidně zaslouží 2,5M 8)
Rangers pokracuju v hlupych nakupoch obstaroznych byvalych hviezd. redden dnes nie je Redden pred troma sezonami, ale plat ma taky akom keby bol. A to je ta chyba.
Něco pro Freddie92: Ottawa má Velký zájem o slovenského veterána Miroslava Šatana.A tvůj naj.klub pittsburg :)
Včera se snažili přestavitelé Vancouveru přetáhnout RFA útočníka St.Louis Davida Backese..nabídli mu 2,5 milionů dolarů...dnes St.Louis nabídku dorovnalo a podepsalo s ním na 3 roky za 7,5 milionů dolarů.
Hossa podepsal z Detroitem podle mích inforamci je to kratší kontrakt
Hossa do detroitu! Uz Potvrdene! nevieme este zakolko.
Marian Hossa podepsal s detroitem!!! :shock: :o tak pro mě největší zklamání... :thumbsdown2: :pc: :thumbsdown2:
To měl raději zůstat v pittsburghu!!!
primaprema píše:Včera se snažili přestavitelé Vancouveru přetáhnout RFA útočníka St.Louis Davida Backese..nabídli mu 2,5 milionů dolarů...dnes St.Louis nabídku dorovnalo a podepsalo s ním na 3 roky za 7,5 milionů dolarů.
Namiesto Davida ide k nám iný hráč zo STL, Ryan Johnson, podmienky zmluvy zatial nezverejnili.
Já to včera říkal, že Hossa preferuje Detroit. :clap:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS