Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

XruC píše:Nylet je stale velmi kvalitny hrac, vela ludi si to neuvedomuje, bohuzial Caps niesu prenho vhodny tym..mame kopu nadeji, nas system je zalozeny na rychlosti a predsa ta Nyletovi trosku chyba, on je naopak majster v spomaleni hry (v ten pravy cas) a naslednej skvelej prihravyk na volenho hraca. Plus jeho klucka stale patri k tym najlepsim..bohuzial mu Bruuce nedava vela priestoru, na oslabovky sa nehodi, na presilovkach je plno a zostava mu miesto v tretom utoku. Mame Backstroma a Fedora, ktory stale hra ako z velkej hokejovej knihy, verim vsak, ze keby hral Nylet prave v MTL (z mojho pohladu je to prenho najlepsi klub) ukazal by naplno svoj prehlad, skusenosti a kvality. Jemu moze prestup jedine pomoct.
:) Díky Xruci,že jsi mě ho přiblížil.Já už jsem ho viděl v našich vzájemných zápasech a také si ho malinko pamatuji,když hrál za švédskou reprezentaci.Ale samozřejmě ho moc neznám.
To jak ho popisuješ by pro nás byla skutečně vítaná posila.Já už na tu pomalost moc nedám.Už jednou jsem brblal,když měl přijít Lang a nakonec jsem si ho nemohl vynachválit :thumbsup:
.Nebudeme si nic namlouvat,ale Tomáši Plekanci to letos moc nejde a centr druhé řady nám vyloženě chybí.Prvního bude hrát kapitán Koivu to by mělo zůstat,ale údernost druhé řady by se měla posílit.Je to také tím,že si Kovaljov vybírá dovolenou a nehraje zdaleka tak dobře jako loni a trpí tím celá řada.
Já nevím,ale Nylandera bych si dovedl představit vedle Kovaljova.Pokud by Carbonneau k nim přiřadil mladého Paciorettyho věřim,že můžeme mít velmi silný útok.
Pak by se vrátil Tomáš Plekanec k variantě s bratry Kosticyny a Lapierre by zaujmul místo vedle Begina a Laraquye v checking line.Něco podobného už vlastně Guy zkoušel.
:roll: No zatím je to jenom úvaha.Nylander k nám zatím nepřestoupil!!
No jak tak sleduju vsechny tyhle spekulace, tak to vypada ze po hodne letech budeme spis prodavat nez nakupovat. Na tom neni nic az tak spatneho, ale chce to ziskat nejakou slusnou protihodnotu :yes: Tusim se Scottiemu konci po sezone smlouva a otazkou je jestli bude jeste v NHL pokracovat. Chris Pronger ma kontrakt jeste na pristi sezonu, za nej bysme mohli dostat slusnou nahradu, ale zase vymenit oba by byla blbost, sice na tom v tabulce nejsme nijak skvele, ale nebudeme prece hazet predcasne flintu do zita. Nasledujici dny a tydny prinesou urcite odpovedi na vsechny tyhle otazky :thumbsup:
netreba zabudat na Josha Hardinga, ktory stale caka na svoju sancu, Backs je vyborny golman (skoda, ze sa na jeho adresu nemoze teraz vyjadrit chorche, ktory mu absolutne neveril :roll: ) a samozrejme, ze by bolo super si ho udrzat, no ak by prisla fakt zaujimava ponuka, mozno by aj mohol ist inam, do Hardinga su vkladane velke nadeje a tu poriadnu sancu by si urcite zasluzil dostat, pretoze v pripade, ak Backs zostane, mozno odide prave Hards :ja_neviem: ja ako fanusik Wild, keby si mam vybrat z dvojice Backs-Gabby, ktory z nich ma zostat, chcel by som Gabbyho :) a pri tych brankaroch mi to je v podstate jedno :D ak jeden z nich odide, budem smutny :( no tomu co by zostal by som veril, ci by to bol ten alebo ten :)

mam ale taky pocit, ze nejaky ten zadak asi odide, niekto s vysokym platom :D Foster po zraneni este z konca minulosezonnej zakladnej casti uz hral v AHL, konecne, takze niekto asi odide...
Tak podľa thefourthperiod.com sa :pleaseantry: divosi :pleaseantry:" zaujímajú iba o Nika Antropova :shock: :shock: :shock:
No to je fakt vyhra pre MIN. ale mne to vadit teda nebude ked ho ziskaju.
debil píše:No to je fakt vyhra pre MIN. ale mne to vadit teda nebude ked ho ziskaju.
Po boku Gabbyho by som radšej ako Antropova videl nejakého Slováka (napr. Mira Šatana :roll: )
kanter píše:
debil píše:No to je fakt vyhra pre MIN. ale mne to vadit teda nebude ked ho ziskaju.
Po boku Gabbyho by som radšej ako Antropova videl nejakého Slováka (napr. Mira Šatana :roll: )
Anooo. A uplne najlepsie by bolo Satan aj Antropov. To by to MIN uz mohla rovno zabalit.
Jágr nevylúčil, že po vypršaní zmluvy v Omsku, príde do Pittsburghu... uviedol to v rozhovore pre denník The Tribune Review. Čiže reálne to vychádza na sezónu 2009/2010 a to bude mať Jarda 38 r. Tak to som zvedavý nakoľko to bude v tej dobe ešte aktuálne, prídu mi takéto správy, ako prehnane predčasné...
Kanter sa urcite potesi :D Jagr aj skoro v 4é-tke ukaze, aky je frajer
debil píše:
kanter píše:
debil píše:No to je fakt vyhra pre MIN. ale mne to vadit teda nebude ked ho ziskaju.
Po boku Gabbyho by som radšej ako Antropova videl nejakého Slováka (napr. Mira Šatana :roll: )
Anooo. A uplne najlepsie by bolo Satan aj Antropov. To by to MIN uz mohla rovno zabalit.

Antropova bych ještě neodsuzoval, podle mě se v jiném týmu zvedne....
neis píše:
Antropova bych ještě neodsuzoval, podle mě se v jiném týmu zvedne....
Tak to mozno v nejakom baletnom vychodnom klube, v NW podla mna ale nie.
aj Vancouver ma vraj o Antropova zaujem.

A v suvistlosti s Jagrom sa crta okrem Penguins aj Edmonton.
O Prongera sa začal zaujímať aj cepiho Boston. Obranná dvojica Chára - Pronger :?: :good: :good:
O Prongera sa začal zaujímať aj cepiho Boston. Obranná dvojica Chára - Pronger :?: :good: :good:
Síce by to bolo interesantné, ale pochybujem. :roll:
Objavujú sa špekulácie o príchode jedného z dvojice Prospal-Antropov do Columbusu. Dúfam, že sú to len plané reči.
mt-svk píše:Objavujú sa špekulácie o príchode jedného z dvojice Prospal-Antropov do Columbusu. Dúfam, že sú to len plané reči.
Prospala příliš nechci, zato Antropova bych v týmu moc rád uvítal :thumbsup: Dovedl bych si ho představit vedle Nashe, je velkej, takže by se určitě líbil i Hitchovi. Nevím, mně se zdá, že nehraje tak špatně letos, body sbírá, hraje i tvrdě.....Navíc po přestupu by mohl mít i novou motivaci. Pamatuješ si Evko, jak si minulej rok v léte ohrnovala nos nad Marleauem? Snažil jsem se tě přesvědčit, že za zenitem není, ale stejně si mi neuvěřila.... :) Takový hráči neztrácejí um ze dne na den
Marleaua by som nechcela ani teraz. Koncepcia Hitcha je iná ako koncepcia trénera San José (bože, ako sa volá), takže je otázne, či by tu zapadol. A niečo podobné sa týka aj Antropova. I keď Koľa je pre mňa prijateľnejší. Samozrejme, v prípade Koľovho trejdu by som sa rada mýlila. :)

Mimochodom, nerada by som tu videla ani jeného z dvojice Kubina-Kaberle, keďže by to mohlo narušiť koncepciu našej obrany, ktorá teraz funguje výborne. Samozrejme, jediný obranca o ktorého by som mala záujem je Anton Volčenkov, ktorý by pasoval k Fjodorovi Ťjutinovi (hrali spolu v repre), prípadne k Krisovi Russellovi.
Objevují se spekulace o odchodu Martina St.Louise do Pittsburghu za Whitneyho.
painkiller píše:Objevují se spekulace o odchodu Martina St.Louise do Pittsburghu za Whitneyho.
to vieme dlhšie :D, ale pochybujem či sa to stane, keď podstúpil Phillippe Boucher operáciu nohy.
Prospala vyměníme...na Martyho zapomeňtě :-P
O Bouwmeestera sa podľa TFP zaujíma :pleaseantry: až :pleaseantry: 11 tímov (MON, TOR, BOS, OTT, EDM, DAL, WSH, NJD, PHI, VAN, CGY) :cool:
No a zrovna do Tampy by se hodil :roll:
na odchode z Colorada by mohli byt: Leopold, Clark, Salei..no prestupovy zoznam lavin sa môze menit lavinovitym spôsobom :D

Tomas Kaberle s 99% istotou opusta Leafs..Kaberleho zastupca suhlasil s tym, aby GM predlozil zoznam 10 timov, s ktorymi by sa pustili do prestupovych rokovani..
První větší trejd je tady...Schneider z Atlanty do Montrealu...
http://tsn.ca/nhl/story/?id=267394&lid= ... lines_main
Tím pádem asi padá možnost výměny Colorada s Montrealem...
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS