Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

kanter píše:
MartinFC píše:Podle mě první trochu rozsáhlejší a zajímavější výměna je na světě:

Mike Comrie, Chris Campoli :arrow: Ottawa
Dean McAmmond, 1. výběr v draftu 2009 (od San Jose) :arrow: New York Islanders

Pořádně se k tomu vyhádřím zítra :smile03:
Podľa mňa na tom zarobili oba tímy a tak sa zdá, že Senátori stále uvažujú o postupe do play-off.
http://www.hokejportal.sk/index.php?p=c ... k_id=19323
Ano tak se nakonec vyplnilo :wink: dobře kanter
ehm, no neviem, co tym ostrovania sledovali...co sa tyka Comrieho, vratit sa dôverne znameho prsotredia, to potesi..McAmmond mi veruze nic nevravi a ten 1 vyber draftu´09 je sice na oko sympaticky, ale kedze ide o San Jose tak...
cepi píše:ehm, no neviem, co tym ostrovania sledovali...co sa tyka Comrieho, vratit sa dôverne znameho prsotredia, to potesi..McAmmond mi veruze nic nevravi a ten 1 vyber draftu´09 je sice na oko sympaticky, ale kedze ide o San Jose tak...
podotýkam, že "ostrovania" si budú vyberať v drafte 10 krát :shock:
z toho jasne vyplyva, ze ostrovania zvolili tu naspravnejsiu cestu..de facto prestavba kadra, zbavenie sa starsinov a zisk draftovych mladikov :yes:
cepi píše:z toho jasne vyplyva, ze ostrovania zvolili tu naspravnejsiu cestu..de facto prestavba kadra, zbavenie sa starsinov a zisk draftovych mladikov :yes:
nedivil by som sa, keby postavili tím okolo Tavaresa / Hedmana.
mountain píše: Jinak taková vsuvka - jak pročítám různé návrhy na trade na různých forech, tenhle mě rozesmál:
To Pens:
Vincent Lecavalier
Martin St. Louis
1st round pick 2009 (ten bude sakra vysoký letos)

To Lightning:
Evgeni Malkin
Ryan Whitney
Podobná vsuvka. Z HFboards.
to Kings: First overall (John Taveres)

to Isles: Drew Doughty
:buh:
Ale vyzerá to zaujímavo. Aj keď nechápem aký by to malo zmysel ani pre jednu stranu.
primaprema píše:My se můžem jen modlit že Ryana Nevymění!!!
V poslednom čase sa vynorili špekulácie o tom, že Colorado Avalanche by chcelo vymeniť jednu so svojich najdrahších hviezd, útočníka Ryana Smytha.
Má to však háčik v tom, že Smyth by so svojou výmenou musel najskôr súhlasiť, na čo ho oprávňuje jeho zmluva. A to sa mu zatiaľ veľmi nechce urobiť. „Mám ešte tri roky do konca môjho kontraktu a mne sa tu skutočne páči,“ povedal Smyth pre denník Denver Post. „Očividne sa nám v tomto roku tak nedarí, ako by sa malo. Stratili sme niekoľko kľúčových hráčov, ktorí by nám mohli skutočne pomôcť, ale ešte nie sme vyradení z bitky o playoff.“ Smyth podpísal s týmto klubom 5 ročnú zmluvu v lete 2007, ktorá mu prisúdila 31,25 milióna dolárov. Má v nej aj povestný bod o súhlase so svojou výmenou, čo sa mu očividne páči: „Mám to šťastie, že mám túto časť v mojej zmluve. Ja som však od manažmentu nič nepočul, takže to nechám tak.“ Vedenie Colorada Avalanche sa zatiaľ k tomuto prípadu nevyjadrilo. (hokejportalsk)
zostava len dufat ze aspon Ryan bude mat rozum a NTC sa nevzda :D
Lukas33 píše: Podobná vsuvka. Z HFboards.
to Kings: First overall (John Taveres)

to Isles: Drew Doughty
:buh:
Ale vyzerá to zaujímavo. Aj keď nechápem aký by to malo zmysel ani pre jednu stranu.
to asi nehrozi, ved Mike Milbury uz u Isles nie je :D to by len on bol schopny niecoho takeho
Chris Gratton :arrow: Columbus
Objavila sa jedna spekulacia ohladom Ricka Nasha. V pripade, ze by nepodpisal v lete s Blue Jackets, spekuluje sa o jeho vymene do Maple Leafs. Je to presne typ hraca, ktorych ma GM Burke rad a okrem toho bol Nash odjakziva fanusikom javorovych listov.
fuuu, ak by Nash zakotvil u nasho divizneho rivala :cry: snad sa mu v Columbuse zapaci natolko, ze to v lete s nimi hadam podpise :roll:

tak uz len 10 DNÍ 07 HOD. 32 MIN. 27 SEK :cool: pane jo, ja ten TDL budem sledovat asi tak, ako prenosy Bruins :clap:
To i já budu bedlivě sledovat :D btw, Nash už měl minulý rok nabídky ale v Columbusu se mu prý líbí, tak uvidíme :wink:

A jinak se objevila další spekulace o odchodu Jeffa Halperna do Columbusu.
painkiller píše:To i já budu bedlivě sledovat :D btw, Nash už měl minulý rok nabídky ale v Columbusu se mu prý líbí, tak uvidíme :wink:

A jinak se objevila další spekulace o odchodu Jeffa Halperna do Columbusu.
Nash nemohl mít minulý rok nabídky neboť byl pod smlouvou.... a vedení vůbec za Nashe nabídky nepřijímá :!:
Skorpion píše:Objavila sa jedna spekulacia ohladom Ricka Nasha. V pripade, ze by nepodpisal v lete s Blue Jackets, spekuluje sa o jeho vymene do Maple Leafs. Je to presne typ hraca, ktorych ma GM Burke rad a okrem toho bol Nash odjakziva fanusikom javorovych listov.
Do Toronta? Vždyť ani nemá co za Nashe nabídnout, tohle je totální pitomost, Burke si může nechat zajít chuť. Ze strany klubu má Rick Nash v Columbusu rezerovované místo až do konce kariéry, celý tým se očividně zlepšuje a sám Nash by s Jackets mohl podepsat novou dlouholetou smlouvu. Pokud se tak nestane (dle svých vyjádření by ale mohl a měl zůstat) bude vyměněný za něco pořádného a ne do Toronta, které nemůže absolutně nic hodnotného nabídnout
osobne neverím, že CBJ Nasha pustí, podľa mňa dostane novú lukratívnu ponuku. Tento tím potrebu predávať ale troška posilniť, aj preto si myslím, že jadro tímu zostane pokope a maximálne niekoho kúpia. Vedenie najlepšie vie, na ktorom poste ich to tlačí. Zvlášť teraz, keď to zatiaľ vyzerá s PO veľmi vážne...
ja si nedokazem predstavit ze by nasha vymenili a urcite nie v sezone ked maju konecne sancu na p.o.
Nash je ikona Jackets, jako je třeba Lecavalier Bolts :wink:
painkiller píše:Nash je ikona Jackets, jako je třeba Lecavalier Bolts :wink:
:) Jenomže byznys je zcela o něčem jiném!!!!
Byznys jsou peníze,populariata ,sláva!!!!!!A hráč je dělník ledu,přitahující pozornost fanoušků,diváků,sponzorů a medii. :-P
Hráč je lákadlo na velké peníze a velkou popularitu klubu!!! :clap: :clap: :clap: Proto každý hráč je vyměnitelný!!!!! :good:
Záleží na nabídce a poptávce!!! :-O
Je-li dobrá nabídka,pak trade neodolá ani ta největší HVĚZDA!!!!!!!
Chceš příklad? Wayne Gretzky
Spolu s Gretzkym putovali dne 9. srpna 1988 z Edmontonu Oilers do nehokejového města Los Angeles Marty McSorley a Mike Krushelnisky, opačnou stranou přišli do Oilers Jimmy Corson, Martin Gelinas a také slušné peníze!!!!!!! :yes: Z pohledu dneška směšných 15.000.000 dolarů navrch.
Jak málo stačilo na výměnu hráče vynikajících kvalit!!!!!!!
Byznysmen a majitel Oilers Pocklington vůbec nehleděl na nějakou ikonu klubu ale zajímalo ho finanční vyrovnání,kterými tlumil své dluhy a bez milosti Wayne vyměnil!!!!!! :shock: Obchod je obchod!!!!!!! :yes: Fanoušci Oilers zůstali pouze s otevřenou pusou čumět :-O :-O :-O :-O :-O
Společně s Waynem pak ronili slzy!!!!!!!Upřímné slzy, i když se někteří novináři později snažili Wayneho slzy zpochybnit!!!!! :verysad:

Tím ti odpovídám na tvůj příspěvek
IKONA,NEIKONA,každý hráč je ve výnosném obchodu vyměnitelný!!!!! Tedy i Nash a Lecavalier!!!!!!!!
Osobně si myslím,že zatím k tomu nedojde!!!!!!!!
Dík za odpověd, ale já nepsal že nemůžou být vyměnei jen jsem napsal informaci že jsou ikonami svých týmů :wink:
:?: Neviem, ci to tu uz nebolo, ale asi hej. Tak len strucne: Montreal ma udajne zaujem o Smytha (NTC) a Colorado o Halaka.
:?: Tkachuk by mal zaujem prestupit do Bostonu Bruins
:?: Kaberle ma Bruins na zozname 10-tich klubov, kam by akceptoval vymenu. Burke vsak ocakava velmi dobru ponuku za tohto hraca
:?: Isles budu pokracovat vo vypredaji. Bill Guerin je uz prakticky zmiereny s tym, ze ho caka stahovanie. Dalsim kandidatom je Witt
:?: Sharks poskuluju po ottawskom Neilovi
Skorpion píše::?: Neviem, ci to tu uz nebolo, ale asi hej. Tak len strucne: Montreal ma udajne zaujem o Smytha (NTC) a Colorado o Halaka.
Peťo Budaj a Jaro Halák v jednom tíme :?: :shock: :good: :good: :good:
:arrow: Montreal Canadiens dostal zatial blizsie nespecifikovanu ponuku od Columbusu na vymenu Alexeja Kovalova
:) Tu velezprávu jsem četl také na teletextu TV Markýzy cepi.Přijde mi to jako zpráva tipu,,jedna bába povídala :) "

Kde není nic konkrétního na stole,nedá se o tom moc bavit :? .
:) Podle slov díků Kovaljova na webu HABS a obšírného vysvětlování Gaineyho před veřejností bych řekl,že nemá zájem Bob - Alexe vyměnit!!!!!!!!
NE to Bob neudělá!!!
Dal mu odpočinout,aby šel Alex zase do sebe.A taky ho citlivě v tichosti upozornil,že každý je nahraditelný a vyměnitelný!!!!!

http://canadiens.nhl.com/team/app?artic ... ge#Scene_1

Kovaljov se obával přijetí fandů v Bell Centre,ale nakonec projevil spokojenost!!!! :yes:

“"Opravdu jsem nevěděl, co mám dnes očekávat. Zapoměl jsem na minulost a díval jsem se na nový start.Šel jsem do hry a cítil jsem se jako jiný hráč, "popisoval Kovalev. “ Po dlouhé době jsem se cítil lépe a cítím,že je to zase nový začátek od té doby,co jsem tady!!!!!!! " :yes:
cepi píše::arrow: Montreal Canadiens dostal zatial blizsie nespecifikovanu ponuku od Columbusu na vymenu Alexeja Kovalova
Já osobně bych Kovaljova v Columbusu viděl nerad, je sice hodně šikovnej, ale já podobné "náladové" (montry odpustí :) ) Rusy rád nemám. Myslím, že tohle je úplná blbost, Kovaljov navíc vůbec nezapadá do plánu Kena Hitchcocka, který sází hlavně na urostlé hráče, kteří umí přitvrdit. Mnohem raději bych v Ohiu viděl Nika Antropova, první draft se mi za něj zdá ale příliš.... Uvidíme, třeba Burke nakonec trochu sleví :D
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS