Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Avery by mal dostať pekne po hube. Pre mňa za mňa nech si hrá aj s 800 miliónovou doživotnou rentou, len nech mu už niekto trafí do tej jeho držky.
Crab píše:
Marty.B ) píše: Stim bohužel souhlasím stou "krásnou" politikou.Ale většinou vám chyběl úspěch v Play off ,když se nebudou počítat ty 2roky :)
Za posledních 11 sezon má Detroit 4 Stanley Cupy.
NJD ma za 13 let 3 stanley cupy takže o moc nejste lepší :)
Ked je to už s Hossom tak a Hašek skončil,nebol by Halák do Wings zlý :)
Freddie92 píše:Na stránke Wings je tiež článok o Majovi... :cry:
Mne sa to nepáči,nemám rada Wings... :cry:
Neboj podle mě Hossa další rok odejde :)
Taky mi Marian v červeném moc nesedí :-/ říkám, můj typ byli Rangers, už kvůli tomu, že modrý dres s nápisem Hossa sem už někde viděl :frajer2: Ale Wings to mají tuhle sezonu dost silné, ale zároveň si tím zedělali na problémy do budoucna - viz ty končící kontrakty - a imho dostane Zetterberg přednost
Marty.B ) píše:
Freddie92 píše:Na stránke Wings je tiež článok o Majovi... :cry:
Mne sa to nepáči,nemám rada Wings... :cry:
Neboj podle mě Hossa další rok odejde :)
To isto,lebo i teraz sa zdalo,že zostane,ked mu nukali 50 melonov a pozri!
No nič,musím ten rok prežiť... :D
ThrashersFan píše:Avery by mal dostať pekne po hube. Pre mňa za mňa nech si hrá aj s 800 miliónovou doživotnou rentou, len nech mu už niekto trafí do tej jeho držky.
Bylo by hezké kdyby se Laraque vzpomněl na staré časy a dal by nakladáčku Avarymu!! :cool:
mountain píše:Taky mi Marian v červeném moc nesedí :-/ říkám, můj typ byli Rangers, už kvůli tomu, že modrý dres s nápisem Hossa sem už někde viděl :frajer2: Ale Wings to mají tuhle sezonu dost silné, ale zároveň si tím zedělali na problémy do budoucna - viz ty končící kontrakty - a imho dostane Zetterberg přednost
Kto má vo Wings C-čko?
primaprema píše: A smlouva nebude končit jen Zetterbergovi...ale také Franzenovi,Samuelssonovi a Hossovi... :wink:
Proto ho maji jenom na 1 sezonu.
Marty.B ) píše: NJD ma za 13 let 3 stanley cupy takže o moc nejste lepší
Rozdil je ovsem ten, ze NJD jsou ve srac*ach. :wink:
Rangers už nemajú priestor pod platovým stropom, aby podľa svojej politiky (preplácaj ako to najviac ide) kúpili Hossu. Detroit som ani ja neočakával. Skôr som čakal príchod do Vancouveru. Neviem, prečo, ale tak som to ja cítil.

Freddie92: Lidstrom.
add captain Wings:
nejsem si jistý, ale určitě Lidstrom
Marty.B ) píše:
Crab píše:
Marty.B ) píše: Stim bohužel souhlasím stou "krásnou" politikou.Ale většinou vám chyběl úspěch v Play off ,když se nebudou počítat ty 2roky :)
Za posledních 11 sezon má Detroit 4 Stanley Cupy.
NJD ma za 13 let 3 stanley cupy takže o moc nejste lepší :)
a Colorado za 13 let 2 stanley cupy...v 13-ti leté historii klubu to taky není špatné... :thumbsup: :wink:
ThrashersFan píše:Rangers už nemajú priestor pod platovým stropom, aby podľa svojej politiky (preplácaj ako to najviac ide) kúpili Hossu. Detroit som ani ja neočakával. Skôr som čakal príchod do Vancouveru. Neviem, prečo, ale tak som to ja cítil.

Freddie92: Lidstrom.
Ja som čakala Oilers a zotrvanie u Pens...ale toto...posledný tím v ktorom by som ho čakala...to ešte TB by mi prišla na um pred nimi...
mountain píše:add captain Wings:
nejsem si jistý, ale určitě Lidstrom
Tak potom nič... :(
Teď by mohl Jágr podepsat u Pens, místo by na to měli ne? moc přesně to nevím, ale odešlo od nich pár hráčů, tak by sem místo bylo - to by byla ironie :))
Za posledních 11 sezon má Detroit 4 Stanley Cupy.[/quote]
NJD ma za 13 let 3 stanley cupy takže o moc nejste lepší :)[/quote]
a Colorado za 13 let 2 stanley cupy...v 13-ti leté historii klubu to taky není špatné... :thumbsup: :wink:[/quote]

Škoda toho prohraného finále s vámi! :?
Super, predlžili sme so Sanfordom, tak otázka brankárskej dvojky je vyriešená, už len neakých 2 top 6 útočníkov a budem spokojný.
mountain píše:Teď by mohl Jágr podepsat u Pens, místo by na to měli ne? moc přesně to nevím, ale odešlo od nich pár hráčů, tak by sem místo bylo - to by byla ironie :))
No aby se stvý ironie nestala skutečnost... to bych vážně nemohl :biglol:
Marty.B ) píše:
mountain píše:Teď by mohl Jágr podepsat u Pens, místo by na to měli ne? moc přesně to nevím, ale odešlo od nich pár hráčů, tak by sem místo bylo - to by byla ironie :))
No aby se stvý ironie nestala skutečnos... to bych vážně nemohl :biglol:
no ono už moc možností není - Rangers myslím po Reddenovi už nebudou mít místo, Wings taky teď ne....možná ještě Atlanta, tam by mohl "hrát vůdčí úlohu" jak pořád říká že chce....Jágr-Kovalchuk...radši ne, náš golman(Bolts) zas tak dobrý není :D
Marty.B ) píše:Za posledních 11 sezon má Detroit 4 Stanley Cupy.
NJD ma za 13 let 3 stanley cupy takže o moc nejste lepší :)[/quote]
a Colorado za 13 let 2 stanley cupy...v 13-ti leté historii klubu to taky není špatné... :thumbsup: :wink:[/quote]

Škoda toho prohraného finále s vámi! :?[/quote]
...
To byl pro mě jeden z nej zážitků ...ještě ted si to občas pustím na připomenutí...http://www.youtube.com/watch?v=IcTaP9L_N-k
Mission 16....a radost Raymonda Bourquea...http://www.youtube.com/watch?v=pQi4XXwtxq8
:thumbsup:
Marty.B ) píše: NJD ma za 13 let 3 stanley cupy takže o moc nejste lepší
Rozdil je ovsem ten, ze NJD jsou ve srac*ach. :wink:[/quote]

No to bych ani moc neřekl! :)
primaprema píše:
Marty.B ) píše:Za posledních 11 sezon má Detroit 4 Stanley Cupy.
NJD ma za 13 let 3 stanley cupy takže o moc nejste lepší :)
a Colorado za 13 let 2 stanley cupy...v 13-ti leté historii klubu to taky není špatné... :thumbsup: :wink:[/quote]

Škoda toho prohraného finále s vámi! :?[/quote]
...
To byl pro mě jeden z nej zážitků ...ještě ted si to občas pustím na připomenutí...http://www.youtube.com/watch?v=IcTaP9L_N-k
Mission 16....a radost Raymonda Bourquea...http://www.youtube.com/watch?v=pQi4XXwtxq8
:thumbsup:[/quote]
Já vím kdy jsme prohráli tak jsem ani moc smutný nebyl.Když jsme viděl Raymonda jak je štastný tak jsem měl celkem husí kůži :D
Tak Avery nakoniec nepodpísal 16 miliónovú zmluvu, ale len 15,5 :).
ThrashersFan píše:Tak Avery nakoniec nepodpísal 16 miliónovú zmluvu, ale len 15,5 :).
Čim mín tím líp :cool:
Škoda, že Bourquea nenapodobnil Scott Mellanby v sezóne 2006/2007 :(.

Marty: Už sa teším ako bude Dallas o rok vykupovať Averyho zo zmluvy :D.
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS