Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

No tak Václava Prospala bych v Columbusu určitě bral. Ten by týmu určo pomoh.
Let´s go Howson!!! :lol2:
edit: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=6&t=2542

:arrow: Tomas Kaberle v hladaciku zralokov zo San Jose
:arrow: Phill Kessel v hladaciku Atlanty :?
:arrow: k timom Dallas, Vancouver, Detroit, San Jose ktore maju zaujem o Mira Satana, pribudli dalsie 2: Washington a Boston :shock:
cepi píše:ja osobne by som ho v time nejako moc nechcel mat..par rokov dozadu by to slo, tetkom, asi nie :|


:eek2:
cepi píše: :arrow: Phill Kessel v hladaciku Atlanty :?


Kessel -><- Hossa? To je asi prve co kazdeho napadlo
veru tak skorpion, bavil som sa o tom davnejsie v topicu ATL s Thrasherom, on riesil Bergerona, ja som mu "nukal" Kessela..Kessyho som si oblubil, no ak by mal byt rieseny za Hossu, da sa, inac chcem aby Kessy bol aj nadalej mackom :yes: vsetko su to ale len spekulacie, ale ako sa vravi, bez vetra sa ani Hossa (Kessel) nepohne :D
HOSSA za KESSELA :?: Výhodnější pro Boston! Pokud mu to u Bruins sedne, nebudou toho trejdu litovat.
Alex_GR8 píše:HOSSA za KESSELA :?: Výhodnější pro Boston! Pokud mu to u Bruins sedne, nebudou toho trejdu litovat.
ani Atlanta by nemusela byt sklamana..Kessy bude o par rôckov patrit medzi elitnych utocnikov NHL, na to dam krk..ak uz teda spekulujeme, ku Kessymu by bolo urcite este nieco pribalene, ci nejaky hracik, ci draftovy vyber..ale jedno je iste, ako uz bolo Thraserom spominane, Atlanta ma zaujem o mlade, drave mäsko a ak som zhliadol ze sa pri Kessyho mene objavil zaujem Atlanty (samozrejme, to este nic neznamena) trejdovy osud Mariana ma zaujima o to intenzivnejsie :yes:
MartinFC píše:No tak Václava Prospala bych v Columbusu určitě bral. Ten by týmu určo pomoh.
Let´s go Howson!!! :lol2:
Okamžite by som ho vymenila za Novotného.
mt-svk píše:
MartinFC píše:No tak Václava Prospala bych v Columbusu určitě bral. Ten by týmu určo pomoh.
Let´s go Howson!!! :lol2:
Okamžite by som ho vymenila za Novotného.
díky nemáme zájem :)
leci píše:
mt-svk píše:
MartinFC píše:No tak Václava Prospala bych v Columbusu určitě bral. Ten by týmu určo pomoh.
Let´s go Howson!!! :lol2:
Okamžite by som ho vymenila za Novotného.
díky nemáme zájem :)
A prečo, kukni na tému Columbus Blue Jackets, ako ho Martin ospevuje :D .
Ja by som Kessela + za Hossu obetoval. Samozrejme, ak by sa Hossa dohodol na predlzeni zmluvy s Bruins. Inak nie.

Zasa Hossa :roll:
Don Waddell stale dufa v podpis zmluvy s Marianom. Dnes Thrashers odohrali posledny domaci zapas pred deadlineom. Hossa si pripisal 1+1 a moze to byt jeho rozlucka s klubom.

Waddell uz dostava mnoho telefonatov od ostatnych manazerov, ktory sa o Maja zaujimaju, ale zatial nebolo zacate oficialne jednanie o jeho transfere. GM Thrashers sa chova ako "mrtvy chrobak" a stale opakuje, ze chce Hossu podpisat, hoci pripustil, ze je pripraveny aj na druhu variantu, resp. tretiu: 1. - podpisat, 2. - vymenit, 3. - nepodpisat, ale nevymenit. Zatial neuviedol, dokedy sa bude snazit o novy kontrakt.

V pripade vymeny chce Waddell skor hracov, ako draftove pozicie. "Rozpraval som s manazermi a oni vedia o co by sme mali zaujem. Ak na to pride, urcite bude dost zaujemcov o Mariana."
MartinFC píše:No tak Václava Prospala bych v Columbusu určitě bral. Ten by týmu určo pomoh.
Let´s go Howson!!! :lol2:
mt-svk píše:Okamžite by som ho vymenila za Novotného.
leci píše:díky nemáme zájem :)

Hehe, není potřeba vyměňovat za Novotného (a to, že je to kvalitní hráč je pravda :good: ) Můžeme počkat do léta, až se stane volným hráčem a pak ho ulovit zadarmo :frajer2: :pleaseantry:
Henrik Lundqvist Obrázek (G; 25)

08/09 :arrow: 6.875
09/10 :arrow: 6.875
10/11 :arrow: 6.875
11/12 :arrow: 6.875
12/13 :arrow: 6.875
13/14 :arrow: 6.875
14/15 :arrow: UFA
07/08 -) 4.250

Obrázek
:?: Detroit Red WIngs, ktory vypadol z Forsbergovho zoznamu, by mohol presvedcit Sundina, aby sa vzdal No Trade klauzuly. Je tiez mozne, ze Detroit sa bude zaujimat aj o niektore z tychto hracov: Jaromir Jagr, Marian Hossa, Vaclav Prospal, alebo Olli Jokinen
:?: Anaheim sa zaujimaju o Roba Blakea a je mozne, ze ak neskonci v Red Wings, poputuje ku kacerom. Avsak sa predpoklada, ze Blake po sezone opat podpise s Kings.
:?: Isles pravdepodobne coskoro prichystaju vypredaj. Prepoklada sa, ze k dispozicii pre ine kluby budu: Miroslav Satan, Mike Comrie, Ruslan Fedotenko, Josef Vasicek a vecne suspendovany Chris Simon.
:?: velke otazniky okolo Jagra. Kontrakt s Rangers mu zrejme skonci tento rok, pretoze nema vysledky, ktore by mu zarucovali pokracovanie zmluvy (take su podmieky kontraktu). Je mozne, ze Jagr opusti jazdcov este pred uzavierkou prestupou. Jagr udajne na lade posobi, ako keby statil motivaciu, vyhyba sa subojom pri mantineloch a uz par zapasov vobec nebodoval (7 - momentalne, 9 bez golu). Avsak u zniekolkokrat sa vyjadril, ze v inom NHL klube hrat nechce.
:?: pretrvava presvedcenie, ze Marian Hossa je na ceste do Montrealu. Majo sa vyjadril, ze vidi sance na zotrvanie v Atlante velmi slabe. Ale niekedy je aj toto sposob, ako pritlacit na manazera :wink:
:?: NJD hladaju cosi do utoku aj obrany. Tu je par mien: utok :arrow: Brad Richards, Olli Jokinen, Ladislav Nagy, Robert Lang a Martin Havlat, obrana :arrow: Dan Boyle, Brian Campbell, Rob Blake, Joni Pitkanen a John-Michael Liles
:?: A este nieco z domova. Bruins hladaju produktivneho zakoncovatela a pravdepodobne budu ochotny obetovat niektoreho z mladsich hracov: Matt Lashoff, Mark Stuart, alebo Phil Kessel

Vacsina manazerov pravdepodobne caka na vyjadrenie Forsberga a verim, ze ked si vyberie klub, do ktoreho chce ist, vymeny sa rozbehnu.
:?: Phoenix sa údajne zaujíma o Brulého s Lindstromom, otázne je, kto by poputoval do Columbusu, keďže nepredpokladám, že Columbus bude mať záujem o niektorého z priemerných hráčov a niektorého z trojice Hanzal - Mueller - Turris Phoenix nepustí.
:?: O Fjodorova sa zaujíma Detroit a v prípade neúspechu v bitke o Forsberga aj Ottawa.
:?: Podľa najnovších správ sa o Footeho zaujíma Ottawa, avšak momentálne Foote rokuje s Columbusom o predĺžení zmluvy.

P.S. Martin, moja odpoveď na Novotného bude v kolonke Columbuse. Prospala by som nechcela, len som ho porovnávala s Novotným :D .
Tak,ked sa dostane Jager do Detroitu,tak ma uz 100% drbne!!!!Neviem sa zbavit Haska a navyse tu hrozi prichod Jagra....OMG...To snad nie!!!!Holland prebud sa a uz nerob hluposti :frajer2: :)
:arrow: do poradovnika o Briana Campbella sa popri "starych znamych" Chicagu, Detroite, NY Islanders, pridali dalsie 2 timy Philadelphia a Boston (mno, celkom dobrych hracikov mame vytypovanych :)
Neverending Hossa story sa chyli k svojmu vyvrcholeniu..

Slovenský hokejista Marián Hossa nevidí svoje zotrvanie v Atlante veľmi ružovo. Podľa hviezdneho útočníka NHL sú totiž šance, že sa s vedením Thrashers dohodne na predĺžení zmluvy, mizivé. Hossa sa prvým júlovým dňom stane neobmedzeným voľným hráčom a z ponúk potenciálnych nových zamestnávateľov v rámci profiligy si tak bude môcť vyberať.

Generálny manažér a dočasný kormidelník Atlanty Don Waddell preto stále dúfa, že sa s dynamickým krídelníkom dohodnú na predĺžení spolupráce do 26. februára, teda do ukončenia zámorského prestupového obdobia. Či však jeho prioritná snaha nebude napokon celkom márna a z výmeny či prestupu zíde, nevie okrem Hossu asi nikto. Slová trenčianskeho odchovanca však čo-to poodhalili.

"Vždy je šanca, že sa dohodneme, ale v tejto chvíli to nevidím veľmi optimisticky," uviedol Hossa. "Čakal som už veľmi dlho a neviem si predstaviť, aký zázrak by sa stal, aby sa veci pohli vpred. Môže sa stať, že ma Atlanta stratí nadobro a nebude mať z toho nič. A toho sa zjavne vedenie bojí," doplnil. "Nie je to o peniazoch. Chcem si byť však istý, že som sa rozhodol správne. Nerád by som podpísal dlhodobú zmluvu a klub nebude vyhrávať. Teraz sú na ťahu oni, ja čakám," uzavrel horúcu tému slovenský reprezentant. (pravda)


..ja si kladiem jedinu otazku..do ktoreho klubu ma Majo namierene..?.. :hmm:
Jágr že na ledě ztrácí motivaci :?: Naprostý nesmysl :!: Každý kdo sleduje jeho zápasy, vidí jak se snaží a jak moc chce vyhrávat. S takovýma kecama ať jdou dop***** :!:
Tak už pouze 10 dní do uzávěrky, kdy se to konečně rozběhne naplno :?:
Jinak s Boylem je to následovně. Vedení se jej pokudí podepsat do uzávěrky a pokud to nevyjde, tak bude nejspíše vyměněn. Byla by to škoda, po návratu ze zranění má výborné stats-9 zápasů-)3+6. Mnoho klubů o něj má zájem, pokud si jej Lightning udrží, budu spokojen, ovšem pokud jej vymění, doufám že dostanou hodně dobrou protináhradu. Boylea totiž momentálně řadím mezi top obránce směrem dopředu v NHL!
:hmm:

:arrow: podľa denníka New York Times by mohla Atlanta vymeniť Mariana Hossu do Detroitu, odkiaľ by mohla získať napríklad Valtteriho Filppulu, Brendana Smitha a právo výberu v prvom kole draftu. V hľadáčiku Red Wings sú však aj Václav Prospal, Mats Sundin, Oli Jokinen, Jaromír Jágr, či Sergej Fiodorov, ktorý vyjadril prednedávnom svoju túžbu vrátiť sa znovu do organizácie, v ktorej odohral svoje najlepšie roky v NHL. „Ak je to vec, čo sa má stať, mohol by som byť súčasťou niečoho, čo tu bolo pred pár rokmi, keď sme vyhrali Stanleyho poháre; Ale teraz na to príliš nemyslím. V každom prípade je to mimo mojich rúk. Som súčasťou tohto tímu a na to aby sme sa dostali do playoff potrebujeme nejaké výhry. To je pre mňa vzrušujúca myšlienka.“ povedal Fjodorov pre denník Detroit News.

Podľa denníka Ottawa Citizen by sa mohol Hossa vrátiť aj do kanadskej metropoly v rámci výmeny za Antoina Vermetta a právo výberu v prvom kole. Manažment Senators už údajne absolvoval aj orientačné kolo rozhovorov.

:arrow: sezónu v drese New York Islanders nemusí dohrať Miroslav Šatan. Podľa NY Times by to mohla byť jedna z najväčších výmen záveru prestupového obdobia a topoľčiansky rodák by sa mohol sťahovať do Vancouveru za Ryana Shannona a Mika Browna. Šatanovi sa podobne ako Hosssovi končí v Islanders platná zmluva a v lete bude voľným hráčom. (hokejsk + hokejportalsk)
Pochybujem, že Ottawa pustí Vermetteho.
:?: Fedorov sa nebrani trejdu z Columbusu. Najcastejsie sa spominaju Red Wings
:?: Bobby Holik bude volnym hracom po tejto sezone. Spekulacie o nom vsak zatienuju spekulacie o Majovi Hossovi. Sepkalo sa o jeho navrate k Rangers, ale po tom, co ozili sance Atlanty na play-off, je ohladom Holika ticho
:?: Marian Hossa nevylucil pripadny navrat k Thrashers aj keby ho pred uzavierkou vymenili. Avsak Thrashers by to s jeho opatovnym ziskanim urcite nemali lahke.
:?: v Edmontone sa hovori o moznom prichode Rydera z Canadiens a odchode Rolosona (tu je vsak sanca pomerne mala)
Tych spekulacii je strasne mnozstvo a bude ich este viacej. Vyberam len tie najzaujimavejsie, lebo vsetko citat.... - na to nemam cas :) . Niektore spekulacie su zaujimave aj tym, ze si navzajom odporuju. Potom sa v tom clovece vyznaj :D .

:!: Rob Blake by rad zostal u Kings a tam aj ukoncil karieru (nie v tejto sezone - snad :) )
:?: GM Thrashers bude na stretnuti GMs zrejme viac otvoreny prijimaniu ponuk za Maja Hossu
:!: 5 klubov, ktore sa najviac spominaju v spojeni s Marianom Hossom: Detroit Red Wings - GM Thrashers a Red Wings maju k sebe pomerne bllizko. Wings maju kapacity na to, aby Hossu ziskali; Montreal Canadiens - v poslednom case sa oba tymy velmi usilovne skautuju; Anaheim Ducks - Ducks maju dost draftovych vyberov a aj mladych hracov; Dallas Stars - Stars hladaju strelca k Modanovi; San Jose Sharks - Patrick Marleau by sa Thrashers mohol hodit
:?: v dalsom zozname sa okrem hore spominanych nachadzaju aj: Bruins, Rangers, Devils, Senators
:?: Neocakava sa, ze by Bruins boli schopny ponuknut zaujimave protihodnoty za Mariana Hossu. Lepsia strategia pre nich by bolo pockat na neho ako na volneho hraca a verit, ze Zdeno Maja presvedci.
:?: Bruins by za Mariana Hossu ponukli zrejme Kessela a Stuarta. GM Bruins je ochotny pustit Kessela ak by za neho ziskal nejakeho hviezdneho hraca.
:?: Montreal Canadiens by sa mohol zaujimat popri Hossovi aj o Havlata
:!: Red Wings scoutovali obrancov Kings
:?: Jokinen by mohol nahradit Modana v Dallase
:?: Mike Cammalleri z LA by mohol byt trejdovany
:?: O Roba Blakea sa udajne zaujimaju tieto tymy: Senators, Rangers, Bruins, Avalanche, Ducks, Sharks, Canucks a Wings. Ako sa vsak hrac vyjadril, na vychod ist nechce.
:?: Jozef Stumpel a Radek Dvorak - obaja FLA - by mohli byt vymeneny
:?: Trent Hunter z NYI by mohol byt pre tymy tiez zaujimavy, snazi sa vsak ziskat predlzenie kontraktu u ostrovanov
:?: NJD by mohli mat zaujem o Langa a Havlata
:?: ak si NYR ponecha Jagra, bolo by dobre ziskat k nemu Holika - ako idelaneho centra pre Jaromira
:?: Lecavalier by mohol v lete zmenit posobisko. Spominaju sa Rangers, Kings a Canadiens


:?: Toto sa mi vazne prekladat nechce. Kto nevie anglicky, nech si pozrie aspon mena :wink:

Anaheim Ducks

Needs: If anything, the Ducks will deal for offensive help, but GM Brian Burke doesn't want to give up a lot off his roster. Sure, the Ducks will make calls about the likes of Atlanta RW Marian Hossa and Toronto C Mats Sundin, but Burke isn't big on deadline deals.

Who's available: D Sean O'Donnell and C Todd Marchant.

Buffalo Sabres

Needs: The Sabres' No. 1 priority should be getting D Brian Campbell signed, but if he won't, he could be dealt. The Sabres will get calls about RW Maxim Afinogenov, but the Sabres likely don't want to make that kind of move. They'll add for depth, but don't expect anything big here.

Who's available: D Brian Campbell and D Dmitri Kalinin.

Dallas Stars

Needs: Co-GMs Les Jackson and Brett Hull would like to get some scoring help for C Mike Modano. Dallas made a bid for free-agent C Peter Forsberg, but was rebuffed. The Stars have made calls on Islanders RW Miroslav Satan, Thrashers RW Marian Hossa and Montreal LW Michael Ryder.

Who's available: LW Jussi Jokinen, RW Antti Miettinen and D Mattias Norstrom.

Florida Panthers

Needs: The Panthers are in the Southeast Division, so they can't count themselves out of the race. They have tried to trade C Olli Jokinen, even though GM Jacques Martin has spent plenty of time denying it. The Panthers need more leadership in their dressing room, which means adding veterans.

Who's available: C Olli Jokinen, D Branislav Mezei and D Mike Van Ryn.

Atlanta Thrashers

Needs: RW Marian Hossa will tell the Thrashers he has no interest in coming back and then the sweepstakes for his services will begin. The Thrashers could hold onto Hossa to try to get to the playoffs, but they really don't want to lose the potential unrestricted free agent for nothing in the summer.

Who's available: C Bobby Holik, RW Marian Hossa and RW Mark Recchi.

Calgary Flames

Needs: The Flames will grab a big-name centre if they can land one. They've made calls about San Jose's Patrick Marleau and Florida's Olli Jokinen. Dealing for one of those two will probably cost too much, so expect GM Darryl Sutter to add depth on his third line. He also wouldn't mind bring in a blueliner.

Who's available: LW Kristian Huselius, C Daymond Langkow and LW Alex Tanguay.

Detroit Red Wings

Needs: The Wings don't feel like they need to do much, but they don't want other contenders grabbing all the good players, either. If Toronto C Mats Sundin decides he's willing to move, the Wings will be players. Detroit GM Ken Holland is another guy who has avoided making big moves at the deadline.

Who's available: C Jiri Hudler.

Los Angeles Kings

Needs: GM Dean Lombardi could use help everywhere. The Kings have tried going young, they've tried going in a different direction and they've tried just about everything. Lombardi might want to try getting a goaltender.

Who's available: C Derek Armstrong, D Rob Blake, LW Ladislav Nagy, D Tom Preissing, D Brad Stuart and LW Scott Thornton.

Boston Bruins

Needs: The Bruins would like to add scoring and they'll be players for RW Marian Hossa if the Thrashers decide to make a move. GM Peter Chiarelli would like to put Hossa alongside C Marc Savard (the pair played together in Atlanta). The Bruins would like to get Sabres D Brian Campbell.

Who's available: LW P.J. Axelsson, RW Glen Murray and LW Peter Schaefer.

Colorado Avalanche

Needs: The Avs want to bolster their lineup at the deadline. They could do a lot of things, including making a bid for Atlanta RW Marian Hossa. With the $7 million to spend under the $50.3-million salary cap, they're also expected to make a pitch for Los Angeles D Rob Blake.

Who's available: D John-Michael Liles and LW Andrew Brunette.

Edmonton Oilers

Needs: GM Kevin Lowe is in a selling mode. Lowe might want to wait until next year to see his team 100% healthy, but he is willing to listen at this deadline. Lowe won't be looking for any help. He'd like to peddle G Dwayne Roloson (and his $3.67-million US contract for next year).

Who's available: G Dwayne Roloson, C Jarrett Stool and D Steve Staios.

Minnesota Wild

Needs: GM Doug Risebrough has eight unrestricted free agents on his roster, but he really doesn't want to do much. Risebrough believes the Wild has good chemistry and really doesn't want to tinker much with the roster. The only move Minny might make is one to bring in a depth player or two.

Who's available: RW Pavol Demitra, RW Brian Rolston and D Nick Schultz.

Carolina Hurricanes

Needs: The Hurricanes may have already made their big deal by picking up D Joe Corvo and RW Patrick Eaves from the Senators. GM Jim Rutherford is going to have to rebuild his blue line, but it's doubtful that's going to happen at the deadline. A team that has to decide whether it wants to buy or sell.

Who's available: D Bret Hedican, C Jeff Hamilton and G John Grahame.

Chicago Blackhawks

Needs: The Blackhawks need to add some offence. Yes, they've got Jonathan Toews, Martin Havlat, Patrick Sharp and Patrick Kane, but they want to add more experience. While GM Dale Tallon has denied it, goaltending is an issue because Nikolai Khabibulin hasn't been up to snuff.

Who's available: RW Martin Havlat, G Nikolai Khabibulin, RW Martin Lapointe and C Yanic Perreault.

Columbus Blue Jackets

Needs: Jackets GM Scott Howson doesn't know what to do: Is he a buyer or seller? Right now, the Jackets are in the race. If the Jackets decide to buy, they'd likely make smaller moves and try to add a centre and defencemen. Unfortunately, they probably can't afford to do both.

Who's available: C Sergei Fedorov and D Adam Foote.

Montreal Canadiens

Needs: The Habs would really like to add some faceoff help and, naturally, Chicago C Yanic Perreault is a possible fit. GM Bob Gainey might decide to go real big and there's been plenty of talk about getting Thrashers RW Marian Hossa. Don't be surprised if Gainey doesn't do a thing.

Who's available: RW Mathieu Dandenault and RW Michael Ryder.

Nashville Predators

Needs: The Predators surprised everybody last year by picking up C Peter Forsberg from the Flyers at the deadline. They aren't expected to make that kind of move this year. They'd like to get another offensive player, but GM David Poile isn't likely to do much.

Who's available: LW Martin Gelinas.

New Jersey Devils

Needs: Devils GM Lou Lamoriello is one of the league's most methodical players at the management level. He would like to add an offensive defenceman. With so many teams in the playoff race, that could prove to be difficult.

Who's available: RW Aaron Asham and D Karel Rachunek.

Philadelphia Flyers

Needs: The Flyers are the NHL's most improved team. The Flyers have upgraded their forwards and goaltending, but GM Paul Holmgren would really like some help on defence. Ideally, the Flyers would like to get younger because they feel like they've got a chance to compete for a Stanley Cup this year and for years to come.

Who's available: C Jeff Carter and C R.J. Umberger.

St. Louis Blues

Needs: The Blues are another team with decisions to make, but will ultimately be sellers. They're trying to sign D Bryce Salvador and D Barret Jackman to contracts before the deadline. What happens there could go a long way in deciding if GM Larry Pleau is going to be active at this deadline.

Who's available: D Barret Jackman, LW Martin Rucinsky and D Bryce Salvador.

New YorkI slanders

Needs: The Isles are close enough that they count, but GM Garth Snow has a decision to make. He has a number of pending unrestricted free agents and could get help at the deadline. It's no secret the Isles need scoring. They need to find a big, gritty centre.

Who's available: D Bryan Berard, C Mike Comrie and RW Miroslav Satan.

Phoenix Coyotes

Needs: Phoenix GM Don Maloney can afford to be patient and stick with the plan to bring in young players. Coach Wayne Gretzky deserves credit for helping Phoenix compete for a playoff spot. The Coyotes would like to add depth at forward.

Who's available: C Niko Kapanen, C Steven Reinprecht and RW Radim Vrbata.

Tampa Bay Lightning

Needs: The Bolts need a goalie, but GM Jay Feaster isn't going to fill that hole at the deadline. That's a summer project which could include moving C Vinny Lecavalier. Instead, Feaster will focus on trying to move Tampa's potential UFAs and won't want much in return.

Who's available: D Dan Boyle, C Chris Gratton, LW Jan Hlavac, RW Vaclav Prospal and G Johan Holmqvist.

Toronto Maple Leafs

Needs: GM Cliff Fletcher arrived with a mandate to help clean up the mess left behind by fired GM John Ferguson. So far, all the guys with no movement clauses -- C Mats Sundin, RW Darcy Tucker, D Bryan McCabe and D Pavel Kubina -- have maintained they don't want to be dealt.

Who's available: D Bryan McCabe, C Mats Sundin and RW Darcy Tucker.

New York Rangers

Needs: The Rangers want to be players at the deadline. They want to make something happen. Ideally, they'd like to add help up front and have made a call to the Thrashers about RW Marian Hossa. The Rangers haven't performed up to expectations and GM Glen Sather has never been afraid to make big moves.

Who's available: RW Jaromir Jagr and D Marek Malik.

Pittsburgh Penguins

Needs: The Penguins would like to give Sidney Crosby some help to make a run for the Stanley Cup. Pittsburgh would like to add a goal-scoring winger and a reliable blueliner with an edge. A big move? Not likely. More like the move they made last spring to add LW Gary Roberts.

Who's available: C Kris Beech LW Ryan Malone and D Brooks Orpik.

Vancouver Canucks

Needs: The Canucks were big players in the Peter Forsberg sweepstakes because they want, and need, more scoring. Expect to see GM Dave Nonis at least make a pitch for Leafs captain Mats Sundin. They also might decide to make a call to the Habs to see what they want for disgruntled RW Michael Ryder.

Who's available: D Luc Bourdon.

Ottawa Senators

Needs: GM Bryan Murray made his big deal, acquiring LW Cory Stillman and D Mike Commodore from the Hurricanes. Murray would also like to add another right winger with size and possibly a rental defenceman who can help the power play.

Who's available: C Nick Foligno, C Chris Kelly and LW Antoine Vermette.

San Jose Sharks

Needs: The Sharks have been looking for help on the blue line all season. That's why they were talking to the Senators about D Wade Redden. No, the Sharks don't need to make a major shakeup, but GM Doug Wilson has been among the most active working the phones. They will make a play for Atlanta RW Marian Hossa.

Who's available: D Christian Erhoff and C Patrick Marleau.

Washington Capitals

Needs: The Caps really need a second-line centre to replace the injured Michael Nylander and a rugged blueliner. Washington has surprised all by getting back into the race in the Southeast Division and a playoff spot is close. GM George McPhee won't pay any price to get what the Caps need.

Who's available: D Steve Eminger and LW Matt Pettinger.
no ty kokso, bude to tu o par dni pekne huste :roll:

fuu, tak zaujimave info ohladom Hossu a Bruins..zrejme nic z toho :| ale dobra sprava, ze za Kessela pytam "hviezdneho" hraca, tam nie je co riesit, nakolko Kessy nebude mat o par rokov k nim daleko

taak leci, ako si uz mohol zachytit, Lecavalier.."ja" dodavam nieco viac:

Hviezda Tampy Bay Lightning Vincent Lecavalier sa chystá údajne vedenie svojho tímu požiadať o výmenu,. Tvrdí to renomovaný zámorský novinár Al Strachan. Nešlo by však o výmenu v súčasnom prestupovom období, ale až o letný termín.

„Lecavalier zistil, že je v Tampe už dlho a chce ísť na väčší trh,“ povedal Strachan v programe Hockey Night in Canada. „V lete požiada o výmenu. Už to urobil aj predtým, ale vtedy to nevyšlo. Chce ísť na väčší trh.. nemusí to byť hneď kandidát na Stanley Cup, ale niečo ako napríklad Los Angeles, New York alebo Montreal.“

Lecavalier pôsobí v tomto tíme už od roku 1998, keď si ho vybrali ako celkovú jednotku draftu. Už dlhšiu dobu sa šušká o to, že jeden z trojice Lecavalier, St.Louis a Richards bude musieť odísť, no zároveň sa predpokladá to, že Lecavalier by to nemal byť. Prvoradou úlohou generálneho manažéra tohto tímu Jay Feastera je momentálne podpis zmluvy s obrancom Danom Boylom. Ten si však bude určite takisto pýtať tučnú zmluvu, čo môže znamenať, že v rozpočte by sa potom nemuselo nájsť dostatok zdrojov na spomínaných troch útočníkov (hokejportalsk)

hehe, vyzera to tak, ze ani v lete sa nebudeme nudit :)
aha arek tak už vím odkud to máš :shock:
nevím co k tomu napsat, byl bych asi nejsmutnějším člověkem, on odejít nesmí :!: doufám že to jsou jen nějaké kachny. Odchod Vinnyho by mě asi hodně změnil, nevím jak dáol bych s Lightning pokaračoval. Jo nevyměnil bych tým, pořád bych fandil Lightning, nestal bych se fanouškem týmu kam by šel Vinny, ale už jen proto že se nám letos nedaří, moje fanouškovství není tak žhavé, odchodem Vinnyho by bylo ještě horší, nesmí odejít :!: Vinny zůstaň :!:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO