Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

primaprema píše:A když jsme u toho,co nám může Calgary za Ryana nabídnout hm?To by mě fakt zajímalo... :wink:
Přece 3 a 4 draft v roce 2010! :D
no myslim si ze 3.tim v konferencii ma co ponuknut. napriklad mojho oblubenca Ejdrijena "Turnover" Ókojna.
No toho mi tak potřebujem...to by jsme si kuva pomohli... :wink:
couch Detroitu Mike Babcock sa vyjadril k moznym prestupom v time Wings: "Mame vela kvalitnych hracov, pre nas sa skoncilo prestupove obdobie 1.7."
cepi píše::arrow: LA suplo Toma Preissinga na waiver listinu
:arrow: na waiver listine :beee: umiestneni: Joe Callahan (NYI); Lawrence Nycholat (Van); Steven Goertzen (Pho),Bill Thomas (Pitt)
cepi píše:
cepi píše::arrow: LA suplo Toma Preissinga na waiver listinu
:arrow: na waiver listine :beee: umiestneni: Joe Callahan (NYI); Lawrence Nycholat (Van); Steven Goertzen (Pho),Bill Thomas (Pitt)
BODY v aktuálnej sezóne:

Preissing - 7
J.Callahan - 0
Nycholat - 1
Goertzen - 4
B.Thomas - 3
cepi píše:
cepi píše::arrow: LA suplo Toma Preissinga na waiver listinu
:arrow: na waiver listine :beee: umiestneni: Joe Callahan (NYI); Lawrence Nycholat (Van); Steven Goertzen (Pho),Bill Thomas (Pitt)
chyba mi tam darcy tucker a tyler arnason :D
debil píše:tralalala tralala http://hfboards.com/showthread.php?t=614268
debil píše:
Skorpion píše: :?: vymena Ryana Smytha do Flames je vraj velmi pravdepodobna
z akeho je to zdroja prosim ta?
Vidim, ze si to uz pisal predtym. Ta stranka mi vtedy nesla otvorit. Uff, no zdroj si uz nepamatam. Za den prejdem tak 10 stranok so spekulaciami a vyberiem to najzaujimavejsie.

Tu je daco z TSN.ca. Kratky rozhovor s GM Leafs, Burkeom: "V nedelu rano sme dostali navrh na vymenu, ktory je zaujimavy. Momentalne ho zvazujeme. Zahrnal by 3 hracov a draftovy vyber. Dvaja hraci by z nasho tymu odisli. Myslim, ze ho odmietneme, ale momentalne nad tym este rozmyslame." Burke vylucil zaujem o Bouwmeestera a Prongera. Zaroven potvrdil, ze minuly tyzden dostal ponuku na vymenu Iana Whitea za 2. kolo draftu, ale ju odmietol. Prioritou dnesnych dni je ci bude predlzena zmluva Dominicovi Moorovi, alebo ci bude zaradeny do zoznamu hracov na vymenu. "Dnes vecer sa o nom rozhodne. Stale bude dost casu na jeho vymenu. Vyzera to tak, ze s nami zmluvu nepodpise." Burke sa vyjadril, ze momentalne nema na stole ponuku za nejakeho hraca, ktora by bole pre neho zaujimava.




Ten Burke sa vsade len vykecava. Uz by mohol aj kohosi vymenit :)
Tak ja vam neviem..mne sa tak zda, ze tento koniec prestupoveho obdobia nebude az taky zivy ako po ine roky. Polka tymov sa dusuje ze svojich hracov nepusti a druha ze nebude nakupovat (nedostatok volneho miesta pod stropom/zaujmu). Sam som zvedavy, uz by sa daco mohlo pohnut, clovek by si myslel ze 48 h. do konca sa uz zacnu hybat a oni nist :beee:
Dvaja hraci, ktori s 99% istotou zmenia tym su Guerin a Morris. Caka sa uz len na destinaciu.
tak co?.... nic??....... ziaden lidstrom do flames?
ono to klasicke klise, ticho pred burkou :roll: podla mna sa to skôr ci neskôr slusne spusti..este casu dost :)
cepi píše:ono to klasicke klise, ticho pred burkou :roll: podla mna sa to skôr ci neskôr slusne spusti..este casu dost :)
Zrovna sem to chtěl napsat :D byl jsi rychlejší :wink: jinak si taky mslim, nakonec se to rozjede na poslední den a bude to hafec :)
Otázkou je, ale že kto? Tento rok to bude deadline prestupov s priemernými až podpriemernými hráčmi. Takú deadline aká bola vlani alebo predvlani už asi nezažijeme tak skoro, keď sa pozerám na tie dlhé zmluvy, ktoré sú v móde.
Tak snad se to teď rozjede..

Mattias Tedenby, Anssi Salmela :arrow: Phoenix
Derek Morris :arrow: New Jersey
zaujimave..PHX ziskal Tadenbyho..ten sa mi neskutocne pacil na MS20, nemyslel som si, ze ho NJ pusti.
Niclas Havelid Atlanta Thrashers :arrow: :arrow: New Jersey Devils zdroj.TSN
Smůla :D Chtěl jsem vás vydusit trochu dýl, ale na TSN je psáno, že Devils získali havelida za salmelu, takže mi to zkazili :)
takze trejd Morris-Tadenby sa nekonal?
XruC píše:takze trejd Morris-Tadenby sa nekonal?
Kdepak, čistě můj výmysl, ale alespoň jsem uhádl, že se bude Salmela stěhovat do jinýho týmu :D Třeba se nakonec trefím i s Tedenbym...
MartinFC píše:
XruC píše:takze trejd Morris-Tadenby sa nekonal?
Kdepak, čistě můj výmysl, ale alespoň jsem uhádl, že se bude Salmela stěhovat do jinýho týmu :D Třeba se nakonec trefím i s Tedenbym...
:evil: ojebavac (a ja som ti veril :) ) Tedenbyho nevymenia, ten vyzera byt fakt dobry.
ak mam pravdu povedat tak som cakal ze devils tradicne kupia nejakeho obrancu, ale dufal som ze jedneho z dvojice salei - clark :-P
fuu, tak dablikovia s Havelidom budu ozaj neprijemni :cry:
nhlpro.cz píše:Informace: Útočník Thrashers, Eric Perrin, doufá, že bude během uzávěrky přestupů vyměněn. V týmu je nespokojen, protože nedostává příliš mnoho prostoru.
ja le verim v prichod ryana smytha do montrealuuu
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS