Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

MartinFC píše:Rád bych to uvedl na pavou míru, Wilson má určitý potenicál v podpoře útoku (dokonce jednu chvíli i hrál na pozici útočníka) ale v obraně je to zatím slabé. Myslím, že jeho kvality jsou v současné době a rozhraní mezi NHL a farmou, tady bych Hitche určitě nevinil :smile03:
Takí sú aj viacerí špičkoví hráči. :D Podľa mňa Clay potenciál má, i keď máš pravdu, jeho obranná hra a tvrdosť nie je to pravé orechové. Ale možno v ňom niečo je keď ho brali za Williamsa.
Noo, vy hovoríte, že je lepší v útočnej činnosti. A to je presne to, čo nepotrebujeme. Veď máme pretlak ofenzívnych obrancov - Bogosian, Schneider, Hävelid, Hainsey, Enstrom, Oystrick.
Možno sa niektorého (prípadne niektorých) z nich chystajú vymeniť za defenzívneho obrancu. Ale vám by sa skôr hodil Aaron Rome.
Nám by nepomohol ani Lidstrom, takže to je jedno :-D. V prvom rade však treba trochu očistiť tie zakalené defenzívne vody... Nemehlá ako Schneider a Exelby už nechcem ani vidieť.
fuu, pan boh zaplat za to, ze k nam Shneider neputoval..zaujem bol, ale zrejme to niekde stroskotalo..nastastie...neviem sice ako by si Schneider pocinal v inom time, ale predsa len 39 rokov a 5.750 dost prisilne kaficko...na strane druhej Hainsey :thumbsup: mimochodom, riesim ho aj v yahoofantasy :)
:backtotopic:
na HF boarde Bruins riesia Trade Targets
Forwards
Keith Tkachuk (36, STL, 1 @ 4,000,000)
Bill Guerin (37, NYI, 1 @ 4,500,000)
Mike Comrie (27, NYI, 1 @ 4,000,000)
Doug Weight (37, NYI, 1 @ 4,300,000)
Mike Sillinger (37, NYI, 1 @ 2,300,000)
Nik Antropov (28, Tor, 1 @ 2,050,000)
Vincent Lecavalier (28, TBL, 1 @ 6,875,000 + 11 @ 7,272,000)
Mark Recchi (38, TBL, 1 @ 1,500,000)
Erik Cole (29, Edm, 1 @ 4,000,000)
Maxin Afinogenov (28, Buf, 1 @ 3,333,333)
Defenseman
Tomas Kaberle (30, Tor, 3 @ 4,250,000)
Derek Morris (29, Phx, 1 @ 3,950,000)
Jay Bouwmeester (24, Fla, 1 @ 4,875,000)
Matheui Schneider (39, Atl, 1 @ 5,750,00
PENS by sa zišiel Cole, ale museli by zaňho dať takého hráča, ktorý dostáva 4 mil.USD a viac.
Mathieu Garon do PENS za Danyho Sabourina, Ryana Stona a 4. kolo draftu 2011 :good: :good: :good:
Columbus su z waiver listu od New Yorku Islanders stáhl Wadea Dubielewicze, kterého Islanders nedávno podepsali. Trochu zajímavé, že jsme si nevzali Sanforda, ale to samé mohli udělat Islanders a radši sáhli po Dubielewiczovi. Asi bude za něco stát :thumbsup: Jinak výměna Pittsubrghu se zdá jako dobrá, ale ukáže pořádně až čas. Trochu jsem nepočítal, že by se Oilers zbavili nejlepšího brankáře, ale asi plánují udělat jedničku z Deslauirerse. ROloson už tak dlouho nevydrží :wink:
Pokud Columbus opravdu podepíše Dubielewicze,tak to může znamenat chystanou výměnu Pascala Leclairea...Že by? :wink:
..a ako sa dalo ocakavat na odchode zo Sens Gerber
GM Bruins Peter Chiarelli už se nechal slyšet, že se oba gólmany Thomasem i Fernandezem jímž po sezóně končí smlouva, pokusí přemluvit k další nejméně tříleté spolupráci :yahoo:

Timmy tam nie je co riesit, Manny ak bude klapat zdravicko, no budiz, aj ked tan by mal ist platovo dole a naopak Timmy hore...pomaly ale isto, by sa mal drat dopredu aj Rask :yes: kazdopadne ak podpise Timmy bude to :good: :good: :good:
cepi píše:GM Bruins Peter Chiarelli už se nechal slyšet, že se oba gólmany Thomasem i Fernandezem jímž po sezóně končí smlouva, pokusí přemluvit k další nejméně tříleté spolupráci :yahoo:

Timmy tam nie je co riesit, Manny ak bude klapat zdravicko, no budiz, aj ked tan by mal ist platovo dole a naopak Timmy hore...pomaly ale isto, by sa mal drat dopredu aj Rask :yes: kazdopadne ak podpise Timmy bude to :good: :good: :good:
cepi určite si rád, že?
_______
:offtopic: :poster_spam: ved som sa jasne vyjadril pod prispevkom; c.
:x :x :roll: :)
Skorpion píše:Spekulacie sa zacinaju jemne objavovat pri mene Manny Fernandez. Kedze obaja nasi brankari budu UFA po sezone, spekuluje sa nad tym, ci si to klub moze dovolit. Thomas pojde urcite s cenou hore. Momentalne chyta za 1,1 miliona, co je pri pohlade na jeho vykony takmer zadarmo. Ocakaval by som zhruba 3 nasobny narast
to je to, Timmy musi ist hore, ja osobne by som bol za to, aby bol hore v dalsom rocniku Rask a priucal sa Timmyho kuskom :) ked som tak nad tym premyslal, Manny chyta tetkom vyborne, ale to jeho zdrave je stale take :?: na 3 roky ako bolo spomenute hore by som ho urcite neriesil...ako vravim, pre mna idealna brankarska 2jka do buducej sezony Thomas - Rask :yes: ak aj budu chviet podpisat Mannyho, musi ist cenou moooc dole..peniazky nam vsak treba, nakolko podpisovat budeme mat co, ako spominal skorpi, resp. ako je to uvedene v tom fajn Bruins clanocku :)
tak nieco pravdy na pripravovanom trejde bolo

obranca Erik Reitz ide do New Yorku ku Rangers a do Minnesoty putuje utocnik Dan Fritsche
tak ako kazdy rok, aj tento rok si pre nas TFP pripravila rebricek TOP 25 moznych najziadenejsich hracov na trhu, o ktore by mohol byt zaujem pocas bliziaceho sa trade dead line

:arrow: TOP 25 AVAILABLE PLAYERS

v hladaciku Obrázek

Keith Tkachuk
Bill Guerin
Jay Bouwmeester
Filip Kuba
Niclas Havelid

je to jasne, hladame posilu do obrany a skusenost do PO..Tkachuk, ci Guerin su toho jasnym prikladom, v oboch pripadoch by slo vyslovene o PO, o skusenost, ktora povedzmi si nasim naslapanym mladikom este chyba a jeden z tychto oslahanych hracikov by mohol byt vhodnym impulzom..heh Jay, kto by ho nechcel mat v time, ale v jeho pripade to bude tak zamotane ze to radsej neriesim...Filip, Niclas :ja_neviem:

tazko povedat ako to dopadne, nas platovy strop je dost naslapany, aj ked nejake miesto by mohlo byt uvolnene "vdaka" Sturmovi..som presvedceny o tom, ze nas GM pocas trade dead line 114%ne nieco upecie :yes:
A v hledáčku Colorada nikdo? :roll:
primaprema píše:A v hledáčku Colorada nikdo? :roll:
ono sa to bude priebezne aktualizovat, takze to treba sledovat :frajer2:
v hľadáčiku Obrázek

Martin St.Louis
Keith Tkachuk
Bill Guerin
Milan Hejduk
Colby Armstrong
Chris Neil


:good: :good: :good:
Hejduka si hned škrtněte... :wink:
Hejduk jasně řekl že se stěhovat nechce a nebude...a No trade Clause neodvolá...Ale tak nikdy neříkej nikdy... :wink:
Milan je ikona klubu a výměna tohohle chlapíka by mě neskutečně mrzela...
Bouwmeester a Havelid asi s najväčšou pravdepodobnosťou skončia v MTL.
Inak som nikde nezahliadol logo STL, tak ako po minulé roky, počítam s tým, že znova nejako lišiacky nakúpia na trhu s voľnými hráčmi. Taký Chris Pronger, ak by sa vrátil, bolo by to pre fanúšikov Blues veľké haló, bol to roky ich miláčik. Ja by som sa tiež potešil, je to dobrý obránca.
Ottawa chcela za Vermetteho od Columbusu získať Russella + 1. miesto v tohtoročnom drafte. :haha:
heh, ak by chcel Boston ziskat Jaya Bouwmeestera, zrejme by musel obetovat jedneho z dvojice Lucic / Wheeler nie dakujeme :-P
Cepi.Pokud by měli Medvědi šanci získat obránce Bouwmeestera tak věř tomu že by určitě neváhali...
Lucic je za Bouwmeestera rozhodně málo, určitě jen on by nestačil. Jinak Russell a první draft je za Vermetta je fakt pěkná pitomost, kde si to našla Evko?
primaprema píše:Cepi.Pokud by měli Medvědi šanci získat obránce Bouwmeestera tak věř tomu že by určitě neváhali...
hm vahali, nevahali, lenze za kohi :hmm: tak kvalitny obranca, ktory navyse dokaze skorovat, to presne hladame..lenze Florida by zan pytala rozhodne viac ako "len" Lucica...podla mna by prikyvli skôr na Kessela, ale na toho nech zabudnu...a pustit Lucica + Wheelera to ani nahodou..uvidime o par tyzdnov :wink:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES