Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Oficiálně jsem to ještě nikde nenašel, jen zmínka o tom, že by ve Vancouveru chtěl hrát, takže tomu zatím tolik nevěřím:
http://www.tsn.ca/nhl/story/?id=242835& ... cStory_nhl
na TSN je len interview s demitrom kde spomina nucks ako jeho nr.1 choice ale o podpise ani tuk

ale je tam tiez clanok o tom ze halak podpisal s habs dvojrocnu zmluvu na 750 + 800k :thumbsup:
Tak ja tomu verím, a som rád že sme konečne získali hráča čo už v lige niečo dokázal, ten plat sa mi moc nezdá..ale ujde.
Dokonca na fore kosatiek bolo toto:
Demitra do Vancouveru!

8.7.2008 - 13:50:12 | TV JOJ/Ľubomír Uhlík

Slovenský hokejista bude v najbližších troch rokoch obliekať dres Vancouvru, zarobiť by mal 4 milióny dolárov za sezónu.

Slovenský hokejový útočník Pavol Demitra sa podľa najnovších správ zo zámorskej NHL dohodol na trojročnom kontrakte s Vancouvrom Canucks. 33-ročný Demitra by mal za tri sezóny zarobiť 12 miliónov dolárov (vyše 229 miliónov korún). O služby rodáka z Dubnice sa Vancouver začal zaujímať okamžite po tom, ako Demitra verejne ohlásil, že s Minnesotou Wild už novú zmluvu nepodpíše. Zámorské médiá však rozoberajú aj fakt, že Vancouver údajne kontaktoval Demitru ešte pred tým, ako sa z neho 1. júla stal neobmedzený voľný hráč. Canucks by tak porušili pravidlá NHL, ktoré hovoria o tom, že kluby NHL môžu rokovať s voľnými agentami až po 1.júli. Teraz záleží len na vedení NHL, či tento údajný priestupok Vancouvru začne aj vyšetrovať.
Ohlund píše:Tak ja tomu verím, a som rád že sme konečne získali hráča čo už v lige niečo dokázal, ten plat sa mi moc nezdá..ale ujde.
Dokonca na fore kosatiek bolo toto:
Demitra do Vancouveru!

8.7.2008 - 13:50:12 | TV JOJ/Ľubomír Uhlík

Slovenský hokejista bude v najbližších troch rokoch obliekať dres Vancouvru, zarobiť by mal 4 milióny dolárov za sezónu.

Slovenský hokejový útočník Pavol Demitra sa podľa najnovších správ zo zámorskej NHL dohodol na trojročnom kontrakte s Vancouvrom Canucks. 33-ročný Demitra by mal za tri sezóny zarobiť 12 miliónov dolárov (vyše 229 miliónov korún). O služby rodáka z Dubnice sa Vancouver začal zaujímať okamžite po tom, ako Demitra verejne ohlásil, že s Minnesotou Wild už novú zmluvu nepodpíše. Zámorské médiá však rozoberajú aj fakt, že Vancouver údajne kontaktoval Demitru ešte pred tým, ako sa z neho 1. júla stal neobmedzený voľný hráč. Canucks by tak porušili pravidlá NHL, ktoré hovoria o tom, že kluby NHL môžu rokovať s voľnými agentami až po 1.júli. Teraz záleží len na vedení NHL, či tento údajný priestupok Vancouvru začne aj vyšetrovať.
pravdepodobne to maju odtialto:
http://spectorshockey.net/index.php?opt ... 3&Itemid=9
Obránce Jason Smith podepsal na 2 roky smlouvu s Ottawou...
A do prdele... :( čakala som nejaké prekvapko... :(
petrik píše:
Ohlund píše:Tak ja tomu verím, a som rád že sme konečne získali hráča čo už v lige niečo dokázal, ten plat sa mi moc nezdá..ale ujde.
Dokonca na fore kosatiek bolo toto:
Demitra do Vancouveru!

8.7.2008 - 13:50:12 | TV JOJ/Ľubomír Uhlík

Slovenský hokejista bude v najbližších troch rokoch obliekať dres Vancouvru, zarobiť by mal 4 milióny dolárov za sezónu.

Slovenský hokejový útočník Pavol Demitra sa podľa najnovších správ zo zámorskej NHL dohodol na trojročnom kontrakte s Vancouvrom Canucks. 33-ročný Demitra by mal za tri sezóny zarobiť 12 miliónov dolárov (vyše 229 miliónov korún). O služby rodáka z Dubnice sa Vancouver začal zaujímať okamžite po tom, ako Demitra verejne ohlásil, že s Minnesotou Wild už novú zmluvu nepodpíše. Zámorské médiá však rozoberajú aj fakt, že Vancouver údajne kontaktoval Demitru ešte pred tým, ako sa z neho 1. júla stal neobmedzený voľný hráč. Canucks by tak porušili pravidlá NHL, ktoré hovoria o tom, že kluby NHL môžu rokovať s voľnými agentami až po 1.júli. Teraz záleží len na vedení NHL, či tento údajný priestupok Vancouvru začne aj vyšetrovať.
pravdepodobne to maju odtialto:
http://spectorshockey.net/index.php?opt ... 3&Itemid=9
Naopak, spectorshockey.net to ma z webu jojky.
Skorpion píše:
petrik píše:
Ohlund píše:Tak ja tomu verím, a som rád že sme konečne získali hráča čo už v lige niečo dokázal, ten plat sa mi moc nezdá..ale ujde.
Dokonca na fore kosatiek bolo toto:
Demitra do Vancouveru!

8.7.2008 - 13:50:12 | TV JOJ/Ľubomír Uhlík

Slovenský hokejista bude v najbližších troch rokoch obliekať dres Vancouvru, zarobiť by mal 4 milióny dolárov za sezónu.

Slovenský hokejový útočník Pavol Demitra sa podľa najnovších správ zo zámorskej NHL dohodol na trojročnom kontrakte s Vancouvrom Canucks. 33-ročný Demitra by mal za tri sezóny zarobiť 12 miliónov dolárov (vyše 229 miliónov korún). O služby rodáka z Dubnice sa Vancouver začal zaujímať okamžite po tom, ako Demitra verejne ohlásil, že s Minnesotou Wild už novú zmluvu nepodpíše. Zámorské médiá však rozoberajú aj fakt, že Vancouver údajne kontaktoval Demitru ešte pred tým, ako sa z neho 1. júla stal neobmedzený voľný hráč. Canucks by tak porušili pravidlá NHL, ktoré hovoria o tom, že kluby NHL môžu rokovať s voľnými agentami až po 1.júli. Teraz záleží len na vedení NHL, či tento údajný priestupok Vancouvru začne aj vyšetrovať.
pravdepodobne to maju odtialto:
http://spectorshockey.net/index.php?opt ... 3&Itemid=9
Naopak, spectorshockey.net to ma z webu jojky.
jasne, ved je tam na to aj link :)
myslel som ze ti co to dali na forum canucks ako spominal Ohlund to asi mali zo spectors...
Jaro Halak podpisal 2 rocnu zmluvu s MTL.Jardo drz sa a zrus mytus o novom Royovi v podobe Priceho...No aspon ze nemoze ist na farmu.... :thumbsup:
petrik píše:
Skorpion píše:
Naopak, spectorshockey.net to ma z webu jojky.
jasne, ved je tam na to aj link :)
myslel som ze ti co to dali na forum canucks ako spominal Ohlund to asi mali zo spectors...
Aha, tak nic potom :)
Freddie92 píše:A do prdele... :( čakala som nejaké prekvapko... :(
Ved jasne je to slovák tak si podla teba zaslúži hráť minimálne vedla Malkina, všetko ostatné je sklamanie.
asi cakala prekvapko v podobe demitrovho navratu do dubnice :)
petrik píše:asi cakala prekvapko v podobe demitrovho navratu do dubnice :)
:lol2: :good: To bylo dobré.
Ray Emery odchádza do Ruska. (do Mytišči)
zajímavý trend odchodů do Ruska..bude to ještě zajímavé sledovat =)
No hej veľa ich tam ide tento rok. Napr. aj Stumpel by tam mohol nakoniec skončiť aj keď ja by som ho radšej videl v NHL. Alebo už niečo niekde podpísal a ja som si to nevšimol? :)
do Ruska odcházejí hráči, které NHL nechce. Právě proto je NHLnejkvalitnější liga na světě :)
Tak v tom mám Jagr taky prvenství ;)
Washington re-signs Sergei Fedorov (1yr $4M)
Jako fanda Bolts - děte někam :lol:
Jako normální člověk - paráda pro vás, určitě kvalitní podpis, myslím, že i Gr8 Alex trochu "zatlačiil" na vedení, aby ho podepsalo. Tady se aspoň rozumně podepisuje, ne jak někde :frajer2:
Prosím Vás lidi, nemáte náhodou nějakej odkaz na smlouvy generálních manažerů? (teda pokud nějaký mají, plat určitě, ale smlouvy) Do kdy jim platí? Je to trochu neovyklé, ale mě by to opravdu zajímalo. Díky moc.
Slovenského hokejistu Mariána Hossu privítali v zámorskom tíme Detroit Red Wings s otvorenou náručou. Tréner víťaza Stanleyho pohára Mike Babcock, ktorého tím zdolal v play off uplynulého ročníka NHL Hossov bývalý klub Pittsburgh, si novú akvizíciu nevie vynachváliť.
"Nemôžeme mať väčšiu radosť. Je to vynikajúci hráč do útoku i obrany ako Pavel Dacjuk či Henrik Zetterberg. Určite patrí do Top 15 útočníkov ligy, ak nie do Top 10. Ešte neviem, ako túto trojicu pospájam alebo rozdelím, ale v danej chvíli som z toho všetkého nadšený," citoval Babcocka Detroit Free Press. Kouč vysvetlil dôvod, prečo si červené krídla upísali Hossu na jedinú sezónu.

"Pretože chce vyhrávať. Základ je, že svoje peniaze dostane. Neviem, koľko ľudí o tom hovorí, ale pointa je v tom, že NHL má platový strop, u nás je rozhodujúcim aj plat Nicklasa Lidströma. Ten sa rozhodol, že nechce byť najlepšie plateným hráčom súťaže, taký on je, a vďaka tomu si môžeme dovoliť viac dobrých hokejistov." Babcock si spomenul, ako naňho starší z bratov Hossovcov zapôsobil už pred jedenástimi rokmi.

"V roku 1997 som bol trénerom kanadskej juniorskej reprezentácie. Povedal som nášmu generálnemu manažérovi, že hráčom, ktorého potrebujeme mať, je Marián Hossa. Už vtedy bol nesmierne dynamický. Išiel do Portlandu, kde mala Ottawa dva roky skauta. Odvtedy som bol presvedčený, že sa stane jedným z najväčších hokejistov, pretože je urastený, silný, no na druhej strane má cit, zmysel pre útok i obranu, nešetrí sa a aby som zhrnul, bude vynikajúcim červeným krídlom," dodal Babcock.

Sa nedivím,že sa teší :?

A na hokej.sk je fasa článok,je tam i Branko,že má najťažšie meno :lol2:
A ja tiež stále neviem,či sa to vyslovuje Raďivojevic alebo Radivojevič :)
Jason Strudwick podpísal s Edmontonom.
Tak prestup Demitru k nám je oficiálny a k nemu sme získali aj obrancu NYI Rob Davison-a konečne dobré správy, ale znovu výšky platov neboli zverejnené...
Ja som našiel že Demitra dostal zmluvu na 2 roky za 8mil a Davison na 1 rok za 560tisíc.
Alexander Radulov z Nashvillu odchází do Ruské ligy, konkrétně do klubu Salavat Ufa. Tak to je pro mě velké překvapení, ale pro mě určitě dobrá zpráva, že Nashville i nadále oslabuje.

:arrow: http://www.nhlpro.cz/clanek/12422-rusky ... depsal-ufe
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS