Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

BUde to urcite zaujimve vidiet vsetkych tychto hracov v novom drese. Gaborik bude pre rangers urcite lepsia hviezda ako Gomez.
To Dean:

No máš pravdu že jako ty se o Rangers asi nezajímam a jestli ty, kterej dění v klubu sleduješ, to vidíš jako dobrej tah, tak to nejspíš dobrej tah bude....

Ale já z mýho pohledu musim říct, že mě Rangers zase trochu zklamali... Já už čekal že to divadlo s kupováním takovýhle hvězd skončí, že se pokusí vytvořit vlastní tým, z vlastních talentů a oni zase koupí takového hráče..... připadá mi, že sezóny na Manhattenu vypadjí pořád stejně, nakoupit hráče, mít velké ambice a nakonec vypadnout v 1. či druhém kole.....

Podle mě by Rangers měli na to bojovat o ty nejvyšší příčky, kdyby dali trochu prostor mládí a tým pak pouze vhodně doplnili.....
Když jsem sledoval zápasy NYR, tak jsem nevěřil svým očím. Hrali dopředu velice dobře a velmi často týmy přehrávali velkým rozdílem, ale neuvěřitelně mizerná koncovka a nikdo kdo by šel před bránu je sráželi do kolen. Ani obrana nebyla moc dobrá, tam spíše čaroval Henrik a nebýt jeho umění v prodloužení a nájezdeczh, tak Rangers nejsou ani v PO.
Gaborík by měl hoodně pomoc je to elita mezi střelci, ale vsadit na něj je obrovský risk a ještě takový plat....Necháme se překvapit.
Wanic píše:To Dean:

No máš pravdu že jako ty se o Rangers asi nezajímam a jestli ty, kterej dění v klubu sleduješ, to vidíš jako dobrej tah, tak to nejspíš dobrej tah bude....

Ale já z mýho pohledu musim říct, že mě Rangers zase trochu zklamali... Já už čekal že to divadlo s kupováním takovýhle hvězd skončí, že se pokusí vytvořit vlastní tým, z vlastních talentů a oni zase koupí takového hráče..... připadá mi, že sezóny na Manhattenu vypadjí pořád stejně, nakoupit hráče, mít velké ambice a nakonec vypadnout v 1. či druhém kole.....

Podle mě by Rangers měli na to bojovat o ty nejvyšší příčky, kdyby dali trochu prostor mládí a tým pak pouze vhodně doplnili.....
Já taky souhlasím s Wanicem. Pustili prvního centra a koupili křídlo. Nejsem si jistý, jestli jim to na prvním centru vytrhne Drury, a už vůbec bych si nebyl jistý zdravím Gáboríka. Proto i ta cena za Mariana je celkem dost vysoká.
Ted sem se vzbudil a nestačim se divit :-O Havlát, Madden, Gionta, Gáborík - alespon jednoho z nich, sem chtěl vidět v Tampě :-( Montreal ale hodně posílil, s tim útokem na Stanley Cup to neni marný, když ted ještě podepsal Kovalev :?
ten gustavsson me uz pekne sere to uz si nemuze konecne nekoho vybrat :lol2: ja davam nejvetsi sance leafs a stars ale vidim to na stars
Taky bych to typl na Stars :yes: už jenom proto, že má výbavu v jejich barvách :D
možná by nebylo špatný kdyby Gustavsson zakotvil v Pittsburghu,když už tam to místo uvolnil Garon. :roll:
painkiller píše:Taky bych to typl na Stars :yes: už jenom proto, že má výbavu v jejich barvách :D
:D no stars maj totiz v brane jen Turca ti ostatni nemaj s branou nic spolecnyho :lol: Krahn a Tobias....a dvojice Turco-Gustavsson mi sedi :wink:
Dean píše:Prepáč ale co víš o problémech Rangers Wanic v útoku?Z toho co si napsal ,asi nic moc.Chýbal im dobrý kanonýr, schopný pravidelne dávať goly.A tým Gáborík bezesporu je.Bolo jasné, že po takom pôjdu a musia ho získať.Tu ich najviac tlačila topánka, minulú sezonu.Tá suma je trochu prehnaná, ale co se dá robiť.Rozhodne si nemyslím, že Rangers či Gáborík vyhoria budúcu sezonu, ako tvrdíš.Základ tvoria šikovný mladý hráči a skvelý golman, čo je dobrý predpoklad na slušný výsledok.To aký bude ,bude záležať dosť aj od zdravotného stavu Mariána.Uvidíme, ale rozhodne nás dopredu neodepisuj. :smile03:
sorry ze budem OFF ale bud pis cesky alebo slovensky a nie kazde druhe slovo inac.. bude to lepsie;)
Dúfam, že eśte pôjde nejaká hviezda do Tampy, aby znova tie hviezdy ako Meszároš, "Recchi" padli na hubu. Tampa dúfam, že bude zase okupovať posledné priečky. Navyše draftom toho veľa nezískala (bez urážky k Stamkosovi a Hedmanovi, ale obaja sa mi vôbec nepáčia).

Inak k trjedu Kubinu. Musím pochváliť GM. Síce som skôr dúfal, že vymení nejakého ofenzívneho obrancu, ktorých máme dosť, ale zas na druhú stranu sme sa konečne zbavili jedného nemehla. Ešte Valábika poslať kade ľahšie a obrana bude fajn. Takže budúci rok je playoff veľmi reálne. Ešte podpísať nejakého def. obrancu, ale tých teda veľa ani nie je na trhu. Škoda, že o Komisarka sa nepokúšali.
Bušemína odporúčam.
ThrashersFan píše:Dúfam, že eśte pôjde nejaká hviezda do Tampy, aby znova tie hviezdy ako Meszároš, "Recchi" padli na hubu. Tampa dúfam, že bude zase okupovať posledné priečky. Navyše draftom toho veľa nezískala (bez urážky k Stamkosovi a Hedmanovi, ale obaja sa mi vôbec nepáčia).

Inak k trjedu Kubinu. Musím pochváliť GM. Síce som skôr dúfal, že vymení nejakého ofenzívneho obrancu, ktorých máme dosť, ale zas na druhú stranu sme sa konečne zbavili jedného nemehla. Ešte Valábika poslať kade ľahšie a obrana bude fajn. Takže budúci rok je playoff veľmi reálne. Ešte podpísať nejakého def. obrancu, ale tých teda veľa ani nie je na trhu. Škoda, že o Komisarka sa nepokúšali.
co se ti na Stamkosovi a Hedmanovi nezda?to s tim PO nvm nvm teda....jeste by se vam sikla naka vetsi posila do utoku :wink: konkurence je velka....
ThrashersFan píše:Dúfam, že eśte pôjde nejaká hviezda do Tampy, aby znova tie hviezdy ako Meszároš, "Recchi" padli na hubu. Tampa dúfam, že bude zase okupovať posledné priečky. Navyše draftom toho veľa nezískala (bez urážky k Stamkosovi a Hedmanovi, ale obaja sa mi vôbec nepáčia).

Inak k trjedu Kubinu. Musím pochváliť GM. Síce som skôr dúfal, že vymení nejakého ofenzívneho obrancu, ktorých máme dosť, ale zas na druhú stranu sme sa konečne zbavili jedného nemehla. Ešte Valábika poslať kade ľahšie a obrana bude fajn. Takže budúci rok je playoff veľmi reálne. Ešte podpísať nejakého def. obrancu, ale tých teda veľa ani nie je na trhu. Škoda, že o Komisarka sa nepokúšali.
:shock: :shock: Ty jsi hodně bláhový. Atlanta je podle mě favorit na poslední místo v lize ;) Jinak nechápu co máš proti Stamkosovi, na něm jde vidět, že kdyby hral v pohodovém týmu tak je hvězda již nyní. Na MS byl skvělý, na co šáhl to byl gol. A Hedman je taky neskutečný talent. Za to kádr Atlanty vypadá skoro jako odpad ligy, pokud nezačnou ještě nakupovat.
Tak včera bolo koľko tých podpisov :?: Ja som napočítal okolo 50 :D.
neis píše::shock: :shock: Ty jsi hodně bláhový. Atlanta je podle mě favorit na poslední místo v lize ;) Jinak nechápu co máš proti Stamkosovi, na něm jde vidět, že kdyby hral v pohodovém týmu tak je hvězda již nyní. Na MS byl skvělý, na co šáhl to byl gol. A Hedman je taky neskutečný talent. Za to kádr Atlanty vypadá skoro jako odpad ligy, pokud nezačnou ještě nakupovat.
to prehanis :wink: utok maj podle me slabej ale zadni rady jsou celkem OK....sanci na postup do PO jim ale rozhodne nedavam :lol2:
leo píše:
neis píše::shock: :shock: Ty jsi hodně bláhový. Atlanta je podle mě favorit na poslední místo v lize ;) Jinak nechápu co máš proti Stamkosovi, na něm jde vidět, že kdyby hral v pohodovém týmu tak je hvězda již nyní. Na MS byl skvělý, na co šáhl to byl gol. A Hedman je taky neskutečný talent. Za to kádr Atlanty vypadá skoro jako odpad ligy, pokud nezačnou ještě nakupovat.
to prehanis :wink: utok maj podle me slabej ale zadni rady jsou celkem OK....sanci na postup do PO jim ale rozhodne nedavam :lol2:
Jo? Tak jmenuj horší týmy ;)
ja narazel na ten odpad :wink: Lehtonen,Pavelec-Kubina,Enstrom,Bogosian,Hainsey,Valabik-Kovalchuk,White,Kozlov,Little,Kane,Armstrong,Reasoner....tomu ty rikas odpad?!kdyz tuhle sestavu GM jeste doplni o zajimavy jmena bude to silny tym....misto pod stropem na to ma
Problém Trashers je asi v jejich GM. Už x let mají každoročně hodně místa pod stropem, ale vůbec to nevyužívají. Viz letos Habs, taky hodně místa a byly jak urvaní ze řetězu. Nebo Hawks - hned jak se uvolnilo trochu místa, okamžitý podpis někoho (jestli je to rozumné nebo ne, to je teď jedno). Ono buď Trashers nechcou/nemůžou utrácet aspoň těch 50mil, nebo tam nikdo nechce hrát, nebo je prostě GM neschopný.
Já si taky nemyslím, že ten tým je úplně špatný, ale potřebuje doladit. Předně to chce jednu hvězdu ke Kovalchukovi, jinak se na vás vykašle a odejde (ono divím se, že to doteď neudělal) .
mountain píše:Problém Trashers je asi v jejich GM. Už x let mají každoročně hodně místa pod stropem, ale vůbec to nevyužívají. Viz letos Habs, taky hodně místa a byly jak urvaní ze řetězu. Nebo Hawks - hned jak se uvolnilo trochu místa, okamžitý podpis někoho (jestli je to rozumné nebo ne, to je teď jedno). Ono buď Trashers nechcou/nemůžou utrácet aspoň těch 50mil, nebo tam nikdo nechce hrát, nebo je prostě GM neschopný.
Já si taky nemyslím, že ten tým je úplně špatný, ale potřebuje doladit. Předně to chce jednu hvězdu ke Kovalchukovi, jinak se na vás vykašle a odejde (ono divím se, že to doteď neudělal) .
prave....po odchodu heatlyho a hossu se tam nic nedeje....za chvili odejde i ten koval a thrashers se budou stehovat pac nebudou divaci :shock: ale vypada to ze nejakou tu hvezdu do utoku uz prospali....podle me je GM thrashers hodne neaktivni ale hlavne do atlanty zadna hvezda nechce....
Jak to dnes vidíte?Budou nějaké trejdy?A nevíte někdo kolik bylo podpisů loni?Kolik 1.7 2008 a kolik 2.7 2008?Zajimavých jmen je ješte stále dosti volných..takže Doufám že se Avs po někom poohlídnou a navíc zkusí někoho z trojice Hannan,Salei,Clark vyměnit...
primaprema píše:Jak to dnes vidíte?Budou nějaké trejdy?A nevíte někdo kolik bylo podpisů loni?Kolik 1.7 2008 a kolik 2.7 2008?Zajimavých jmen je ješte stále dosti volných..takže Doufám že se Avs po někom poohlídnou a navíc zkusí někoho z trojice Hannan,Salei,Clark vyměnit...
hannan by se hodil do van ale jen za cenu wellwooda a nejakeho toho talenta ci draftu a hlavne za polovicni plat :D
painkiller píše:Ted sem se vzbudil a nestačim se divit :-O Havlát, Madden, Gionta, Gáborík - alespon jednoho z nich, sem chtěl vidět v Tampě :-( Montreal ale hodně posílil, s tim útokem na Stanley Cup to neni marný, když ted ještě podepsal Kovalev :?
A kde jsi našel, že Kovy podepsal v Montrealu... :shock: ???
calgary podepsalo Staffana Kronwalla kterej ale poleti na farmu
habs píše:
painkiller píše:Ted sem se vzbudil a nestačim se divit :-O Havlát, Madden, Gionta, Gáborík - alespon jednoho z nich, sem chtěl vidět v Tampě :-( Montreal ale hodně posílil, s tim útokem na Stanley Cup to neni marný, když ted ještě podepsal Kovalev :?
A kde jsi našel, že Kovy podepsal v Montrealu... :shock: ???
Podepsal na dva roky, je to na eliteprospects.com :wink:
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES