Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

NIEEEEEEEE!!! DPC NIE ! :o :o :o

Sutter ty chumaj co to robis.

Eric Godard je tucnak mna asi kompletne drbne ani dobre dnes nezaspim.
Hawks vraj pracuju na vymene Nikolai Khabibulin do LA Kings, takze nebudete mat najdrahsich brankarov :)
NHLfanAVS píše:podla mna colorado dnes dohralo........mozem uz ist spat???
Tvoj tím už skončil David, môj ani nezačal... Aaach jaaj. Dokedy tu budem?
NHLfanAVS píše:podla mna colorado dnes dohralo........mozem uz ist spat???
Myslíš?A co ty říkaš na ty naše posily a odchody? :wink:
Kower píše:Hawks vraj pracuju na vymene Nikolai Khabibulin do LA Kings, takze nebudete mat najdrahsich brankarov :)
No jestli je to pravda tak to je pro mě velký překvapení ,protože mají celkem dobrý golmany sice mladý ale zládli by to
ThrashersFan píše:
NHLfanAVS píše:podla mna colorado dnes dohralo........mozem uz ist spat???
Tvoj tím už skončil David, môj ani nezačal... Aaach jaaj. Dokedy tu budem?
Ja maximálne do jedenástej...viac len s pomocou boha...mohol by hossa už niečo podpísať nech idem spať... :?
Freddie92 píše:
ThrashersFan píše:
NHLfanAVS píše:podla mna colorado dnes dohralo........mozem uz ist spat???
Tvoj tím už skončil David, môj ani nezačal... Aaach jaaj. Dokedy tu budem?
Ja maximálne do jedenástej...viac len s pomocou boha...mohol by hossa už niečo podpísať nech idem spať... :?
Koukam že tvůj oblibenec? :D
Kower píše:Hawks vraj pracuju na vymene Nikolai Khabibulin do LA Kings, takze nebudete mat najdrahsich brankarov :)

:lol3: mna z tych LA je*ne oni su nepoucitelni..to je fakt muzstvo brankarov, pani, vyzva? kto si chce zachytat, nech zamieri do LA :lol3:

Alexa mi je luto...ja som chcel riesit Thomasa / Aulda (Raska)..Manny teda dostava opät sancu...

Finger sa listkom upisal na 4 roky za $14mil.
Fanúšikovia Avs neodchádzajte! Objavila sa tu jedna zaujímava ponuka na výmenu:

Arnason <-> Marchant + 2. kolo draft

Vysvetlivky:

COL
ANA
ThrashersFan píše:Fanúšikovia Avs neodchádzajte! Objavila sa tu jedna zaujímava ponuka na výmenu:

Arnason <-> Marchant + 2. kolo draft

Vysvetlivky:

COL
ANA
Na co takového hráče???Výměna by byla o ničem...Tedy pro nás...Jako já čekal trejd který k nám přivede nějakého Snipera...Třeba Afinogenova....Takový Marchant nám nic nedá...děkuji nechci.
NHLfanAVS píše:hossa si vybera medzi edmontonom a bruins....z hladiska konkurencie drzim palce cepimu :D
a zdroj je jaky? hockeybuzz e5 ??
debil píše:
NHLfanAVS píše:hossa si vybera medzi edmontonom a bruins....z hladiska konkurencie drzim palce cepimu :D
a zdroj je jaky? hockeybuzz e5 ??
O tom žadná...Hossa musí jít k mědvědikům...Pokud ne do Colorada!!! :thumbsup:
NHLfanAVS píše:
debil píše:
NHLfanAVS píše:hossa si vybera medzi edmontonom a bruins....z hladiska konkurencie drzim palce cepimu :D
zdroj je jaky? hockeybuzz e5 ??
David Puchovsky s.r.o....

Kto mu moze dat viac ako tieto dva timy??
No jasně že my :lol3:
:arrow: Lalime mieri do Buffala...2 rocny kontrakt na 2 melka
Já jsem zase někde na fórech četl, že Hossa preferuje Detroit.
NHLfanAVS píše:
debil píše:
NHLfanAVS píše:hossa si vybera medzi edmontonom a bruins....z hladiska konkurencie drzim palce cepimu :D
zdroj je jaky? hockeybuzz e5 ??
David Puchovsky s.r.o....

Kto mu moze dat viac ako tieto dva timy??
asi tak polovica timov?
cepi: si mi to sebral jsme to chtěl taky ted napsat :D
Crab píše:Já jsem zase někde na fórech četl, že Hossa preferuje Detroit.
este ty si nam tu chybal Crab s dalsou ponukou :lol2:

:arrow: Redden si vybera z 3 NAJ ponuk -) Dallas, San Jose, NYR..
cepi dočkáme sa dnes vôbec toho, že GM Bostonu či Rangers, podpíšu nejaké zmluvy?Začínam mať pocit ,že dnes to nebude. :wink:
cepi píše:
Crab píše:Já jsem zase někde na fórech četl, že Hossa preferuje Detroit.
este ty si nam tu chybal Crab s dalsou ponukou :lol2:

:arrow: Redden si vybera z 3 NAJ ponuk -) Dallas, San Jose, NYR..
A co my?? :shock:
no milosi a dalsi cakatelia :ja_neviem: jooj keby som nemusel zajtra vstavat :x snad sa to do tej hodky vybavi
cepi píše:no milosi a dalsi cakatelia :ja_neviem: jooj keby som nemusel zajtra vstavat :x snad sa to do tej hodky vybavi
to mi povídej musím být v práci 4:30
cepi píše:no milosi a dalsi cakatelia :ja_neviem: jooj keby som nemusel zajtra vstavat :x snad sa to do tej hodky vybavi


Ja vstávam ráno, do roboty.Už ma to čakanie nebaví.Dlabu na ne.Cítim v kostiach,že dnes sa ešte o osude Jágra,Hossu,Averyho,Sundina nerozhodne.Majte sa dobre a sladké sny. :good:
Marty.B ) píše:
cepi píše:no milosi a dalsi cakatelia :ja_neviem: jooj keby som nemusel zajtra vstavat :x snad sa to do tej hodky vybavi
to mi povídej musím být v práci 4:30
:lol2: :lol2: ta to sa Ti uz ani neoplati spat, cosi :D

:backtotopic:
milos76 píše:
cepi píše:no milosi a dalsi cakatelia :ja_neviem: jooj keby som nemusel zajtra vstavat :x snad sa to do tej hodky vybavi


Ja vstávam ráno, do roboty.Už ma to čakanie nebaví.Dlabu na ne.Cítim v kostiach,že dnes sa ešte o osude Jágra,Hossu,Averyho,Sundina nerozhodne.Majte sa dobre a sladké sny. :good:
Jo,jo tobě taky ...ja tu počkám do 1 hod (jestli neusnu)
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG