Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Mně se ta výměna Rangers docela líbí, sice ztratili Montoyu, ale Sjostrom se mi zdá jako dobrý hokejista, který by jim mohl pomoci v play-off a Graton snad taky nebude špatný.
podla mna je to ze hossa do pitsburgu prestupil dobre bude tam s crosbym a malikom a to bude dobre.podla mna to bude najlepsi utok v nhl no uvidime
wolf169 píše:podla mna je to ze hossa do pitsburgu prestupil dobre bude tam s crosbym a malikom a to bude dobre.podla mna to bude najlepsi utok v nhl no uvidime
tak na dnesny match sa tesim 2nasobne :thumbsup: som rad, ze bude Crosby este mimo, ale i tak to bude zaberacka, som teda moc zvedavy na Hossicku ako si bude vodit vo svojej pittsburgskej premiere :roll:

pozorne budem sledovat aj pôsobenie washingtonskeho Hueta..
Cepi: Souhlasím, i já jsem na Hossu zvědavý a návrat Crosbyho není třeba uspěchat!...Tým šlape na výbornou a Malkin ho zcela nahrazuje!...Těším se na sobotu, kdy je na Galaxii zápas PIT-OTT.
Jeden z najlepsich strelcov sucasneho rocnika kanadsko-americkej NHL Brad Boyes podpisal novy stvorrocny kontrakt s klubom svojho doterajsieho zamestnavatela St. Luis Blues. :arrow: http://www.hokej.sk/nhl/?clanok=53336
Najlepsi trejd: Ziskanie Richardsa. No, vlastne najlepsi sa viaze s najhorsim, su to spojene nadoby, ale k tomu sa dostaneme. Dallas obetoval mladu brankarsku nadej za Smitha prave preto, aby do svojich radov priviedol obavaneho ostrostrelca, ktory sa po celej sezone zimneho spanku prebral k peknym vykonom.
Najhorsi trejd: Huet do Washingtonu. Caps sa neskutocne nabalili a boli velmi aktivni! Huet moze byt buducnostou muzstva. Dokedy ma Kolzig platny kontrakt? Nuz, mily Olaf asi pojde coskoro do dochodku. Otazka backup je u Caps vyriesena slusne. Zato Montreal spravil kapitalnu sprostost, zverit branu mladuckemu neskusenemu skolkarovi je hazard, Halak nezachrani vsetko. Dojde na spytovanie svedomia. heh.
Hawks: LaPointe za 6. kolo draftu do ottawy. Budiz. Tuomo Ruutu do Caroliny za Ladda. Silna blbost. Ruutu ma mizernu sezonu, kym Ladd zatial svoju najlepsiu a neustupil ani u Hawks, ale v globali to bol asi dalsi lapsus. Uz sme si zvykli.
chorche,u ladda sa neboj, on to moze daleko dotiahnut, je mlady, ale vzdy ked som ho videl hrat, tak fest bojoval,aj mu to slo,len dostaval malo priestoru... ale pride jeho cas 8)
A myslis, ze Ladd dostane ohromne vela priestoru, ked hra v nejakej 4. lajne? Nemyslim! Skratka kto hra kdesi zastrceny, nezbiera body. Pravda, moze sa stat, ze exploduje, beztak ma zatial najlepsiu sezonu, ale aj tak si myslim, ze multitalent Tuomo ho zotrie.
to by mi nevadilo,keby ho ruutu zatienil, inak,dufam,ze tato sezona je len vynimka a ze nezobrazuje jeho klesajucu tendenciu :?
Tuomo je momentalne strateny talent, ale preberte ho k zivotu, kvoli nemu.... A co Hamilton? Ten sa predsa tiez vysvihol v Chicagu.... :clap:
Hossova výmena v zámorí ešte stále rezonuje – čo za neho ponúkali

V lete 2005 si Marián Hossa na vlastnej koži vyskúšal, čo to je byť vymenený bez toho, aby s ním niekto o tejto možnosti čo i len diskutoval. Vtedy sa náš reprezentant musel nečakane presunúť z klubu, ktorý pomýšľal na Stanley Cup do k,lubu, ktorý vlastne ešte len budoval svoj tím. Presun z Ottawy Senators do Atlanty Thrashers bol doslova bombou. Tento rok si to však už vyskúšal spôsobom, pri ktorom mal akú takú možnosť ovplyvniť svoj ďalší hokejový osud.

Na začiatku sezóny síce vyhlasoval, že v Atlante sa cíti byť doma, no jeho neochota podpísať novú zmluvu s týmto klubom dávala tušiť, že niečo sa chystá. A veruže sa aj chystalo. Na konci uzávierky prestupov sa už musel generálny manažér Thrashers poobzerať po vhodných záujemcoch na služby Mariána Hossu. Ten nakoniec skončil v Pittsburhu Penguins, ktorý za neho a útočníka Pascala Dupuisa obetoval Erika Christensena, Colbyho Armstronga, nádejného centra Angela Esposita a výber v 1. kole draftu 2008. To bol z pohľadu Atlanty Thrashers celkom vydarený obchod, ktorý im vynahradil straty z predchádzajúcej sezóny, keď do svojho tímu získali Keitha Tkachuka. No Tučniaci neboli jedinými záujemcami o služby tohto šikovného útočníka.

„Našim ľudom som povedal, že šanca na zisk Hossu je menšia ako 5 percent,“ povedal po výmene generálny manažér Pittsburghu Ray Shero. „Okolo poludnia nám Don Waddell zavolal naspäť a pýtal sa nás, či sme stále v tom. Povedal som pár mien a spýtal som sa, kde nás to posúva. On mi na to odpovedal, že z tímov, ktoré sú stále v hre na posledné miesto.“

Don Waddell si samozrejme mohol vyberať z viacerých ponúk, záujem mali aj Ottawa Senators, Boston Bruins a najmä Montreal Canadiens. „Od rána sme mali troch záujemcov a neskôr ich bolo ešte viac,“ povedal Waddell. „O 14:45, 15 minút pred koncom prestupov, sme sa koncentrovali na ponuku Penguins a chceli sme počuť ešte jeden návrh. Dostali sme od nich čo sme chceli 7 minút pred koncom.“

Montrealu tak klepli zuby naprázdno a bude sa musieť spoliehať najmä na to, čo si vychovali. „Jeden čas sme si mysleli, že máme na stole dobrú ponuku,“ povedal generálny manažér Habs Bob Gainey. „Traja hráči, ktorých sme ponúkali hrajú s nami. Oni sa však pýtali na štvrtý element. Pár minút sme o tom premýšľali a prišli sme na to, že to im nemôžeme ponúknuť. Ak by som to urobil, boli by sme vo veľkých problémoch.“

Montreal údajne za Hossu ponúkal útočníkov Michaela Rydera, Maxima Lapierreho a Michaila Grabovskeho. Niečo podobné bolo aj pri ponuke Ottawy Senators, od ktorej Atlanta údajne žiadala Antoina Vermetteho, Christophera Schuberta, Nicka Foglina a výber v 1. kole draftu. „Urobil som podľa mňa dobrú ponuku,“ okomentoval to generálny manažér Ottawy Bryan Murray. „Nechcel som sa vzdať výberu v 1. kole. A Donnie chcel Vermetta ako prvého pri všetkých ponukách. To som nemohol urobiť.“ (hokejportal)
Ryder - to by bola fakt velka obet! Ale postradalo by to logiku! Do SLABEHO timu menit SCHOPNEHO Maja Hossu? Prepacte, kde to sme? Jaj, na Zemi, na planete, kde si obyvatelia myslia, ze digitalne hodinky su fajn napad.... Inymi slovami v dost kvalitnom blazninci.... Trejd do Ottawy? Nevstupis 2x do tej istej rieky. Trejd do Pittsburghu nedava logiku po financnej stranke. Bola tu tema, kam by som siel, keby som Majo a mozem si vybrat. Do San Jose. Nech by obetovali kohokolvek, stale je ten "ktokolvek" nahraditelny neprebernym mnozstvom talentov!
Jan Hejda Obrázek (D; 29)

08/09 :arrow: 2.000
09/10 :arrow: 2.000
10/11 :arrow: 2.000
11/12 :arrow: UFA


Obrázek
Mimořádný článek o aktuálních spekulacích o přestupech: :D
:arrow: http://www.nhlday.estranky.cz/clanky/sp ... na-odchodu_
Ztrácíte se v tom, kdo že to všechno podepsal novou smlouvu, kdo odešel do Evropy? Tento článek aktualizuji velmi pravidelně po každém mihnutí jakéhokoliv hráče z NHL. Přehled nade vše :cool: :D
:arrow: http://www.nhlday.estranky.cz/clanky/vy ... nych-hracu
dobra praca Martin :thumbsup:

inak otazka velmi blizkej buducnosti, kedy "oficialne" podpise Metropolit + Wideman :good:

my sme v tetjo UFA / RFA :thumbsup: ale napr. c CGY + PIT je to viac ako zaujimave :roll:

UFA:
Craig Conroy (centr)
Daymond Langkow (centr)
Owen Nolan (pravé křídlo)
Kristian Huselius (levé křídlo)
Stephane Yelle (centr)
Mark Smith (centr)
Eric Nyström (levé křídlo)
Eric Godard (pravé křídlo)
David Hale (obránce)
Jim Vandermeer (obránce)
Curtis Joseph (brankář)
Curtis McElhinney (brankář)
RFA:
Adam Pardy (obránce)
Andrej Taraťuchin (centr)
_______________________
UFA
Gary Roberts (levé křídlo)
Ryan Malone (levé křídlo)
Marián Hossa (pravé křídlo)
Georges Laraque (pravé křídlo)
Jarkko Ruutu (levé křídlo)
Adam Hall (pravé křídlo)
Kris Beech (centr)
Jeff Taffe (levé křídlo)
Pascal Dupuis (levé křídlo)
Nathan Smith (centr)
Mark Eaton (obránce)
Brooks Orpik (obránce)
Ty Conklin (brankář)
RFA
Ryan Stone (centr)
Jonathan Filewich (pravé křídlo)
Tim Brent (centr)
Marc Andre Fleury (brankář)

:eek2:
Nejnovější spekulace o přestupech najdete zde: :wink:
http://www.nhlday.estranky.cz/clanky/sp ... perne-leto
Dnes se mi podařilo vytvořit další nášup: :D
http://www.nhlday.estranky.cz/clanky/sp ... n-campbell_
Podľa posledných správ sa v zámorí je údajne na spadnutie trejd Marleau, + nemenovaný hráč /SJS/ - Žerdev + 6 misto v drafte /CBJ/.
Co si Rian Dixon mysli o buducnosti niektorych UFA? Velmi zaujimave, clovek si niekedy az tuka na celo, ci take nieco moze ktosi napisat. Tak tu to mame:
Wade Redden do Red Wings
Mats Sundin do Canadiens
Brian Campbell do Blackhawks
Marian Hossa do Coyotes :12:
Sean Avery do Islanders

Hossa: "Radsej by som zobral menej (penazi) a hral za dobry tym. Dufam, ze sa sem (do Pittsburghu) vratim a budem dalej clenom tejto organizacie, avsak s prihliadnutim na platovy strop viem, ake komplikovane to je. Je tu vela hracov, ktorych treba podpisat, tak uvidime, co sa stane."
Skorpion píše:Wade Redden do Red Wings
Mats Sundin do Canadiens
Brian Campbell do Blackhawks
Marian Hossa do Coyotes :12:
Sean Avery do Islanders
Tak ten má dost :lol2:
Extra porce spekulací o přestupech a podpisech nových smluv:
:arrow: Zůstane Hossa v Pittsburghu?
Zacina nam zaujimava sezona podpisov a trejdov. Dalo by sa povedat ze prave teraz sa bude rozhodovat o tom kto bude uspesny buducu sezonu.
debil píše:Zacina nam zaujimava sezona podpisov a trejdov. Dalo by sa povedat ze prave teraz sa bude rozhodovat o tom kto bude uspesny buducu sezonu.
veru tak, od NHL si neoddychneme ani pocas leta :frajer2:
defenzivne ladeny tucniak Orpik (k 1.7. UFA) v hladaciku Rangers
Maxim Lapierre Obrázek (MTL; C; 22) (toho casu RFA)

08/09 :arrow: 0.575
09/10 :arrow: 0.800
10/11 :arrow: UFA
07/08 -) 0.562

Obrázek
4695 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS